Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2011., 17:58   #241
Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
Ubi me brate mili samo me prestani zvat.


, a bome i onaj dečko što se spuco u staklo me nasmijao do suza
__________________
sto ne platis na mostu, platis na cupriji
amalka33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 18:01   #242
Quote:
Black Milk kaže: Pogledaj post
upoznala sam jednog tipa i malo smo se dopisivali porukama. na kraju sam ga pozvala da dodje do mene, to je kao bio prvi dejt. on se pojavio u nekoj jeftinoj robi i krpenim patikama, a ima 30 plus godina, ono, bas je izgledo ko neki jadnik. ja sam otvorila vrata obucena u najobicniju haljinu koju nosim po stanu po ljeti, haljina je malo iznad koljena i kratkih rukava. cim sam otvorila vrata, on me je poceo prozdirati ocima i osjecala sam se ko neka jeftina kurva. i jos je onak nesto sapto sebi na njegovom jeziku sto ja nisam razumila ali mislim da su bile neke prostote. donio je (!?!?) 4 boce jeftinog vina, da kao popijemu uz veceru, par puta se je drzo za onu stvar preko hlaca i trljo gledajuci moje tijelo, misleci da ja ne kuzim. bio je ko neki napasnik i bilo me je nekako nelagodno. ja sam skuhala lijepu veceru, ribu na rostilju i salatu, a on je uz to htio majonezu... onda smo zavrsili u mom krevetu, on naravno nije ponio kondome pa sva sreca da ja uvijek imam. kad je otvorio moju ladicu i vidio koliko imam kondoma, popizdio je i poceo me ispitivati u stilu, boze sta ce ti ovoliki kondomi, svasta... te odvratne prljave patike je izuo u mojoj spavacoj sobi, obuven je hodo po mom predivnom novom tepihu i ponaso se ko primitivni seljak. u pola seksa je skinuo kondom, misleci da ja necu skuzit?!?! ja sam popizdila. imo je prevelik ***** i nisam se nikako mogla opustiti. ad je zaspo, poceo je hrkati ko zivotinja, toliko da sam ga morala u po noci buditi. hrko je kao da je proguto zivotinju pa je ista rikala iz njega. ujutro ga bog isus nije mogo probudit, a ja sam morala rano na poso. on je lezo mom krevetu ko krmak i okreto ocima kad sam mu rekla da se mora dizat i da moramo ici jer ja kasnim na poso. par dana nakon susreta, nazvo me je u 2 popodne, pijan ko crna zemlja i u po razgovora mislim da mu je ispo telefon iz ruke i cula sam da povraca?!
Ova priča, ako je istinita, više govori o tebi nego o njemu,
a ne govori o tebi ništa dobro. Boldirano nije daleko od istine.
Lik je legenda. Došao nikakav, žderao, smrdio i prdio i još poševio.
Kralj.



Inače, zabavna tema.


Zadnje uređivanje igod : 13.07.2011. at 18:09.
igod is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 18:32   #243
Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
Upoznala sam ga preko frenda i pristala na dejt jer mi se lik cinio ok iako nije bas bio moj tip. Ali ok, tko zna, mozda me covjek jos ugodno iznenadi.

Sudar je trajao otprilike 4 sata.

On je pricao 3 sata i 45 minuta.
Ja sam pricala 15 minuta. Ako.
Oprosti, ali otkrij mi kako možeš s nekim tko ti nije nešto izgubiti 4 dragocjena sata u svom životu?

Zar je takav bad odrezati kretena nakon 15 minuta ili 'ajde, pola sata?

Mene uopće ne muči što ću time nekoga povrijediti, valjda smo mi sebi važnije od nekih usputnih mudonja?
Gizela_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 18:42   #244
Quote:
Gizela_ kaže: Pogledaj post
Oprosti, ali otkrij mi kako možeš s nekim tko ti nije nešto izgubiti 4 dragocjena sata u svom životu?

Zar je takav bad odrezati kretena nakon 15 minuta ili 'ajde, pola sata?

Mene uopće ne muči što ću time nekoga povrijediti, valjda smo mi sebi važnije od nekih usputnih mudonja?
Nisu svi ti. I da, bed je, ne uzgoje svi muda pri rođenju. Možeš to shvatiti, ne?
I ja sam istrpjela grozan dejt jer se nisam imala muda okrenuti i otići. A nije da ih ne bih htjela imati u takvim situacijama.

