Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2010., 20:09   #121
Quote:
maritza kaže: Pogledaj post
Sad me onaj drugi topic podsjetio:
žena koja dobro kuha je ženstvena kako god da izgleda
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 20:15   #122
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Pa, s njima je očito drukčije. Vidljivo je da oni sebi postavljaju neke sasvim drukčije standarde, koji odudaraju od heteroseksualnih. A nisu ti njihovi standardi ni jednoznačni. Neki pederi vole 'tetkice', drugi vole štemere dlakavih prsa, treći vole njegovane metroseksualce... Vjerojatno je i kod lezbijki to tako.
U principu sam htjela pitat jel se može niska, nabijena, kratko ošišana žena osjećat ženstveno ili se takvim ženama može poreć ženstvenost, pogotovo ako su homoseksualne? Ne da me zanima taj dio s poricanjem, jer me nije briga tko se čime smatra, nego pitam 'nako... i jel se more žgoljavo muško osjećat muževno, ako je recimo, pokosio travu i popravio automobil, al nema široka ramena i prodoran pogled sa sjajem gorskog kristala?
Šteta što ih nema na temi
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 20:18   #123
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Sere. Znaš da taj Herp stalno sere neš'.
Je al zato ga volim nikad nije dosadno s njim.

Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ukoliko dobro zarađuje, proslijedi je meni, lako ću je podnijeti.
I ti si sponzoruša?

Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Ženstvenost žene je u sisama. :Amen:
... i u licu, i u struku, i u bokovima, i u glasu, i u načinu na koji se osmjehne, u i pristupačnosti (kada želiš biti stalno u njenom društvu), parfemom koji toliko suptilan ali opet dovoljan da se osjeti.

Ona je dovoljno nježna da ju muškarac želi (može) zaštititi, a opet dovoljno jaka i sposobna da odgaja svoju djecu.


Quote:
Morticia Addams kaže: Pogledaj post
Amateri, a vi već 3 strane topika ispisali.
Još nisu počeli o gaćama?
Princess Leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 20:25   #124
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
jel vama isto biti seksi i biti ženstven?
Duboki dekolte je meni seksi.
Ženstvena su mi recimo otvorena leđa.
Meni se čini da se to dijelom poklapa, ali ne sasvim. Recimo, Megan Fox je sexy, al ne bi je svi nazvali ženstvenom. Većina zapravo misli da je, pardon my french, kuja.
__________________
WE GET THE WRITING WE DESERVE.
You guys have no one to blame for this season but yourselves.
Stiliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 20:41   #125
Quote:
Effiecass kaže: Pogledaj post
stvarno mislim da ženstvenost nema veze ni sa šminkom ni sa odjećom. t su stvari vezane uz neko društveno viđenje ženstvenosti. ako je pitanje 'kako da me ljudi dožive ženstvenom' onda se uspravi, obuci nešto lijepo što će donekle naglasiti tvoje ženske atribute (ali ne previše), stavi malo šminke i sigurna su sebe prošeći gradom. ali osobno se najženstvenije osjećam doma u pidžami s kokicama u rukama dok gledam neki film. jer mi je udobno i toplo i sva sam mazna i opuštena.
I ja se tak osjećam dok gledam miss Marple.

Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Pa u stvari to se može vidjeti još kod djevojčica. Ako ste ikad gledali više djevojčica na kupu, vrlo se lijepo može vidjeti koja je kak se ono veli "pravo žensko". Bez truda, bez šminke, bez garderobe. Prirodno, urođeno. Kretnje, stav, pokreti jednostavno se vidi.
Pri tom, naravno, ne mislim na dugu plavu kosu, plave okice i oblekicu. To nema veze s tim.
I djeca su mali ljudi...
Enticer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 20:57   #126
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Ni najmanje. Carry on.
ja tebe doživljavam vrlo ženstvenom
i lijepom
i vjerujem da imaš savršen ten
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 21:00   #127
Zbor spammera izglasao da Herp sere
Princess Leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 21:19   #128
Quote:
stiliana kaže: Pogledaj post
U principu sam htjela pitat jel se može niska, nabijena, kratko ošišana žena osjećat ženstveno ili se takvim ženama može poreć ženstvenost, pogotovo ako su homoseksualne?
Pa, rekao bih da govorimo o dvije stvari -- subjektivnom osjećaju i dojmu koji se daje drugima. Čovjek se može osjećati kao Napoleon, a da ga okolina doživljava kao Šegrta Hlapića.

Dakle, opisana se žena svakako može osjećati kao ženstvena, bila gay ili straight, a hoće li ju okolina doživljavati kao takvu ovisi o tome je li jest ženstvena ili nije. Tvoj opis ne garantira da ona to nije.

Quote:
jel se more žgoljavo muško osjećat muževno, ako je recimo, pokosio travu i popravio automobil, al nema široka ramena i prodoran pogled sa sjajem gorskog kristala?
Isti odgovor. Ako je imalo objektivan, malo je vjerojatno da će se osjećati baš ono, muževno. Još je manje vjerojatno da će ga tako doživljavati okolina. Ali, nije nemoguće. Takav se muškarac može u određenim okolnostima osjećati moćno, što je blisko muževnosti. Tako ga može doživljavati i okolina. Jedan moj poznanik bio je takav -- malen, žgoljav, ali žestok, impresivan direktor važne ustanove, ulijevao je skoro pa strahopoštovanje svima oko sebe. Nešto vrlo, vrlo blizu muževnosti.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 21:20   #129
Quote:
Princess Leia kaže: Pogledaj post
Zbor spammera izglasao da Herp sere
Ona je ženstvena, pa prema tome eventualno kaki. Ženstvene dame ne seru.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 22:58   #130
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
ja tebe doživljavam vrlo ženstvenom
i lijepom
i vjerujem da imaš savršen ten

