Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest > Vojna povijest i tehnologija

Vojna povijest i tehnologija Od praćke do ratova zvijezda.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.10.2008., 20:31   #41
evo ja sam načelno za. iako bi mi morda više odgovaralo onaj vikend još iza neg sad ovaj, al snaći ćemo se... i nema približavanja na 10 ili manje metara od protivnika, to nema smisla.
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 08:50   #42
Situacija je sljedeča... jučer sam se našao s tim frendom, rekao mu za nevjerovatno zanimanje forumaša i da će doći barem 58 ljudi a on je na to rekao da onda OK, da se odgađa do daljnjega a da on, najverovatnije, onda za vikend ide negdje van Zg-a... nije još ni sam 100% siguran dali ide ili ostaje ali... budimo relani nemojte previše računati s time... još sutra ću vam javiti da znamo 100%
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 09:42   #43
Pa koliko nas ima ukupno? Za jednu okej partiju je dosta 3 protiv 3. Al dobro, kako bilo. 250 kn je ionako malo previse. Ja sam radije da se ode tamo gdje je slafko bio, (dao link u svom postu), onaj M paket od 150 kn mi se cini skroz dosta. A mozemo i kupiti onaj njihov paket od 2000 kuglica za 300 kn.
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 10:52   #44
Quote:
el Duderino kaže: Pogledaj post
Pa koliko nas ima ukupno? Za jednu okej partiju je dosta 3 protiv 3. Al dobro, kako bilo. 250 kn je ionako malo previse. Ja sam radije da se ode tamo gdje je slafko bio, (dao link u svom postu), onaj M paket od 150 kn mi se cini skroz dosta. A mozemo i kupiti onaj njihov paket od 2000 kuglica za 300 kn.
Ako ovo propadne ja sam i za ovo.

PS zapravo bolje da puške nemaju rafalnu paljbu, možemo ušparati na kuglicama.
__________________
_
Superjunak novog doba !

Zadnje uređivanje ljiga : 23.10.2008. at 11:00.
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 12:19   #45
Quote:
el Duderino kaže: Pogledaj post
Pa koliko nas ima ukupno? Za jednu okej partiju je dosta 3 protiv 3. Al dobro, kako bilo. 250 kn je ionako malo previse. Ja sam radije da se ode tamo gdje je slafko bio, (dao link u svom postu), onaj M paket od 150 kn mi se cini skroz dosta. A mozemo i kupiti onaj njihov paket od 2000 kuglica za 300 kn.
150 kuglica nije niti puni spremnik (200 kuglica zapremina), a ispucaš ih bez imalo beda.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2008., 12:27   #46
ovisi kakav imas stil igre. meni je jedan spremnik bio vise nego dovoljan za 4-5 partija. Nemam naviku pucat bez veze.
el Duderino is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 14:56   #47
Pretpostavljam da se onda prebacujemo za idući vikend.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 21:42   #48
Pretpostavljam da ništa ni ovaj vikend zbog blagdana.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2008., 15:09   #49
Ako nekoga zanima, prodajem WGP Autococker Super Stock ...
Thunder-cro is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 21:17   #50
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
150 kuglica nije niti puni spremnik (200 kuglica zapremina), a ispucaš ih bez imalo beda.
Hehehe, bez imalo beda... To je nekad bio borbeni komplet... Koji je trajao danima...

Neke stvari se nauce iz nuzde, moj rekord na paintu je 5 u partiji sa 15tak metaka. Ekonomican ko Prius.
...ska is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2008., 08:17   #51
Meh, u prvih nekoliko partija sam ispucao užasno malo kuglica. Tada sam skužio da se nisam došao igrati snajpera, nego zajebavati. Pa sam se raspištoljio. I da, zabavnije mi je kada pucam više.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2008., 10:58   #52
Podižem temu. Ako nađem dovoljno zainteresiranih organiziram nešto ovu subotu. Ako se netko želi priključiti neka se javi ovdje. Što prije to bolje.

PS zbog radnih obaveza mnogih zainteresiranih ljudi, postoji mogučnost da se cijela stvar pomakne u nedjelju.
__________________
_
Superjunak novog doba !

Zadnje uređivanje ljiga : 16.11.2008. at 11:14.
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2008., 22:00   #53
Zbog zainteresiranosti pomičem događaj jednu nedjelju iza, znači 30.11.
Javite se.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2008., 11:06   #54
Bump.

Samo dižem da vidim hoće li se itko obazirati.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 16:23   #55
Krajnji rok za prijavu gomile zainteresiranih je sutra.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 18:19   #56
Samo stavljam ovaj post da ne ispadne kako ljiga razgovara sam sa sobom
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 18:48   #57
Drugim riječima, prijavio si se.
__________________
Wollt ihr den totalen Krieg? Ihr werdet totalen Krieg haben.
Scotsman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 18:50   #58
Nisam, samo se javljam.
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 20:38   #59
PS zbog niže temperature vjerojatno neće biti paintball, već airsoft.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2008., 10:19   #60
Ako nekoga zanima, bilo je dobro.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:59.