Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2011., 08:45   #21
tunolovac,rakolovac-jbte kakvi su to poslovi di koljete i kuhate?velko muško...

oćeš adrenalin-ođi ti lipo v ameriku i nastupaj u manster trekingu(isti k sa motorima),budi iluzionist pa si zabiš kuku kroz kožu i objesiš se,čuvar na safariju,padobranstvo,ronjenje ,nauči parkuro,opsuj američkog precjednika i kaži da znaš sve o zoni 51 i masonstvu,nazovi muriju i kaži da si podmetnuo bombu,opljačkaj banku,odeš na gugl i upišeš weird jobs....
moria3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 09:13   #22
Pridruži se meni u eskort službi za gospođe od 40 na dalje. E za to trebaš imat muda.
shootbootleg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 11:52   #23
Quote:
Dr.X kaže: Pogledaj post
Evo da pojednostavnim naslov, ovako u principu je jednostavno, poslovi pod navodnike rizicni za zivot i zdravlje ali podjednako tome placeni interesiraju me poslovi tipa puhac u tvornici stakla, rad na aljasci kao tunolovac, odrzavanje dalkeovoda itd. uglavnom sljakerski poslovi bilo zanatskoga tipa ili ne!!
Uglavnom imam 4 mj. godisnje free, tako mi sadasnji posao nalaze pa htjedoh upotpuniti slobodno vrijeme nekim poslom u inozemstvu ili tuzemstvu a posto sam radoholicar (mozda mazohista?? ) interesiraju me ovakve vrste posla

E sad molio bi da podjelite iskustva te ako ima kakvoga nacina doci do neke slicne sljake neka me netko uputi preko pm-a ili ovdje na thread, thnx
probaj se javiti u NE Krško, navodno ima nekakvih dobro plaćenih poslova oko čišćenja blizu reaktora (još uvijek ne rade roboti)
ili vidi za Japan da li je ostalo kakvih poslića za obaviti nakon nedavne katastrofe
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 12:03   #24
Pa, evo, dakle.....možeš raditi u bilo kojoj tekstilnoj tvornici u Hrvatskoj....to je jako ekstremni posao, opasan za zdravlje....a i bilo bi neobično da muško šiva za mašinom...
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 13:54   #25
Pozdrav!!
Idi na stranicu od DEADLIEST CATCH tamo su ti imena najboljih brodova koji love rakove na Beringovom moru pa ih pokušaj kontaktirati-svaki bi bolji brod triba imati svoju stranicu(pokušaj)!
sub ots is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 18:03   #26
ili ronioc na platform,za za život rizične urone 50000$ ili više.
demetrius is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 02:17   #27
E da,da vidimo tko će prvi završit u Deadliest Catch u,evo upravo kreće i Coal!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:21.