Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2013., 15:52   #81
Quote:
Ivancica 26 kaže: Pogledaj post
ne događa se to je bilo samo jednom,povjerila sam se jednom prijatelju koji je u sjemeništu u Americi on je rekao da se to dogodilo njegovom kolegi isto tako.Glupo mi uopće pisati što se ovom dogodilo(jer je on otvorio vrata) svi ćete pomisliti da sam luda kada to još ispričam ili da sam se udubila u nekakav film kako mi je netko tu već napisao..uglavnom njegov savjet je bio da stavim molitvu arkanđela Mihaela ispod jastuka dok spavam.Tako sam i spavala par mjeseci i to se nikada više nije ponovilo
Super ako to pali. Čitala sam o više načina kako otjerati nešto čega se bojiš. Zapravo, ne treba se bojati jer ti ništa ne može (fizički), samo te može uplašiti ako se daš uplašiti. Neki kažu da te uvjetno rečeno "loše" entitete možeš otjerati svjetlošću, što više svjetla pustiti u prostor, zatim vikanjem, otprilike: Bjež odavde, ne plaši me više ili sl. Čitala sam o jednoj vidovnjakinji koja bi sočno opsovala tog koji ju plaši. Ili se pokušaš kontrolirati i smijati-smijeh ih tjera-ako im je namjera uplašiti. Ali vrlo rijetko te duše imaju najmeru uplašiti, više žele biti zapaženi pa je ok reći naglas: Ok, čujem te, ali plašiš me pa nemoj više. Molitva također pomaže. Ako bi se ponavljalo, onda i čišćenje kuće, izbacivanje "viška" stvari u smeće i sl. A sad, valjda pali nešto od toga. Kada je mene strah, počnem se smijati ili moliti i sve bude ok. Ali rijetko mi se događa da se bojim, više mi se to događalo kao klinki. Pozz
Miceki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 20:12   #82
Quote:
Ivancica 26 kaže: Pogledaj post
ne događa se to je bilo samo jednom,povjerila sam se jednom prijatelju koji je u sjemeništu u Americi on je rekao da se to dogodilo njegovom kolegi isto tako.Glupo mi uopće pisati što se ovom dogodilo(jer je on otvorio vrata) svi ćete pomisliti da sam luda kada to još ispričam ili da sam se udubila u nekakav film kako mi je netko tu već napisao..uglavnom njegov savjet je bio da stavim molitvu arkanđela Mihaela ispod jastuka dok spavam.Tako sam i spavala par mjeseci i to se nikada više nije ponovilo
ma, misle da si luda oni koji s tim nisu nikad imali problema..zato i dolaze (pojedinci) tu seruckat i uvjeravat nas da smo za psihijatra..pametno je to s molitvom,ja sam stavila u jastuk krunicu posvećenu i spavam ko beba od onda..
arogantnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2013., 15:13   #83
ivancica

Quote:
Miceki kaže: Pogledaj post
Super ako to pali. Čitala sam o više načina kako otjerati nešto čega se bojiš. Zapravo, ne treba se bojati jer ti ništa ne može (fizički), samo te može uplašiti ako se daš uplašiti. Neki kažu da te uvjetno rečeno "loše" entitete možeš otjerati svjetlošću, što više svjetla pustiti u prostor, zatim vikanjem, otprilike: Bjež odavde, ne plaši me više ili sl. Čitala sam o jednoj vidovnjakinji koja bi sočno opsovala tog koji ju plaši. Ili se pokušaš kontrolirati i smijati-smijeh ih tjera-ako im je namjera uplašiti. Ali vrlo rijetko te duše imaju najmeru uplašiti, više žele biti zapaženi pa je ok reći naglas: Ok, čujem te, ali plašiš me pa nemoj više. Molitva također pomaže. Ako bi se ponavljalo, onda i čišćenje kuće, izbacivanje "viška" stvari u smeće i sl. A sad, valjda pali nešto od toga. Kada je mene strah, počnem se smijati ili moliti i sve bude ok. Ali rijetko mi se događa da se bojim, više mi se to događalo kao klinki. Pozz
Vidiš meni je rečeno da se ni u kom slučaju ne smijem obraćati ili govoriti nešto već samo to ignorirati,kažu da ako se obraćaš ako je to duša onda se priljepi.Ali čula sam i za ovo što ti govoriš i to mi ima smisla osobito ovo sa molitvom i smijanjem.
__________________
život je ispisan list bez gumice za brisanje
Ivancica 26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 10:04   #84
Jel vam se desilo kad da vam je napukla kuhinjska daska (za meso) iz čista mira ?
Debela daska,masivna
vamos ala plaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 12:07   #85
Quote:
vamos ala plaja kaže: Pogledaj post
Jel vam se desilo kad da vam je napukla kuhinjska daska (za meso) iz čista mira ?
Debela daska,masivna
A koliko je stara. Mislim, dal možda tek kupljena ili korištena duže vrijeme. Dal ste sigurni da nije napukla malo po malo kod korištenja?
lav1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 14:46   #86
Quote:
lav1 kaže: Pogledaj post
A koliko je stara. Mislim, dal možda tek kupljena ili korištena duže vrijeme. Dal ste sigurni da nije napukla malo po malo kod korištenja?
Jel ti to mene zajebavaš ?
Nova daska,masivna, ne lijepljena iverica,usred bijela dana,ljeto, rezala na njoj možda 4 puta,čuo se jak zvuk ko da je nešto grunulo,puklo,odem u kuhinju i vidim pukla daska na radnoj ploči sama od sebe
A inače po noći mi stalno nešto grebe po zidu,lupa u prozoru i ko da buši u drvenom namještaju.
A kad sam jako ljuta zna mi žmirkat žarulja u sobi,onako ko da nešto ne valja sa elektrikom,a sve u redu.
I voda počne sama od sebe istjecati iz pipe,pa stane.Onako,samo odjednom.

