Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Pogledaj rezultate ankete: Što mislite o NLO-ima?
Zemaljskoga su podrijetla 18 22.22%
Zemaljskoga su i vanzemaljskog podrijetla 45 55.56%
Neutralan sam. 18 22.22%
Glasovatelji: 81. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2011., 22:35   #1081
Quote:
SVJETLO BIĆE kaže: Pogledaj post
Lizzard bića i one koje opisujemo kao Sivi.
Ekstremni strah i nemir izgrađuje energiju straha/nemira koja je negativne prirode, koja "napaja" bića o kojima pričamo, tako da oni izvlače iz toga jednu vrstu energije koja ih održava kao jedan od njihovih oblika ishrane bazirane na njihovoj metaboličkoj strukturi.
Dio njihovih razloga za egzistenciju na 4. nivou je njihova sposobnost da se prehrane i kroz eteričke metode i kroz fizičke metode. Zato, taj protok energije bi predstavljao eteričku metodu ishrane, dok drugi načini uključuju fizičku metodu
Znaci strah i adrenalin ih privlaci.Pitanje je dali ti verujes u to jer si negde procitao ili si doziveo nesto?Nisam nikad video zelenog/sivog,lizarda,sem ovih nasih sto trepcu na sunce.Leteci tanjiri postoje,neki od nas ovde su ih videli,dali vladine ili te misteriozne...ali ne mogu da kazem sad,ma da pa to su lizardi.Bio bi to zesci trip.
__________________
Alieni medju nama
http://www.youtube.com/watch?v=aTMT8...eature=related
Zamisli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 23:14   #1082
Kaj ovo na Havajima, jel mislite da je auteticno ,ili opet racunalna animacija ?
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 23:17   #1083
Ma nije ni računalna. Netko sa sitnim baterijicama (ili laserima) šara po ekranu na ranije snimljenom videu. Kod svakog paljenja i gašenja svjetala čuje se škljocaj iza kamere.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 23:18   #1084
Quote:
SVJETLO BIĆE kaže: Pogledaj post
Lizzard bića i one koje opisujemo kao Sivi.
Ekstremni strah i nemir izgrađuje energiju straha/nemira koja je negativne prirode, koja "napaja" bića o kojima pričamo, tako da oni izvlače iz toga jednu vrstu energije koja ih održava kao jedan od njihovih oblika ishrane bazirane na njihovoj metaboličkoj strukturi.
Dio njihovih razloga za egzistenciju na 4. nivou je njihova sposobnost da se prehrane i kroz eteričke metode i kroz fizičke metode. Zato, taj protok energije bi predstavljao eteričku metodu ishrane, dok drugi načini uključuju fizičku metodu
ajde bezveze

pa ne gladuju bica 4 deminezije da moraju jesti nase energije
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 23:45   #1085
The Greatest Story Ever Told

I'm gonna tell you the greatest story ever told.

Ono što vi zovete izvanzemaljcima, vaši su potomci... Naime.... rase se mješaju, ljudi evoluiraju, prilagođavaju se novim uvjetima života, novim potrebama, znanost i medicina pružaju razne mogučnosti.... 1.000, 100.000 ili 1.000.000 godina od sadašnjeg vremena imamo velike glave sa velikim očima, malim tijelima i dugim rukama... i izgledamo... pa, kao izvanzemaljci!!! S tim svojim velikim mozgovima i okicama smislili smo ono što nas je još u današnje vrijeme zanimalo - kako putovati kroz vrijeme. No pametni kakvi jesmo, ne želimo se mješat u prošlost, nego ju samo promatrat... Iskorištavamo izlete u prošlost za proučavanje vlastite povijesti i vlastitog razvoja.. a funloversi kakvi jesmo, naposljetku i za zabavu... Naravno, u početku imamo problema (kao sto ih ima u svakom inovativnom projektu) pa nam se mašine za putovanje kroz vrijeme a.k.a. leteči tanjuri - ponekad sruše. Neki od nas malih zelenih i umru u tim nesrečama ...ali to je rijetkost. Malo češće se desi da nam otkaže funkcija nevidljivosti, pa nas uoče ljudi iz prošlosti... ali na greškama se uči, pa smo i taj problem brzo riješili. Zapravo smo toliko unaprijedili mogučnosti putovanja kroz vrijeme da smo cijelo vrijeme oko vas - ali vi nas ne vidite Više ne gledamo filmove ili serije... Pogledamo što se nudi u Povijesti, i odemo pogledat neku dobru bitku ili ljubavnu priču... Imate li ponekad spooky osječaj da vas netko promatra?
Nemojte nas se bojati, mi smo - vi. I mi (vi) smo totalno cool.
The End

