Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2016., 12:44   #441
Evo mene opet s problemom oko dostave Nikako na zelenu granu, sreca pa sam od posiljatelja dobila tracking pa sam skuzila da se nesto cudno dogadja. Uglavnom, taj posiljatelj je malo isto smotan i prosli put su mi poslali paket na adresu "Ime Prezime, Ulica XX, Rijeka, Velika Britanija" :rof: Pa je paket malo lutao po drugoj zemlji dok netko nije skuzio da nisu stavili Croatia. Onda je dosao ok. Evo sad stize i drugi - ovaj put uopce nisu stavili nikakve brojeve, samo ime, prezime, ulicu i grad.. .bez kucnog broja i bez broja mobitela. A na potvrdi narudzbe im sve lijepo uredno pise

Ok, nije ovo do Overseasa ali i oni su isto ispali blesavi - prvo se u ponedjeljak pojavio status da je dostavljac bio i da nikog nije bilo doma (a nisu bili uopce, cijeli dan je netko bio doma). Onda se jucer kasno navecer pojavio status da je primatelj zahtjevao da se dostava odgodi i da zadrze paket!? Jutros ih zovem i zena mi kaze da oni zapravo uopce ne znaju gdje to dostaviti i da nikad paket nije ni izasao iz skladista

Uglavnom, meni nikad dosadno
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 15:00   #442
znači nisam jedina kojoj je već muka bilo šta naručivati

ili takve drame kao kod tebe, ili poštar kuka zašto mora na 4. kat, ili zašto se ja prezivam različito od djeteta, ma svašta
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 15:06   #443
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Evo mene opet s problemom oko dostave Nikako na zelenu granu, sreca pa sam od posiljatelja dobila tracking pa sam skuzila da se nesto cudno dogadja. Uglavnom, taj posiljatelj je malo isto smotan i prosli put su mi poslali paket na adresu "Ime Prezime, Ulica XX, Rijeka, Velika Britanija" :rof: Pa je paket malo lutao po drugoj zemlji dok netko nije skuzio da nisu stavili Croatia. Onda je dosao ok. Evo sad stize i drugi - ovaj put uopce nisu stavili nikakve brojeve, samo ime, prezime, ulicu i grad.. .bez kucnog broja i bez broja mobitela. A na potvrdi narudzbe im sve lijepo uredno pise

Ok, nije ovo do Overseasa ali i oni su isto ispali blesavi - prvo se u ponedjeljak pojavio status da je dostavljac bio i da nikog nije bilo doma (a nisu bili uopce, cijeli dan je netko bio doma). Onda se jucer kasno navecer pojavio status da je primatelj zahtjevao da se dostava odgodi i da zadrze paket!? Jutros ih zovem i zena mi kaze da oni zapravo uopce ne znaju gdje to dostaviti i da nikad paket nije ni izasao iz skladista

Uglavnom, meni nikad dosadno
a s koje si to stranice narucivala?
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 15:22   #444
od Joseph Joseph, gadgete za kuhinju

Uglavnom, paket uspio stic. Al tko zna sto bi bilo da nisam pratila tracking i do kad bi se overseas cudio adresi

Sa ebayom nikad takvih problema
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 20:52   #445
Quote:
stari gnjus kaže: Pogledaj post
Sniženja su im sezonska, kao i svi, ali svako malo imaju neke promocije koje onda traju dan, dva, tri...bude različito, od 15-40%, nekad samo žensko, nekad samo dječje, nekad sve, itd.
Mislim, to nisu stvari koje baš trebam sad i odmah, tak da pričekam neku dobru promociju, kupim veličine unaprijed, i nekak mi se čini da prolazim jeftinije od većine robice koju tu mogu kupit. Osim Lidla.
Ok, tnx. Robicu kupujem po slicnom principu .
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 20:54   #446
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
znači nisam jedina kojoj je već muka bilo šta naručivati

