Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2012., 05:50   #1
Crysis 3 [*]

Najavljen je izlazak doticne popularne FPS igre koja je konstruirana od strane Cryteka, takodjer se vrti na istom engineu CryEngine 3 kao i predhodni Crysis 2. Zasad nisam nasao nesto puno novosti o igri osim da ima sluzbeni logo (ispod), da ce biti nekih novosti oko oruzja i da je bio najavljen njen izlazak no jos se ne zna tocan datum, no prema Wikipediji bi to navodno moglo biti na proljece 2013.

Ako netko jos zna nesto o ovoj igri slobodno neka stavi sta god da se nadje.

Neki od izvora:
Crysis 3 surfaces on EA store - gamespot

Crysis Wiki

Crysis 3 Wikipedia

Quote:
CVG web site kaže:
The first Crysis 3 details also appeared earlier via a Russian website, which claims the Xbox 360, PS3 and PC threequel will release in spring 2013, and takes place in a heavily destroyed New York which has become "almost a jungle", thus combining the settings of the first and second games


I jedan screenshot:
http://cdn.medialib.computerandvideo...mb_wide940.jpg

Zadnje uređivanje phiber : 17.04.2012. at 09:54.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 09:45   #2
Nakon mega flopa sa Crysis 2 multiplayer, gdje do danas nisu sredili bugove - sanse da ovo kupim su 0.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 14:34   #3
Meni je atmosfera u duji bila savrsena. Moze opet!
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 17:14   #4
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nakon mega flopa sa Crysis 2 multiplayer, gdje do danas nisu sredili bugove - sanse da ovo kupim su 0.
Pa vise su orijentirani na sp tocnije pricu nego ovi pohlepnici koji stancaju naslove svake godine po jedan (mislim na bf i cod),to mi je bolje ;nadam se da ce na greskama nauciti i da ce napraviti mp dobar i sto se tice grafike uvijek su ispred konkurencije
thesufferingman is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 20:28   #5
Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
Pa vise su orijentirani na sp tocnije pricu nego ovi pohlepnici koji stancaju naslove svake godine po jedan (mislim na bf i cod),to mi je bolje ;nadam se da ce na greskama nauciti i da ce napraviti mp dobar i sto se tice grafike uvijek su ispred konkurencije
Zapravo cista lijenost.

Koji danasnji game maker moze napraviti MP i onda reci 'ne treba nam punkbuster'?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 20:45   #6
Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
Meni je atmosfera u duji bila savrsena. Moze opet!
Da atmosfera u igri je zbilja bila jako dobra, šta je je, no ono što je mene izuzetno smetalo je odurano loš osjećaj napucavanja. Sama pozicija oružja na ekranu je bila nekako previsoka, te mehanika ispaljivanja metaka je bila u najmanju ruku jako čudna. Definitivno tu nešto nije štimalo u tom segmentu, što je narušavalo samu imerziju (kod mene) i to pogotovo ako povučeš paralelu sa jedinicom di je osjećaj napucavanja bio gotovo perfektan.

Bilo bi dobro kada bi na trećem dijelu poradili malo na tome.
__________________
Čisto zlo!
Discovery.v2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 02:00   #7
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Nakon mega flopa sa Crysis 2 multiplayer, gdje do danas nisu sredili bugove - sanse da ovo kupim su 0.
Ja nisam ni dvojku kupio pa mi SP bio odlican
btw. Phib aj ak ti se da malo resizaj sliku u uvodnom postu (da ne rasteze). Sinoc kad sam ju stavljao je bila neka druga i znatno manja, oko 500-tinjak pixela.

Quote:
Motus vita est kaže: Pogledaj post
Meni je atmosfera u duji bila savrsena. Moze opet!
Slazem se Mislim da je to jedna od rijedjih igri koje sam prelazio u komadu.
Zarazna je i lako se uvuce pod kozu. Pogotovo jer me podsjeca na 'ulogu' Predatora, samo sta je u gradu, civilizaciji umjesto u djungli ili vec nekoj sumi. No u C3 se i to mijenja kao sta se vidi po slici.

Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
sto se tice grafike uvijek su ispred konkurencije
To je. Grafika od C2 je bila zbilja oku ugodna, a to jos i prije nego su se pojavljivale zahtjevnije igre ako se ne varam.
Znam i da se na ovim web siteovima di se gledaju usporedbe hardwarea cesto (npr. za graficke) gledalo dali moze Crysis 2 vrtit na max settings. I onda ako je bio mali broj FPS-ova za doticnu igru onda je graficka bila drek

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zapravo cista lijenost.