Mislim da je nepotrebno temu odvesti u tom smjeru. Nešto kao da dođeš na šupendare i onda ljude ispituješ kako su to sve mogli trpjeti.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 18:51   #245
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Mislim da je nepotrebno temu odvesti u tom smjeru. Nešto kao da dođeš na šupendare i onda ljude ispituješ kako su to sve mogli trpjeti.
Nije mi cilj odvesti temu u tom smjeru, ali morala sam komentirati curi čisto onako ljudski jer mi nije drago kad bilo tko trati dragocjeno vrijeme uzalud.
Ali, da nije toga ne bi bilo ni ove genijalne teme.
Gizela_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 18:57   #246
Mislim da je toga i sama svjesna. I sama je rekla da je tada imala puno manje muda nego danas.
Ljudi smo, griješimo, imamo slabosti, ne ponašamo se svi racionalno u svim situacijama. I to je sve.
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 19:39   #247
Quote:
dainty kaže: Pogledaj post
Nisu svi ti. I da, bed je, ne uzgoje svi muda pri rođenju. Možeš to shvatiti, ne?
I ja sam istrpjela grozan dejt jer se nisam imala muda okrenuti i otići. A nije da ih ne bih htjela imati u takvim situacijama.

Mislim da je nepotrebno temu odvesti u tom smjeru. Nešto kao da dođeš na šupendare i onda ljude ispituješ kako su to sve mogli trpjeti.
Pa ne znam, meni se čini da nisu takvi dateovi gubitak vremena. Inače ne bismo imali što ovdje pisati i prepričavati frendovima. A i zanimljivo je za proučavanje. Može se to gledati kao gubitak vremena ali može i kao dragocjeno iskustvo za ubuduće.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 19:39   #248
Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
The Very Right One


Evo - da si popravim prosijek - jedna lijepa i saljiva prica:

Zove me friendica da joj se neki strendjer upecao na oglas za stan. Kao - da li bih ja procitala mail i odgovorila, jer je ona s engleskim na ´Vi´.Ajde rekoh dobro.

Sve smo se ja i `taj` mailom dogovorili: i potpisivanje ugovora i predaju kljuceva i placanje i da ga odvedem do stana. Dogovor je pao da se nadjemo u McDonaldsu u VG - ne moze fulati, a i svi znaju gdje je to, ako se nekim cudom i izgubi pa bude pitao. Pitam kako cu ga prepoznati, veli on saljivo (i tako da ga uopce nisam za ozbiljno uzela) da ce imati cvijet kao u starim filmovima

Kada je dosao dan D ja, sa ugovorom i kljucem, pravac McD. Kad eto ti tamo njega, sjedi i pije kavu. Kraj njega OGROMAN suncokret na napuhavanje . Ali je ocito imao negdje rupicu pa je stajao malo (puno!) 'na hero'

Kad sam ga vidjela takvog preskocilo mi je srce. Medjutim ja sam u stvarnosti zaboravila preskociti nekakvo povisenje na podu, tepih sto li. Spotaknula se i zviznula, onako svojski - glava dolje, dupe u zrak Dok sam padala , sjecam se da mi je kroz glavu prostrujalo that with this one my chances are gone.

Nakon zavrsenih formalnosti pitao me da li bih mu pokazala grad. Ja sam mu rekla da ja nisam turisticki vodic i da radim.Ali da ako hoce moze me pricekati poslije posla, dala mu adresu, pa ako budem imala vremena kada dodje mozda ga uputim malo ´arround´.

Od toga dana je svaki dan cekao kod portira
Vec smo bili postali office-joke.

Malo sam se neckala oko te veze, jer sam znala da ce nakon par tjedana otici, a bio mi je onako bas legao za zaljubljivanje . nisam imala volje za long-distance

...

but with a little help of internet (mail, icq), before you knew it - vec smo mu planirali iduci dolazak.
And so on...and so on...