ili takve drame kao kod tebe, ili poštar kuka zašto mora na 4. kat, ili zašto se ja prezivam različito od djeteta, ma svašta
Sta postara brige za dijete? I ja imam razlicito prezime - rodjeno plus muzevo, beba samlo muzevo. Paket bude na moje ime, a unutra stvari za malu. Nije njegovo da brine za koga je. Vazan je primatelj.
__________________
nas ticker
svasta_nesto is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 21:06   #447
Quote:
vlovrec kaže: Pogledaj post
znači nisam jedina kojoj je već muka bilo šta naručivati

ili takve drame kao kod tebe, ili poštar kuka zašto mora na 4. kat, ili zašto se ja prezivam različito od djeteta, ma svašta
boze, svasta.
otkud uopce postar zna kak se mali preziva?

meni nije muka nis online narucivati.
opet sam oooodlicno prosla na ovim snizenjima.

neki dan isla s mm-om traziti neke hlace, cijene u ducanima me totalno nasmijavaju u odnosu na neke online sopove. kao, vrloooo povoljne traperice, 50% popusta - 400 kn.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 21:12   #448
ma srao mi poštar jednom jer su mi iz jedne firme poslali vrećice za stomu za malog, i bilo je na njegovo ime, a preporučeno. da kak će mali to sad potpisati. da zašto vam to tako šalju? a zašto? a kaj ja znam zašto?
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 22:05   #449
eh, meni je srao jer sam mu rekla da zasto mi ostavlja zute papirice umjesto da mi donese. pa je onda rekao da kako ce on to nosit kad ne zna na kojem smo katu na sto sam mu uprla prstom na popis stanara po katovima odmah u portunu i tako...

onaj moj paket koji je kao stigao je stigao falsi. jedna stvar fali i to najbitnija. i pitaj boga sad gdje je. bas me nerviraju...
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 07:47   #450
dobro da ti je bar ostavio ceduljicu, nama niti ceduljice nisu ostavljali neko vrijeme
nego je jednom bio slučajno od mm bratić na pošti, a imaju isto prezime, pa su ga pitali da li je to njegov paket, pa nas je zvao da nešto imamo na pošti
a ceduljicu uopće nismo dobili, dobro da se nije vratilo
na pitanje zašto nisu dostavili (uvijek je netko doma) ili ostavili bar ceduljicu dobili smo odgovor : trt, mrt, hmmm, grrr
ukratko, baš ih briga
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 10:02   #451
Dok sam bila doma na porodiljnom, redovito mi je postar ostavljao te zute ceduljice iako je znao da sam doma i da me moze naci i predati mi paket. I nakon tri-cetri puta mi je dopi**** sto stalno moram u postu po paket (koji put su to bili mini paketici s ebaya koje je mogao ugurati u sanducic), a nije mi bilo bas jednostavno, muz na poslovnom putu, doma mala beba, pa sam napisala lijepo "pismo" HP. I dobila lijepu odbijenicu i to su me kontaktirali i na mail i na mob. Uglavnom, u postarevom opisu posla nije nosenje paketa i ne mora dostaviti paket korisniku. Njegov primarni i glavni posao je obavijestiti korisnika o prispjecu paketa i to rade ostavljanjem zutog papirica
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 16:37   #452
Ja sam se u trudnoci zalila (zvala korisnicku njihovu sluzbu) i meni su se ispricali, donio postar paket, cak su zvali da provjere da li mi je dostavljen. Ali ja sam tad fakat poludila i zalila sam se dva puta jer nisu ni muzu dali da preuzme paket u moje ime a ja se nisam smjela setati. Ne znam da li su inace tako ok ili su bili tako ok jer ih je nazvala poludjela strogomirujuca trudnica