Eto To je The Greatest Story.
P.S. Nemojte me samo napadat s raznim detaljima, svojim teorijama i "dokazima" ovakvim i onakvim. Ovo je samo moja mašta Da imam dara za pisanje pretvorila bih ju u kratku SF priču ali šta je tu je
Alice_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 11:32   #1086
se sječate one snimke odbukcije nad mrtvim alienom,kao u Roswellu, što je na kraju bilo, neka fora sa telefonom iz 60-tih u 40-tima
__________________
.
Michael Collins is online now  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 11:49   #1087
Quote:
grizli kaže: Pogledaj post
ajde bezveze

pa ne gladuju bica 4 deminezije da moraju jesti nase energije
Može i fizička metoda: pijenje krvi i krvnih nus-proizvoda bi bio primjer toga,
ali način uzimanja je drugačiji od onoga na što vi mislite. To rade kroz pore. Kupanje i onda apsorpciju neophodnih produkata i tada odbacivanje ostatka.
Obje od onih koje sam opisala kao Lizzard bića i one koje opisujem kao Sivi. To je neophodno za njihovo preživljavanje u svakom slučaju. Čak iako Sivi nisu prirodni dijelovi kratkog valnog ciklusa (nemaju dušu), već više umjetne kreacije od strane Lizzard bića, ali svejedno oponašaju funkcije hranjenja.
Oni funkcioniraju s interakcijom s dušama Lizzard-a. Ta tehnologija je vrlo napredna s onom s kojom se mi služimo, ali Sivi nisu samo napravljeni i dizajnirani umjetno, već također funkcioniraju kao mentalna i fizička projekcija Lizzard bića. Oni su kao četverodimenzionalne sonde.
Oni imaju sve mogućnosti kao i Lizzard-i, osim činjenice da je njihov fizički izgled potpuno drugačiji i oni nemaju svoje duše i njihova unutarnja biološka struktura je drugačija. Ali njihovo funkcioniranje je jednako i u skladu je sa ostajanjem kao projicirana bića, a također moraju apsorbirati hranjive tvari na isti način kao i što spiritualno i fizički čine Lizzardi. Razlog za negativnu energiju kao potrebno gorivo je taj što Lizzardi i Sivi žive na 4. nivou gustoće ( denziteta ), koja je najviši nivo na kojem netko može egzistirati služeći samo sebi, kao što ti entiteti čine. Pa zato oni moraju apsorbirati negativnu energiju jer je 4. nivo denziteta najveći primjer služenja prema sebi koji je negativna misaona forma.
SVJETLO BIĆE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 18:32   #1088
Quote:
koji je negativna misaona forma
Za koga ili što? Ovo nisam skužio ili sam nešto propustio.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 20:11   #1089
Pozzz, nisam uspio pogledati taj video o toj floti NLO-a iznad Havaja (isao sam na Dnevnik.hr, nije promocija doticnog portala ...nego odem tamo i kliknem na video i pise (prevod:Ovaj video je uklonjen od strane korisnika , tj. admina itd, to znači namjerno neko uklanja,a predpostavite šta bi moglo značiti ako namjerno uklanjaju video...
El-Fatih is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 21:56   #1090
Quote:
El-Fatih kaže: Pogledaj post
Pozzz, nisam uspio pogledati taj video o toj floti NLO-a iznad Havaja (isao sam na Dnevnik.hr, nije promocija doticnog portala ...nego odem tamo i kliknem na video i pise (prevod:Ovaj video je uklonjen od strane korisnika , tj. admina itd, to znači namjerno neko uklanja,a predpostavite šta bi moglo značiti ako namjerno uklanjaju video...
To znači da je video takav fejk da bi stvarno morao bit retardirani urednik ako bi ga još tamo držao inače film imaš i na drugim portalima .
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 19:51   #1091
Što bi se dogodilo da se NLO stvarno pojavi na zemlji?

Neznam da li već postoji slična tema, ali zanima me što vi mislite kako bi to bilo da stvarno dođe NLO iz dubokog svemira.

Moguće je da negdje u dubokom svemiru postoje vanzemaljkske civilizacije. Moguće je pretpostaviti da i oni poput nas žele ostvarivati kontakte sa drugima pa i sa nama. Oni vjerojatno šalju mnoštvo letečih objekata, vjerojatno sa posadom koja ima samo jedan cilj, da negdje pronađe planet koji je pogodan za razvoj života i posebno možda traže takve planete na kojima se razvio inteligentan život.

Ako znamo da smo i mi slali signale i sonde u svemir, a znamo da se od zemlje šire i radio valovi, radio i TV signala i to traje od trenutka kad su radio valovi i televizija i otkriveni. Neki bi znači od njihovih milion i više istraživačkih brodova mogao naletjeti na neku našu svemirsku sondu, satelit sa porukom za vanzemaljce ili bi mogao dobiti radio signal sa zemlje. Ako idemo dalje sa razvojem ove ideje, mogli bismo pretpostaviti da oni već primaju naše signale , znaju za nas i pripremaju se da dođu, ali prije toga šalju jednog čovjeka sa svog planeta kao misionara ili glasnika sa zadatkom da uspostavi kontakt sa nama.

