Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2011., 12:48   #261
rastužilo me koliko ljudskoj zloći nema kraja i koliko me ljudi mogu razočarati...

Zadnje uređivanje valek123 : 15.04.2011. at 13:56.
valek123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 13:47   #262
presuda generalima
Rebel Yell is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:45   #263
presuda hrvatskoj
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:57   #264
Quote:
Rebel Yell kaže: Pogledaj post
presuda generalima
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
presuda hrvatskoj
.

Frapantno je saznanje da oslobađanje zemlje od koljačkog terora biva kvalificirano kao UZP. Da ne zaboravim tko sam i gdje živim, stavila sam disklejmer ispod avatara tako da svaki put doživim katarzu kad to vidim.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 15:11   #265
Bijesno i nemoćno, užasno...
Ne sjećam se kada sam posljednji put bila ovoliko dotučena, dođe mi da uzmem strojnicu i neke pobijem, sad razumijem što ljudima pukne nekad u glavi pa naprave sranje..
Uzalud su toliki životi pali, tolike obitelji razorene, tolika krv i suze proliveni, za šta, jebem im mater za šta??Sve je to bio organizirani zločinački poduhvat, jebem im mater, branit goli život i zemlju je zločin..ludim...
Nema genocida nad BiH, nema genocida nad Hrvatskom, još malo će biti da ga je bilo na Srbijom i Republikom Srpskom..
Užasno me bilo pogodilo kada je donesena presuda da nije bilo genocida u Bosni, ali ovo..Šta su nas sve trbali istrijebiti da bi mi bili žrtve a ne agresori!
Isuse, ovo je danas toliko bolno da nemam vjere više u ništa, kakva pravda, kakav Bog, kakva država..
Neka nam Bog pomogne, sada smo službeno na dnu dna.
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 15:12   #266
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Da ne zaboravim tko sam i gdje živim, stavila sam disklejmer ispod avatara tako da svaki put doživim katarzu kad to vidim.

ne daju nam po ŽK pisati o politici ali ne mogu ne komentirati kako je ovo, zapravo, kruna poslijeratnoj vladavini častohlepnih amatera, izdajica, lopova...
pretužno
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 15:17   #267
Quote:
baja kaže: Pogledaj post

ne daju nam po ŽK pisati o politici ali ne mogu ne komentirati kako je ovo, zapravo, kruna poslijeratnoj vladavini častohlepnih amatera, izdajica, lopova...
pretužno
Eh, na "naše" sam navikla, ali da ti međunarodno tijelo pravde zauši ovakav šamar - to više nije ni tužna, nego opasna stvar. Slušala sam zaključke Vijeća, to je prestrašno, tu je doslovce dan legitimitet RSK, a obrana kvalificirana takvom kakvom jest. I da, presuda je političke prirode, pošto na dokazima očito nije temeljena. Opasno, rekoh.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 15:34   #268
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
Eh, na "naše" sam navikla, ali da ti međunarodno tijelo pravde zauši ovakav šamar - to više nije ni tužna, nego opasna stvar.
vrlo opasna
ali mene ta međunarodna lakrdija ne čudi; ionako su dokono promatrali masakr godinama
konačno, velika britanija (skupa sa satelitima) suvereno vlada europskom političkom scenom i u korijenu je svakog zla u zadnjih 500 godina
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 15:41   #269
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
ali mene ta međunarodna lakrdija ne čudi; ionako su dokono promatrali masakr godinama
Ih. Francuska je češala muda dok se događao genocid u Ruandi, nizozemski bataljon dok se događao genocid u Srebrenici, Hrvatska je već bila mrcvarena od strane JNA i srpske paravojske kad su nam uveli embargo na oružje. EU i UN su političko-moralne strvine, znam to odavno i nismo samo mi to na svojim kostima iskusili. Ali ako sam i očekivala kazne po zapovjendoj odgovornosti, nisam očekivala ovakav napad na suverenitet jedne zemlje koja se branila. Rekoh, dali su legitimitet RSK, zločinačkoj paradržavi nastaloj na protjerivanju Hrvata i dizanju balvana, izlaganja svjedoka na amaterskoj razini...užas. Šljivančanin izlazi. Vjerojatno i Šešelj. Za Mladića više nitko i ne pita. Ne mogu više ni pričat o tome. Dabogda kusali govna.
__________________
"...practices that were long abandoned - imprisonment without trial, the use of war prisoners as slaves, public executions, torture to extract confessions, the use of hostages and the deportation of whole populations - not only became common again, but were tolerated and even defended by people who considered themselves enlightened and progressive." George Orwell, 1984.
Linda Hathor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 15:44   #270
presuda generalima

