Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2010., 03:17   #61
Quote:
Clicky kaže: Pogledaj post
Jel netko u dr. Tatjane Praprotnik? Kakva je?
ja...meni ona odgovara, malo je hladnija ali ja općenito ni ne volim previše priče ni rastapanja...ali znaš šta, svaki ti je dobar kad ti je sve ok
munjara_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 03:26   #62
a za taj uzv, plaćanje 50 kuna nema veze s dopunskim...činjenica je da smo mi trudnice oslobođene plaćanja troškova...ali kao priča ide da su oni dali svoje kune za kupnju uzv-a i da kupuju potrošni materijal pa kao mi sudjelujemo u tom otplaćivanju uređaja i potrošnog materijala (papir gel i štajaznam) jer je to privatno i to ne financira hzzo...to su objašnjenje meni dali (jer sam pitala kako to da plaćam uzv pregled)
munjara_x is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 10:13   #63
Ma to je ok,al onda treba izdati racun.E,a to im je problem,jer drzavi moraju placat pdv.
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 12:08   #64
ja vodin trudnoću kod doktorice pervan u domu zdravlja, iman dopunsko i svaki uzv plaćam 50 kuna. račun ne pitan jer ga više ne mogu koristit kod prijave poreza, da mogu, pitala bi.
iz više izvora san čula da npr. grzunov, svaki pregled preko hzzo-a naplaćuje 240 kuna, a obad 80 kuna pa ispada da san ja sa 50 dobro i prošla ...
Cartwright is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 12:22   #65
Quote:
Cartwright kaže: Pogledaj post
ja vodin trudnoću kod doktorice pervan u domu zdravlja, iman dopunsko i svaki uzv plaćam 50 kuna. račun ne pitan jer ga više ne mogu koristit kod prijave poreza, da mogu, pitala bi.
iz više izvora san čula da npr. grzunov, svaki pregled preko hzzo-a naplaćuje 240 kuna, a obad 80 kuna pa ispada da san ja sa 50 dobro i prošla ...
Pa Grzunov je privatnik, ne radi on ko socijalac
To mi je apsurd da uzv kod socijalca košta 240kn kad na CITO poliklinici košta 200kn. Svašta.
Ja sam kod Roberta Vulića, inače se kod njega uzv plača 80kn i to samo jedanom mjesečno, ostali su besplatni. Plus, nama koje idemo na MPO uzv naplati jednom misečno 50kn. Pošto sam friška trudnica ne znan kako je sa trudnicama, prvi uzv mi nije naplatio uopće
Prezadovoljna sam s Vulićem šta se tiče svega, nikad mi nije radio probleme šta se tiče gomile uputnica koje su mi trebale, ima odličnu opremu i ugodan je ko čovik.
Uzv smiju naplačivati samo oni ginekolozi koji imaju svoj aparat, koji su sami kupili. Npr dr Talajić NEMA svoj aparat, doniran joj je, a ipak naplačuje i ne izdaje račune naravno. To je inače najgora ginekologica koju sam vidila u ovih zadnjih 6 godina kako radimo na bebi(a nagledala sam ih se svakakvih), najbezobraznija, najnestručnija i ima nagoru med sestru od svih. Higijena im je na nuli, masu žena se žalilo da su kod nje pokupile razne bolešćuge-bižite od nje glavom bez obzira!!
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 12:29   #66
Wink

