Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2009., 13:59   #121
Quote:
nixon69 kaže: Pogledaj post
WTF?
Bas me zanima sa cim su tebi isprali mozak kad ne zelis da vidis ono sto vidis.
Da ti ponovim link:

http://www.youtube.com/watch?v=7_rB4mZv3sg

Tu se fino vidi da lijevom rukom vadi pljucu i puca preko desnog ramena.
Ili si mozda vidio negdje u zbunju Lee Harvey Oswald-a kako puca?
Problem je u tome sto ti ZELIS vidjeti pistolj kojeg nema.

Vidi se da nisi nikad pucao iz pistolja pa nemas pojma kako ta sprava funkcionira.

Ajde,rasprave radi, koji je ono pistolj?
__________________
Fortes Fortuna Adiuvat
Hawker is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 14:30   #122
Quote:
Hawker kaže: Pogledaj post
Problem je u tome sto ti ZELIS vidjeti pistolj kojeg nema.

Vidi se da nisi nikad pucao iz pistolja pa nemas pojma kako ta sprava funkcionira.

Ajde,rasprave radi, koji je ono pistolj?
Da, imaš pravo to je kosa drugog agenta.
Dino007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2009., 14:35   #123
Nisam pretjerano nikad proucavala ovaj ''misterij'', ali svi znaju zasto je ubijen, a tko je bio izvrsitelj, to je vec drugo pitanje.
Mene zanima druga stvar, ako je pucano iz daljine, auto je bio u pokretu, a Jackie je bila u neposrednoj blizini Kenedyja, njena glava je bila pored njegove i nije mi jasno kako je nju metak promasio, ili jebena sreca, ili dobar streljas ili je pak stvarno pucano iz neposredne blizine. Iako mi je ovo zadnje nekako najmanje vjerojatno, nije mi jasno kako je to uspjelo! I da, zasto je Jacki pocela bjezati iz auta koji je jos vozio, da je metak dosao iz daljine logicno bi bilo da bi ostala sjediti u autu da nju ne pogodi, a ona je pocela bjezati iz auta
Megich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 17:03   #124
to i mene zanima...kud je bježala?
nije valjda i ona bila upletena u sve to?
hm....
__________________
Kaj će mi potpis?
peyton17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 17:16   #125
Quote:
peyton17 kaže: Pogledaj post
to i mene zanima...kud je bježala?
nije valjda i ona bila upletena u sve to?
hm....
Nebi rekla da je upletena, ali gdje je bjezala???

Zasto nitko nije postavio to pitanje

Ako je metak dosao iz daljine, sta nebi bilo logicno da se htijela cim prije negdje skriti jer nije znala od kuda mogu sad nju pogoditi, a ne bjezati iz auta u pokretu.

To njeno bjezanje iz auta meni djeluje koda je htijela pobjeci od atentatora koji je bio s njima u autu ili u neposrednoj blizini.

I naprosto mi je nevjerojatno da sa tolike udaljenosti i ako uzmemo u obzir automobil koji se relativno brzo kretao, da Jacki ni jedan metak nije ni okrznuo a u jednom trenutku ga je takoreci obgrlila
Megich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 19:07   #126
http://www.youtube.com/watch?v=XA1g3wjHEmw
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 19:13   #127
Ja mislim da su odgovorni Masoni!
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 01:38   #128
A da nije Dick Cheney???
svizac motach is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2009., 20:21   #129
Oni koji su su bili dovoljno odrasli za vrijeme domovinskog rata mogli bi se prisjetiti kakvo je neprijateljsko mišljenje prema srbima imala većina Hrvata.
E baš u to vrime u jednom gradu uz more je bila rasprava u jednoj ekipi o tome kako je umro Jim Morrison (onaj iz grupe the Doors). Nakon nekoliko desetaka minuta iznošenja raznih mišljenja jedan tip izvali: Kurac je Jim Morrison umra od droge. Srbi su ga ubili.
I tako u istom tom tonu danas ja vičem.


Kurac je JFK-a ubio Osvald, smjestili su mu Slovenci.
arhanđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 20:41   #130
odlična tema,evo na današnji dan prije 52 godine je ubijen jfk,mnogi i danas ne znaju zašto.mogući sumnjivci su bili ,johnson(mrzio je jfka i htio preuzeti vlast),castro,(zato jer mu se osvetio zbog zaljev svinja)rusi, (zato što je hruščov se osjetio gubitnikom nakon što nije uspio napast ameriku 1962)cia(hooveru je jfk smeta),joe di maggio,(mrzio je oba kennedya mislio jeda su oni ubili maryln)onassis(htio je jackie za sebe pa je ona doznala da je jfk vara s drugim ženama pa naručila ubojstvo?),oswald je pucao,ruby ga je ubio da zataška suučesnike.jfk je 60ih ameriku okrenuo naopako,bio je liberal.... mnogima je smetao...ali ja i dalje mislim mafia čikaška na čelu sam giancanom ,oni su financirali jfku izbore u ilnioisu ...novac im nikad nije vraćen i bum
johnny x is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:31.