Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 09:19   #141
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Visoke pete za muškarce. Fudbalerka. Majice s kapuljačom.
Sve zajedno, high class

Nekad nešto dođe u modu što mi se sviđa pa sam pomodna a nekad nešto što mi je odvratno pa sam demode (npr. peplum)

Quote:
MKay kaže: Pogledaj post
nekad davno bile su popularne kuhinje sjajne i moderne s kaljenim staklom, uglavnom glatkih i sjajinih povrsina
Ja ću onda sad taman biti demode Doduše, nikako visoki sjaj kuhinje, što manje čišćenja, ali sam se upikirala na kaljeno staklo. Mrzim fuge.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 09:21   #142
Joj bijele kuhinje! Ja ju imam ni kriva ni dužna, dobila ju skupa sa stanom. Mrzim prat te fronte, a čak ni nisu visok sjaj.
I onda mi sestra nedavno kaže da bi ona svoju kuhinju boje drva mijenjala u bijelu visok sjaj. Jesi luda, bokte, ništa ne stavljaj u bijelo.
Ako netko hoće, prodajemo vintiđ noninu bijelu kuhinju, ravne fronte, srednji sjaj... Očito je bilo u modi i pred 50 godina. To bi se moralo na njuškalu dobro prodat. Očuvana, velika i funkcionalna. :trči na interijere postavit oglas:
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 09:39   #143
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
U dućanima nema sastojaka za doboš torte pa se zato za instagram fotkaju čizkejci? Zanimljivo.
Mislila sam na one koje mozes pojest u slasticarni.
Iz svoje perspektive gledam jer ne pravim kolace.

Uopce ne kuzim koncept mode u uredjenju stana.
Prvo, to radim prvenstveno, za sebe i drugo necu mijenjat stvari u stanu svako malo.
I moram rec da bas ne poznam ljude koji tako uredjuju stan, a valjda ni one koji bi uopce imali financijskih mogucnosti za to.

Zgodna je kuhinja Hannah!
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 09:46   #144
da doboš torta postane najkul torta na svijetu ikada, i dalje ju ne bi volila ni pekla. ne volim onaj karamel ili šta već ide gore. njega redovito maknem i pojedem ono dole.
moj susjed tu tortu voli najviše na svijetu i samo za njegov rođendan svake godine pojedem jedan komad.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 09:47   #145
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
da doboš torta postane najkul torta na svijetu ikada, i dalje ju ne bi volila ni pekla. ne volim onaj karamel ili šta već ide gore. njega redovito maknem i pojedem ono dole.
moj susjed tu tortu voli najviše na svijetu i samo za njegov rođendan svake godine pojedem jedan komad.
Kakva je to uopce torta?
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 09:54   #146
nemam pojma. ja samo jedem. nije voćno i nije orašasto. običan biskvit i čokoladna krema. i gore karamel kojeg skinem jer mi je presladak i tvrd.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 09:55   #147
Ko mađarica ti je iznutra a gore karamela.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dobos_torte
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 10:07   #148
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
A kaj se može upotrijebiti kao rubnjak u vrtu (a da nije onaj kupovni kameni ivičnik). Planiram počupati šimšir van koji je imao svrhu nekakvog okvira oko zelenih površina u dvorištu i sad mi treba nešto umjesto toga.

Letvice mi se cine bzv. Pada mi na pamet jedino stare pločice nekako iskoristiti u tu svrhu a i oko toga dvojim kak bi to izgledalo na kraju.
Koliki ti je taj šimšir?
To je stvarno šteta čupati.

Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ja sam kao dijete žalila što nemamo regal.
Žalila sam puno 'regala' jer toga nije bilo blizu, nego su se moji ismijavali s takvim stvarima. Mi smo imali garnituru koja bi danas dobro kotirala dizajnom, nismo imali smeđe ormare ni regale. Tek sad to cijenim.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 10:08   #149
U onoj smeđoj knjizi s kolačima ima čizkejk.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 10:09   #150
a kamenčići? bijeli, sivi, vaki naki...
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 10:19   #151
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Ko mađarica ti je iznutra a gore karamela.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dobos_torte
Aha. Ne volim karamel, necu postat ljubiteljica.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 11:49   #152
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
U dućanima nema sastojaka za doboš torte pa se zato za instagram fotkaju čizkejci? Zanimljivo.
čizkejk je daleko lakše napraviti nego tortu od sedam kora (karikiram )

i ono, ajmo otkrivat toplu vodu da postoje pomodni ljudi
ono, postoje, pa šta


o čemu vi uopće raspravljate?
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 11:58   #153
Hannah, izabrala si moju kuhinju!

