Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.10.2010., 17:30   #61
ja sam izgleda nekih 10-15 bodova gluplji nego pred par godina
kor-im is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 17:36   #62
nisu to nikakvi testovi inteligencije neg testovi zapažanja,naravno za one koji znaju razliku
chabarabdich is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 19:13   #63
mene su posebno zvali na razgovor o psihotestu, jer sam rješil skoro sve točno (mislim da dva pitanja krivo)...

malo me čudno gledala teta, pitala me kako mi ide matematika. ma ide, pogotovo kad ujutro pivu mahnem.
__________________
...bum te jeknul...
Nikica Veliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 20:45   #64
Meni ti testovi inteligencije svaki put drukcije ispadnu, po Menzinom testu mi je ispao visi od 130, a na prijemnom za faks isto test inteligencije ni 80 kao blaga retardiranost. Na drugom prijemnom mi je bio 120. Meni to ocito ovisi o raspolozenju.
SilverEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 14:33   #65
ak pogledas sliku na prometnicama trebali bi po-oštrit kriterije... i to znatno
__________________
~Shotgun through life~
Repent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 20:17   #66
Ma hajde, ima dana kad se dizes kao vreca cementa a opet nekad si poletan... Tako i sa mozgom, samo sto se ne vidi dok ne pokusas nesto rijesiti.. Pogotovo ujutro, gladan, secer nisko...
moster is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 22:45   #67
Quote:
F10EXX kaže: Pogledaj post
Grozdje je kiselo....
Quote:
Sacreus kaže: Pogledaj post
Ha?



nego, kako si ti prošao na testu?
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 23:07   #68
Quote:
midsummer kaže: Pogledaj post
radi se o testu inteligencije, tipa ponudena su 4 slike i eliminira se ona najrazlicitija, na medicinskom pregledu za vozacki ispit, naime rezultati moga ispita su porazavajuci, psihologinja mi je rekla da mi je falio jedan bod da padnem, WTF? izgovor mi je ne prospavana noc i glad, je li moguce da je to drasticno utjecalo na moju moc opazanja?
Naravno.Ja sam rjesavo te testove na psihološkom testiranju a bio sam nervozan i nije mi se dalo iako sam ok rijesio.
robert_smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 00:07   #69
kakav test inteligencije na liječničkom za vozački ispit, pobogu... ?????
imaš test u kojem se ocjenjuje tvoje zapažanje i psihotest...
nikakav IQ se ne mjeri na liječničkom za vozački...
klasična-budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 00:13   #70
jel to znači onda da i poluretardini mogu vozit
Hsimpson is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 13:35   #71
Jel mi za liječnički treba kakva uputnica od moje doktorice ili samo dođem u medicinu rada i zamolim nekoga da me uputi kuda trebam ići (nakon što objasnim da sam došla na liječnički za vozački)?
__________________
Kad narastem bi'ću televizor, kad narastem bi'ću teve!!
envoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 15:18   #72
Quote:
envoy kaže: Pogledaj post
Jel mi za liječnički treba kakva uputnica od moje doktorice ili samo dođem u medicinu rada i zamolim nekoga da me uputi kuda trebam ići (nakon što objasnim da sam došla na liječnički za vozački)?
nikakva uputnica ti nije potreba...
dođeš u medicinu rada, kažeš zašto si došla i oni te upute odakle i kako krećeš...
klasična-budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 15:20   #73
Quote:
klasična-budala kaže: Pogledaj post
nikakva uputnica ti nije potreba...
dođeš u medicinu rada, kažeš zašto si došla i oni te upute odakle i kako krećeš...
Hvala ti. To sam si i ja mislila, ali eto nisam bila ziher. Tyvm.
__________________
Kad narastem bi'ću televizor, kad narastem bi'ću teve!!
envoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 15:20   #74
Quote:
Hsimpson kaže: Pogledaj post
jel to znači onda da i poluretardini mogu vozit
ja bih rekla da DA...
ne znam na koji način su oni prošli na liječničkom i kako su uspjeli položit vozački (danas se sve može kupit)...
ali postoji previše ljudi koje vidim za volanom a osobno znam da ni dupe ne znaju obrisati sami kako treba...


između ostalog, ne znam šta ti podrazumjevaš pd POLURETARDIRANOM osobom...
klasična-budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 18:42   #75
Quote:
envoy kaže: Pogledaj post
Hvala ti. To sam si i ja mislila, ali eto nisam bila ziher. Tyvm.
samo nemoj zdravstvenu i osobnu iskaznicu zaboravit... što se vrlo često događa... iako mi nije jasno zbog čega...
klasična-budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 18:49   #76
Ne zamaraj se sa glupostima, ali drugi puta kada ćeš ići na neki test bilo radi posla, ili ičega drugog, nastoj noć prije ne tulumariti, piti, napušiti se...
I dobro se naspavati. Otići spavati na vrijeme, odspavati minimalno 7 sati, ustati na vrijeme, i doći razbuđena, uredna, čista, i mirisna. (tako možeš i meni doći )
Nećeš imati nikakvih problema
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 22:20   #77
na vozackom se ne pise nikakav IQ test koliko ja znam, uzmi 100kn odsetaj u MENZU(namjerno) i rijesi dvojbe.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 19:02   #78
Nečiji "visok" IQ ne garantira da ta osoba zna voziti ili da će znati voziti auto.
__________________
Occamova ostrica - od svih objasnjenja, usvojiti najverovatnije. Dakle, IQ rezultat ti je nizak jer si glupa.© Skot
Mr.Monden is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2017., 20:21   #79
Ima li tko primjer kakvi psihotesta? Moran didu pokazat primjer kako se to rijesava, mora obnovit vozacku.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 12:08   #80
Ja sam neki dan rjesavao ljecnicki pa da updejtam za one koji planiraju ici a strah ih je da nisu previse glupi.

Na ljecnickom imas psihotest. Oko 40 pitanja i sva pitanja su sa 4 slike na kojoj trebas naci razlicitu. Imaju razlicite rotacije, vise crta, vise kuteva, itd. Vrlo jednostavno i ako imas pola mozga skuzit ces.
Nakon 15 minuta ides na razgovor sa psihologom koji ce samo pregledati tvoj ispit, dat ti potvrdu i slat te dalje. 15-20 minuta ce trajati to, ovisno koliko si brz sa psihotestom.
Nakon toga ides kod med. sestre kod koje ti pregledava tlak, vid i jel vidis boje i onda ti isprinta racun, ti platis 438.50kn, dobijes potvrdu i ides kuci.

Bezbolno, nema pisanja i nekih teskih pregleda. Ako nema guzve mozes zavrsit sve za 20-25 minuta.
Narco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.