Svejedno ih mrzim i ako imam mogucnost da biram ne odaberem HP za dostavu.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2016., 20:00   #453
Curke, jel netko od Vas naručuje sa shopmissa? Ja se ne snalazim na tim shopovima, pa ako netko naručuje, da mu se prikrpam.
mariiciass is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2016., 15:42   #454
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
Ja sam se u trudnoci zalila (zvala korisnicku njihovu sluzbu) i meni su se ispricali, donio postar paket, cak su zvali da provjere da li mi je dostavljen. Ali ja sam tad fakat poludila i zalila sam se dva puta jer nisu ni muzu dali da preuzme paket u moje ime a ja se nisam smjela setati. Ne znam da li su inace tako ok ili su bili tako ok jer ih je nazvala poludjela strogomirujuca trudnica

Svejedno ih mrzim i ako imam mogucnost da biram ne odaberem HP za dostavu.
Hahaa ovo i ja mogu potvrditi , bila sam nocna mora svih dostavljaca u trudnoci
eruditio is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2016., 19:28   #455
Quote:
svasta_nesto kaže: Pogledaj post
https://mojshopping.com/

ima netko iskustva?
hvala
Bježi glavom bez obzira
Prije dve godine ja preko njih iz amerike naručila i nikad mi paket nije stigao
Nakon što sma ih par puta kontaktirala jednostavno su me blokirali,,ostala bez robe, bez paketa , oni naplatili proviziju i na kraju ja ko zadnji lopov blokirana
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 13:15   #456
Quote:
verkl kaže: Pogledaj post
Evo da se javim vezano za piđamice sa Tesca. Malo je čudan kroj. Cura je 74 cm i 9 kg. U tijelu dužina taman, rukavi malo duži što je ok jer je ona 12,5 mj., a piđamica 12-18. Ali nogavice su skoro za puno stopalo duže. Nama ok jer će u tome samo spavati, iako su na stopalima one protuklizne bubice, ali baš je smješna. Pamuk je super, deblji. To je komplet od tri. Možda su druge dvije za malko veče ili manje.
Da citiram i komentiram svoj post.
Kroj je ok. Cura je sada 16,5 mjeseci i sve je taman. Čak ju u dužini, u nogicama i malo na knap kada sjedne.
A sada nam tesco više ne šalje. Naručila sam još tripack 18-24 a nako toga ćemo vidjeti što imaju u dućanu kod nas.
verkl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 14:43   #457
Pozdrav svima!!

Jel ima itko tu iskustva sa online kupovinom sa stranice mali vragci? Vidim imaju dostavu u hr i piše da je 8eura. Jel to moguće?
Mislim svakako i njima upit poslati, ali me zanimaju iskustva zadovoljnih ili nezadovoljnih kupaca??
tulipancica28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 09:20   #458
Eo jedna info za sve zene koje vole kupovati preko neta...
Otkrila sam jednu dobru stranicu (mozda ju vi i znate ali ja nisam do sada...) evo linka : http://www.baby-walz.de
Imaju dosta akcija, ali dosta mi se stvari cini povoljnijih nego kod nas.
Ja sam si narucila kisobran kolica i ispala su me 1000 kn jeftinija nego kod nas (skupa sa dostavom!)
Jedini je problem sto en dostavljaju direkt u HR pa sam to onda rijesila preko ove tvrtke za posudbu adresa u Njemackoj pa su mi oni poslali doma sa UPS-om. Cijela dostava me dosla 12€. Ugl sam super zadovoljna i sa brzinom i sa detaljnoscu? U svakom trenutku sam vidjela gdje je posiljka, ti iznajmljivaci adrese me obavjeste da je paket doso, koliki je, koliko to kosta da mi salju, biram nacin slanja... Sve 5! Preporuke!!!!
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2016., 14:54   #459
Ako nije problem stavi i web adresu te tvrtke koja salje za Hr. Hvala!
matsx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2016., 05:49   #460
Www.mailboxde.com

Tu se registriras, oni ti dodjele tvoju adresu u njemackoj i onda na tu adresu kupujes. Kad paket stigne kog njih salju ti mail i izracun za troskove. Prvo to njima uplatis i onda ti salju.
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:11.