Haški sude
iva2301 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 15:46   #271
Quote:
Linda Hathor kaže: Pogledaj post
... Ne mogu više ni pričat o tome. Dabogda kusali govna.
......
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 15:56   #272
takodjer presuda Gotovini i Markacu... uzas
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 21:49   #273
Quote:
iva2301 kaže: Pogledaj post
presuda generalima

Haški sude
Užas.. nemam riječi nema pravde!
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 21:59   #274
Ja sam cijeli dan tužna zbog te presude u Haagu. Nažalost, proživjela sam taj prokleti rat, ostali smo bez svega, doslovno u jednoj majici i trenirci sam otišla od kuće, bez ijedne igračke... poslije je sve izgorjelo... danas sam se sjetila svog djetinjstva koje je nestalo, jednog lijepog ljetnog podneva kad je mama rekla da bi se svi trebali ugledati na nas klince jer nas nije bilo briga tko je tko... onda sam se sjetila kako smo samo nekoliko dana poslije toga stajali u redu s malim žutim prognaničkim kartonom i čekali da dobijemo brašno i neznam šta... bez ikakvog dostojanstva... i mog rođendana tjedan dana nakon što sam otišla iz svog grada, a mama je rekla da nemaju novaca za tortu pa mi je ispekla hrpu palačinki... i svega sam se sjetila, a danas me netko proglasi zločincem... ljuta sam, bijesna, povrijeđena, sramota me je... ovoj boli nikad kraja...
__________________
3.9.2011.
espana is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 23:23   #275
Quote:
espana kaže: Pogledaj post
ljuta sam, bijesna, povrijeđena, sramota me je...
Budi i ljuta i bijesna jer imas i zasto, ali nemoj da te bude sramota. Nemamo se cega sramiti, krivi nismo. Politicke igre i manipulacije idu na dusu onima koji imaju moc i pare, a mi smrtnici glavu gore i ne dajmo da se istina zaboravi.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 23:31   #276
samo jedna stvar ka i većinu nas.......
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 23:36   #277
Quote:
espana kaže: Pogledaj post
a, povrijeđena, sramota me je... ovoj boli nikad kraja...
slažem se sa lazy fox nemoj se sramit, ja se ne sićam rata ka ti jer sam rođena '89... al upravo zbog toga što rekla da ti se dogodilo nemoj se sramit ti najbolje znaš ko je žrtva a ko agresor proživila si sve to i to će s tobom ostat dok si god živa nego se ponosi šta si dio naroda koji ima takve individue koji su imali tako veliko srce da obrane Hrvatsku i na kraj krajeva sve nas..... i p.s nisam nešto previše pronacionalistički orijentirana al ovo je sumrak pravde i zdravog razuma.....

Zadnje uređivanje freddie"s queen : 15.04.2011. at 23:50.
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 07:59   #278
Ma sramim se ove presude...
Ali u svemu tome me veseli da mojoj djeci nitko neće moći oči farbati i kad budu dosta veliki da razumiju sve, sve ću im i ispričati...
Još nismo ni svjesni kakve sve to posljedice vuče za sobom i to me jako žalosti.
__________________
3.9.2011.
espana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 08:31   #279
presuda generalima..kao padanje u bezdan.
moja emotivna sljepoća uzrokovana naivnošću i vjerom u iskrenost ljudi.vidim u ljudima ono čega nema...samo projekciju svoje želje i nade

no sve to samo na trenutke jer ...
život je lijep
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2011., 08:36   #280
Presuda generalima...

I temperatura od 40 celzijevaca koju nisam nikad prije imala
__________________
~~..Little angel go away, come again some other day! The devil has my ear today, I'll never hear a word you say..He promised I would find a little solace, and some piece of mind, whatever just as long as I don't feel so..~~

https://www.instagram.com/mrs.annamolly/
AnnaMollyHr is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:00.