Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2015., 23:45   #1021
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
nego, baš razmišljam kako je prokleto to kako uvijek prema svemu imam nepovjerljiv gard. šta god mi netko priča prvo pretpostavim da mulja, onda izvritim na koje sve načine me možda kani zajebat.
Tako i ja. Previše puta su me zajebali.

U zadnje vrijeme sam malo smanjila tu nepovjerljivost. Ali to zato što sam promijenila okolinu.
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 23:46   #1022
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Nije ti slatki David Attenboroug?
Tebi je slatki?
__________________
Ako izgleda kao mačka, ako miriši kao mačka i ako se glasa kao mačka, onda je to mačka.
sunnyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 23:49   #1023
Quote:
sunnyah kaže: Pogledaj post
Tako i ja. Previše puta su me zajebali.

U zadnje vrijeme sam malo smanjila tu nepovjerljivost. Ali to zato što sam promijenila okolinu.
Moj muž stalno tvrdi da svi lažu, to mu je jedno, a drugo mu je - Ljudi su govna.

Ja sam imala i jako jako loših iskustava i zbilja ima (malo je reć) govana, ali s druge strane sam doživjela jako lijepe geste i poteze i ponašanje i dobronamjernost od ljudi koji zbilja nisu imali nikakve računice.
Ima dobrih ljudi, kako ne.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 23:50   #1024
Quote:
sunnyah kaže: Pogledaj post
Tebi je slatki?
Pa je, slatki u smislu djeda onak.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 23:52   #1025
napravila sam si danas prvi put klona. sjetila sam se super nika pa da ga netko ne uzme, ako mi ikad dođe da ubijem orak. i sad me to svrbi. Silver St Cloud, žena koja je betmenu slomila srce.
i naučila sam novu riječ- slovenly. zapravo bed ako se asocira uz slavic, slavis za hanu.

a ovo za govnad lažljivu, ma čudno je to, istovremeno sam zbilja otvorena i pozitivna, ne furam se na oštećenost i cinizam, mrzim to, ali mi je to isto paralelno u glavi. kao zujanje u ušima.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2015., 23:53   #1026
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
napravila sam si danas prvi put klona. sjetila sam se super nika pa da ga netko ne uzme, ako mi ikad dođe da ubijem orak. i sad me to svrbi. Silver St Cloud, žena koja je betmenu slomila srce.
i naučila sam novu riječ- slovenly. zapravo bed ako se asocira uz slavic, slavis za hanu.


A kaj buš sad s klonom?
Nemoj ubit Orak, koji ti je vrag!
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 00:01   #1027
ma neću. al gle kak je dobra. i to je starka, čak je starija od betmena, viš da su joj i bore nacrtali http://goodcomics.comicbookresources...e7-620x962.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_RM1nTPpMDE...atTWG02p16.jpg
https://41.media.tumblr.com/tumblr_m...cq1co1_500.jpg
http://vignette3.wikia.nocookie.net/...20140508181313

eh, baterflajs.. baš bi bilo dobro zaljubit se pošteno.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 00:12   #1028
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
ma neću. al gle kak je dobra. i to je starka, čak je starija od betmena, viš da su joj i bore nacrtali http://goodcomics.comicbookresources...e7-620x962.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_RM1nTPpMDE...atTWG02p16.jpg
https://41.media.tumblr.com/tumblr_m...cq1co1_500.jpg
http://vignette3.wikia.nocookie.net/...20140508181313

eh, baterflajs.. baš bi bilo dobro zaljubit se pošteno.
Ovu drugu si metni na avatar, baš mi daje na tebe, makar si ti meni više ona kaj sam ti ja dala.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 00:19   #1029
e, tu sam i stavila. a mogla bi i na ovaj, tak i tak nemam pojma šta će mi taj drugi. ma neću. a onu tvoju sam spremila, super je. captain marvel- carol denvers. to kad me ulovi strip faza.

par zadnjih dana baš pazim šta jedem, hoću se konačno ful dovesti u red. stvarno su brzi uh zlo a pogotovo pšenica, znaš. u tih par dana što ih ne jedem vidim razliku.
s tim da sam ja i prije bila pod kontrolom, daleko sam od obžderavanja, šećer ništa, kruha neš malo, raženog...

