Forum.hr

Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Svjetsko prvenstvo u rukometu 2009.

Svjetsko prvenstvo u rukometu 2009. U Hrvatskoj, siječanj - veljača 2009.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2009., 22:16   #1
Lux
U samoizolaciji
 
Registracija: Jul 2008.
Lokacija: Canberra
Postova: 6,628
Navijanje na utakmicama

Ovo otvaram jer smo opet počeli spamat po temama utakmica.
Znači ovdje prigovarajte o tome da li je Zadar trebao dobiti organizaciju, da li je u redu navijanje sa dalmatinskim pjesmama odnosno zagrebačkih.
Komentari oko navijanja na utakmicama i ostalih skupina neka budu ovdje.

Znači gdje bi bila najbolja atmosfera i da li su utakmice Hrvatske pravilno raspoređene.
Također bi zamolio moderatore da kažnjavaju odsad komentiranje navijanja na temama samih utakmica.

Isprike za ovako mali uvod jer fakat ne znam što bi dodao, a mislim da je ova tema itekako potrebna.
Lux is offline  
Old 18.01.2009., 22:29   #2
patriot
Registrirani korisnik
 
Registracija: Nov 2006.
Postova: 4,031
normalno da je trebao zadar dobiti..ovako smo mogli igrati i na islandu sto se navijanja tice..a i tamo bi bilo bolje,u to sam uvjeren..
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Old 18.01.2009., 22:30   #3
tomo
.
 
tomo Avatar
 
Registracija: Nov 2006.
Postova: 5,570
bravo za temu lux. sad se tu nadjebavajte do mile volje
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Old 18.01.2009., 22:32   #4
Cort0 Maltese
U samoizolaciji
 
Registracija: Dec 2008.
Lokacija: u sjedištu Reda
Postova: 1,933
Quote:
patriot kaže: Pogledaj post
normalno da je trebao zadar dobiti..ovako smo mogli igrati i na islandu sto se navijanja tice..a i tamo bi bilo bolje,u to sam uvjeren..
Pa Split je navijački grad. Torcida? Nisam ih baš vidio na tekmi. Dosad su se najbolje pokazali navijači Makedonije i Srbije, a vidim da ni Danci nisu loši. Ali Makedonci zasad definitivno drže primat.
Cort0 Maltese is offline  
Old 18.01.2009., 22:33   #5
os24a
Registrirani korisnik
 
os24a Avatar
 
Registracija: Oct 2007.
Postova: 383
eo pa navijajte..čija pjesma se bolje čuje..ko to tamo pjeva..zašto ne pjevaju ovu pjesmu..mi bi bolje..oni su loši..zasto nisu tu igrali,....navali narode !!
os24a is offline  
Old 18.01.2009., 22:34   #6
patriot
Registrirani korisnik
 
Registracija: Nov 2006.
Postova: 4,031
nece ici na prvenstvo navijacke skupine..red je da "familije" vide svoje ljubimce..
da,al sitno nesto navijaca,kod srba nista...samo kad ides na gostovanje,onda je to bolje,nego kad dodje hrpa simpatizera kao u split
__________________
Gdje je najteže,gdje je najgore,tu treća bojna ratuje..Na našim leđima,stotine bitaka..Slava nam ne treba,neka ide drugima..Dok oni pjevaju,mi lijemo krv..3 bojna-neprobojna
patriot is offline  
Old 18.01.2009., 22:35   #7
šjorbepo
Registrirani korisnik
 
šjorbepo Avatar
 
Registracija: Jan 2009.
Postova: 63
prije svega san hrvat i drago mi je da momćad pobjedi..Momci su dobri,nisu napuvani šminkeri i pićkice i samo naprid..Sta se tiće atmosfere oko prvenstva,ovo je ćisti primjer makljaže,mazanja oćiju ljudima,ljudima koji nerazume kurca i bitan in je samo rezultat oeoeoe...u biti neda mi se pisat..oeeoeoeoe hrvatska oeoeoeoeoeoeoe ..
šjorbepo is offline  
Old 18.01.2009., 22:35   #8
Ranma 1/2
Anything Goes Martial Art
 
