Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2013., 00:17   #401
http://www.putlocker.com/file/73B68E1506710124#[/QUOTE]

:klap::klap:
__________________
samo da je pameti...
marlborost is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 00:56   #402
Super su se uklopili Shakira i Usher.
Adam i Blake i bromance.

Onaj lik što je pjevao Sexy and I know it

Jedva čekam ujutro drugu epizodu.

Mikey, gledaj američku, judges are awesome.
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 03:35   #403
Judith was just WOOW!
__________________
"I've still got things left to do." – Walter White
Annudac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 14:46   #404
usher i shakira su pun pogodak! nadam se da će ostati za stalno i da se neće niti vraćati odvratna christina i ceelo (on mi nije odvratan, ali mi je usher bolji). super mi je kako prije voicea uopće nisam voljela ove pjevače (suce), a sad su mi zakon. presimpatični su
Icky Mettle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 14:58   #405
odgledala i drugu, još su mi bolji.

Shakira: Of all of us I am the most country. Blake knows I’m his successor.
Adam Levine: I am in Blake Shelton’s will. She’s not even from this country.

__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 16:12   #406
Meni su bolji Usher i Shakira nego Cee-Lo i Christina. Pun pogodak.

Ovako na prvu, Adam opet ima vrlo dobre izvođače što je pokupio pogotovo onu od jučer koja ima premoćan glas. Blake ima onog sa Sexy and i know it, al ne znam kako će oni to uskladiti, dok mu je ona mala plava isto dobra. Shakira je dobro uhvatila onu latinu, dok su ona dva od jučer isto dobri i različiti. Usher si je isto fino popunio team sa različitim profilima izvođača, a ne bi nikoga izdvajao.

Puno različitih profila izvođača ima, bude zanimljivo
__________________
with strong hearts full, our souls ignite
Neal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 16:56   #407
Quote:
broken kaže: Pogledaj post
odgledala i drugu, još su mi bolji.

Shakira: Of all of us I am the most country. Blake knows I’m his successor.
Adam Levine: I am in Blake Shelton’s will. She’s not even from this country.

gdje si odgledala drugu epizodu? pliz pliz može link?
Jelenko05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 17:23   #408
Quote:
Jelenko05 kaže: Pogledaj post
gdje si odgledala drugu epizodu? pliz pliz može link?
itko?

Zadnje uređivanje Jelenko05 : 27.03.2013. at 17:43. Reason: Kriva informacija.
Jelenko05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 18:42   #409
Quote:
Jelenko05 kaže: Pogledaj post
itko?
Ja isto nisam znao kako gledati, a onda sam vidio da jednostavno možeš skinuti s torenta
__________________
samo da je pameti...
marlborost is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 19:10   #410
Quote:
Jelenko05 kaže: Pogledaj post
gdje si odgledala drugu epizodu? pliz pliz može link?
http://www.putlocker.com/file/604358C7407C5844
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 13:21   #411
odlična nova sezona voice u americi, shakira je pun pogodak, od one umišljene aguilere, mala shaki je pravo osvježenje, kako se jadna zaplela u prvoj epizodi da se dugo nije osjetila tako strastveno i faca poslije kad je skužila kaj je rekla jer su svi pukli u smijeh,pa se ispravi da se tak osjeća s dečkom naravno

kako igra na žensku kartu, pa španjolski, pa kad je izvadila onaj rječnik english - country i počela južnjačkim naglskom govorit i oponašanje ushera kako bari s nogom na stolici

odlično, ce lo mi ne fali nimalo, aguilera još manje, usher i shaki su definitivno pun pogodak, nadam se da će ostati još kroz iduće sezone

adam i blake, bolji par nisu mogli odabrat , kako se to dvoje sprda

ništa čeka se idući tjedan, dobre su nakupili talente, raznoliko i šareno, jedino mi žao one cure što je pjevala titanum, da nije pjevala ono što inače pjeva, nešto je rekla da u nekom baru pjeva neku vrstu glazbe, kaj to nije izvela, bila bi originalnija puno
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 17:09   #412
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
pa se ispravi da se tak osjeća s dečkom naravno
je, je, baš sam skužio čim se piquea spomenula

Quote:
da nije pjevala ono što inače pjeva, nešto je rekla da u nekom baru pjeva neku vrstu glazbe, kaj to nije izvela, bila bi originalnija puno
trebala je drugu pjesmu odabrati, definitivno se slažem, prejaka je ona pjesma bila za nju.
__________________
with strong hearts full, our souls ignite
Neal is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 21:07   #413
Super su shakira i usher, prva epizoda mi je bila strašno zabavna, ne sjećam se da je ikad sa starim sucima bilo tako, baš se svo četvero nadopunjuju, super su mi meni ona mala posvojena azijatkinja što je pjevala country bila preslatka, šteta što nije prošla, a ona plava što je pyevala pd taylor swift mi je baš bezveznjikava, već viđena, a i izgleda kao ts, baš ništa novo nije pokazala a stvarno su je previše hvalili
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 10:46   #414
Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
odlična nova sezona voice u americi, shakira je pun pogodak, od one umišljene aguilere, mala shaki je pravo osvježenje, kako se jadna zaplela u prvoj epizodi da se dugo nije osjetila tako strastveno i faca poslije kad je skužila kaj je rekla jer su svi pukli u smijeh,pa se ispravi da se tak osjeća s dečkom naravno