...

danas smo sretno otvoreno ubraceni evo ide vec 11. godina.
Zivimo vani.
Ja sam looooooove refugeeeee


I dan danas me zarkava da sam bukvalno ´pala na njega´
moram priznat da bi najgori dejt mog života bio s nekom koja bez ikakvog razloga ubacuje rečenice na engleskom
__________________
Steklovata - Novi god
mr. torture is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 19:45   #249
Quote:
mr. torture kaže: Pogledaj post
moram priznat da bi najgori dejt mog života bio s nekom koja bez ikakvog razloga ubacuje rečenice na engleskom
Frajer je stranac, komunicirala je s njim na engleskom. Sad joj je muž, što bi reklo da i dalje komuniciraju na engleskom (ili nekom jeziku koji mu je materinji)

Nije da bezveze ubacuje rečenice na engleskom, ovako je bolje dočarala priču Da bez ikakvog razloga ubacuje engleski, bila bi u najmanju ruku čudna, ali ovdje to nije slučaj.
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 19:59   #250
Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
Upoznala sam ga preko frenda i pristala na dejt jer mi se lik cinio ok iako nije bas bio moj tip. Ali ok, tko zna, mozda me covjek jos ugodno iznenadi.

Sudar je trajao otprilike 4 sata.

On je pricao 3 sata i 45 minuta.
Ja sam pricala 15 minuta. Ako.

odbijam vjerovati. nemoguce.


taj je vjerojatno vec imao viziju vas, vase djece, cucka, kucice i svega... steta sto si ti sasvim slucajno upala u njegov film i zapravo bila nebitna. jer bitan je samo on. i njegove projekcije
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 20:11   #251
Quote:
amalka33 kaže: Pogledaj post
...jedan mi je kupio sladoled i odveo me u šetnju...a onda me poslije deset minuta poznanstva pitao jesam za sex s njim i njegovim kumom


*otisla otvoriti temu: Zasto ne volim sladoled*


Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
Sjedim ja na nekom predavanju, umirem od dosade, citam vijesti i odem na myspace da vidim sta ima kad ono poruka od njega. Otvorim ja poruku a kad ono - esej.

On mene zeli spasiti. Ja trebam njega da me spasi. On je taj kojeg sam cekala cijeli zivot.


Quote:
I na kraju - zadnja recenica:

I just...I don't know whether I want to love you or kill you.
Je li ovo zbilja napisao ? Englez ?
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 20:21   #252
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
odbijam vjerovati. nemoguce.
Baš. Žena koja priča 15 min.Mda

To ni u filmu nema




Meni je jedan od čudnijih dejtova bio kad je ženska dofurala 4 litra vina i bocu Red Labela na dejt

Bila je Zagorka,dosta rečeno
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 20:32   #253
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Baš. Žena koja priča 15 min.Mda

To ni u filmu nema
nisam to tako mislio. znam gospodicnu osobno i nevjerojatno mi je da se nije uspjela izboriti za rijec. ne mislim ni da je lajava, da ne bude zabune


then again, spominje se predavanja i fakultet, a to je bilo prije nego smo se znali, mozda je ova epizoda ostavila traga na njoj
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 20:36   #254
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post

Meni je jedan od čudnijih dejtova bio kad je ženska dofurala 4 litra vina i bocu Red Labela na dejt

Bila je Zagorka,dosta rečeno


ja bih ju ženila
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 23:02   #255
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Meni je jedan od čudnijih dejtova bio kad je ženska dofurala 4 litra vina i bocu Red Labela na dejt

Bila je Zagorka,dosta rečeno
Je li još slobodna?
knick is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 23:08   #256
Quote:
mr. torture kaže: Pogledaj post
moram priznat da bi najgori dejt mog života bio s nekom koja bez ikakvog razloga ubacuje rečenice na engleskom
moguce
no mi smo visejezicni
"mijesamo" i gore (dutch-eng-deutsch-hrv)
nama je to ko dobar dan

ovisi o danu, raspolozenju, kao i sto sam usput citala/radila, ponekad mi se previse otme i na forumu
Marica Carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 23:11   #257
Vaši postovi probudili su još nekoliko sjećanja.

Prvi i jedini dejt s nekim s Iskrice

Dopisivali smo se nekoliko tjedana i s obzirom na to da se dogodio neki "klik" (kako će se kasnije ispostaviti - samo virtualno), odlučimo se mi naći na kavi. Jedno od prvih pitanja koja mi je postavio je bilo da li volim seks i što sve radim. Tada sam još bila u srednjoj školi i bila sam djevica, te sam mu to rekla, nadajući se da će time ta tema biti skinuta s dnevnog reda. No, njega je upravo to inspiriralo da mi prepričava svoje seksualne doživljaje s bivšom, da mi iznosi hvalospjeve njenoj ljepoti (što je potkrijepio njenom fotkom u novčaniku ), pričama kako im se najdraže bilo seksati u dnevnom boravku u 5 ujutro dok u susjednoj sobi spava njena mama i sl. Također me pitao da li bih i ja voljela ponovno "odigrati" scenarije iz veze s bivšom, uz cerek i mig.

