Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Reality TV

Reality TV Orwell is a happy man.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2013., 14:35   #421
Pogledah ja Ali me zapravo nitko nije impresionirao još, pogotovo ne ona slijepa cura. Žao mi ju je i sve to, i nije da ne zna pjevati ali mi ima tako dosadan glas Ashley, Danny i Mike su mi bili super ali velim, nisam ZASAD preoduševljena. Nadam se da će u idućoj biti još boljih
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 15:20   #422
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
Pogledah ja Ali me zapravo nitko nije impresionirao još, pogotovo ne ona slijepa cura. Žao mi ju je i sve to, i nije da ne zna pjevati ali mi ima tako dosadan glas Ashley, Danny i Mike su mi bili super ali velim, nisam ZASAD preoduševljena. Nadam se da će u idućoj biti još boljih
ashley je bio predobar, ripitala sam ga vise puta.. danny ima jako zanimljivu boju glasa i bas me zanima sta ce s njim napravit. odlicni su mi bili i willov klon na kraju i ona plava zenskica
a onaj lik sta je kao imao karijeru u 90ima i ona zenska s rozom kosom su bili ocajni, bilo me sram za njih koliko su falsali
TangyZizzle is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 15:43   #423
Willovog klona sam nažalost propustila jer sam morala ići bojati jaja Will.I.Am mi nije neki pjevač al me tako zabavlja. Ono njegovo okretanje pa se sjedne pokraj gumba ili ono mjenjanje glasa Ubio me sinoć.

Da, istina, falšali su dosta, al mi ih je bilo tako žao Jessie ih je već dosta pokupila. Mislim da sam propustila, kolko ih svaki mentor ima u timu? E da, ona plava je bila dobra
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 19:51   #424
Komičan mi je Tom! On kao da nikad ne očekuje da će biti odabran,
pa kada se to dogodi stvarno je iznenađen!
__________________
samo da je pameti...
marlborost is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2013., 22:02   #425
Istina Tom je legenda i pol, uvijek se i uz njega nasmiješ. On i Danny su mi najdraži, iako volim i Jessie, a i Will mi je simpa
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 19:32   #426
epizoda tri, US.
za one što ne znaju gdje gledati.
nisam ni ja još pregledala, idem sad.
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 21:08   #427
usher gotta his leg up, we're ready

upravo pogledah US verziju, ajme shakira je predivna, što nije odma bila u voice

njena faca kad je čula prvi ritam svoje Loce, i kak su je dečki prepustili shakiri
you're so tuff usher,i mean you're really trying

blake je izgubio country artista od adama

onaj brazilac je baš dobar bio, trebala ga je shakira uzet, super latino duo bi bili bio je bolji od one gimnastičarke

katy perry geekuša je pre

znači uk sepizoda je dobra, mogla bi i nju pogledat
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 21:33   #428
gledala.
drago mi je što se šakira okrenula onom liku što je bio prošle godine, baš mi je bilo dirljivo.

i drago mi je za zadnjeg kantri pjevača i adama.

plus kad usher kaže da adamu i blejku treba couples therapy

i shakira je stvarno divna.
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 23:19   #429
Quote:
broken kaže: Pogledaj post
gledala.
drago mi je što se šakira okrenula onom liku što je bio prošle godine, baš mi je bilo dirljivo.

i drago mi je za zadnjeg kantri pjevača i adama.

plus kad usher kaže da adamu i blejku treba couples therapy

i shakira je stvarno divna.
da da, couples therapy

slažem se, onaj dečko što je shakira tvrdila da je bila piss off prošle sezone baš je bila sretna kad je skužila da se nitko drugi nije okrenuo

odlična je, najdraži tako neki pjevački sudam do sad mi je ona.. a gledala sam zbilja svašta
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 00:54   #430
3-ća epizoda mi prilično bezze...
__________________
samo da je pameti...
marlborost is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 02:04   #431
USA Voice je otišao u latino vode, brate mislim da ih je bilo bar pola iz latino Jamerike ove epizode
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 13:26   #432
meni žao što shakira svaki put izgubi kad se netko zajedno s njom okrene nekom pjevaču, baš šteta jer mislim da će napraviti fantastične stvari s ljudima koji su u njenom timu
Grubač. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 20:01   #433
Zadnja epizoda je više skupljanje topovskog mesa nego išta drugo po mom mišljenju
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 17:39   #434
Quote:
Ribac kaže: Pogledaj post
USA Voice je otišao u latino vode, brate mislim da ih je bilo bar pola iz latino Jamerike ove epizode
da baš, latinosi navalili na shakiru

mislim da će ona baš biti predana, pogotovo kako kaže curama i ona je bila cura koja se probijala, mislim da će im više pomoći nego xtina
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 22:32   #435
Realno, svi su bolji od Christine, ona je bila ocajan mentor
Ili je to samo zato kaj mi je isla na zivce
__________________
-There's a higher power that will judge you for your indecency. -Tom Cruise?
ketty_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 01:39   #436
pogledah britance, kako se jessie nadurila na willa kad je išao za dannyja navijat i savjetovat lika

ajde okej su, makar bolji talent mi je u USA

ona country reper mi je fora bio
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 17:25   #437
Odgledao sam sve epke nove sezone Amera.. fora su mi blind auditions.. stvarno super koncept.. suci su super ekipa.. pjevači su dosta dobri.. ima stvarno sjajnih
Uglavnom, nastavit ću dalje s Amerima.. za Britance ću još vidjeti..
Mikey23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2013., 19:09   #438
Kada su snimane ove US epizode, s obzirom da je Shakira rodila dijete prije 3 mjeseca?
__________________
samo da je pameti...
marlborost is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 14:13   #439
Quote:
marlborost kaže: Pogledaj post
Kada su snimane ove US epizode, s obzirom da je Shakira rodila dijete prije 3 mjeseca?
sjećam se da je u nekom intervjuu Adam rekao kako mu je malo šizofrenično jer tjekom noći snima live emisije sa Cee Loom i Christinom a tokom dana sa Usherom i Sheakirom, dakle negdje kad su 3. sezone išle live emisije snimali su blind od 4.
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2013., 12:15   #440
Ali svaka im čast, ja sam tek u ovoj epizodi skužila Shakirin trbuh.
__________________
If I show you the roses, will you follow?
broken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:17.