Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.09.2010., 12:17   #1
Buđenje po noći

kad spavam jedva zaspim treba mi oko 3 sata zaspim onda kad zaspim ponovo se probudim iz cistog mira nekad i nemogu zaspat a spava mi se pa ja vise ne znam sta da radim nemogu se napsavat nikako al zasto?
bla122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 22:37   #2
imam isti problem, ali ne i rjesenje
Mala_Garava666 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 23:58   #3
ja isto imam taj problem,vjerojatno mi je od stresa.kupila sam si belmiran san (37kn) i lakše zaspim i ne budim se po noći. popijem to otprilike sat vremena prije nego što legnem u krevet. probajte, možda i vama pomogne.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 02:17   #4
ako je nagla promjena moze biti na psiholoskoj razini.. ako ne onda otic doktoru opce prakse da ti da nesto za spavanje.. samo nemoj napravit gresku ko vecina ljudi pa pit normabele.. istina zaspat ces od njih, ali u procesu mozes gomilu stete napravit
god-zeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2010., 07:51   #5
Relativno lako zaspim, ali se nekoliko puta noću budim, moram se dignuti ( obično odem na WC ) i ponovo se uspavljivati. Ako se ne dignem ne mogu opet zaspati. Pokušala sam s normabelom ( kad nisam mogla niti zaspati), ali sam odustala jer spavam 3,5-4 sata i opet se probudim. Ne sjećam se kada sam prospavala noć. Pokušavala sam svašta , ali ovaj poremećaj spavanja samo mijenja pojavni oblik, a ne prestaje. Nisam o tome niti razgovarala sa svojom liječnicom jer su mi drugi zdravstveni problemi bili prioritet i nadala sam se da će proći kad se smanji stres, a kad mi je "prekipjelo" moja liječnica je bila odsutna, a mijenjao ju je neki mladi liječnik koji me samo upozorio da se ne "navučem" na normabel.
Da imam vremena tražila bih uputnicu za Vrapče. Tamo imaju kliniku za poremećaje spavanja.
zdenka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 00:40   #6
cuo sam da se treba izmorit prije spavanja i ne jest 4 sata prije spavanja evo ja to sad pokusavam valjda upali
bla122 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2010., 00:41   #7
Thumbs down

wtf pa ja sam musko ne zensko ko je ovo stavio pod zensko
bla122 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:44.