Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2007., 21:35   #41
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
koliko sam citala klincu iz aviona ce morati amputirati neke dijelove tijela radi smrzotina
sta je tu nadljudsko?
Ostati živ.
marlboro men is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 22:10   #42
Ljudski mozak je neistražen, pa nema smisla ni ograničavati čovjekove mogućnosti. Uza sve parapsih. sposobnosti, vjerujem da isto tako postoje fizičke.
Mortalia is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 00:50   #43
Quote:
Veritaserum kaže: Pogledaj post
da, nema smisla davat tipu obavjesti, iako on moze potvrdit svaku svoju kad vi trazite
citiram prof. Marušića s mef-a:
Doista, poznata su spontana "izlječenja" od raka, gdje rak stvarno postoji i onda nestane i bez liječenja. Budući da se mehanizmi takvih izlječenja ne znaju, njih se najčešće naziva "slučajnim", gdje izraz "slučaj" znači da postoje čimbenici i stanja koja mogu izazvati učinak koji mi možemo uočiti ali mu ne znamo uzrok.
stvarno mi se ne da prepisivati radove.

Quote:
Batt_X kaže:
Vole se furati današnji studenti i asistenti na strane riječi i engleštinu. Kao..."Hrvatska je shit, ja tu ne spadam, uskoro odlazim, pa eto, da dokažem da nemam ništa sa hrvatskim, čak ću i rak zvati cancer".
Nisam niti student niti asistent.I ne mislim da je Hrvatska shit etc. kao što ni ne odlazim skoro(osim možda iduće godine na odmor- no to se valjda ne računa? )
No u svakom slučaju,moj bed- neću više.
Iako,koji bi bio ispravan termin(s obzirom da se u terminologiji govori o kancerogenim oboljenjima,tumorima etc.)?



ispričavam se na offtopicu.
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 16:47   #44
Quote:
Sheky kaže: Pogledaj post
Želiš reći da tijelo ima prirodni obrambeni mehanizam protiv raka? I takav da radi?
Ne. Samo da imati rak ne mora nužno značiti da će se od njega i umrijeti. Živine su presložene da bismo bili isključivi. No, ne valja očekivati da će netko ozdraviti od raka samo zato što to je to moguće.
Dođe kao na lotu. Svi znamo da je moguće dobiti, ali nije baš da to očekujemo.
__________________
Neoriginalni ljudi kopiraju neoriginalne ljude, originalni kopiraju originalne.
sal_mirabilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 09:55   #45
što se tiče pucanja adrenalina, najviše ga "proizvode" osobe s dijagnozom, panični napadaji, razne anksioznosti, pa zamislite agorafobija.
takvim osobama je adrenalin svakodnevno na 500% i opet ne skaču 12 metara, ne dižu jednom rukom automobile i ostale UL.

nisam protiv razmišljanja da će čovjek za 100-200 godina spoznat tehniku samoizlječenja, no do toga "otkrića" će stići znanost prije alternative je altern. užasno kaska za medicinom.

čitao sam o čudesnim izliječenjima kada po jedan pacijent na koogli zemaljskoj, svakih 30 godina, preboli iznenada rack koji je u terminalnoj fazi.

naše tijelo svaki dan liječi samo sebe.

no, vratio bih se na cancer. znanost nema vremena proučavati takve izuzetke
jer su rijetki i pojavljuju se svakih 30-ak godina, (gledajuć cijeli svijet) statistički porazan rezultat da bi se krenulo u lab. istraživanje tih "čuda" jer su rijetka.

da se barem od 100 osoba pod cancerom samo jedna izvuče godišnje u Hrvatskoj, tu bi se već znansvenici počupali za početak istraživanja samoizliječenja.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 16:14   #46
Moj susjed je imao problema sa policijom. Tukao je zenu, i klinci su mu pozvali murju,dosla na vrata,on je valjda pokusao pobjeci(ptsp ima),i skocio s 3 kata na travu dolje, sjebao je nogu,nije slomio,ali nije mogao hodati,nego je sjeo,zapalio cigaretu i cekao policiju da dode po njega.
dJ_rush1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 22:53   #47
Sjećam se događaja iz djetinjstva mene i 2 moja prijatelja je napao jedan čovijek, prvo verbalno da smo mu gađali koze, ja sam bio malo više udaljen pa nisam vidio da oni gađaju koze, jedan je prijatelj imao psa nešto kao posavac, i nakon nekoliko minuta kad smo prolazili kod kuće od tog čovijeka on je uzeo dvocijevku uperio prema nama i zapucao dvaputa, kako sam tad trčao tj. svi mi to je bilo nevjerojatno, ne da sam ostavio njih dva nego sam ostavio i psa to je bio šprint nekih 400 m, uz dužno poštovanje prema svim trkačima ovo je bilo nevjerojatno, tako brzo zaista ne znam što se dogodilo kad ostaviš psa koji ima 4 noge i barem 50 cm visine sjećam se da sam onda usporio a pas je prošao pokraj mene toliko brzinom da nisam mogao vjerovati.....i danas se pitam, kako sam bio toliko brz inače nisam brz i ne volim trčati.......dok se ne pojavi dvocijevka
cestar222 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.