Sad bi ti dasku naradije uslikala
vamos ala plaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 19:27   #87
eto sinoć mi se oko pola 3 dogodilo da su ispale one ljestve za tavan (one što se preklope i zatvore s onim na tavan)
prvo znam kada otvaram da ih treba baš jako povući i ne vjerujem da mogu samo tako ispasti

dogodilo mi se to još jednom prije godinu-dvije al čudno mi je i to što ispadnu oko pola tri ujutro zbog toga me još više bude strah
LaLa2305 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 19:47   #88
Quote:
LaLa2305 kaže: Pogledaj post
eto sinoć mi se oko pola 3 dogodilo da su ispale one ljestve za tavan (one što se preklope i zatvore s onim na tavan)
prvo znam kada otvaram da ih treba baš jako povući i ne vjerujem da mogu samo tako ispasti

dogodilo mi se to još jednom prije godinu-dvije al čudno mi je i to što ispadnu oko pola tri ujutro zbog toga me još više bude strah
A zamisli tek da su pale u 3:15

Ja sam se prije tjedan-dva jedno pet dana za redom budila svaku večer između 3:10 i 3:20
kažu da je to demonski sat..
Probudim se i mantram: Nemoj tako razmišljati,to je samo tvoja mašta

Jednom sam bila kod jedne frendice u stanu,a ova druga se uznemirila: Za njom ide neki crni čovječuljak,ajme
,ali nisam to uzimala za ozbiljno jer joj seka ima shizofreniju,pa sam mislila da je i ovu krenulo.
vamos ala plaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2013., 20:01   #89
Quote:
vamos ala plaja kaže: Pogledaj post
Za njom ide neki crni čovječuljak,ajme
,ali nisam to uzimala za ozbiljno jer joj seka ima shizofreniju,pa sam mislila da je i ovu krenulo.
AHAHAHAHAHAHAHAH

je razdoblje od 12 do 3 ujutro je vještičji sat,al ima neka caka s buđenjem u 3:03 i 3:15 mislim da čak ima tema na forumu o tome..
arogantnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 17:35   #90
Quote:
vamos ala plaja kaže: Pogledaj post
Jel ti to mene zajebavaš ?
Nova daska,masivna, ne lijepljena iverica,usred bijela dana,ljeto, rezala na njoj možda 4 puta,čuo se jak zvuk ko da je nešto grunulo,puklo,odem u kuhinju i vidim pukla daska na radnoj ploči sama od sebe
A inače po noći mi stalno nešto grebe po zidu,lupa u prozoru i ko da buši u drvenom namještaju.
A kad sam jako ljuta zna mi žmirkat žarulja u sobi,onako ko da nešto ne valja sa elektrikom,a sve u redu.
I voda počne sama od sebe istjecati iz pipe,pa stane.Onako,samo odjednom.

