Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2013., 09:23   #41
Quote:
Ipolit kaže: Pogledaj post
Jedini komentar na ideju o spajanju ova dva superheroja u jedan film je hoće li možda ubacit još Aliena i Predatora. Mislim djeca bi mogla to popušiti.

Ionako su svi ti filmovi/crtići sa spajanjem više superjunaka rađeni s jedinim motivom kao zaradom i zbog nedostatka boljih ideja. Ajmo još malo reciklirat ovo.
Naravno i ovi sa solo superjunakom su rađeni sa zaradom kao motivom, ali tu možda netko radi iz entuzijazma, što us slučaju ovog filma nemrem zamislit
Batman i Superman su se znali sretati a Justice League je važna serija

http://www.dccomics.com/sites/defaul...ticeleague.jpg
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 11:14   #42
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Vidljivo je da trolas, no ne vidim zasto.
Ti filmovi koje nazivas 'ekranizacijama nedostataka ideja s motivom zarade' su ionako vec postojali davnih dana u obliku stripova
Kaj mislis da su sad iz vedra neba pale na pamet Marvelu ideje da ekraniziraju Batman and Superman film, ili The Avengers, Justice League, Fantastic Four...
Pa da, jasno. Ak je postojao, pazi sad, strip u kojem su ta dva junaka bila spojena tada se ne radi o recikliranju i nedostatku ideja, nego se valjda radi o klasiku.
Tu naravno ne spada Fantastic Four jer se oni i prvi put pojavljuju zajedno. Dok Avengers i Justice Leauge su tu zbog gore spomenutih razloga.
Tuđa mišljenja nisu trolanje, što će ti objasniti moderator u idućem takvom obraćanju.
Ipolit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 11:19   #43
Pa nisu se samo u justice ligi susretali nego u zasebnim crtanim,a ovaj film koji je najavljen samo da bude profita,ima crtanih od prije hrpu godina samo izmedu njih dvojice I tu sam napisao prije ako bude film s onom radnjom kojom sumnjam preskakaju veliku povijest izmedu njih dvojice
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 11:30   #44
Quote:
Ipolit kaže: Pogledaj post
Pa da, jasno. Ak je postojao, pazi sad, strip u kojem su ta dva junaka bila spojena tada se ne radi o recikliranju i nedostatku ideja, nego se valjda radi o klasiku.
Tu naravno ne spada Fantastic Four jer se oni i prvi put pojavljuju zajedno. Dok Avengers i Justice Leauge su tu zbog gore spomenutih razloga.
Tuđa mišljenja nisu trolanje, što će ti objasniti moderator u idućem takvom obraćanju.
Batman i Superman zajedno jesu klasik. Gomila animiranih filmova, gomila stripova. Crossoveri nisu nista novo. Isto kao Avengers i Justice League, tesko da je to tu zbog novca, Avengersi su se pojavili 1963., JL 1960.

O kakvom nedostatku ideja pricamo, kada sve ovo nije nista novo?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 11:37   #45
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Koji je smisao svega toga? Ono, stvarno koji je smisao osim da DC i WB izvuku milijarde raznih valuta? Iako sam daleko od ljubitelja filmova o superjunacima (nisam mrzitelj, ali bliže tome), mogu shvatiti da određeni filmovi i junaci stvaraju vojsku obožavatelja i da svjetovi definirani u tim filmovima mogu biti zabavni i zanimljivi. Ali kada se dva potpuno različita svijeta idu miješati samo zato da se baze obožavatelja ujedine onda tu ne vidim nikakav smisao. Batman je obični čovjek koji se služi tehnologijom da se bori protiv kriminalaca. Superman je svemogući čovjek, sin božji, pomazanik koji može zavrtjeti zemlju ako hoće (i po navodima Seinfelda sigurno ima i super smisao za humor). Dakle, kako se to uspješno miješaju relativno realni svijet s onim posve nerealnim? Pomoću puno dolara i zbog puno dolara, eto kako.

http://www.guardian.co.uk/film/2013/...ak-superheroes

Ja stvarno ne razumijem kako nakon 20 filmova i nastavak o superjunacima netko može biti željan novih nastavaka i kombinacija, a da je stariji od 20 godina.
Slazem se sa clankom u puno toga. Negdje sam vec prije citao kako je zanimljivo kako nijedan zapadnjacki superjunak nije morao nista raditi da bi to postao. Ugrizo ga je pauk, bogat je, svemirac je,.... Dok naprimjer u japanskima, dragon ball ili cak pokemon, glavni junaci su slabiji, ali kroz ogroman trud i odricanje uspijevaju. Mislim da to stvarno odlicno pokazuje kako smo, kako kaze clanak, x faktor generacija koja masta o slavi i novcu bez rada.

