Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2010., 00:49   #21
PSM3 video posjeta Konamijevom studiju:

LINK
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 03:57   #22
Ma bolje i takvi penali nego oni kakvi su sada, nemos gol pogodit nikako a tutorial pogledao 40 puta najmanje, onda sam ja izgleda malo zaostao.. NEka vrate kako je bilo 09 penali, sta tome fali samo neka povecaju agilnost golmana i 6 smjera lopte i ok ce biti..
Gogo vertigo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 14:15   #23
Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
Ma bolje i takvi penali nego oni kakvi su sada, nemos gol pogodit nikako a tutorial pogledao 40 puta najmanje, onda sam ja izgleda malo zaostao.. NEka vrate kako je bilo 09 penali, sta tome fali samo neka povecaju agilnost golmana i 6 smjera lopte i ok ce biti..
Ha?, ja skužio u 5 minuta, stisneš tipku za pucanje i lijevo ili desno, čim duže držiš to ide bolje u kut ili u pm Ovo s novim PES-om mi je nakak bezveze jer umjesto da poprave kaj ne valja oni će promjeniti skoro sve a sad kaj bu ispalo...
crack84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 22:36   #24
Quote:
Gogo vertigo kaže: Pogledaj post
Ma bolje i takvi penali nego oni kakvi su sada, nemos gol pogodit nikako a tutorial pogledao 40 puta najmanje, onda sam ja izgleda malo zaostao.. NEka vrate kako je bilo 09 penali, sta tome fali samo neka povecaju agilnost golmana i 6 smjera lopte i ok ce biti..

Daj nemoj me je8at... Onda mozda jesi zaosto?!

Ovi penali su genijalni jer nije samo sreca u pitanju vec i kako sutnes penal!
Trebaju ostat ovak, jer je ovaj sistem penala najbolji do sada...
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 10:45   #25
Quote:
teslaCRO kaže: Pogledaj post
Daj nemoj me je8at... Onda mozda jesi zaosto?!

Ovi penali su genijalni jer nije samo sreca u pitanju vec i kako sutnes penal!
Trebaju ostat ovak, jer je ovaj sistem penala najbolji do sada...
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 16:59   #26
ma oni su stalno u ratu (grafičkom) s fifom
igram inače pes međutim komp mi je na servisu pa sam skinio demo world cup za ps3 i na fifi isto imate ta sranja ko u nba..

inače pes prema slikama će biti vrhunski neki dan su usporedili anfield iz igre i iz stvarnosti i mogu reć da nema razlike..
totti10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 23:27   #27
Stigo novi GAMEPLAY TRAILER!

Meni se sviđa... malo vuce na FIFU al ajd...
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 23:43   #28
jel tu ima razlike uopce od pes 2010?
shota98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 23:45   #29
Quote:
shota98 kaže: Pogledaj post
jel tu ima razlike uopce od pes 2010?
Jesi ti pogledo video?

edit: Bolje pitanje... Jel igras ti pes uopce?
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 23:52   #30
da igram pes. i daleko najbolji pes 6. ali brate pes 10 me razocarao maximalno. i sad ne znam sta moraju napravit da poprave tu gresku. moje misljenje barem. a sad ak je tebi bio dobar pes 10. nadam se samo da ce malo ubrzat igru i da nece igracu trebat pol minute za šut
shota98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 00:04   #31
Quote:
shota98 kaže: Pogledaj post
da igram pes. i daleko najbolji pes 6. ali brate pes 10 me razocarao maximalno. i sad ne znam sta moraju napravit da poprave tu gresku. moje misljenje barem. a sad ak je tebi bio dobar pes 10. nadam se samo da ce malo ubrzat igru i da nece igracu trebat pol minute za šut
Prijatelju, prosla su vremena arkadnih nogometa, sto 6ica svakako je! Da se razumijemo, bolesno je zabavna i igriva ali je prearkadna za danasnje hardwerske mogucnosti PCja i konzola.