..idem van s đenkom. baš mi se hoda. možda i do trga odem.

Zadnje uređivanje Orak : 21.11.2015. at 00:36.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 00:40   #1030
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
e, tu sam i stavila. a mogla bi i na ovaj, tak i tak nemam pojma šta će mi taj drugi. ma neću. a onu tvoju sam spremila, super je. captain marvel- carol denvers. to kad me ulovi strip faza.

par zadnjih dana baš pazim šta jedem, hoću se konačno ful dovesti u red. stvarno su brzi uh zlo a pogotovo pšenica, znaš. u tih par dana što ih ne jedem vidim razliku.
s tim da sam ja i prije bila pod kontrolom, daleko sam od obžderavanja, šećer ništa, kruha neš malo, raženog...

..idem van s đenkom. baš mi se hoda. možda i do trga odem.
Sad do Trga?
E, a gle ju tu
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/i...mst53EkWGD1-yw
Je, šećer i meni baš smeta.
Voća mogu kolko hoću, mogu se udavit u njemu, ali pšenični proizvodi, a naročito keksi...ak ih navečer jedem, imam osjećaj da su mi drugo jutro još u želucu, doslovno.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 01:02   #1031
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ne znam gdje da ovo prijavim, nije bas za misterije...
Trebala mi je igla i sivi konac i udjem u neki krojacki salon i pitam striceka (cca 70 god) jel mogu kupit. .
Inače ovakvih sitnica imaš u Nami i sličnim dućanima.

Quote:
sunnyah kaže: Pogledaj post
Dovoljno su stari da znaju ko' ne pita, ne može ni dobit. A, više ih nije ničega sram i to ti je to.
Tako je, nemaš kaj izgubit. Samo ne znam koji ga je vrag teral da se 4 put ženi, većina nauči nakon prve pogreške.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 05:38   #1032
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Ja mislim da sam preljubazna sa starim stričekima koji mi mogu bit tate...
Tate?? Meni ti tvoji od 80 mogu biti i djedovi
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 09:05   #1033
A joj ima dedica koji su vulgarni, ali ima i fora ljudi koji su čitav život hofirali ženama i jebiga ostalo im je. Imam jednog koji nikad ne nazove da bi uzeo termin, već kaže: kada mogu biti vaš? i ne prelazi taj level. Kažem vam, taj je bio igrač, do nedavno sto posto.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 10:47   #1034
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A joj ima dedica koji su vulgarni, ali ima i fora ljudi koji su čitav život hofirali ženama i jebiga ostalo im je. Imam jednog koji nikad ne nazove da bi uzeo termin, već kaže: kada mogu biti vaš? i ne prelazi taj level. Kažem vam, taj je bio igrač, do nedavno sto posto.
Ima kod mene u starackom jedab takav... Prodjes pored njega a on ti namigne, pruzis mu ruku da mu pomognes da se ustane a on je poljubi itd... Prozvali smo ga Casanova zbog toga

Al meni je najbolje kod te starije gospode kako imaju svasta finog za obuc (hlace, kosulje) pa nakon jutarnjeg rituala ja izaberem nesto fino za obuc - tipa traperice, kosulju na plave pruge i preko tirkizni pulover bez rukava. On cvate a svi ga komplimentiraju
A ja se osjecam kao da imam Barbiku, tj Kena za oblacenje
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 11:00   #1035
Joj kad se krenu rihtat u tim domovima... Bio mi je djed nedavno u domu i kad sam dolazila u posjetu taman je bilo doba kad u dnevnom boravku gledaju neke zabavne emisije tipa Lijepom našom ili kartaju ili igraju šah. I onda vidiš stare nonice, našminkane, nalakirani nokti, nafrizirane, obučene u suknjice i košuljice, torbica u ruci i one su došle gledat tv 3 metra dalje od svoje sobe. Za muške nisam baš primjetila da su nešto posebno skockani, ali ženske se baš uređuju.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 11:33   #1036
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Za muške nisam baš primjetila da su nešto posebno skockani, ali ženske se baš uređuju.