Ranma 1/2 Avatar
 
Registracija: Mar 2007.
Lokacija: Tendo Dojo
Postova: 2,942
svaka čast za temu

ne želim se prepucavati s nikime ali meni je navijanje nekako podbacilo. zašto je to tako ne znam ali publika je pretiha i zbilja nisam to očekivao na tekmama naše repke. Sjećam se lude atmosfere u Zadru prije ljeta kad smo igrali one kvalifikacije ili šta već. ono je bilo ludo. vidi se da publika zna biti glasna i navijati kad želi ali ne znam zašto većinu tekme sjede mirno. to se mora derati iz sveg grla kad naši idu u fazu napada
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Old 18.01.2009., 22:43   #9
Cort0 Maltese
U samoizolaciji
 
Registracija: Dec 2008.
Lokacija: u sjedištu Reda
Postova: 1,933
Quote:
Ranma 1/2 kaže: Pogledaj post
svaka čast za temu

ne želim se prepucavati s nikime ali meni je navijanje nekako podbacilo. zašto je to tako ne znam ali publika je pretiha i zbilja nisam to očekivao na tekmama naše repke. Sjećam se lude atmosfere u Zadru prije ljeta kad smo igrali one kvalifikacije ili šta već. ono je bilo ludo. vidi se da publika zna biti glasna i navijati kad želi ali ne znam zašto većinu tekme sjede mirno. to se mora derati iz sveg grla kad naši idu u fazu napada
Jebiga kad ulaznice dobijaju svi prek veze i sponzora. Sve neke babe i djeca, i neki likovi koji su previše cool da bi derali grlo. Vidio sam samo jedan trans od Torcide protiv Koreje, čini mi se "Dugi Rat" ili tak nešt.
Cort0 Maltese is offline  
Old 18.01.2009., 22:44   #10
TNTcollateral
Bog prasta; ja ne
 
TNTcollateral Avatar
 
Registracija: Jan 2008.
Lokacija: Usput
Postova: 1,220
Pošalji poruku preko MSN korisniku TNTcollateral
dajte ljudi ja i ne ocekujem da bude neko sad navijanje protiv jedne Kube ili Kuvajta!! sacekajte da poigramo sa Francuzima!!!
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Old 18.01.2009., 22:45   #11
dr. van Nostrand
Registrirani korisnik
 
dr. van Nostrand Avatar
 
Registracija: Jul 2007.
Postova: 3,221
da je hrv. igrala u osijeku bila bi jebena atmosfera

udružili bi se ultrasi i kohorta pa bi vidjeli šta je navijanje
dr. van Nostrand is offline  
Old 18.01.2009., 22:46   #12
šjorbepo
Registrirani korisnik
 
šjorbepo Avatar
 
Registracija: Jan 2009.
Postova: 63
Quote:
tnt_tunja kaže: Pogledaj post
dajte ljudi ja i ne ocekujem da bude neko sad navijanje protiv jedne Kube ili Kuvajta!! sacekajte da poigramo sa Francuzima!!!
nevjerovatno!!!inkredibile!!!!
šjorbepo is offline  
Old 18.01.2009., 22:52   #13
_Tin@_
Registrirani korisnik
 
_Tin@_ Avatar
 
Registracija: Jul 2008.
Postova: 477
Svejedno Zadar ili Split...sami navijači bi napravili predobru atmosferu..
Ulaznice su krivo raspoređene..previše je toga o"išlo sponzorima i "kazališnoj" publici
Po meni je trebalo ostaviti jedan dio gledališta samo za Torcidu (ili BBB-e u Zagrebu) pa bi onda sigurno bilo bolje...
A što se ovih dalmatinskih pjesama tiče.. nije u redu..ali to nisu krivi navijači nego oni koji na razglas puštaju takve pjesme.. publika pjeva što joj se pusti..
I navijanje danas je bilo bolje nego u petak.. možda se skroz popravi do kraja prvenstva
_Tin@_ is offline  
Old 18.01.2009., 22:57   #14
controling
Registrirani korisnik
 