Sad bi ti dasku naradije uslikala
ovo sa žaruljom sam ja sinoć doživio čuo sam za priču blood mery
ako je tri put u wc pred ogledalom zovneš da će se pojavit.
ja sam to uradio tri put izgovorio i odjednom nestalo svjetla a prije tog je
migala,ukipio se živ,izašao sam iz wc-a i u hodniku je bilo svjetla.
uzeo sam novu žarulju i promjenio a ova što se ugasila je pregorila.

ali zamisli da pregori onog trena kad sam izgovorio treći put to ime.
neko slab na živce bi umro od straha,više neću radit takve gluposti još ću zlo
navuć na leđa.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 23:01   #91
evo prvi put sam na ovom pdf,mogu reć samo jedno,mene je strah tih paranormalnih đavli,moja sestra je prizivala tu bloody mary i ogledalo se zamaglilo...ćaća je umalo nije prebio,i mogu vam reć,mene je bilo više strah nego nju,inemojte se zajebavat sa takvim stvarima,viša sila očito postoji
__________________
Za razliku od automobila,žena vrijedi više ako je malo udarena
matko_gsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 12:45   #92
Nego ljudi da ja vas pitam,naime dešavalo mi se milijon puta da se probudim u 3:05 ili 3:15 ili 3:25 kao sinoć.Pošto uvijek spavam sa svjetlom u sobi,jednom sam se probudila u 3:15 a ono mrkli mrak!!Muž ustane i proba upaliti svjetlo,upali se,znači bilo je struje.I tad krene do lampice da vidi je li žarulja pregorila i taman da će je dodirnit ona se sama uključi?I opet mi legli na spavanje i ja se opet probudim u 3:25 a ono opet ugašena lampica!!Usrala sam se!!Inače mi se takve stvari događaju cjeli život!Koji je kurac sa tim vremenima,šta to ustvari znači?
__________________
my mind is my worst enemy!
zaged is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 15:35   #93
Quote:
zaged kaže: Pogledaj post
Nego ljudi da ja vas pitam,naime dešavalo mi se milijon puta da se probudim u 3:05 ili 3:15 ili 3:25 kao sinoć.Pošto uvijek spavam sa svjetlom u sobi,jednom sam se probudila u 3:15 a ono mrkli mrak!!Muž ustane i proba upaliti svjetlo,upali se,znači bilo je struje.I tad krene do lampice da vidi je li žarulja pregorila i taman da će je dodirnit ona se sama uključi?I opet mi legli na spavanje i ja se opet probudim u 3:25 a ono opet ugašena lampica!!Usrala sam se!!Inače mi se takve stvari događaju cjeli život!Koji je kurac sa tim vremenima,šta to ustvari znači?
to buđenje oko trice sam i ja prozivljavala prije cca 1god..
nakon toga moja mama,pa muz...i na kraju bebac...jezivo totalno...
ima dosta teorija o tom misticnom budenju u to doba..

meni je od svega najfascinantnije sto kad bi se probudila bila bi potpuno odmorna i naspavana..kao da sam spavala 12 sati..
ali sam uvijek imala neii cudan osjecaj,strah i napetost...
__________________
....PAZI što si ŽELIŠ..jer bi ti se moglo OSTVARITI....
Enigma23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 16:59   #94
Quote:
Enigma23 kaže: Pogledaj post
meni je od svega najfascinantnije sto kad bi se probudila bila bi potpuno odmorna i naspavana..kao da sam spavala 12 sati..
ali sam uvijek imala neii cudan osjecaj,strah i napetost...
dijelim sa tobom osjećaj....kada se probudim u to doba isto sam odmorna, puna energije, a neka neobjašnjiva jeza me hvata, bez razloga osjećam strah....ne mogu to objasniti.....
mojoj frendici se jednom takvo nešto dogodilo...pričala mi je kako se presvlačila u maminoj sobi,zaključana vrata i da je bila sama u kući(starci u gradu,baba negdje okolo u selu),da je odjednom osjetila hladnoću oko svoje ruke(a bilo je full vruće,ljeto) i čula škripljenje kvake(rekla je da se ta kvaka jako čuje kada se povlači),da je bila usredotočena na to i vrlo jasno čula. Bilo ju je strah, i odlučila je naglo se okrenuti i brzo otključati vrata, izašla i nikoga nije bilo. A ono funny da je minutu nakon toga baba otključavala vrata od kuće, i pita ju ona kao-jesi li mi ti dirala j... kvaku,a baba da je bila vani da je tek sada otključala i ušla.....
meni se jednom nešto dogodilo, ali ne želim o tome ovdje pričati jer je vrlo potresno a i dosta mi je ljudi koji govore da je to moja mašta,izmišljotina,film...ne mogu naći nikoga ko bi mi vjerovao,a ne poznajem neke "vidovnjake" da mi kažu šta je to bilo(karte...)
__________________
Create a sensual feeling about everything...