Nakon što je ta tema napokon završila (sreća moja da nije stigao prikupiti još koje seksualno iskustvo osim ovih koje je prepričavao 50 minuta), počeo je pričati o svom klitaču. Meni nikako nije bilo jasno otkud njemu klitač i zašto tako ushićeno priča o njemu. Ispostavilo se da je to ime od milja za njegov auto - Renault Clio.




Ako ikada poželiš...

Nakon prekida s bivšim neko vrijeme nisam izlazila ali me dosada natjerala na chat. Tamo sam upoznala jednog simpatičnog dečka, imali smo dosta toga zajedničkog i baš smo se nekako "našli" (vidite li tu uzorak? ). Razmijenimo tako mi fotke. Na njegovoj fotki on, slikan iz nekog čudnog kuta (oj Carla, amaterko!), izgledao je dosta slatko. Odlučimo se naći. On mi opisao sebe: "Skužit' ćeš me bez problema - isti sam kao na fotki, visok 185, obučen u to i to. Dođem na dogovoreno mjesto - vidim dečka u opisanoj kombinaciji, samo što je visok brat bratu, maksimalno 172-173cm (mjerim po sebi, 180cm visokoj) i ne izgleda ni približno kao na fotki - za koju nijansu lošije. Nema veze, dečko mi je bio simpa, idem ja na ugodnu kavu i čavrljanje. I zaista - prođe ta kava ok, uz par malo neobičnih opaski s njegove strane (al' ajde, neću biti prezahtjevna), međutim, s moje strane baš i nije bilo neke kemije, što sam mu kasnije dala do znanja.

Mjesec dana kasnije, našla sam dečka i nakon još mjesec dana, javlja se Dečko s kave, poziva me na dejt jer sam mu se jako svidjela, divna, krasna, nema veze što nema kemije, zakuhat' će on nešto, osvojit' će me... Obavijestila sam ga da sam našla dečka i da takav scenarij ne dolazi u obzir. On to prihvati i ne javlja se više.

Prođe još 6 mjeseci, kad stiže meni poruka od njega: "Jel još uvijek imaš dečka?" Kažem da imam. Na to krene lavina uvreda, nešto tipa "Kujo, kako si me mogla zavlačiti, baš si prava gadura, kakva si ti to osoba...?"
Rekoh da tako sa mnom ne može razgovarati (tipkati) i da je naša komunikacija završena. Na što se on počeo ispričavati i ponovno se nije javljao do godinu dana poslije.

Opet me pitao da li još uvijek imam dečka, ja sam rekla da imam, na što sam od njega dobila poruku: "Ok, ali samo da znaš - ako ikad poželiš ludi provod i 24cm, javi mi se." Više se nije javljao.
Carla Marx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 00:37   #258
Talking

Isto na prvom dejtu, čini mi se, smo prolazili kraj nekog dvorišta u kojem je lajao pas. On je izvukao iz ruksaka (zaboravila sma spoemuti da je nosio i veliki planinarski ruksak) izvukao neki sprej i pošpricao psa. Još mi se hvalio da je ga se taj pas već boji, ali da valjda laje na mene. Moj zgrožan izraz lica je shvatio kao strah od psa.


ajoooj, ovo je genijalno!!!

skoro sam pala sa stolice od smijeha!!!!
Black Milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 08:23   #259
Quote:
Hazel Silk kaže: Pogledaj post
ja bih ju ženila
Da je dofurala neko kvalitetno vino (neko Istarsko ili sa Pelješca) a ne onaj Zagorski radioaktivni kiseliš-moždab' je i ja ožen'jo
Zaspao sam u roku od odmah i imao sam halucinacije danima nakon toga
Quote:
knick kaže: Pogledaj post
Je li još slobodna?
Nemam pojma.
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 08:47   #260
Quote:
Chansomps kaže: Pogledaj post
Zaspao sam u roku od odmah i imao sam halucinacije danima nakon toga
potpisao bi istog momenta da mi svaki budući dejt tako završi
canex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.