Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.01.2015., 10:58   #1
NIFTY ili Harmony prenatal test

Pozdrav svima!

Moj ginekolog radi Harmony test i kaze da je razlika izmedu njega i Nifty-a skoro nikakva.
Tj. to sto Nifty dodatno testira moje dijete ne bi moglo imati. Koliko sam uspjela istraziti po net-u cini mi se da je nifty bolji.
Inace doktor mi je stvarno ok i cak misli da mi takvo testiranje nije potrebno, ali ako zelim mogu ga napraviti.
Da li bi puno pogrijesila da napravim Harmony test?
Ima li tko od vas iskustva s tim???
rina666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 12:44   #2
Quote:
rina666 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima!

Moj ginekolog radi Harmony test i kaze da je razlika izmedu njega i Nifty-a skoro nikakva.
Tj. to sto Nifty dodatno testira moje dijete ne bi moglo imati. Koliko sam uspjela istraziti po net-u cini mi se da je nifty bolji.
Inace doktor mi je stvarno ok i cak misli da mi takvo testiranje nije potrebno, ali ako zelim mogu ga napraviti.
Da li bi puno pogrijesila da napravim Harmony test?
Ima li tko od vas iskustva s tim???
Probaj pitati na trudnicama. Mislim da je svojedobno netko tamo nešto o tome pisao, al da me ubiješ ne sjećam se koja tema je bila
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 14:07   #3
Hvala. Jesam vec. Promaklo mi je kad sam trazila prvi puta gdje bi postavila upit.
rina666 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.