Po meni, trebaju jos usporit igru, jer treba naci pravu mjeru realnosti i igrivosti, a svim simulacijama nogometa fali jos puno realnosti!

Hvala bogu igram pes vec (pre)dugo i 6 je stvarno bila strasna u to vrijeme ali danas je, barem meni, prearkadna...

Po meni je 10ka nakon sugave 09ke bila korak u pravom smjeru! I nemam velikih zamjerki, osim klasicnih boljki (ocajan online, i stvarno najgori sudci u serijalu)!
Jedino sto ocekujem od 11tice je vise realnosti, bolje duele igraca (trailer mi daje nadu), malkoc bolje golmane i za nijansu sporiji gameplay!
Ako to vidim u demu, ide preorder! A ako ne, kupit cu ga svejedno!
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 00:25   #32
izgleda dobro...mislim da neče bit razočaranja kao ni sa 2010...jedino kaj me živcira svih ovih godina je velika razlika koja se događa svake godine u pes...recimo sječam se frend i ja kad smo igrali stalno pes2005 , 2006 , 2007 on je bio koma ..i igrao je stalno sa najačim klubovima i repkama...i rjetko me pobjedio a ja igrao sa Iranom , Bugarskom, Rumunjskom itd... od pes 2008 jednostavno ako si uzme jaku repku i ja slabu ...kao da njegovi igrači sami igraju...zaleti mi se sa messijem u 2 obrambena obojca popadaju kao da je tornado prošao i napuca i rašlje... a kad se sjetim intera sa Adrianom ... trčim sa tri obrambena nemogu mu ništa samo padaju jedan za drugim i ZBENG! Gol! i to mu je bila igra doda na Adriana i samo sa njim...
propali listič is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 03:09   #33
Quote:
propali listič kaže: Pogledaj post
izgleda dobro...mislim da neče bit razočaranja kao ni sa 2010...jedino kaj me živcira svih ovih godina je velika razlika koja se događa svake godine u pes...recimo sječam se frend i ja kad smo igrali stalno pes2005 , 2006 , 2007 on je bio koma ..i igrao je stalno sa najačim klubovima i repkama...i rjetko me pobjedio a ja igrao sa Iranom , Bugarskom, Rumunjskom itd... od pes 2008 jednostavno ako si uzme jaku repku i ja slabu ...kao da njegovi igrači sami igraju...zaleti mi se sa messijem u 2 obrambena obojca popadaju kao da je tornado prošao i napuca i rašlje... a kad se sjetim intera sa Adrianom ... trčim sa tri obrambena nemogu mu ništa samo padaju jedan za drugim i ZBENG! Gol! i to mu je bila igra doda na Adriana i samo sa njim...
Istina je da Messi i takvi moraju biti bolji od ostalih, ajmo rec prosjecnih igraca... Ali problem je sto je to jako lose izbalansirano... Npr. od 10 puta sto nabacis loptu na Ronalda, kojeg cuva, ajmo rec King, 8 puta ce Ronaldo dobit skok sto je skroz nerealno! Moraju malo izbalansirat to, pogotovo skokove!
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 11:09   #34
'Drag’n’Drop’ tactical system





John Murphy (čovjek zadužen za PR), je napisao na twitteru sljedeće:

Quote:
Goal keepers are still being improved. Animations still being polished. Code is about 60% now
Tako da se ne uzrujavate oko "glupih" golmana u videu, Konami ima još nešto više od 2 mjeseca poliranja igre.
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.

Zadnje uređivanje iprskal9 : 16.06.2010. at 11:15.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 16:00   #35
Quote:
teslaCRO kaže: Pogledaj post
Prijatelju, prosla su vremena arkadnih nogometa, sto 6ica svakako je! Da se razumijemo, bolesno je zabavna i igriva ali je prearkadna za danasnje hardwerske mogucnosti PCja i konzola.

