Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2011

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2011., 00:18   #601
Što se tiče odjeće njihove - meni je super za ovu vrstu show-a.
__________________
someone once told me not to bite off more than I can chew. but I would rather choke on greatness than nibble on mediocrity.
kikička is offline  
Old 31.05.2011., 15:53   #602
ovaj zadnji live, katastrofa opet...ko 40-godišnja mladenka mi je izgledala...koma
a marijana se čak bila nešto našalila sa outfitom pa je nakon toga rekla ''kostiću sve je super, šalim se samo'' nešto u tom stilu...
Lake is offline  
Old 02.06.2011., 00:20   #603
zna i marijana da će je kostić kaznit pa joj sljedeću nedjelju dat još goru (ako je to ikako moguće>) odjeću
silas2012 is offline  
Old 02.06.2011., 16:03   #604
obozavam Tonku , ona je postala simbol Big Brotheru ( ne mogu ga zamisliti bez nje )
tamOnik is offline  
Old 03.06.2011., 16:58   #605
Evo malo novosti o Tonki. Kad novinari mogu kopirati nas, možemo valjda i mi njih.

LEPA VODITELJKA ŽELI RASKOŠNU VENČANICU
VB: Antonija Blaće zaprošena uz trubače i romantičan natpis


BEOGRAD - Lepa voditeljka "Velikog brata" Antonija Blaće koja se pre dve nedelje verila za dugogodišnjeg dečka Hrvoja Brlečića, ispričala je za hrvatski magazin "Glorija" kako je izgledao taj trenutak.

Hrvoje je svoju dragu nakon emitovanja emisije "Veliki brat" posetio u Beogradu i pozvao ju je na romantičnu vožnju brodom po Dunavu u društvu našeg vaterpoliste Vanje Udovičića. Antonija ništa nije ni slutila, a malo je falilo da se ne pojavi na plovidbi zbog poslovnih obaveza.

U jednom trenutku, s obližnjeg mosta su trubači zasvirali omiljenu pesmu ovog para, a sa mosta se spustio veliki natipis: "Budi moj jedini porok".

Hrvoje se u tom trenutku spustio na kolena i Antoniju je zaprosio Kartijerovim prstenom.
Antonija je u intervjuu za hrvatski magazin ispričala da su ona i Hrvoje srodne duše, te da su veoma slični. On ju je, priznaje, osvojio svojom simpatičnošću, a sada zajedno izlaze, gledaju filmove i sređuju kuću. Uskoro će početi da planiraju i venčanje.

- Još nemamo konkretnih planova o venčanju ali tačno znam kako će da izgleda. Sigurno ću obući raskošnu venčanicu zato što je to jedina prilika u životu da obučem krinolinu, a da mi se niko ne ruga - rekla je Antonija koja razmišlja i o majčinstvu:

- Već neko vreme razmišljam da postanem majka, ali ni tu ne postoji neki određeni plan - ističe ona.


Blic
greeny13 is offline  
Old 03.06.2011., 20:42   #606
Pa dobro može li ova žena skinut fokus sa sebe i prestat koristiti svaku priliku da na sebe skrene pozornost.
Nebitna je totalno u ovoj priči i to dal je njezin glas i dal nju boli glava i dal je slika njezina ili od one druge...

Kikoće na svaku drugu rečenicu jer valjda misli da je to simpa.
Koma.
Aman ženo daj sjaši sa sebe same jer nisi bitna za priču!
Airway is offline  
Old 03.06.2011., 21:15   #607
Inače mi je simpatiča al ovo danas.. Pa daj ženo pusti gledatelje da kažu što misle i šta koji k imaš ti opravdavat Nemeša ili bilo koga drugog, umjesto da malo zakuha ona sve upropasti Joj baš sam se nasekiro, a najgore se sekirat
__________________
Ja sam za zidić čuo tek kad su ga srušili..
dmetoo is offline  
Old 03.06.2011., 21:22   #608
Tako izrežirano .ranje već se dugo nije vidlo. Fuj, jedino što mogu reć.
Slobodno prekinite show i uručite mu vazu i 100 somova. Sramota jedna.
Žao mi Tonka, al bila si nikakva a tak smo se poveselili kad smo te vidli.
PIERCEDBALERINA is offline  
Old 03.06.2011., 21:28   #609
mene razvesel'lo kad sam ugledala Tonku (znala san ja da ces bit fina ka uvik), ali zagopsusinjsku Tonka samo sto se nisi izljub'la sa muter, ka dvi prije

i kad je rekla da javno moze rec, jer nikad ne laze (a osobito neb ovako javno) da njen princ od masterklasa NIKAD nije nije njanci nista razbija, tribal si jon rec da je njegovo velicanstvo samo reklo da je vec i doma razbija

