Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2007., 12:10   #41
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
mislim da ipak nisu baš tako nepoznate, postoji slučaj gdje je kineska vlada namjerno zatrpavala takav oblik, nanosima zemlje, pa su potom zasađivali drveće na istom, da se dobije dojam da je prirodna uzvisina...
Daj neki link na to ako imaš
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:10   #42
Već su znanstvenici pričali o tome kako su vanzemaljci pohranjeni u tim piramidama, ali ih nisu shvaćali ozbiljno. Koliko sam ja znam, a piše i na tom forumu, problem te Bijele piramide, kao i svih piramida u Kini je što se ne mogu ispitati i izanalizirati jer je to zabranjeno. ( )

Možda u budućnosti bude bolje, pa saznamo nešto više, s obzirom da Amerikanci ništa ne govore. Možda nam Kinezi pomognu da shvatimo puno toga.
.malena. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:13   #43
ae, budemo sredili nešto...

u svakom slučaju zanimljiva lokacija i intrigantno ponašanje kineskih vlasti, posebno ako uzmemo u obzir brojnost lokaliteta. dok se piramide čak i u bosni traže oni ih sakrivaju...
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:13   #44
Quote:
.malena. kaže: Pogledaj post
Već su znanstvenici pričali o tome kako su vanzemaljci pohranjeni u tim piramidama, ali ih nisu shvaćali ozbiljno. Koliko sam ja znam, a piše i na tom forumu, problem te Bijele piramide, kao i svih piramida u Kini je što se ne mogu ispitati i izanalizirati jer je to zabranjeno. ( )

Možda u budućnosti bude bolje, pa saznamo nešto više, s obzirom da Amerikanci ništa ne govore. Možda nam Kinezi pomognu da shvatimo puno toga.
Ja se nadam. Ovaj, čim spominju kosture sa velikim glavama i malim tjelima potvrđuju teoriju o vanzemaljcima, mali sivi, a opet, kaže Khor da su ih zatrpavali sa zemljom da ne izgledaju kao piramide a i zabranjeno je područje,. Nešto skrivaju garant
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:14   #45
http://www.alternativnahistorija.com/Feljton.htm#3

evo jedan link
.malena. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:15   #46
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
ae, budemo sredili nešto...

u svakom slučaju zanimljiva lokacija i intrigantno ponašanje kineskih vlasti, posebno ako uzmemo u obzir brojnost lokaliteta. dok se piramide čak i u bosni traže oni ih sakrivaju...
Pa normalno da ih skrivaju kada je unutra nešto što bi narušilo mir u svijetu
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:17   #47
Quote:
Dungeon Keeper kaže: Pogledaj post
Pa normalno da ih skrivaju kada je unutra nešto što bi narušilo mir u svijetu
mao zedong
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:18   #48
Quote:
.malena. kaže: Pogledaj post
Hvala
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:22   #49
http://www.lightparty.com/Spirituali...ePyramids.html
http://www.earthquest.co.uk/china/china.html

btw. mene je uvijek kopkalo zašto su kinezi išli osvajati tibet. to mi je totalno čudna okupacija.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:24   #50
išli su do shambale i agarthe

e vidiš, to je zanimljiva tema, ali ima malo dodira sa šupljom zemljom i okultizmom...
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:31   #51
@khor - je, ima dodira i s nacistima - kad smo već kod toga.
sažetak bi bio da tibetanci čuvaju kapsulu s podacima koju su pohranile ranije civilizacije - ili tako nekako?
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:38   #52
plot bi bio da tibetanci čuvaju saznanja o shambali gdje se krije deus munde i napredna, starija civilizacija, u unutrašnjosti zemlje, koja utječe na sudbinu svijeta, pa čak i da je to bio dio povijesti nacističkog okultizma i predmet njihovih ekspedicija. otkriti i kontrolirati shamablu, uz novi poredak. ali plot je i u tome da kraljevstvo mogu otkriti samo oni čistih misli, tako da je svaki interes neslavno propao. uglavnom, zanimljivo.
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 12:56   #53
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
plot bi bio da tibetanci čuvaju saznanja o shambali gdje se krije deus munde i napredna, starija civilizacija, u unutrašnjosti zemlje, koja utječe na sudbinu svijeta, pa čak i da je to bio dio povijesti nacističkog okultizma i predmet njihovih ekspedicija. otkriti i kontrolirati shamablu, uz novi poredak. ali plot je i u tome da kraljevstvo mogu otkriti samo oni čistih misli, tako da je svaki interes neslavno propao. uglavnom, zanimljivo.
To mi više zvuči kao nekakav mit
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 13:45   #54
Gledao sam ih na Google Earthu, zanimljive stvari. No tamo je takvo društvenopolitičko uređenje takvo kakvo je, pa je vlast takva kakva je.

Rješenje je da SAD napadne Kinu i pretvori je u koloniju, kao što rade na Bliskom Istoku. Kad im donesu democracy i american way of life, onda ćemo slobodno moći proučavati ove stvari.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 13:58   #55
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Gledao sam ih na Google Earthu, zanimljive stvari. No tamo je takvo društvenopolitičko uređenje takvo kakvo je, pa je vlast takva kakva je.

Rješenje je da SAD napadne Kinu i pretvori je u koloniju, kao što rade na Bliskom Istoku. Kad im donesu democracy i american way of life, onda ćemo slobodno moći proučavati ove stvari.
Da, naravno. Da SAD napadne Kinu skupija bi sve što u Kini ima i odnio u Ameriku. I tek onda ne bi ništa sazna jer ne govore ni ono za što imaju dokaze, a događa se na njihovom području.
Ovako se možemo nadat jedino da Kina neće ić njihovim stopama, pa da će prije ili kasnije otkrit šta se tamo nalazi...
.malena. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 14:03   #56
Quote:
.malena. kaže: Pogledaj post
Da, naravno. Da SAD napadne Kinu skupija bi sve što u Kini ima i odnio u Ameriku. I tek onda ne bi ništa sazna jer ne govore ni ono za što imaju dokaze, a događa se na njihovom području.
Ovako se možemo nadat jedino da Kina neće ić njihovim stopama, pa da će prije ili kasnije otkrit šta se tamo nalazi...
možda nisi skužila, ili ja jedini vidim u endimionovom postu veliku DOZU sarkazma.
zvonzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 14:15   #57
obzirom gomila kineza živi u americi ...
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 14:54   #58
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
obzirom gomila kineza živi u americi ...
Šta ti misliš mandragora, zašto bi netko zakopao piramide, svi ih otkopavaju. Mora da je nešto unutra.

Naravno, jedan dan kada ih otvore za javnost, ako ih ikada otvore, bit će toliko ispolirane da neće biti ništa čudno i neobjašnjivo unutra
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 15:23   #59
Što ako SAD sa kinom tu nešto mulja? Mislim nebi se začudio da surađuju oko tih piramida...
__________________
I Hate myself and i wanna die
$onny is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2007., 15:43   #60
Quote:
$onny kaže: Pogledaj post
Što ako SAD sa kinom tu nešto mulja? Mislim nebi se začudio da surađuju oko tih piramida...
Ma vjerovatno surađuju i SAD zna što je unutra, ali nikad se nezna.
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.