Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2010., 16:19   #1
Zdravstveni karton

triba mi jedna infor. - kad sam se zapošljavala morala sam ić na pregled i uzela sam zdrav. karton ali zaboravila sam ga vratit već poduže vrimena... oću li imat problema kad ga budem vratila?
superana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 07:37   #2
Možda će te liječnica poprijeko pogledati, ali mislim da drugih posljedica ne bi trebala imati. Ipak vrati ga što prije.
zdenka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 07:57   #3
Quote:
superana kaže: Pogledaj post
triba mi jedna infor. - kad sam se zapošljavala morala sam ić na pregled i uzela sam zdrav. karton ali zaboravila sam ga vratit već poduže vrimena... oću li imat problema kad ga budem vratila?
Najvjerojatnije ce ti ocitat bukvicu,ali nista drugo ..na srecu danas je skoro pa sve kompjuterizirano,pa ih taj karton i ne dira vise toliko,kao nekad
Wizz@rd is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 10:27   #4
Koliko je to poduže vremena? 5 godina ili 5 mjeseci? Nije isto... Inače, tvoja liječnica ne bi smjela davati originalni karton. Za to može kazneno odgovarati.
Termination is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 16:42   #5
Quote:
superana kaže: Pogledaj post
triba mi jedna infor. - kad sam se zapošljavala morala sam ić na pregled i uzela sam zdrav. karton ali zaboravila sam ga vratit već poduže vrimena... oću li imat problema kad ga budem vratila?
a di su te prilikom zapošljavanja tražili kompletan zdravstveni karton? U NASI...
Orginalni zdravstveni karton se može dobiti jedino u slučaju selidbe ili prelaska kod drugog liječnika i to tako zatvoren,kuvertiran i pečatiran da ga ni Arsen Lupin,ne bi otvorio...
A jedino šta prilikom zapošljavanja možeš dobit od liječnika je potvrda evidencije o postojanju ili nepostojanju bolest koje bi mogla biti problem za obavljanje određenog posla.
ždralexandrijka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.