Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2008., 12:50   #1
America's/Britain's Got Talent

da li itko gledam. meni je zakon show. puno bolji od idola zato jer vidiš stvarno puno raziličitih stvari i talenata. posebno mi je super bila connie "Somewhere Over The Rainbow" ,Faryl Smith sa ave maria ili onaj dvojac , indijci, što su emitirali jacksona. od američkog su mi super cura koja je pjevala yodel i ona naravno pobjednik Terry Fator
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 13:15   #2
Britain's Got Talent je apsolutno prekrasan show. Topao, duhovit, ljudski. Žiri je super, ono dvoje voditelja su tak nekak simpa i duhoviti, publika je odlicna. Ma sve mi se sviđa. Prekrasan topli show.
I plakala sam i smijala se.

Americki show mi se ne sviđa. Voditelji i žiri saksaju. Posebno žiri.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 13:19   #3
da i meni je britanski bolji
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 13:50   #4
Britanski nikad nisam gledao, al američki... Štajaznam, volim gledat audicije... Kad krenu live showovi stvarno postane glupo... Jerry Springer je tako usporen i naporan... Znam kad slušam Seacresta ili Cat Deeley kad čitaju brojeve na AI-u ili SYTYCD-u, oni to pročitaju u 3 milisekunde... Springeru treba jedno 10 minuta, i još onda NBC tu natovari 590 različitih brojeva za SMS, za ove korisnike, za one

Prošle godine mi je favorit pobijedio - Terry Fador, on mi je odličan bio Al sam finale gledao tako da sam preskočio prvih 80 minuta i pogledao posljednjih 4 Tako ću i ove godine - pogledat audicije i gotovo
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 14:01   #5
meni je britain's got a talent jaako dobar show. često na youtubu gledam audicije kad budu i slično.. i stvarno ima talenata. drago mi je radi georga sampsona koji je pobijedio.. nekad se i isplačem od smijeha jer mi ne ide u glavu da se neki stvarno usude s netalentom stati pred publiku. što se žiria tiče, dragi su mi užasno.. malo simon sere nekad.. al i on prolazi.. američki show ne pratim toliko.. ovo drugo mi je dovoljno zanimljivo
 
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 14:21   #6
Andrew Johnston

Conny Talbot

Paul Potts - naježim se svaki put


Ovo je isto fora: http://www.youtube.com/watch?v=KA2B5X0LhMY


Baš sve u vezi tog showa volim. I onu u žiriju koja se place na sve (placem i ja ) i Simona i preslatke voditelje i sve ikad.
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2008., 14:22   #7
I na ovo sam se plakala:

http://www.youtube.com/watch?v=VgHNSIqNkzM


edit: u kurac, opet se placem
aktovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 00:54   #8
Quote:
aktovka kaže: Pogledaj post
I na ovo sam se plakala:

http://www.youtube.com/watch?v=VgHNSIqNkzM


edit: u kurac, opet se placem
Jooj, sad mi je lakse... Mislila sam da nesto nije u redu sa mnom kad se rasplacem gledajuci audicije sa skvadrom koju je dotakla Bozja ruka... (malo me Rafo inspirirao u izricaju... )

EDIT: dobro, nisam plakala na Filipinku, vec na Pottsa... Nemrem joj oprostit Whitney Houston.
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 01:04   #9
britanci se valjaju u patetici
sanse imaju jedino oni s tuznom pricom iza sebe...
onaj mali sto plese je iz geta, onaj mali kastrat je buliran, onu je mrtvi otac prijavio na šou itd itd
saskvač is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2008., 01:19   #10
Meni je super mali kaj pjeva Sinatru... Charlie Green