Koji danasnji game maker moze napraviti MP i onda reci 'ne treba nam punkbuster'?
Malo koji, a to mi ide na jetru zapravo sta su tolike igre ovisne o PunkBusteru koji zna bit ''svojeglav''.

Quote:
Discovery.v2 kaže: Pogledaj post
Bilo bi dobro kada bi na trećem dijelu poradili malo na tome.
Mozda malo prilagode neke stvari u trojci da gameplay buce cim bolji.
Ja nisam imao taj problem sta se oruzja tice, sve mi je islo savrseno, no vidjet cemo kako ce biti sa lukom i strijelom. Imam dojam da ce osim tog oruzja biti jos nekih novih.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 00:49   #8
Jos novih slika:




*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 00:50   #9




*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 00:52   #10
I novi sluzbeni Crysis portal - http://crysis.ea.com/
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 02:04   #11
Nek samo dobro optimiziraju
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 22:35   #12
Sljedeci tjedan nas ocekuje i prvi trailer, uvjeren sam da ce biti jako dobar.


btw. Rusko izdanje:

Zadnje uređivanje *Hades* : 19.04.2012. at 23:25.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 00:46   #13
*Crysis 3- Zato što je hordu vanzemaljaca najlakše pobit lukom i strijelom*
__________________
I own everything I see and everything that please me. I own the entire world.
Chyraeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 00:57   #14
Quote:
Chyraeth kaže: Pogledaj post
*Crysis 3- Zato što je hordu vanzemaljaca najlakše pobit lukom i strijelom*
Sumnjam da ce luk i strijela bit jedino novo oruzje, bit ce jos toga samo sta im je zasad jos rano otkrivati takve detalje.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 04:04   #15
Crysis 3 Teaser Trailer USA
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 16:52   #16
Quote:
Chyraeth kaže: Pogledaj post
*Crysis 3- Zato što je hordu vanzemaljaca najlakše pobit lukom i strijelom*
Aj prvo pogledaj kakav je ovaj luk,a tek strijela,haha mislim da tenka raznese...


ONt Veselim se trojci,svaki dosad mi je bio odlican,cista zabava,MP me nikad nije zanimao...
HUNTER (CRO) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 20:24   #17
Quote:
Chyraeth kaže: Pogledaj post
*Crysis 3- Zato što je hordu vanzemaljaca najlakše pobit lukom i strijelom*
Mozda je samo zabavnije? Najbolje da pri pocetku igre bace 2 nuklearne i nakon 3 minute pise game over, puno jednostavnije od pusaka
Motus vita est is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 20:11   #18
Da se mene pita, trebalo bi sva oružja izbacit i neka se glavni lik štema do kraja igre bogom danim nogama i rukama. Fino upališ max. strenght i deri.
__________________
I own everything I see and everything that please me. I own the entire world.
Chyraeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 20:18   #19
Quote:
Chyraeth kaže: Pogledaj post
Da se mene pita, trebalo bi sva oružja izbacit i neka se glavni lik štema do kraja igre bogom danim nogama i rukama. Fino upališ max. strenght i deri.
Za takve stvari su dosta Tekken saga i SF.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 02:52   #20
Screenshotovi iz teasera:





Quote:
Adaptive Warfare

As one of the most experienced and elite soldiers to have never “officially” existed you know what it takes to survive. It’s just you, the most advanced piece of military hardware humanity has ever devised, and your training against an entire city of enemies and hostile terrain. And only one rule: You adapt or you die.

New York has become an untamed landscape. The tactics that you may have used to move from building to building won’t help you when half of uptown has been replaced by a swamp. You’ll have to assess your situation, adapt your strategies and equipment to suit, and attack using every advantage you’ve got. A wall of incoming enemy fire, an immovable two-ton obstacle in your path, a quarter mile of exposed terrain you need to cover in 15 seconds, or an entrenched enemy position to be infiltrated; Your suit will give you the tools you need to survive these situations, but only your experience will help you know which to choose.

Between your training and your nanosuit you’ve got better-than-average odds of surviving, but that’s not saying much when the average odds are zero to none. At the end of the day your suit is just a tool – Using it correctly means the difference between being the predator or the prey.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:46.