Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2006., 13:45   #1
Ciganske karte

da li se netko ozbiljno bavi proricanjem iz ciganskih karata?
treba mi pomoć prilikom učenja
 
Odgovori s citatom
Old 06.10.2006., 13:51   #2
ciganjske karte su bilo koje karte koje ukradeš
Šalim se ... Misliš na karte od Eteille ili neke druge ( ili obične ciganice)... stavi link

bdw "Ezoterik" se kuži
Mano is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2006., 14:30   #3
Tumačenje

Quote:
tamarinda2004 kaže:
da li se netko ozbiljno bavi proricanjem iz ciganskih karata?
treba mi pomoć prilikom učenja
Za pomoć moraš postaviti pitanje!Pokušat ću ti odgovoriti
Titanija is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2006., 19:40   #4
Quote:
tamarinda2004 kaže:
da li se netko ozbiljno bavi proricanjem iz ciganskih karata?
treba mi pomoć prilikom učenja
Cigani kao narod su bezbozni i vecina njih kad umre ide u pakao zato se ne bavite proricanjem nego cvrsto vjerujte u Boga a u stvari danasnja vjera je dosla do onog dijela kada je to cisti Babilon Ljudi vise ne znaju moliti
second coming is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2006., 14:10   #5
Quote:
second coming kaže:
Cigani kao narod su bezbozni i vecina njih kad umre ide u pakao zato se ne bavite proricanjem nego cvrsto vjerujte u Boga a u stvari danasnja vjera je dosla do onog dijela kada je to cisti Babilon Ljudi vise ne znaju moliti
Otkuda ti pravo da tako osudiš cijeli jedan narod?I Hitler se time služio!A šta uopće znaš o njima?Misliš li da ne vjeruju u Boga,onda se baš varaš! Uostalom,proricanje može biti sve ono što Biblija(Bog) govori,ali i PROROCI su proricali,ali u SLUŽBI BOŽJOJ!
I kad ovo ne bi bio običan post na jednom forumu,imala bih te čemu poučiti!Pričala bih ti o tome kako ROMI (a ne Cigani,kako ih ti zoveš)žedno slušaju biblijske priče,kako se mole...Moj kontakt s njima bio je čisto edukativne prirode,ali sam imala šta i ja naučiti od njih.
Inače moj put uz Boga i sa Bogom traje dugo,pa znam da jedino LJUBAV postavlja smjernice.OSUDA nikako i nikada.Bog sigurno ne sudi ljude po tome koje su rase ili nacionalnosti,već po DOBRU kojeg si izabrao živjeti.
Možel li ovo shvatiti,ako ne možeš onda je tvoj put vjere na samom početku,a ja ti na njemu želim svo dobro i blagoslov!
Titanija is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 22:15   #6
Quote:
Titanija kaže:
Otkuda ti pravo da tako osudiš cijeli jedan narod?I Hitler se time služio!A šta uopće znaš o njima?Misliš li da ne vjeruju u Boga,onda se baš varaš! Uostalom,proricanje može biti sve ono što Biblija(Bog) govori,ali i PROROCI su proricali,ali u SLUŽBI BOŽJOJ!
I kad ovo ne bi bio običan post na jednom forumu,imala bih te čemu poučiti!Pričala bih ti o tome kako ROMI (a ne Cigani,kako ih ti zoveš)žedno slušaju biblijske priče,kako se mole...Moj kontakt s njima bio je čisto edukativne prirode,ali sam imala šta i ja naučiti od njih.
Inače moj put uz Boga i sa Bogom traje dugo,pa znam da jedino LJUBAV postavlja smjernice.OSUDA nikako i nikada.Bog sigurno ne sudi ljude po tome koje su rase ili nacionalnosti,već po DOBRU kojeg si izabrao živjeti.
Možel li ovo shvatiti,ako ne možeš onda je tvoj put vjere na samom početku,a ja ti na njemu želim svo dobro i blagoslov!
Lijepo rečeno, 'učiteljice'!

Inače, ozbiljno: Ciganske tzv. "karte" su poprilično kvalitetne, ako gledamo namjenu. U stvari što je pravo značenje karata za bacanje? Nije li tu skrivena poruka? Možda je netko u prošlosti znao kako vidjeti... budućnost kroz procijepe sadašnjosti...?
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2006., 00:36   #7
Quote:
second coming kaže:
Cigani kao narod su bezbozni i vecina njih kad umre ide u pakao zato se ne bavite proricanjem nego cvrsto vjerujte u Boga a u stvari danasnja vjera je dosla do onog dijela kada je to cisti Babilon Ljudi vise ne znaju moliti
Ma, mislim ako vjerujes u 'pakao' - ovo s gatanjem ti je ista vrsta ludila.
I super je pozitivno i u 'vjerskom duhu' da si osudio cijeli jedan narod. Cestitam!
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2014., 21:38   #8
za sebe sam otvorila karte....zanima me da li ce mi zvati vezano za posao i kad

veselje,smrt,iznenadna sreca,gubitak(proslost)-sve prosle sanse su na pocetku izgledale super,a onda nista....
udovica,svestenik,ljubavnik(sadasnjost)-usamljenost jer sam bez partnera...moze se tako opisati?
postojanost,sreca(buducnost)-izuzetno povoljna...
ceznja(konacan ishod)-na pravu priliku sam naisla,nadam se s razlogom....
agroziv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:47.