kako igra na žensku kartu, pa španjolski, pa kad je izvadila onaj rječnik english - country i počela južnjačkim naglskom govorit i oponašanje ushera kako bari s nogom na stolici

odlično, ce lo mi ne fali nimalo, aguilera još manje, usher i shaki su definitivno pun pogodak, nadam se da će ostati još kroz iduće sezone

adam i blake, bolji par nisu mogli odabrat , kako se to dvoje sprda

ništa čeka se idući tjedan, dobre su nakupili talente, raznoliko i šareno, jedino mi žao one cure što je pjevala titanum, da nije pjevala ono što inače pjeva, nešto je rekla da u nekom baru pjeva neku vrstu glazbe, kaj to nije izvela, bila bi originalnija puno
Potpisujem ovo. Shakira pun pogodak, meni je Cee Lo bio drag ali mi je Usher zabavniji. Kako stalno Biebera spominje Nadam se da se Christina i Cee Lo neće vratiti, trenutno su mi svi suci odlični i baš se savršeno nadopunjuju.

Adam

Što se te cure koja je pjevala Titanium tiče, meni je ona čim je otvorila usta postala antipatična, baš se preseravala nekako, i odmah sam znala da joj se nitko neće okrenuti. Neprirodna je i to se osjeti. Više mi je zvučalo kao kreštanje nego pjevanje, iskreno.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 11:35   #415
Quote:
Neal kaže: Pogledaj post
je, je, baš sam skužio čim se piquea spomenula


trebala je drugu pjesmu odabrati, definitivno se slažem, prejaka je ona pjesma bila za nju.
je, je, odlična je shakira, baš je sva vrckava


Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
Super su shakira i usher, prva epizoda mi je bila strašno zabavna, ne sjećam se da je ikad sa starim sucima bilo tako, baš se svo četvero nadopunjuju, super su mi meni ona mala posvojena azijatkinja što je pjevala country bila preslatka, šteta što nije prošla, a ona plava što je pyevala pd taylor swift mi je baš bezveznjikava, već viđena, a i izgleda kao ts, baš ništa novo nije pokazala a stvarno su je previše hvalili
da, to i meni nije jasno, imaju TS čemu radit još jednu takvu zvijezdu, šta, ova ima je prestara postala svašta..

nego hoćete li voice UK pratiti? meni su oni tamo nekako tromi i mlitavi, will.i.am mi je bahat i dosadan, svaka čast tom joesu al prestar je za tamo biti, nitko ga se ne usudi sprdat, pa je sve uštogljeno i preozbiljno, show mi tamo izvlače danny i jessie
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 12:51   #416
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
Što se te cure koja je pjevala Titanium tiče, meni je ona čim je otvorila usta postala antipatična, baš se preseravala nekako, i odmah sam znala da joj se nitko neće okrenuti. Neprirodna je i to se osjeti. Više mi je zvučalo kao kreštanje nego pjevanje, iskreno.
njena audicija mi je bila najgora. jako los odabir pjesme. al sam krepala kad su pokazali njenog starog kako skace dok je pjevala i carsona koji ne zna di bi

Quote:
Alicia_K kaže: Pogledaj post
nego hoćete li voice UK pratiti? meni su oni tamo nekako tromi i mlitavi, will.i.am mi je bahat i dosadan, svaka čast tom joesu al prestar je za tamo biti, nitko ga se ne usudi sprdat, pa je sve uštogljeno i preozbiljno, show mi tamo izvlače danny i jessie
ja hocu
istina bog da su suci dosadniji od americkih, a i stoput sam vec pisala kako me nervira kad (uglavnom danny) ne zele stisnut taj gumb dok netko drugi ne stisne
ali kod njih mi je recimo bolji izbor pjesama, nekako raznolikije, pogotovo u lajvovima
TangyZizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 03:20   #417
Quote:
TangyZizzle kaže: Pogledaj post
njena audicija mi je bila najgora. jako los odabir pjesme. al sam krepala kad su pokazali njenog starog kako skace dok je pjevala i carsona koji ne zna di bi


ja hocu
istina bog da su suci dosadniji od americkih, a i stoput sam vec pisala kako me nervira kad (uglavnom danny) ne zele stisnut taj gumb dok netko drugi ne stisne
ali kod njih mi je recimo bolji izbor pjesama, nekako raznolikije, pogotovo u lajvovima
je slažem se danny je baš pussy kod tog gumba radi face one svoje kao, trebao bi, pa još pita druge jel idu,budi muško i idi s mudima

ma i ja ću pogledat, al ako će biti mlako odustat ću
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 12:25   #418
Shakira je pun pogodak, Christina se ne treba vraćati

Usher još treba vidjeti, ipak mi fale papiga i mačka i perje i sve
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 16:14   #419
joj, njih dvojica http://www.youtube.com/watch?v=Hk90mI3kCJ4
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 14:30   #420
jel netko pogledao prvu epizodu uk verzije? ima divnih glasova
TangyZizzle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:48.