Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2006., 00:12   #1
Area 51

Što mislite, postojili tako neka tajna baza u Amera?? Kriju li oni u svojim hambarima svemirske? Gledao sam neki dan na DVD-u od slobodne dalmacije o NLO - ima. Prikazan je bio filmić na kojem skupina amera vrši opdukciju nad nekom ružnom bijelom spodobom koja je ispala iz svemirskog broda koji se srušio u Ruzveltu
Glava od tog lika izgleda kao da ima tumor na mozgu, a noga mu je bila totalno raznesena Uglavnom, neki general je rekao kako je on ispao iz nekog prognostičkog baluna, a dok drugi seljani kažu da je se razbio sa svemirskim brodom.

Eto jer bi netko meni ovakom priprostom čovjeku mogao objasniti, čemu cijela ta muljaža? Zašto se jednostavno nekaže narodu da su pronašli nekakve svemirske brodove i zašto se neupotrijebi njihova tehnologija za putovanja svemirom?
Divlji Cigan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 02:37   #2
cekaj, sta nije area 51, sad sam se izgubio. inace ta baza stvarno postoji mozes doc s autom tamo i vojska ce te ispratit natrag.

a ovaj film sto si gledo je kazu fejk, navodno je i tip koji ga je napravio to isto priznao.
 
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 15:00   #3
Da, ta "Area" zaista postoji.

Ljudi koji udju unutra obolijevaju od neobicnih bolesti, a oni koji prije smrti izadju van i uspiju doc do doktora, nitko ne zeli rec cime su rukovali te ubrzo umiru.

Gledo sam dokumentarac Discovery Channela di govore zene ljudi koji su radili unutra.
Yoogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2006., 15:22   #4
Quote:
Yoogi kaže:
Da, ta "Area" zaista postoji.

Ljudi koji udju unutra obolijevaju od neobicnih bolesti, a oni koji prije smrti izadju van i uspiju doc do doktora, nitko ne zeli rec cime su rukovali te ubrzo umiru.

Gledo sam dokumentarac Discovery Channela di govore zene ljudi koji su radili unutra.
Daj, ajd' još malo o tome kaj si vidio na Discoveryju vezano za Area 51!
__________________
The truth is out there...
konj111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 02:30   #5
Quote:
Divlji Cigan kaže:
area 54
đoni501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 14:46   #6
Hehe, nikad ne znas, mozda je covjek stvarno mislio na Area 54. To je tako tajno da jos ni teoreticari zavjera nisu za nju saznali

Cigane, Area 51 ti se na Google Earth nudi kao jedna od defaultnih snimljenih pozicija.
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 22:19   #7
Quote:
Divlji Cigan kaže:
Eto jer bi netko meni ovakom priprostom čovjeku mogao objasniti, čemu cijela ta muljaža? Zašto se jednostavno nekaže narodu da su pronašli nekakve svemirske brodove i zašto se neupotrijebi njihova tehnologija za putovanja svemirom?
a ameri ko ameri, uvijek nesta muljaju. ma cuj, kaj da vele ljudima da su to stvarno svemirci, pa nastala bi takva panika i pitaj boga kaj jos... sjecas se one neke radio drame kad marsovci kao napadaju zemlju... pa ljudi su (tj ameri) odmah podivljali... ma kaj ja znam, nemoj se iznenaditi kad nas tam neki svemirci napadnu, jer su ameri opet nekaj zakuhali
__________________
Kako sam odabrao pvc stolariju. Ako ću ikada trebati knjigovodstvo, ovdje je sve što mi treba
Jaasper is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 22:47   #8
Quote:
Jaasper kaže:
a ameri ko ameri, uvijek nesta muljaju. ma cuj, kaj da vele ljudima da su to stvarno svemirci, pa nastala bi takva panika i pitaj boga kaj jos... sjecas se one neke radio drame kad marsovci kao napadaju zemlju... pa ljudi su (tj ameri) odmah podivljali... ma kaj ja znam, nemoj se iznenaditi kad nas tam neki svemirci napadnu, jer su ameri opet nekaj zakuhali
Ma kakva panika... zbog čega? Ak' nas nisu došli pokorit nema razlgoa za paniku.
A šta je to bilo s tom radio dramom što si spomenuo? Bila radio drama i Ameri povjerovali da je to za stvarno...

Molim moderatora da promijeni naslov teme već jednom!
__________________
The truth is out there...
konj111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2006., 22:56   #9
Quote:
konj111 kaže:
Ma kakva panika... zbog čega? Ak' nas nisu došli pokorit nema razlgoa za paniku.
A šta je to bilo s tom radio dramom što si spomenuo? Bila radio drama i Ameri povjerovali da je to za stvarno...

Molim moderatora da promijeni naslov teme već jednom!
a da... ma to mi je ostalo negdje u sjecanju, ne znam vise najtocnije sta je bilo, ali vrti se oko toga. a bilo je to dosta davno. mozda 50-ih ili tak nest
__________________
Kako sam odabrao pvc stolariju. Ako ću ikada trebati knjigovodstvo, ovdje je sve što mi treba
Jaasper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 11:14   #10
Quote:
The_Equilibrist kaže:
Hehe, nikad ne znas, mozda je covjek stvarno mislio na Area 54. To je tako tajno da jos ni teoreticari zavjera nisu za nju saznali

Cigane, Area 51 ti se na Google Earth nudi kao jedna od defaultnih snimljenih pozicija.
Ma nema ja pojma o kojoj se arei radi, no uglavnom znam da amer temo drže alijene. E ,sad jel to 51, 55, 82 nije važno. Samo me zanima taj fenomen. Provjerio sam na google earth i vidi ti čuda stvarni je ima
Divlji Cigan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 11:29   #11
Orson Wells, Rat svjetova. Bilo je jos tridesetih godina. Radio drama je bila rezirana kao reportaza s mjesta dogadaja. U "normalni program" su se ukljucivali novinari, svjedoci, culo se pozadinsko vristanje, otvaranje letecih tanjura.. whatever. Bilo je toliko uvjerljivo da je nastala totalna panika. Uvijek se pricalo da je bilo ljudi koji su skakali iz nebodera, ali to je bilo pretjerivanje.

