Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2009., 18:13   #1
Najbolja, najveća & CO OPTIKA u Zg

Bok!

Moram si kupiti podhitno nove naočale ( odustao sam od leća :\ ), pa me zanima dal moram lutat po ZG i proći sve optike ili ima neka s velikim izborom i po mogućnosti s popustima. Pa ako takva postoji, pretpostavljam da vrše kontrolu vida i ostale divne stvari.

Hvala vam!!!!
Demanufacturer is offline  
Old 08.03.2009., 16:17   #2
Quote:
Demanufacturer kaže: Pogledaj post
Bok!

Moram si kupiti podhitno nove naočale ( odustao sam od leća :\ ), pa me zanima dal moram lutat po ZG i proći sve optike ili ima neka s velikim izborom i po mogućnosti s popustima. Pa ako takva postoji, pretpostavljam da vrše kontrolu vida i ostale divne stvari.

Hvala vam!!!!
poliklnika&optika Gethladus u haustoru iza pan peka na Trgu...

pregled možeš preko uputnice za oftamologa,tako da ne plaćaš,ali izbor im je malo manji...pa onda s njihovom dijagnozom odeš u Gethladus prije Buldoga gdje stvarno imaš preko 3 000 raznih okvira...
Žabica22 is offline  
Old 10.09.2010., 15:55   #3
OPTIKA VITRUM, MASARYKOVA 12

Najbolje Ti je da odeš u OPTIKU VITRUM, tamo su ti jako ljubazni i prije svega stručni, kontrola vida je besplatna, stoje iza svog rada i imaš besplatne servise naočala dokle god si njihov klijent.
Ja sam ovih dana na preporuku s foruma kupila kod njih svoje prve naočale i kontaktne leće i oduševili su me.

vampa is offline  
Old 10.09.2010., 16:04   #4
Da, OPTIKA VITRUM ti je No 1 u Hrvatskoj. Da su i u Milanu, bili bi u vrhu. Stvarno su za preporučiti: stručni i ljubazni.
Darinko is offline  
Old 11.09.2010., 14:23   #5
....ne, ne....neće to moći ovdje....a ti vampa&ortaci...ako nastaviš spamati pdf s tom svojom optikom zaljepit ću ti permaban....
__________________
Ovo je mali korak za čovjeka, a velik za čovječuljka!

Zadnje uređivanje trebor : 11.09.2010. at 14:29.
trebor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:52.