I sad recimo, on se spusti usred glavnog grada SADea. Sve naravno prate mediji i cijeli svijet prima TV emisiju direktno iz Washingtona. Što mislite, što bi se dogodilo? Što bi on nama rekao? Što bi rekli mi njemu? Kako bi se odvijao takav razgovor?
kom1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 20:09   #1092
Quote:
kom1 kaže: Pogledaj post
Sve naravno prate mediji i cijeli svijet prima TV emisiju direktno iz Washingtona. Što mislite, što bi se dogodilo? Što bi on nama rekao? Što bi rekli mi njemu? Kako bi se odvijao takav razgovor?
Ne vjerujem da bi on nama išta REKAO.Vjerojatno bi telepatski komunicirao.Njihovi izaslanici su na Zemlji već dosta dugo.Izgledaju isto poput nas ljudi.Sa masama vjerojatno komuniciraju SIMBOLIMA.
NewWorldOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 20:18   #1093
Kroz cijelu povijest se pojavljuju razni NLO-i, a već 50 godina se razglaba i priprema za susrete. Značilo bi da su napredniji od nas i da bismo imali puno od njih učiti, pod uvjetom da bi htjeli svoja znanja podijeliti s nama.

Bili bismo iznenađeni, ugodno vjerujem, jer je to potvrda da nismo sami u svemiru.
Vjerujem i u to da bi prvi kontakti bili prijateljski.
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 20:41   #1094
Quote:
NewWorldOrder kaže: Pogledaj post
Ne vjerujem da bi on nama išta REKAO.Vjerojatno bi telepatski komunicirao.Njihovi izaslanici su na Zemlji već dosta dugo.Izgledaju isto poput nas ljudi.Sa masama vjerojatno komuniciraju SIMBOLIMA.
Hajde da ne trujemo i ovaj topic sa raznima temama; tu su/nisu tu, tipa vjernika/nevjernika. Pitanje je jednostavno; što mislite što će tko kome reći kad dođe do prvog pravog kontakta?
Ja vjerujem u standardni pristup tipa; dolazimo u miru. Nadam se da neće biti nešto u stilu Rat svjetova/Dan nezavisnosti ili Battle LA.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 21:51   #1095
misliš izvanzemaljci? jer nLO se viđa svaki dan a nlo ne znači nužno izvanzemaljci.
biti će borba dobra i zla a ne nekakav smiješni kontakt što smo programirani putem filmova da mislimo.
nibiru2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 21:52   #1096
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Hajde da ne trujemo i ovaj topic sa raznima temama; tu su/nisu tu, tipa vjernika/nevjernika. Pitanje je jednostavno; što mislite što će tko kome reći kad dođe do prvog pravog kontakta?
Ja vjerujem u standardni pristup tipa; dolazimo u miru. Nadam se da neće biti nešto u stilu Rat svjetova/Dan nezavisnosti ili Battle LA.
Sumnjam da će previše fermati vlade i takve stvari. Više će im značiti istaknuti pojedinci, jer sumnjam da imaju isti pogled na ustrojstvo civilizacije ko mi.
A kaj bi rekli? Pa ovisi o pojedincima

Inaće nemaju oni kaj tražiti il dobiti od nas više.
Mi bumo se il osovili na noge, il nestali. Opet.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 22:49   #1097
Besmisleno je o ovome govoriti hipotetski. Jer tu nema ništa hipotetsko, realno je. Da, dobro si pročitao.

Takozvani NLO-i (Nepoznati/Nezemaljski leteći objekti) bili su ovdje, jesu ovdje i bit će ovdje.

A ako želiš vidjeti to kako slijeću u Vašington i dobivaju služben doček, pogledaj film "Mars napada".
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 22:53   #1098
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Hajde da ne trujemo i ovaj topic sa raznima temama; tu su/nisu tu, tipa vjernika/nevjernika. Pitanje je jednostavno; što mislite što će tko kome reći kad dođe do prvog pravog kontakta?
Ja vjerujem u standardni pristup tipa; dolazimo u miru. Nadam se da neće biti nešto u stilu Rat svjetova/Dan nezavisnosti ili Battle LA.
ti stvarno misliš da i kad bi se recimo "oni" ukazali da bi mi imali bilo kakvu šansu otpora

Quote:
nibiru2011 kaže: Pogledaj post
misliš izvanzemaljci? jer nLO se viđa svaki dan a nlo ne znači nužno izvanzemaljci.
biti će borba dobra i zla a ne nekakav smiješni kontakt što smo programirani putem filmova da mislimo.
__________________
Rutinski :kava:
Bong! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 23:09   #1099
kolko god da to za sto si stavio facepalm tebi zvuci prejednostavno i prozirno u tome i je cijeli bit postojanja u kozmosu.
nibiru2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 23:20   #1100
Quote:
Bong! kaže: Pogledaj post
ti stvarno misliš da i kad bi se recimo "oni" ukazali da bi mi imali bilo kakvu šansu otpora
Nadam se da neće biti tog crnog scenarija, iako smo navikli (iz zemaljskog iskustva) da kod susreta dvije civilizacije deblji kraj izvuče ona tehnički zaostalija. Prvo lijepe riječi, razmjene darova, simbola kulture, pa onda izrabljivanje i na kraju istrebljenje.
Ord Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:31.