Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2010., 22:22   #521
Quote:
kladionica kaže: Pogledaj post
ne mislim niš loše o mališanu, al moram reći da mi je prva asocijacija bila kad sam ga ugledala - mašina za mljevenje mesa

reci nešto više o svom mališanu....
Probao sam mljeti meso, ali ne ide, inace dobro usisava.

Meni se najvise svidjela boja. Dobar za usisavanje auta u istoj boji.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2010., 11:41   #522
vorwerk usisavač

da li netko ima novi?140..http://2.bp.blogspot.com/_u5N0iF6tOB...(5).jpg..kakvi su dojmovi..naime ja imam ovaj..http://www.schivoshop.de/images/vorwerk_kobold_120.jpg ..sto godina star..i sad imam priliku dat ga u cijenu..i uzeti novi..
__________________
Ne gledaj u meni svoga goluba
*dobra s modicama*
Sabur..ti je kad gutaš..kiselo..gorko..i ljuto..a da ti se na licu ništa, sem osmjeha ne vidi..
PLAVI GOLUB is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 13:28   #523
Quote:
jabito kaže: Pogledaj post
500 w iliti 34kPa, moj Rowenta ima 34kPa usisne snage ali ima 69dB buke nasuprot ovome od 78dB, obzirom da ja mrzim zvuk usisivača (jednako koliko mrzim i usisavanje), meni je ovo bio predudan faktor između ova 2 usisivača
evo, nakon dvodnevnog gubljenja očiju od surfanja, i ja danas odoh po RO 4541! I meni je zvuk najjači faktor odabira- moja pesica dobiva napadaje kad uključim običan usisivač. U dvije godine - ovaj mi je treći koji kupujem ( I NADAM SE ZA DUŽE VRIJEME I POSLJEDNJI).
Siggi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 20:59   #524
Philips fc9170 performer

Kako se ne kužim baš u usisavače,a supruga me zadužila da kupim "neki dobar",našao sam ovaj,1300 kn,imamo dvoje male djece i usisavamo bar 2x tjedno.Ima li za te novce nešto bolje ili je to u redu.Svi usisavači bez vrećice imaju manju usisnu snagu pa sam od tih i odustao.Koliko koštaju vrećice za ovaj model,filteri ...
Bam Bam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 08:45   #525
Sve preporuke za ovaj usisavač,izuzetna snaga i lakoća usisavanja. U mercatoru gratis 4 vrećice,hepa filter,i granulice sa mirisom.1300 kn.
Bam Bam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 18:59   #526
Ja imam Delfino 3420 H2O,sa vodenom i hepa filtracijom,već danima razmišljam o tome da ga mjenjam za neki drugi jer smo se preselili u kucu koja nema niti jednog tepiha...savršen je za čisčenje tepiha i namještaja ali sad imam kožnu kutnu i nikakav tepih za oprati,sada bi ga dala za bilo koji drugi,samo da je manji i sa vrećicom
nailslady is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 11:12   #527
Quote:
Bam Bam kaže: Pogledaj post
Kako se ne kužim baš u usisavače,a supruga me zadužila da kupim "neki dobar",našao sam ovaj,1300 kn,imamo dvoje male djece i usisavamo bar 2x tjedno.Ima li za te novce nešto bolje ili je to u redu.Svi usisavači bez vrećice imaju manju usisnu snagu pa sam od tih i odustao.Koliko koštaju vrećice za ovaj model,filteri ...

a da probaš pvaj? mislim po perfomasama ti je isti ali je tiši, vjeruje, punooo tiši i ima posebnu četku trokutastu..ja imam jači model ali ovo je u rangu cijene koji spominješ..vreći ti koštaju nekih 60 kn 4 komada...5 slojeva, 99,9 posto filstracije..kapacitet 3,5 l, znači za stanove od nekih 80m2 ako en misliš prečesto mijenjati, ako imaš veći stan onda možda trebaš češće prazniti vrećicu ali i to je ok...

http://www.robot.hr/mali-kucanski-ap...e-compact.html
jabito is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 00:03   #528
Electrolux ZB2904X

Ima netko navedeni model štapnog usisavača?
Kako ste zadovoljni njim?