Registracija: May 2007.
Postova: 209
ma bit ce jace navijanje protiv svedske i spanjolske...a u zagrebu ce bit ona stara- BJEZITE LJUDI...
controling is offline  
Old 18.01.2009., 22:58   #15
Hero_87
Pro patria
 
Hero_87 Avatar
 
Registracija: Jan 2007.
Lokacija: Rijeka
Postova: 1,138
Kakve su to fore da su karte podjeljene samo sponzorima itd i da nema karata?...pa vidite da se josh i moli ljude da se dođe, jer dvorana nije ni jednom bila skroz puna pa čak ni na otvaranju...
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
Old 18.01.2009., 22:58   #16
fortaleza
C.C. Capwell
 
fortaleza Avatar
 
Registracija: Jun 2004.
Lokacija: Santa Barbara
Postova: 9,642
ne znam, treba biti u dvorani za dobiti potpuni dojam...

...npr. meni je navijanje na tekmama Zadra u Višnjiku nekako pretiho a u dvorani je vjerojatno ludnica...
fortaleza is offline  
Old 18.01.2009., 23:10   #17
TNTcollateral
Bog prasta; ja ne
 
TNTcollateral Avatar
 
Registracija: Jan 2008.
Lokacija: Usput
Postova: 1,220
Pošalji poruku preko MSN korisniku TNTcollateral
dajte kad ima 10 000 ljudi nema veze kako su smjesteni i rasporedjeni il navijaju il sute!!!
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Old 18.01.2009., 23:11   #18
Isabeau
Dežurna dušebrižnica
 
Isabeau Avatar
 
Registracija: Dec 2008.
Postova: 160
Quote:
Hero_87 kaže: Pogledaj post
Kakve su to fore da su karte podjeljene samo sponzorima itd i da nema karata?...pa vidite da se josh i moli ljude da se dođe, jer dvorana nije ni jednom bila skroz puna pa čak ni na otvaranju...
a koga se to moli? zasto onda ja nisam mogla kupit ulaznicu za koreju par dana prije - niti onu za 300 kn u tisku???
Isabeau is offline  
Old 18.01.2009., 23:13   #19
TNTcollateral
Bog prasta; ja ne
 
TNTcollateral Avatar
 
Registracija: Jan 2008.
Lokacija: Usput
Postova: 1,220
Pošalji poruku preko MSN korisniku TNTcollateral
kako mislis da nisi mogla??? nije bilo? nisu ti dopustili?
__________________
I crazy - you beautiful
TNTcollateral is offline  
Old 18.01.2009., 23:18   #20
Hero_87
Pro patria
 
Hero_87 Avatar
 
Registracija: Jan 2007.
Lokacija: Rijeka
Postova: 1,138
Quote:
Isabeau kaže: Pogledaj post
a koga se to moli? zasto onda ja nisam mogla kupit ulaznicu za koreju par dana prije - niti onu za 300 kn u tisku???
...šola moli da se dođe u većem broju podržati sutra nashe nego sha je bio slučaj danas, a u sportskim je izbačena brojka od 11200 ljudi na tekmi protiv koreje...koliko ja znam, dvorana prima malo vishe...
__________________
IZNAD SVIH!! HRVATSKA!!..."Dulce et decorum est pro patria mori,
sed dulcius pro patria vivere, et dulcissimum pro patria bibere. Ergo, bibamus pro salute patriae"
Hero_87 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Pravila postanja
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smajlići su On
[IMG] kôd je Off
HTML kôd je Off

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.


Marketing

Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger