Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2010., 20:28   #1
Gana

Ja opet ne znam gdje bih svrstala svoje pitanje pa ako sam pogrijesila (a vjerojatno jesam) molim moderatore da smjeste temu gdje pripada. I ispricavam se

E sad ovako. Planiram put u Ganu ove godine (daj Boze) i zanima me da li postoje neka ogranicenja za Hrvate? U vezi vize itd. Ostala bi nadam se nekih 3-6mjeseci. Mozda krace. Nisam sigurna. Ne znam ni gdje bi se trebala raspitati o tim stvarima i trebam pomoc.
Q.O.D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 21:14   #2
ako se ne varam, u ministarstvu vanjskih poslova
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 22:21   #3
E hvala. Vec sam probala kod njih ali mi daju neke bezvezne odgovore. Nista konkretno i ono sto mene zanima.

Da li je netko mozda imao slicna iskustva i zna tocno sto i kako?
Q.O.D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 09:46   #4
http://www.mvpei.hr/MVP.asp?pcpid=1161&dmid=85#pocdrz

Pitaj u Italiji ili u Londonu.
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2010., 21:40   #5
Hvala. Pitala sam u Italiji. nakon skoro tjedan dana ja jos u iscekivanju odgovora.
Q.O.D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 00:18   #6
Bok, nažalost ni ja neznam odgovor na tvoje pitanje, ali me zanima dali imaš kakve informacije o gani kao državi, čuo sam da je uređena država, ali sam ja malo skeptičan. Također planiram ići ove godine...
Jean Reno is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 18:33   #7
Boravila sam u Gani-Akri nekih sest meseci. Ono sta bih mogla reci o ovom gradu su na prvom mestu ljudi, uvek sa osmehom na licu. Za razliku od Nigerijaca, Ganci su veoma miroljubivi, i u vecernjim satima moze da se izadje iz hotela i ode, tj. preveze do drugog ili da se ode u nocni zivot (ovo mozda izgleda nebitno, ali za Afriku jako bitna stvar). Sva desavanja , prodavnice, samoposluge,a i drugi putevi vode iz ili od ulice Osu. U gradu ima dosta lepih hotela i perfektno uredjenih, ima trgoacku pijacu Makola koja je dosta prljava ( ne bih je preporucila za posetiti) i pijacu Art-market gde se mogu kupiti suveniri,( lepo sredjena-uredna).Prevoz po gradu funkcionise na bazi mini-buseva ili taxija gde se cenkas za prevoz. Glavni putevi su im odlicni, pre nekih 15 godina su ih radili Nemci. Inace u elitnijem delu Akre, tamo gde su smestene ambasade postoji ulica Josipa Broza Tita.
Akra izlazi na Atlantski okean, najpoznatija je plaza Labadi beach, ali je ne bih preporucla, od prijatelja koji dugo zive tamo sam cula da je tamo glavni odvod za kanalizaciju. O Gani,Akri bih imala jos mnogo toga da napisem ali ne znam sta vas jos interesuje, treba je posetiti prvenstveno zbog nasmejanih ljudi.
popito is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:29.