i jos puno toga
nonlinear is offline  
Old 04.06.2011., 01:28   #610
Nažalost, Antonija je bila dosta bleda večeras. Jasno mi je da je dobila upuststva pred emisiju i da nije smela da rešeta Mamu provokativnim pitanjima uzduž i popreko, ali da baš ne pokaže nimalo inventivnosti i dosetljivosti već da joj sve vreme ide niz dlaku, i to još sve začini velikim dozama bezrazložnog kikotanja... Mogla je mnogo bolje. Ko zna, možda je bila pod utiskom što sama vodi emisiju u Srbiji.
Amelie is offline  
Old 04.06.2011., 02:34   #611
dajte link za to,nisam gledao,niti znam o kojoj se emisiji radi
silas2012 is offline  
Old 04.06.2011., 02:47   #612
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
Nažalost, Antonija je bila dosta bleda večeras. Jasno mi je da je dobila upuststva pred emisiju i da nije smela da rešeta Mamu provokativnim pitanjima uzduž i popreko, ali da baš ne pokaže nimalo inventivnosti i dosetljivosti već da joj sve vreme ide niz dlaku, i to još sve začini velikim dozama bezrazložnog kikotanja... Mogla je mnogo bolje. Ko zna, možda je bila pod utiskom što sama vodi emisiju u Srbiji.
Emisija je prekratko trajala,a mama Nemes bila vrlo napeta.

Nije imala previse manevarskog prostora.
Aruena is offline  
Old 04.06.2011., 03:10   #613
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
dajte link za to,nisam gledao,niti znam o kojoj se emisiji radi
http://www.folkoteka.com/2011/05/vel...06-2011-video/

Idi do dna, 2. videa odozdo.
greeny13 is offline  
Old 04.06.2011., 13:40   #614
Quote:
Amelie kaže: Pogledaj post
Nažalost, Antonija je bila dosta bleda večeras. Jasno mi je da je dobila upuststva pred emisiju i da nije smela da rešeta Mamu provokativnim pitanjima uzduž i popreko, ali da baš ne pokaže nimalo inventivnosti i dosetljivosti već da joj sve vreme ide niz dlaku, i to još sve začini velikim dozama bezrazložnog kikotanja... Mogla je mnogo bolje. Ko zna, možda je bila pod utiskom što sama vodi emisiju u Srbiji.
da, tko zna što je zapravo; je li antonija imala tremu radi vođenja takve emisije u srbiji, je li bio takav dogovor s produkcijom.. bila je puno bolja u studiju kod prvog razgovora, tko zna zašto je zakazala.
ckralj is offline  
Old 05.06.2011., 03:13   #615
Quote:
cedokralj kaže: Pogledaj post
da, tko zna što je zapravo; je li antonija imala tremu radi vođenja takve emisije u srbiji, je li bio takav dogovor s produkcijom.. bila je puno bolja u studiju kod prvog razgovora, tko zna zašto je zakazala.
Pa mama Hope je tako nahvalila hrvatske novinate da je Tonka nije imala srca demantirati

Po meni je također trebala biti oštrija i direktnija, ali valjda je dobila drugačije instrukcije od nadređenih
bubiluna is offline  
Old 05.06.2011., 10:31   #616
Quote:
bubiluna kaže: Pogledaj post
ali valjda je dobila drugačije instrukcije od nadređenih
Sumnjam da su joj naredili da se bavi sobom više nego gošćom. Da sebe ubacuje u kometare i jedva dočeka da sebe komparira ili opiše svoje stanje.
Da su to htjeli, dali bi joj vlastitu emisiju.
Ali za onaj smijeh u sklupu svake 3. riječi, ako nije antonijina nesigurnost, moguće da je režija.

Kakogod, PRELOŠA JE
Airway is offline  
Old 05.06.2011., 14:22   #617
Quote:
bubiluna kaže: Pogledaj post
Pa mama Hope je tako nahvalila hrvatske novinate da je Tonka nije imala srca demantirati

Po meni je također trebala biti oštrija i direktnija, ali valjda je dobila drugačije instrukcije od nadređenih
Ma kakve vražje instrukcije. Ona ionako nije neka bajna voditeljica, a Pozovi VB je specifična emisija u kojoj se mora dosta improvizirati jer tijek emisije ovisi o pozivateljima. I nije se snašla, čak štoviše usrala je emisiju koja je imala toliko potencijala.

Neki gledatelji koji su zvali su jedva došli do riječi od nje,, nikako da zašuti. A kad je stvarno trebala nešto reći ona se hihotala.
Log-in is offline  
Old 05.06.2011., 20:06   #618
Ajme kako su je obukli...... Haljina ostalo na njoj
pistacija is offline  
Old 06.06.2011., 02:37   #619
Antonija je bila prekrasna večeras.
__________________
How happy is the blameless vestal's lot!
Tutku2 is offline  
Old 06.06.2011., 02:56   #620
Meni je stvarno slatka i simpa...
E sad...khm...khm... garderoba za emisije... Pa pobogu, vecina kombinacija do sada nije laskala njenoj figuri- a devojka je zgodna..!
CellLevel is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:52.