Inace, ovdje u Francuskoj ima isto super faca na njihovom ekvivalentu Idola, mene je ove godine totalno odusevila jedna Amandine...
Amandine, la nouvelle star chante When A Man Loves A Woman
A ovdje pjeva Nothing compares 2 U
__________________
Stephen Colbert: "Beauty isn't in the eye of the beholder; I've checked. There's nothing in there but veins and goo."
colbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2008., 13:29   #11
počela je treća sezona.
jeste vidjeli Derricka .http://www.youtube.com/watch?v=Z0yS8zni7iY
ja sam se iznenadio kada sam shvatio da je muško. ono mislim u sebi koja zgodna ženska, a ono "tvoje ime? Derrick"
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 01:54   #12
Sad baš gledam 3x01 američke verzije, i nekako mi se čini da su počeli sličit na Britan's got talent, iako sam vidio samo djelić sa Youtubea... Tak da mi je jako drago jer i inače gledam samo audicije
maaarin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 09:27   #13
hehe... tema za mene... apsolutno obožavama Britin's got talent... ove je godine bilo oodlično... od onih troje na samom kraju mi je Andrew bio najbolji, ali mi nije žao što je george pobjedio
samo me zanima kako su onih dvojica dospjeli u top 3... nikako im ime ne mogu zapamtit... meni je to od početka bilo katastrofa
Moji su favoriti sve skupa bili Escala(cure ), Andrew, Faryl i Sophie Mei
show mi je prekrasan... onako baš kako bi trebao izgledati... a Amanda je
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 09:38   #14
obožavam onaj dio kada pita amanda ispituje onu dvojac strike
koliko imate godina?
19 i 21
savršeno
ili
koji su vaši snovi? ovaj počne govorite a ona ih prekine "ja ću imati lijepe snove kasnije"
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 09:42   #15
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
obožavam onaj dio kada pita amanda ispituje onu dvojac strike
koliko imate godina?
19 i 21
savršeno
ili
koji su vaši snovi? ovaj počne govorite a ona ih prekine "ja ću imati lijepe snove kasnije"
aha

amanda se baš palila na njih

a onaj dedek sa sviranjem star wars-a
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 09:44   #16
Quote:
legolasx kaže: Pogledaj post
aha

amanda se baš palila na njih

a onaj dedek sa sviranjem star wars-a
da užas. ali ono tip ima 60 godina ili koliko već a onako loše svira. pa vidio sam onu azijku od 4 godine ili 6 , nisam siguran, pa bolje svira od njega
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2008., 09:49   #17
Quote:
Ja,Lucifer kaže: Pogledaj post
da užas. ali ono tip ima 60 godina ili koliko već a onako loše svira. pa vidio sam onu azijku od 4 godine ili 6 , nisam siguran, pa bolje svira od njega
o da... sad si me sjetio na fionu koja žena čovječe
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 23:06   #18
jučer je bio drugi tjedan treće sezone.
Eli Mattson-Walking in Memphis
Miss Pussykatt -zanimljiva je
Lil Countrie and Page 1ne-crnci sa breakdance i sličnim stvarima. puno puta viđeno ,a meni nije nešto posebno zanimljivo. ne kažem da su loši, ali dosadi nakon deset sekundi
Next II None-nisam ljubitelj boy bandova, zapravo su gadljivi, ali ovi tipovi su dosta dobri
Russian Bar Trio-predobro, ženska kao da sače na krevetu, a ne na tankoj šipki. predobro
The Taubl Family-dobri, talentirani, ali ipak nemaju neku karizmu
The DC Cowboys - za napaljene cure, neće proći semi finale
Kevin "Big K" Taylor-tipu je gorila ruka, slomio je sve moguće blokete, predobro
The Pendragons-predobro. ja nikada nemogu skužiti kako oni napravu sve to. nekako mi se čini neizvedivo. znam ja da je to iluzija i da je znanstveno objašnjivo, ali ipak. tip je nagrađivani mađioničar i jedan od najbolji trenutačno i u povijesti općenito
Joseph Hall- komičan, ali dobar
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2008., 23:08   #19
i primjetio sam da scena izgleda kao u britanskom talentu i puno je bolje
__________________
volume3d: "Zvuči kao neki recept 'jeftina torta za 12-15min' koji bi uploadala neka bosanka na youtube (obavezno mora ići puding ili šlag iz vrećice ili biljni šlag)"
Ja,Lucifer is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2008., 20:58   #20
znala sam citav dan provesti gledajuci na youtube britain's got talent. I redovno placem, pogotovo na malu od 6 godina sto pjeva SOMEWHERE OVER THE RAINBOW i Paula sto je pobijedio u 1.sezoni potok
Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:20.