Ali bez obzira na to veselim se svakom filmu sa superjunacima. I vecinom mi budu ok. Osim kapetana amerike i iron man 3 koji su mi bili uzas. A mislim da ti nisi gledao crtice kad govoris kako mogu njih dvojica skupa biti. A ako nisi gledao ne mozes ni shvatiti zas se neko iznad 20 veseli tome.
toto tamuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 12:04   #46
Quote:
toto tamuz kaže: Pogledaj post
Slazem se sa clankom u puno toga. Negdje sam vec prije citao kako je zanimljivo kako nijedan zapadnjacki superjunak nije morao nista raditi da bi to postao. Ugrizo ga je pauk, bogat je, svemirac je,.... Dok naprimjer u japanskima, dragon ball ili cak pokemon, glavni junaci su slabiji, ali kroz ogroman trud i odricanje uspijevaju. Mislim da to stvarno odlicno pokazuje kako smo, kako kaze clanak, x faktor generacija koja masta o slavi i novcu bez rada.
Clanak kaze da se masta o novcima, a ti si uveo u pricu pokemone?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 12:05   #47
Film ce nazalost biti teze smece ako je suditi po nazivu da budu u konfliktu jer oni dvoje su onak best buddies u 90% stripova, a millerova prica je tesko smece
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 12:46   #48
Quote:
toto tamuz kaže: Pogledaj post
Ali bez obzira na to veselim se svakom filmu sa superjunacima. I vecinom mi budu ok. Osim kapetana amerike i iron man 3 koji su mi bili uzas. A mislim da ti nisi gledao crtice kad govoris kako mogu njih dvojica skupa biti. A ako nisi gledao ne mozes ni shvatiti zas se neko iznad 20 veseli tome.
Mislim da nakon nekog vremena svaki čovjek treba malo evoluirati. Čitao sam ja stripove i gledao crtane filmove masovno kao dijete, a danas me ovakvi filmovi uopće ne zanimaju. Zašto i kako bi me uopće zanimali, pogotovo ako vidim da se radi o filmovima bez ikakvog mozga, generičkim CGI orgijama? Previše je toga danas, baš sam jučer gledao popis tema na prvoj stranici podforuma "Filma" i takvi filmovi za djecu čine preko 50% popisa. Multipleks kuga.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 12:51   #49
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Clanak kaze da se masta o novcima, a ti si uveo u pricu pokemone?
Hehe ne pa mislio sam kao u japanu i na zapadu kak je razlicito.

Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Mislim da nakon nekog vremena svaki čovjek treba malo evoluirati. Čitao sam ja stripove i gledao crtane filmove masovno kao dijete, a danas me ovakvi filmovi uopće ne zanimaju. Zašto i kako bi me uopće zanimali, pogotovo ako vidim da se radi o filmovima bez ikakvog mozga, generičkim CGI orgijama? Previše je toga danas, baš sam jučer gledao popis tema na prvoj stranici podforuma "Filma" i takvi filmovi za djecu čine preko 50% popisa. Multipleks kuga.
Pa svi su u kinima takvi danas.

Ili barem skoro svi.
toto tamuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 13:00   #50
Quote:
toto tamuz kaže: Pogledaj post
Hehe ne pa mislio sam kao u japanu i na zapadu kak je razlicito.



Pa svi su u kinima takvi danas.