Zadnje uređivanje Latiosa : 01.07.2013. at 17:08.
Latiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 19:43   #95
Meni se dogadalo svasta,jednom sam spavala kod svojih i kako mater ima starinsku staklenu lampu jednom joj je ispala i pukla pa je ostala ostra na tom mjestu.I tako ja spavam i odjednom mi pade ta lampa na glavu,sreca pa sam drzala ruku na glavi jer bi mi je razbila,ali zato me posjekla po laktu!!Mater zamalo pala u nesvjest kad je vidila krv!A tek ja!Sad znam nespavat ujutro do 4 po 2 tjedna zaredom jer me strah!
__________________
my mind is my worst enemy!
zaged is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 01:29   #96
sa zvukima sam imala "problema" u jednom (prošlom) stanu. u kuhinji sam znala čuti čudne zvukove, kao da netko hoda .... nije baš bilo ugodno, pogotovo ako sam sama u stanu , idem spavat a ono u kuhinji čujem neke čudne zvukove. ( i onda slušalice u uši i muzika da me ne bude strah)

ugl. i dalje mislim da je garant imalo veze sa nečim drugim a ne duhovima

nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 14:18   #97
Meni je prije 12-tak godina umro ujak kojeg sam jako voljela. U glavnom kako je muro iznenada od moždanog udara nismo se uspjeli vidjeti. Par dana nakon sahrane sanjam ja njega kako je u mom gradu, stoji na trgu ispred jednog spomenika, obučen u odijelo u kojem se sahranjen i smije se. Sjećam se da ja u snu plačem a on mi govori da je on sada dobro i da se došao oprostiti. Nakon tog sna više ga nikad nisam sanjala.

Prije 5-6 godina uginuo mi je perzijski mačak za kojeg smo bili jako vezani jer u to vrijeme nismo imali djece i on nam je bio svojevrsna zamjena (kako god to zvučalo). Ja sam u to vrijeme imala problema sa začećem i dosta nam je ljudi govorilo da se m oram riješiti mačke i da ću ostati trudna. Ma možet emisliti kako sam to mislila napraviti. U glavnom, siroče se razboljelo, otkazivali su mu bubrezi, više ni veterinar nije mogao pomoći i predlagao je da ga uspavamo ali ja to nisam mogla. I tako je samo jednog dana uginuo meni na rukama. To veče nakon što smo ga pokopali u neko doba noći ja čujem na trenutak njegovo zvonce u sobi, ukočila sam se i ni sama ne znam kako sam zaspala. Drugo jutro pričam mužu a on mi kaže da se i njemu učinilo da čuje zvonce ali da je mislio da sanja. Moj mačk je uginuo 1.8., ja sam nakon par mjeseci ostala trudna i moj sin je rođen 1.9. iduće godine.

U nazad par godina mi se počinju događati čudne stvari i to na moj rođendan. Prije tri godine sam na svoj rođendan imala prometnu nezgodu, pretprošle godine sam na rođendan završila u bolnici, a prošle godine na rođendan je muž imao prometnu. Jel to slučajnost ili ipak malo previše tri godine za redom?! Ove godine sam rekla da ću se pokriti dekom po glavi i ne izlaziti nikuda!
kity1973 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 16:25   #98
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
sa zvukima sam imala "problema" u jednom (prošlom) stanu. u kuhinji sam znala čuti čudne zvukove, kao da netko hoda .... nije baš bilo ugodno, pogotovo ako sam sama u stanu , idem spavat a ono u kuhinji čujem neke čudne zvukove. ( i onda slušalice u uši i muzika da me ne bude strah)

ugl. i dalje mislim da je garant imalo veze sa nečim drugim a ne duhovima

a ako grješiš
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 23:05   #99
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
a ako grješiš
onda će joj prisjest smijeh ako se takve stvari pogoršaju..ko i svima nama kojima se to desilo
arogantnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 13:34   #100
Pa znate li vi da macaklini mogu kreketati i da boce nakon sto ih zatvoris mogu ispustiti zvuk i da ti sismis moze uci u kucu preko noci i da case "plesu" na mokrom stolu?
__________________
"Strong minds discuss ideas,average minds discuss events,weak minds discuss people"
Elanor Roosevelt
Otto Rino is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:19.