Quote:
Cartwright kaže: Pogledaj post
ja vodin trudnoću kod doktorice pervan u domu zdravlja, iman dopunsko i svaki uzv plaćam 50 kuna. račun ne pitan jer ga više ne mogu koristit kod prijave poreza, da mogu, pitala bi.
iz više izvora san čula da npr. grzunov, svaki pregled preko hzzo-a naplaćuje 240 kuna, a obad 80 kuna pa ispada da san ja sa 50 dobro i prošla ...
Ja sam isto kod Dr.Pervan i plaćam 50 kn.Nisam još trudna nego kad bi išla na preglede.Ona jednom prilikom rekla,da pošto ima novi uzv koji je sama kupila na taj način sebi olakšava.Ja nemam ništa protiv,žena mi je super i platila bi i sto.Dr.Grzunov isto naplaćuje ( ne znam koliko ),Dr.Bušić 150 kn,Dr.Deković 50 kn......Tako da sam ja relativno i zadovoljna.
ninica27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 12:37   #67
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Pa Grzunov je privatnik, ne radi on ko socijalac
ja san ga uredno našla na popisu ugovorenih ginekoloških timova u RH, šta znači da prima glavarinu za svaku pacjenticu, ali naplaćuje kao da i ne prima
Cartwright is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 14:01   #68
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Pa Grzunov je privatnik, ne radi on ko socijalac
To mi je apsurd da uzv kod socijalca košta 240kn kad na CITO poliklinici košta 200kn. Svašta.
Ja sam kod Roberta Vulića, inače se kod njega uzv plača 80kn i to samo jedanom mjesečno, ostali su besplatni. Plus, nama koje idemo na MPO uzv naplati jednom misečno 50kn. Pošto sam friška trudnica ne znan kako je sa trudnicama, prvi uzv mi nije naplatio uopće
Prezadovoljna sam s Vulićem šta se tiče svega, nikad mi nije radio probleme šta se tiče gomile uputnica koje su mi trebale, ima odličnu opremu i ugodan je ko čovik.
Uzv smiju naplačivati samo oni ginekolozi koji imaju svoj aparat, koji su sami kupili. Npr dr Talajić NEMA svoj aparat, doniran joj je, a ipak naplačuje i ne izdaje račune naravno. To je inače najgora ginekologica koju sam vidila u ovih zadnjih 6 godina kako radimo na bebi(a nagledala sam ih se svakakvih), najbezobraznija, najnestručnija i ima nagoru med sestru od svih. Higijena im je na nuli, masu žena se žalilo da su kod nje pokupile razne bolešćuge-bižite od nje glavom bez obzira!!
Ovo za Talajićku potpisujem. Njoj bi trebalo dat zabranu rada,a ona sestra ma horor. Brrrr
__________________
Sara 14.10.2007,Petra 4.7.2011.
sara_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 14:10   #69
ja sam se prestrašila kada sam vidila tu dr.talajić...

moja prija ide kod nje,ona kaže da joj je ok...ali da je spora ...
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2010., 23:57   #70
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Pa Grzunov je privatnik, ne radi on ko socijalac
To mi je apsurd da uzv kod socijalca košta 240kn kad na CITO poliklinici košta 200kn. Svašta.
Ja sam kod Roberta Vulića, inače se kod njega uzv plača 80kn i to samo jedanom mjesečno, ostali su besplatni. Plus, nama koje idemo na MPO uzv naplati jednom misečno 50kn. Pošto sam friška trudnica ne znan kako je sa trudnicama, prvi uzv mi nije naplatio uopće
Prezadovoljna sam s Vulićem šta se tiče svega, nikad mi nije radio probleme šta se tiče gomile uputnica koje su mi trebale, ima odličnu opremu i ugodan je ko čovik.
Uzv smiju naplačivati samo oni ginekolozi koji imaju svoj aparat, koji su sami kupili. Npr dr Talajić NEMA svoj aparat, doniran joj je, a ipak naplačuje i ne izdaje račune naravno. To je inače najgora ginekologica koju sam vidila u ovih zadnjih 6 godina kako radimo na bebi(a nagledala sam ih se svakakvih), najbezobraznija, najnestručnija i ima nagoru med sestru od svih. Higijena im je na nuli, masu žena se žalilo da su kod nje pokupile razne bolešćuge-bižite od nje glavom bez obzira!!
upisuje i on preko socijalnog...ja sam upisana kod njega

Quote:
sara_st kaže: Pogledaj post
Ovo za Talajićku potpisujem. Njoj bi trebalo dat zabranu rada,a ona sestra ma horor. Brrrr
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
ja sam se prestrašila kada sam vidila tu dr.talajić...

moja prija ide kod nje,ona kaže da joj je ok...ali da je spora ...
ovo sve potpisujem...pobigla sam od nje glavom bez obzira...strašna je...
__________________
Ljubav ja i ti...J&M
mala8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 08:41   #71
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
ja sam se prestrašila kada sam vidila tu dr.talajić...

moja prija ide kod nje,ona kaže da joj je ok...ali da je spora ...
Ha, znala sam ih ja još šta in je bila ok, al su na kraju prominile mišljenje. Svašta san vidila ali onako nešto...
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2010., 13:57   #72
sorryte na offu ali- kinki- pa čestitam!!!
evo da ne bude skroz off pridružujem se i ja u vezi Talajićke- užas od žene
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2011., 17:46   #73
Quote:
LISA1 kaže: Pogledaj post
A slušaj da te isti porodi.... to je idealno...al na neke stvari ne možeš utjecat.,,tako nemoj se zamarat s tim da te baš tvoj ginić mora porodit... ako želiš "vezu" možeš ić kod

dr. Vulića (privatno radi kod Grzunova),
dr. Roje (privatno radi kod Banovića)
dr. Strinić (privatno radi u CITU)

više manje svi ginekolozi koji rade u bolnici, rade privatno kod nekog drugog doktora

ja ti vodim trudnoću kod dr. Mimice i prezadovoljna sam ti...