Po meni, trebaju jos usporit igru, jer treba naci pravu mjeru realnosti i igrivosti, a svim simulacijama nogometa fali jos puno realnosti!

Hvala bogu igram pes vec (pre)dugo i 6 je stvarno bila strasna u to vrijeme ali danas je, barem meni, prearkadna...

Po meni je 10ka nakon sugave 09ke bila korak u pravom smjeru! I nemam velikih zamjerki, osim klasicnih boljki (ocajan online, i stvarno najgori sudci u serijalu)!
Jedino sto ocekujem od 11tice je vise realnosti, bolje duele igraca (trailer mi daje nadu), malkoc bolje golmane i za nijansu sporiji gameplay!
Ako to vidim u demu, ide preorder! A ako ne, kupit cu ga svejedno!
istina ovo za suce i golmane. katastrofa napravljeni. a za brzinu igre. ne volim pes 2009 jer na fintu D+S ( šut+pass) izbacis sve igrace dodje do golmana i isto napravis i das ladno gol. pes 2010 mi se zbog toga svidja i sto ne mozes sve s jednim igracem. ali nekkako mi je ipak presporo
shota98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 16:56   #36
nesto sam procitao da ce se u novom pesu moci regulirat brzina igre od -2 do +2! Mozda ce ti na +2 biti dovoljno brz!
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 17:09   #37
ja isto,mislin da je na ovoj temi link za taj tekst....
sudeći po ovom traileru(začudo samo 1 messi i ronaldo ) dosta novih trikova je ubačeno sa time i dosta novih načina za proći igrača...samo se nadan da će svi igrači znati učiniti sve trikove ili makar oni sa tehnikom višom od 80...
inače trailer puno obećava ali...
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 21:55   #38
Quote:
teslaCRO kaže: Pogledaj post
nesto sam procitao da ce se u novom pesu moci regulirat brzina igre od -2 do +2! Mozda ce ti na +2 biti dovoljno brz!
Možda par postova iznad

Evo zaključak sa gamingaccessa:

Quote:
CONCLUSION: After playing this game for one hour, I have to say, this game looks like PES 2010 on steroids. PES 2011 is built from PES 2010, so we can expect basically the same game, with the addition of new dribbles, a better online play, better menus, better music, blur animation, and new passing system, reducing the 'ping-pong' effect. With the addition of the game speed setting, arcade users will be happy too. Overall, I give this game 9/10. I really loved it
__________________
Pustim si Simple Mindse, zatvorim oči i zamišljam da sam ja njihov pjevač na velikom koncertu. Odjeven sam u bijelo odijelo i dugi bijeli lagani kaput, imam roza košulju. Oko vrata imam lanac, prstenje na svakoj ruci, a našminkan sam kao Boy George.
iprskal9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 23:24   #39
Quote:
shota98 kaže: Pogledaj post
istina ovo za suce i golmane. katastrofa napravljeni. a za brzinu igre. ne volim pes 2009 jer na fintu D+S ( šut+pass) izbacis sve igrace dodje do golmana i isto napravis i das ladno gol. pes 2010 mi se zbog toga svidja i sto ne mozes sve s jednim igracem. ali nekkako mi je ipak presporo
ovo za suce se može popravit na jedan odličan način ... kada gubim i živciram se i sudac nikako da mi dosudi prekršaj ili svira za protivnika nepostoječe penale ...da mi se dopusti opcija da potrgam sucu noge sa nekim brutalnim klizečim ili da ga mogu ozljedit na više načina...to bi popravilo stvar nešto kao terapija nakon užasne utakmice.
propali listič is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 00:46   #40
ili makar da moreš polomiti protivničkog igrača,kao u starijim fifama(na ps-u r2) kad se igrač ukliže bez namjere da ide na loptu
__________________
My Goal Is To Deny Yours
215023 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.