Pa, mislim da izgledam dosta krhko i nježno (ne, stvarno, znam da debilno zvuči ) i po nekim mjerilima vjerojatno i jesam poprilično ženstvena.
S druge strane, beštija sam. Jedna od onih što se glasno smiju, dudlaju pivu iz flaše, pričaju šporke viceve i to. Pred prijateljima i podrigujem. I ono drugo što ne smijem ni napisati.
Vjerujem da ima ljudi koji će me radi toga smatrati apsolutno neženstvenom. Jebiga.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 23:02   #131
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post

Pa, mislim da izgledam dosta krhko i nježno (ne, stvarno, znam da debilno zvuči ) i po nekim mjerilima vjerojatno i jesam poprilično ženstvena.
S druge strane, beštija sam. Jedna od onih što se glasno smiju, dudlaju pivu iz flaše, pričaju šporke viceve i to. Pred prijateljima i podrigujem. I ono drugo što ne smijem ni napisati.
Vjerujem da ima ljudi koji će me radi toga smatrati apsolutno neženstvenom. Jebiga.
Ne brini. Sve se to može raditi i ženstveno.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 01:04   #132
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Ona je ženstvena, pa prema tome eventualno kaki. Ženstvene dame ne seru.
Čini mi se da je vrrrlet rekao da Herp stalno sere i ja nastavila koristiti tu riječ.

bajtvej i ja ponekad psujem ko kočijaš, i još neke stvari no svjedno me okolina oduvijek doživljava ženstvenom a to sam prije mrzila.
Princess Leia is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 06:27   #133
Quote:
Princess Leia kaže: Pogledaj post
Čini mi se da je vrrrlet rekao da Herp stalno sere i ja nastavila koristiti tu riječ.

bajtvej i ja ponekad psujem ko kočijaš, i još neke stvari no svjedno me okolina oduvijek doživljava ženstvenom a to sam prije mrzila.
Eh, vrrrlet... Uz sav respekt prema čovjeku, i on nekad svašta napiše. Mislim kužiš. Herp? Haloooooo!

To se milo stvorenjce čučne, nečujno ispusti par simpatičnih (suhih i ekološki neutralnih!) kuglica, kao zečić, a miris bude kao onaj Glade koji automatski prhne svaki put kad kraj njega prođe brižna kućanica.

Jedino ako je mislio u prenesenom značenju. :brzoprelistavaarhivu: Ma, nije ni to. Curica piše čist' pametno. Ono, ima kontrolu nad sobom. I voli pasiće. Za prste polizat.

A tek sise...
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 07:34   #134
Među najženstvenijima koje znam, stvarno ima svega. Fizički mislim.
Ponašajno, to je već druga priča. Ženstvena žena se ne ponaša ko kvartovski tabadžija.
Nedavno sam upoznala jednu, izvana sve tip top, nježna koža, glatka kosa, lijepa i sve. Ali kad je krenula zajebancija.. Cura je super, ali ženstvena fakat nije.


Quote:
Eyecandy kaže: Pogledaj post
Ženstvenost je stanje svijesti.

Po meni se to može naučiti.
Oponašanjem ženstvenih žena.
Ne mora se genetski nasljeđivati.
I ja mislim isto
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 08:43   #135
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Čovjek se može osjećati kao Napoleon, a da ga okolina doživljava kao Šegrta Hlapića.


za krepat...
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 09:04   #136
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Jedan moj poznanik bio je takav -- malen, žgoljav, ali žestok, impresivan direktor važne ustanove, ulijevao je skoro pa strahopoštovanje svima oko sebe. Nešto vrlo, vrlo blizu muževnosti.

Yok. Kakve muzevnosti? Nije to muzevnost. To je ku*cevitost kao posljedica drustvenog polozaja.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 09:07   #137
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Ženstvena žena se ne ponaša ko kvartovski tabadžija.


Evo recimo ovo me potsjetilo - neznam zasto - na Indiru Mujkic.

Ona nije zenstvena. Nije ruzna, ali nije zenstvena. Prije je musktvena.
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 09:08   #138
Quote:
Luna L. kaže: Pogledaj post
Yok. Kakve muzevnosti? Nije to muzevnost. To je ku*cevitost kao posljedica drustvenog polozaja.
Hmmm... da, ako si položaj naslijedio od tate ili dobio od šefa stranke.

Ne ako si ga sam osvojio. Za to trebaš imati sposobnosti i, jel'te, muda. A ona znaju biti golema i čvrsta i u sitnih muškaraca.
Emericzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 09:10   #139
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Hmmm... da, ako si položaj naslijedio od tate ili dobio od šefa stranke.

Ne ako si ga sam osvojio. Za to trebaš imati sposobnosti i, jel'te, muda. A ona znaju biti golema i čvrsta i u sitnih muškaraca.
Apsolutno.
Štoviše, mislim da upravo muda muškarca čine pravim muškarcem i ženu pravom ženom.
Općenito, čovjek bez muda je... Polovičan.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2010., 09:15   #140
Quote:
Emericzy kaže: Pogledaj post
Hmmm... da, ako si položaj naslijedio od tate ili dobio od šefa stranke.

Ne ako si ga sam osvojio. Za to trebaš imati sposobnosti i, jel'te, muda. A ona znaju biti golema i čvrsta i u sitnih muškaraca.
Ovdje vec imamo pitanje. Sto je to muzevnost ili muzevan muskarac?

Moze li sitan ali uspjesan muskarac biti muzevan?

Vezemo li pojam muzevnost uz stas, glas i slicne atribute?
Luneta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:06.