Kod koga si išla na redovne preglede?
Hej

Nova sam ovdje...Pozdrav svima!!

Nego, padam sa Marsa..ja sam godinama u CITO..Strinić radi privatno u CITO?????????????????
Kad smo već kod CITA, preporučamo upravo njih!!!! Skupi su, istina, ali... Mi zahvaljujućči njihovom timu čekamo blizance iz MPO ( drugi pokušaj uspješan ). Nego, ponavljam, koliko sam ja upoznta, nema tamo Strinića
__________________
24 sata mama
❤ ❤ Ena & Noa ❤ ❤
mihaela1310 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 14:53   #74
Ima li još koja mama da je upisana kod Balda Obada (preko HZZO-a)?????
Ja bi se prebacila kod njega al treba mi još malo informacija....
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 15:09   #75
@ corina
moja sisterica je kod njega. nema nekih turbo zamjerki ali nije nešto ni oduševljena. najveći problem joj je bija da joj je pregelede zakaziva u terminu svojih sjednica gradskog poglavarstva (kerumov zastupnik), a onda bi ga minja zavorović, koji uglavnom nije u stanju izmirit dite na ultrazvuku niti zna koristit uređaj, tako da je šta zbog gradskog vjeća, šta zbog lita i godišnjih odmora, pola pregleda odradila sa zavorovićem
Cartwright is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 15:15   #76
ja kod Petrovićke u Omiškoj već 100 godina.. vodi mi evo treću trudnoću, šaljivđija je i meni čist ok... uzv 50 kunica
purpler80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 15:20   #77
Quote:
Cartwright kaže: Pogledaj post
@ corina
moja sisterica je kod njega. nema nekih turbo zamjerki ali nije nešto ni oduševljena. najveći problem joj je bija da joj je pregelede zakaziva u terminu svojih sjednica gradskog poglavarstva (kerumov zastupnik), a onda bi ga minja zavorović, koji uglavnom nije u stanju izmirit dite na ultrazvuku niti zna koristit uređaj, tako da je šta zbog gradskog vjeća, šta zbog lita i godišnjih odmora, pola pregleda odradila sa zavorovićem
A joj..
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 15:32   #78
Quote:
purpler80 kaže: Pogledaj post
ja kod Petrovićke u Omiškoj već 100 godina.. vodi mi evo treću trudnoću, šaljivđija je i meni čist ok... uzv 50 kunica
ja sam kod nje bila prije trudnoce i nikako nisam zadovoljna... od krive dijagnoze preko deranja na mene ako bi se usudila nesto detaljnije pitati
annnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 15:50   #79
Quote:
annnna kaže: Pogledaj post
ja sam kod nje bila prije trudnoce i nikako nisam zadovoljna... od krive dijagnoze preko deranja na mene ako bi se usudila nesto detaljnije pitati
I ja sam bila kod nje i ona mi je bila užasna,užasna ......negdje pri početku teme sam pisala o tome.
Corina26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 17:23   #80
Quote:
Corina26 kaže: Pogledaj post
Ima li još koja mama da je upisana kod Balda Obada (preko HZZO-a)?????
Ja bi se prebacila kod njega al treba mi još malo informacija....
Ja sam ti kod dr. Obada nešto više od tri godine i za njega imam samo riječi hvale. Kod njega sam došla po preporuci nekih žena i nisam požalila, a ranije sam išla kod dr. Poljaka u CITO, i poslje njega DR. Obad mi je bio pravo iznenađenje. Čovjek uvijek ima vremena odgovorit na sve što ga pitam, stručan je, drag... Kod njega sad vodim trudnoću, i nikad mi se nije desilo da ga nije bilo u zakazanom terminu. Sestra Zdenka koj aradi kod njega je također odlična i uvijek vodi računa da napomene sve sitnice na koje bi morala pripazit kao trudnica. Uzv plaćam 80 Kn, i mislim da to stvarno nije puno.
morena st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:04.