Ili barem skoro svi.
Koje je tvoje mišljenje o tome?
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 13:04   #51
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Film ce nazalost biti teze smece ako je suditi po nazivu da budu u konfliktu jer oni dvoje su onak best buddies u 90% stripova, a millerova prica je tesko smece
bit ce smece ako ne promjene redatelja ,ako si pogledao crtani gdje se kolju medusobno to je dobro i kontam da ce biti remek djela na ovaj film kada bude izasao (ako ostane ovakav redatelj ),sada nisam siguran da li je u tom crtanom bio bush predsjednik i obama,dok je ovdje vec stavljeno da ce biti obama (pa ovdje mozda biti prva pogreska nisam siguran ),i s obzirom kako je nolan ostavio kraj batmana da ce biti muski robin to je treci po redu ,a u ovom filmu treba biti zenski da se pojavi ,i opet napominjem preskacu jebenu povijest izmedu njih dvojice rade jebene pare i radit ce neke nove naslove i vracat se u proslost i tako sjebat cijelu koncepciju izmedu njih dvojice i justice lige ,tako da cu radije ostati na crtanim koji su vjerniji stripovima vecim djelom slucaja nego filmovi

Netko je vec napisao bolje da se pojave u crtanom joker i lex luthor za pocetak to bi bila super obrada filma za start njihove fransize ,a ne odmah na kraj koji jebeni moroni
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 13:34   #52
Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post

Netko je vec napisao bolje da se pojave u crtanom joker i lex luthor za pocetak to bi bila super obrada filma za start njihove fransize ,a ne odmah na kraj koji jebeni moroni
Jocker će teško biti
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 13:51   #53
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Jocker će teško biti
ma nzm sto vise pisem to se vise zivciram ,ali vec sada cu napisati dok ima snyder palicu da snima nece mene vidjeti u kinu sve sjebe sto je dobro (i ima jebenog potencijala) pa radije cu gledati crap cam verziju nego u kinu zaspati od dosade ,kao sto se skoro desilo sa zadnjim spidermanom ,ali iz pristojnosti nisam


thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 13:58   #54
prerano je za temu, još nije ni prošla odjavna špica od man of steel, još je kamera vruća
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 14:01   #55
Quote:
Ajutokintumi kaže: Pogledaj post
prerano je za temu, još nije ni prošla odjavna špica od man of steel, još je kamera vruća
Kaj jos ne znas da se zeljezo kuje dok je vruce
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 14:01   #56
Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
ma nzm sto vise pisem to se vise zivciram ,ali vec sada cu napisati dok ima snyder palicu da snima nece mene vidjeti u kinu sve sjebe sto je dobro (i ima jebenog potencijala) pa radije cu gledati crap cam verziju nego u kinu zaspati od dosade ,kao sto se skoro desilo sa zadnjim spidermanom ,ali iz pristojnosti nisam


Dobro novi Spiderman je baš loš bio, ali i redatelj, neki Marc Webb, je na glasu kao jedan od najvećih Hack-plaćenika i beskičmenjaka u odnosu na studije
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 14:05   #57
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Kaj jos ne znas da se zeljezo kuje dok je vruce
od te džombe teško da se da nešto iskovat,
može poslužiti jedino kao uteg za bacit se u more.
Ajutokintumi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 14:29   #58
*ebo uteg, radje skovaj sidro, brze ces potonut
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 14:31   #59
Quote:
Krscho kaže: Pogledaj post
Film ce nazalost biti teze smece ako je suditi po nazivu da budu u konfliktu jer oni dvoje su onak best buddies u 90% stripova, a millerova prica je tesko smece

E upravo to.
Ne mogu probaviti takvu ideju da imaju antagonistički odnos.
Kako će to prodat ljudima - Batmanu je pod stare dane povrijeđen ego jer na scenu stupa bolji,jači,ljepši borac protiv zla?
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2013., 14:47   #60
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post

E upravo to.
Ne mogu probaviti takvu ideju da imaju antagonistički odnos.
Kako će to prodat ljudima - Batmanu je pod stare dane povrijeđen ego jer na scenu stupa bolji,jači,ljepši borac protiv zla?
ne pricaj pizdarije batman se pod stare dane povukao ,jer joker je ubio robina i on to nije mogao nikako preci preko toga (spoil njemu pred nosom ga je raznjeo)

razjasnjeno mislim u jednom nastavku batman under the red hood i sigurno dark knights return part 1 i 2

thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.