Kupio sam ga prvenstveno zbog baterije od 18V (litij-ionska) i navodne duže autonomije (produženo vrijeme usisavanja).

E sad, na stranim electroluxovim stranicama (talijanska, finska, švedska...) u specifikacijama spominju autonomiju od 30 minuta (to me najviše i privuklo), a sad vidim na hrvatskoj stranici da je vrijeme rada do potpunog pražnjenja baterije 10 minuta što u potpunosti odgovara mom iskustvu (malo je reći da sam se jako razočarao).

No nikako mi to nema smisla-slabiji modeli (ZB2901-05) koji imaju 12V NiMH bateriju navodno imaju autonomiju od 12min (podaci sa hrvatske stranice) pa čemu onda model skuplji 200kn s boljom i jačom baterijom kojem je vrijeme rada 10 minuta!?

Što sad to znači, da su na više stranih (i našoj) electrolux web-stranica navedeni pogrešni podaci ili da nama prodaju toliko lošiju robu no u zemljama europske unije?

Sve je to toliko konfuzno, a jako mi je sumnjivo što apsolutno nigdje na samom proizvodu, njegovoj ambalaži i u upustvima ti podaci ne pišu!
phyto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 09:13   #529
Mali usisavaci obicno imaju kratko trajenje baterije. Moja traje samo sest minuta, sto je za mala usisavanja kuhinje sasvim dovoljno.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 11:00   #530
Quote:
phyto kaže: Pogledaj post
Ima netko navedeni model štapnog usisavača?
Kako ste zadovoljni njim?

Kupio sam ga prvenstveno zbog baterije od 18V (litij-ionska) i navodne duže autonomije (produženo vrijeme usisavanja).

E sad, na stranim electroluxovim stranicama (talijanska, finska, švedska...) u specifikacijama spominju autonomiju od 30 minuta (to me najviše i privuklo), a sad vidim na hrvatskoj stranici da je vrijeme rada do potpunog pražnjenja baterije 10 minuta što u potpunosti odgovara mom iskustvu (malo je reći da sam se jako razočarao).

No nikako mi to nema smisla-slabiji modeli (ZB2901-05) koji imaju 12V NiMH bateriju navodno imaju autonomiju od 12min (podaci sa hrvatske stranice) pa čemu onda model skuplji 200kn s boljom i jačom baterijom kojem je vrijeme rada 10 minuta!?

Što sad to znači, da su na više stranih (i našoj) electrolux web-stranica navedeni pogrešni podaci ili da nama prodaju toliko lošiju robu no u zemljama europske unije?

Sve je to toliko konfuzno, a jako mi je sumnjivo što apsolutno nigdje na samom proizvodu, njegovoj ambalaži i u upustvima ti podaci ne pišu!
nadam se da se ne radi o tom, već da je to normalno vrijeme rada..
ja imama dva philipsova, mali i štapni, služe mi za proletiti po kući, jako sam zadovoljna s njima
mislim da više od tog vremena i ne mogu dati, ali im je usisna moć masu jaka
tako da I love this product
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 16:40   #531
Ima li tko iskustva sa ovim modelom ?! Da li vrijedi toliko uložiti u usisavač, da li je bučan, bilo kakva info je dobro došla!! Hvala

Jedan od Electroluxovih bi rado imala, e sad, s vrećicom ili bez nje, šta je bolje, ekonomičnije je bez vrećice, jer nema više kupovanja 4kom po cca 60kn

http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnik...ctrolux-z8870/
Daisyduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 11:07   #532
Karcher usisavac - vrecice

