Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2012., 18:26   #1
Vežbajmo jasnoviđenje

Zapravo ću ja da ga vežbam, a vi ćete da mi pomognete. Videli ste možda temu o Silva kontroli uma, e pa sad ću koristiti jednu njihovu tehniku.
Stvar ide ovako:
Kažete mi ime, prezime, godine i mesto života neke osobe koju poznajete ( i poželjno je da što više znate o njoj, ali mi ne govorite u ovoj fazi ), a ja vam kažem šta vidim - opis spoljašnosti osobe i njeno psihofizičko stanje. Kada sam ovo radio na seminaru uspelo je. Podrazumeva se da da mi date prave podatke osobe i da pružite poštenu povratnu informaciju. Takođe, ako neko želi može i preko pp-a, i ako želi nešto posebno da proveri vezano za tu osobu... Da bi na temi bio red nakon što se prva osoba prijavi vi ostali koji ste zainteresovani za čitanje sačekajte da joj odgovorim pa onda nek se prijavi sledeći itd.

I zamoliću vas da zafrkantske komentare ostavite za neku drugu temu. Da li će ova uspeti zavisi koliko od mene toliko i od vas!
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 23:26   #2
Mogu ja prva !! Šaljem podatke na pp.
Ametyst is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 13:02   #3
ajde super, samo da ne škicaš na facebook
ZenaZmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 17:53   #4
Ne škicam. Stigle su mi dve poruke na pp. Kad to završim javiću ovde, a dotle novi nek se ne prijavljuju. Inače, ovu temu sam otvorio da bi vežao Silva tehniku a ne da bi bilo kome šta dokazivao...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2012., 22:36   #5
Javilo mi se više ljudi preko pp-a, odgovorio sam im. Idemo dalje ko želi da ostavi podatke...
Takođe, pozivam ljude kojima sam čitao da ostave javni utisak. Nisam baš zadovoljan urađenim, al bilo je i pogodaka.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 14:49   #6
Što vi točno vidite o toj osobi za koju vam damo podatke?
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 14:52   #7
VIdim na mentalnom ekranu izgled, onda odem do mentalne zdravstvene kartoteke i potrazim karton gde pisu zdravstveni problemi. Pa se vratim do osobe sa ekrana i postavljam joj pitanja. Sve se to odvija u jednoj virtuelnoj sobi. To se zove tehnika laboratorije Silva kontrole uma...
Dokazano u svetskim institutima da radi samo je pitanje da li je izvodjac dovoljno nastelovan
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 14:56   #8
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
VIdim na mentalnom ekranu izgled, onda odem do mentalne zdravstvene kartoteke i potrazim karton gde pisu zdravstveni problemi. Pa se vratim do osobe sa ekrana i postavljam joj pitanja. Sve se to odvija u jednoj virtuelnoj sobi. To se zove tehnika laboratorije Silva kontrole uma...
Dokazano u svetskim institutima da radi samo je pitanje da li je izvodjac dovoljno nastelovan
Hvala na objašnjenju, smijem li vam poslati podatke o jednoj osobi na pp da vidite?
Miškicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2012., 14:57   #9
Naravno...odgovaram uskoro kad budem raspolozen posto sam bas sad radio jedno jasnovidjenje...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 20:14   #10
Truman, sandućić ti je pun. moraš isprazniti poruke. :-)
neživa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2012., 20:16   #11
izbrisao!
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 07:31   #12
Dojam o jasnoviđenju

Odgovorila sam o svojim dojmovima. Vježbati još, Trumane!
__________________
“Pokvareni ljudi poštuju iz straha; dobri ljudi, iz ljubavi.” Aristotel
Lea Sun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 11:11   #13
Što se mene tiče i pitanja POGOĐENO DO KRAJA!!!!
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 11:12   #14
Ok, ima i promašaja i pogodataka. Pitam se zašto ne mogu da održim nivo. Da li je to do mog stanja uma ili je neke osobe prirodno teže čitati...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 11:16   #15
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Ok, ima i promašaja i pogodataka. Pitam se zašto ne mogu da održim nivo. Da li je to do mog stanja uma ili je neke osobe prirodno teže čitati...
Vjerojatno je neke teže pročitati, ali možda ti netko namjerno ne želi reći da si pogodio, ako si rekao nešto što im ne paše. Dakle, što se tiče onog prvog opisa pogođeno do detalja.
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 11:21   #16
Pošto tražiš prezime zanima me koje je važeće za ženu, djevojačko ili muževo?
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 11:24   #17
Jelena1777, ne mogu da ti pošaljem poruku - sanduče ti je prepuno!

Važi trenutno prezime koje je u dokumentima - dakle muževljevo.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2012., 11:31   #18
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Ok, ima i promašaja i pogodataka. Pitam se zašto ne mogu da održim nivo. Da li je to do mog stanja uma ili je neke osobe prirodno teže čitati...
sasvim je normalno da ne možeš doprijeti do svih osoba isto, a istina je da do nekih niti ne možeš. Postoje osobe sa jakim karakterom i voljom , koje svjesno ili nesvjesno vrše "odbrambenu blokadu" ili osobe koje imaju određene žaštite bilo to od više sile ili od hamajlija, zapisa itd. U tim slučajevima čak je nepreporučivo ili opasno pokušavati stvarati kontakt jer energija te može prepoznati kao uljeza i pokrenut će se efekt zaštite. to može biti vrlo ozbiljno.
sa druge strane labilne, emotivno iscjeđene osobe ili emotivno/duhovno/ pskihički slabije one su vrlo pogodne i otvorene za "iščitvanje".
ZenaZmaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2012., 23:41   #19
Stiglo mi je malo više zahteva za čitanje pa da znate da vas ne ignorisem. Budite strpljivi odgovoriću svima...Mrzi me da radim više od par gledanja dnevno...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2012., 20:34   #20
hvala Truman

meni je sve uspio jasno reci stavri kako jesu tako da samo naprijed
aquamortis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.