Uzela ju lani u Ikei, drugi dan ujutro majstori stigli s njom i sve s aparatima postavili do 4 popodne.
Jako sam zadovoljna.
BondWannabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 12:08   #154
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
a kamenčići? bijeli, sivi, vaki naki...
Za to da bi izgledalo kako treba, treba dobra podloga i rubnik .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 12:11   #155
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
o čemu vi uopće raspravljate?
O izuvanju po kućama
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 13:18   #156
Pa ako mi se sviđa nešto što je trenutno ultima moda to ne znači da sam pomodna ja sam općenito što se toga tiče prilično izvan vremena i prostora, pogotovo otkad sam na poslu na trenutnoj lokaciji, jer nema živog dućana u blizini i prođu doslovce tjedni između prilika da vidim što se nudi

Kad sam imala 20 godina bilo mi je, naravno, bitno, da pratim modu bar onoliko koliko si mogu priuštiti, a sad mi je sasvim svejedno jel nešto demode, ako mi je udobno i volim nositi ili koristiti ja nosim i koristim pa nek plače koga smeta :vječna avantgarda:
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 14:28   #157
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ja sam kao dijete žalila što nemamo regal.

oduvijek su me podsjećali na sarkofage

Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Joj bijele kuhinje! Ja ju imam ni kriva ni dužna, dobila ju skupa sa stanom. Mrzim prat te fronte, a čak ni nisu visok sjaj.
I onda mi sestra nedavno kaže da bi ona svoju kuhinju boje drva mijenjala u bijelu visok sjaj. Jesi luda, bokte, ništa ne stavljaj u bijelo.
...
podstanar sam pa kuhinja nije moja ali mi je vlasnica dala slobodu u uređivanju tako da sam je iz tamnog drva prefarbala u prljavo/roskasto bijelu
kuhinja je mala, sa sivkasto-roskastim pločicama i uz to tamno drvo je djelovala još manje
prefarbala sam namještaj, zidove (iznad pločica) i cijevi u istu nijansu i bljesnula je
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 14:50   #158
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Slažem se i pridružujem tome da mi ide na živce.
Dodajem stare kofere umjesto noćnih ormarića i strip slike.
U onom dom i dizajn časopisu/portalu skoro svaki stan je isti.
Jedno vrijeme one bijele kuhinje bez ručki koje izgledaju ko bolničke
Pa tko si normalan u kuhinju stavi ravne bijele ili crne visoki sjaj plohe? Osim ako ti je jako dosadno u životu pa da bar glancaš nekaj.
Kad sam prvi put vidla te kuhinje sa cijelim jednim zidom u sasvim ravnim plohama/elementima (mislim da je bilo u Kiki izlozeno prije nekih skoro desetak godina) , to mi je izgledalo ko oni frizideri u kojima na patologiji cuvaju mrtvace.

Sjecam se da je muzu bilo lijepo, a meni grozno. I da, dobro velis za ovo s visokim sjajem.
To je samo za izlozbeni prostor.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 14:53   #159
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
U onoj smeđoj knjizi s kolačima ima čizkejk.
I to izvrstan!

Quote:
BondWannabe kaže: Pogledaj post
Hannah, izabrala si moju kuhinju!

Uzela ju lani u Ikei, drugi dan ujutro majstori stigli s njom i sve s aparatima postavili do 4 popodne.
Jako sam zadovoljna.
Uh, kod mene ce bit malo vise posla, pogotovo s pripremom prostora.
Blago tebi, bas ti zavidim sad na njoj.

Mozda cu jos imat kakvih pitanja...
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 14:58   #160
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
A kaj se može upotrijebiti kao rubnjak u vrtu (a da nije onaj kupovni kameni ivičnik). Planiram počupati šimšir van koji je imao svrhu nekakvog okvira oko zelenih površina u dvorištu i sad mi treba nešto umjesto toga.

Letvice mi se cine bzv. Pada mi na pamet jedino stare pločice nekako iskoristiti u tu svrhu a i oko toga dvojim kak bi to izgledalo na kraju.
Nemam pojma Može od puno toga. Možda najbolje od onog materijala kojeg imaš u dovoljnim količinama a da ti je besplatan. Od starih cigli, oblutaka, stare ograde, betona, dasaka, starih flaša, trupaca.. pa i pločica.. ne znam kakve su ti te stare pločice, ako su unutarnje i ne podnose minuse možda se mogu unaprijed porazbijati i napraviti mozaik Proguglaj neke DIY ideje
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:46.