Uglavnom, na kraju se Wells morao ispricati za svu tu strku i paniku. Najzalosnije je u cijeloj prici sto se tijekom emitiranja nekoliko puta napominjalo da se radi samo o radio drami, bas da se izbjege panicarenje. A sta's. Takvi su Ameri
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 12:31   #12
gledao sam na discoveryu dokumentarac o nlo-ima i Area 51 i najjaci detalj je da na sigurnosnoj ogradi oko te baze koja navodno "ne postoji" je objeseno upozorenje da osobe koje prijedju ogradu ce biti upucane.
khri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 14:06   #13
Miskin da postoji tajna baza ali da nije na tim lokacijama za koje svi znaju da su to tajne baze,kakva je to tajna baza za koju svi znaju gdje je.
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 15:12   #14
to je njihova "poznata" tajna koju kao kriju ,al vjerojatno ih imaju dosta za koje se nezna,naravno.
Al u tu baz se nemoze,navodno i tamo zive i rade s obiteljima,nemres van jer te ne puste,a nemres ni unutra ko obicni smrtnik.
A ameri ko Ameri skrivaju sto su nasli od cjelog Svijeta i neznaju jadni da ce to s njima sve stradat u kataklizmi sto ih ocekuje,upravo zato sto su takvi ,nedaju nikom znat sto znaju,stici ce ih pravda...
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 15:51   #15
Quote:
The_Equilibrist kaže:
Orson Wells, Rat svjetova. Bilo je jos tridesetih godina. Radio drama je bila rezirana kao reportaza s mjesta dogadaja. U "normalni program" su se ukljucivali novinari, svjedoci, culo se pozadinsko vristanje, otvaranje letecih tanjura.. whatever. Bilo je toliko uvjerljivo da je nastala totalna panika. Uvijek se pricalo da je bilo ljudi koji su skakali iz nebodera, ali to je bilo pretjerivanje.

Uglavnom, na kraju se Wells morao ispricati za svu tu strku i paniku. Najzalosnije je u cijeloj prici sto se tijekom emitiranja nekoliko puta napominjalo da se radi samo o radio drami, bas da se izbjege panicarenje. A sta's. Takvi su Ameri
e da... Orson Wells. ma skoro sam bubnuo Mars napada, ali sam se zaustavio na vrijeme
__________________
Kako sam odabrao pvc stolariju. Ako ću ikada trebati knjigovodstvo, ovdje je sve što mi treba
Jaasper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2006., 16:19   #16
Quote:
blog kaže:
to je njihova "poznata" tajna koju kao kriju ,al vjerojatno ih imaju dosta za koje se nezna,naravno.
Al u tu baz se nemoze,navodno i tamo zive i rade s obiteljima,nemres van jer te ne puste,a nemres ni unutra ko obicni smrtnik.
A ameri ko Ameri skrivaju sto su nasli od cjelog Svijeta i neznaju jadni da ce to s njima sve stradat u kataklizmi sto ih ocekuje,upravo zato sto su takvi ,nedaju nikom znat sto znaju,stici ce ih pravda...
slazem se...mislim da je area 51 samo paravan za neke druge..to je ona taktika "zavaravanje protivnika", skretanje pozornosti..Pa onda daju nekaj na kapaljku i privlace jos vise paznje na taj Area 51 a na drugoj strani rade ono pravo....
bender0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2006., 11:23   #17
Problematicno je to sto se na takvim mjestima rade vjerovatno stvari puno gore od proucavanja izvanzemaljaca. Tipa bioloska oruzja ili nesto tako lijepo. Izvanzemaljci kao paravan rade svoj posao savrseno.
The_Equilibrist is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2006., 19:09   #18
e a cua sam da su ameri skuzili ko su ti zvemirci, zovi se ejlieni i mnogo trce po svemirskim brodiva i jedu ljude.
i jedan moj prika veli da imaju lasere koji pucaju i ona torpeda sto plivaju svemirom i puno tih stvari i ameri su to kupili i daju iracane za hranu i tako vladaju svijetom
Divlji Cigan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2006., 02:56   #19
evo nasao se napokon netko koga to zanima, inace sam puno toga citao o area 51 znaci nije 54, to je inace americka ratna baza , to je podrucje jedino u americi gdje americki vojnici mogu pucati bez ikakvog upozorenja , svi novinari koji su pokusali snimit taj prostor su odmah bili uhapseni i snimke su im bile oduzete...
e sada mi mozemo samo nagadjat sta tamo stvarno je al mislim da to jedino zna americka vlada
inace najvjerniji prizor area-e 51 mi je bilo u danu nezavisnosti kada will smith upada unutra, a kad tamo svemirski brod iz rosvella
__________________
West Side Crew
Shpaolin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2006., 16:32   #20
Da se mene pita ja bi digao Europu i Muslimane (Irak, Iran itd.) i Kinu, zgazio SAD i onda vidio kaj ima u A-51 i sve kaj bi našao podijelio bi sa "slobodnim" svijetom.
__________________
Sad, sad koby... poor koby... your torture has come to an end. You are free to go...
kobayashimaru is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:10.