Naravno da se sređuju kad je prosjek jedan deda na 3 babe.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 11:45   #1037
Ili kad nakon kakve operacije čim je u stanju skinuti masku s kisikom kaže: zbog vas se isplatilo proći ovaj pakao. nemrem si pomoć, meni se razvuče osmjeh od uha do uha. to je ta generacija koja je sad iznad 70 i koju. Šlager generacija. Moji starci koji su 70 su već slušali Roliće. Ta rock&roll generacija je sasvim drugi mentalni sklop
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 12:04   #1038
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Naravno da se sređuju kad je prosjek jedan deda na 3 babe.
Bas obrnuto...babe se moraju sredit da bude jedna od tri koju će deda odabrat.

Edit:krivo sam skopcala sta si htio reć. Mislila sam da ti govoris o dedama.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 15:00   #1039
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Inače ovakvih sitnica imaš u Nami i sličnim dućanima.
Ma nije mi se dalo ić u Namu, ovo mi je baš bilo usput.
Quote:
Angry Bird kaže: Pogledaj post
Tate?? Meni ti tvoji od 80 mogu biti i djedovi
Mogu i meni na knap, al ja ti imam 43, pa su mi više u tata rangu.
Quote:
ruzy kaže: Pogledaj post
Ima kod mene u starackom jedab takav... Prodjes pored njega a on ti namigne, pruzis mu ruku da mu pomognes da se ustane a on je poljubi itd... Prozvali smo ga Casanova zbog toga

Al meni je najbolje kod te starije gospode kako imaju svasta finog za obuc (hlace, kosulje) pa nakon jutarnjeg rituala ja izaberem nesto fino za obuc - tipa traperice, kosulju na plave pruge i preko tirkizni pulover bez rukava. On cvate a svi ga komplimentiraju
A ja se osjecam kao da imam Barbiku, tj Kena za oblacenje
A neka, to mi je baš lijepo.
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Joj kad se krenu rihtat u tim domovima... Bio mi je djed nedavno u domu i kad sam dolazila u posjetu taman je bilo doba kad u dnevnom boravku gledaju neke zabavne emisije tipa Lijepom našom ili kartaju ili igraju šah. I onda vidiš stare nonice, našminkane, nalakirani nokti, nafrizirane, obučene u suknjice i košuljice, torbica u ruci i one su došle gledat tv 3 metra dalje od svoje sobe. Za muške nisam baš primjetila da su nešto posebno skockani, ali ženske se baš uređuju.
Super je kad u tim godinama imaju dovoljno volje za sredit se.
Meni je uvijek žao kad je netko u domu, nije to baš neko idilično mjesto za završit.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 15:03   #1040
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
A joj ima dedica koji su vulgarni, ali ima i fora ljudi koji su čitav život hofirali ženama i jebiga ostalo im je. Imam jednog koji nikad ne nazove da bi uzeo termin, već kaže: kada mogu biti vaš? i ne prelazi taj level. Kažem vam, taj je bio igrač, do nedavno sto posto.
Meni je ovo skroz ok, al baš to kaj ti veliš, dok ostane na tom levelu.
Naravno, ne bi mi bilo ok da je u pitanju moj tata, to bi me iznenadilo i razočaralo, ne bi mogla vjerovati, jer je on zbilja pristojan i ne mogu si ga zamisliti da išta, makar u šali insinuira na taj način.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:52.