molim pomoć!
da li netko zna gdje se mogu kupiti vrećice za Karcher VC 5000 - 5999?
kikaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 14:52   #533
Imam Elektroluxov Clario desetak godina i u principu bi bila zadovoljna njime, razmjerno malen, lagan i dosta dobar, ali ne dovoljno da usiše sve dlake moga psa. Dvoumim između Miele i Philipsa sa turbo četkom za dlake. Ima li tko iskustva s ovim drugim, jer je za cca 100Eura jeftiniji od Miele-a, a deklarativno je jednake snage i mogućnosti?
Aramilis73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 23:44   #534
Quote:
Aramilis73 kaže: Pogledaj post
Imam Elektroluxov Clario desetak godina i u principu bi bila zadovoljna njime, razmjerno malen, lagan i dosta dobar, ali ne dovoljno da usiše sve dlake moga psa. Dvoumim između Miele i Philipsa sa turbo četkom za dlake. Ima li tko iskustva s ovim drugim, jer je za cca 100Eura jeftiniji od Miele-a, a deklarativno je jednake snage i mogućnosti?
Miele ima previše napuhanu cijenu, rađe Philips uzmi
Daisyduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 23:50   #535
Evo moram pohvaliti Miele usisivač serije S4. Kupljen je prije 3-4 godine i radi svaki dan po sat - 2 bez ikakvih problema. Između ostaloga usisao je na 10ke kilograma prašine od bušenja zidova i brušenja gleta. Danas sam se iznenadio kada sam usisavao dok je majstor bušio rupe za klime te mi se nakon 45 minuta i 2 pune vreće prašine ugasio. Mislio sam kako je gotovo pa ću ga popodne odnijet na servis jer ga nisam mogao upaliti vise. Nakon par sati idem ga očistiti da ga odnesem serviseru, ukopčam ga i radi! Kasnije sam saznao da ima sigurnosni prekidač protiv pregrijavanja. Oduševilo me, kakav drugi usisivač bi crka bez problema.
Što se tiče snage usisavanja jače od ovog teško možete uzet a da ne odlijepi parket s poda. Ja ga ni ne koristim na najjače često jer mi čupa sve tapete. U svakom slučaju i drugi put kupujem Miele, samo sa većom vrećom.
baxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 12:06   #536
ja imam ovaj i izuzetno sam zadovoljna, a cijena je mala
http://www.amazon.de/Samsung-SC-4350.../dp/B0015CV2KE
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 12:00   #537
Dali ima netko možda preporuku za usisavač, muku mučimo s pronalaskom nekog dobrog usisavača. Imamo 3 životinje u kući koje se linjaju i kuća nam je krcata dlakama od poda preko kauča do lustera... Usisavam svaki dan ali imam neki jadan Magnum koji mi je do dolaska životinja bio dobar ali sada je daaaleko preslab. Kirby je pretežak i kompliciran i uvijek mi MM treba pomagati nositi ga uz i niz stepenice. i sada tražim neki jak i dobar usisavač koji će sve to srediti a opet da nije preksup... neki prijedlog?
TweetyTheBird! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 15:17   #538
rowenta Silence force RO 45241, ima turbo četku koja baš super čisti dlake od kućih ljubimaca, da ne bi bilo svak svok konja hvali, vidi tu pa sama odluči!

http://www.konikom.hr/p2851/usisavac...duct_info.html

meni osim što je tih super kaj mu se cijev preklapa pa ne moramo razmontiravati svaki put kad spremamo i kaj ej četka trokutasta pa sve dosegne a turbo četka..nova dimenzija...
peroperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 13:24   #539
evo još jedan savjet onima s kućnim ljubimcinma...imam mačke u kući i usisavanje je postalo noćna mora...kupila sam philipsov model FC 9174 animal care, 2000 W, odnosno 500 W usisne snage, još je uvijek na akciji za 1499 kn, a dobije se i poklon paket (hepa filter, vrečice i mirisne granule)...ima 2 četke, jedna je turbo za tepihe, odlično pokupi dlake, a druga je univerzalna (može se namjestiti za tepihe ili tvrde površine, ima kutne četkice pa odlično hvata prašinu po kutevima), nije jako glasan. imala sam prije model na vodu od končara, pa moulinex pa first, nikad zadovoljna.ovaj me stvarno ok.
storia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 22:46   #540
ja imam dyson. nije los usisac, no ipak mi fali moj stari philipsov. dyson ima prednost sto nema vrecice i sam ocistis smece iz njega, ali je vrlo tezak i nekako se namucis dok ocistis s njim. obican philipsov mi je bio puno jednostavniji i laganiji.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:15.