Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2009., 21:46   #41
ja sam jos jednom isprala bez praska i bilo je super
__________________
www.selidbe-kalimero.hr
sara87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 17:25   #42
Quote:
sara87 kaže: Pogledaj post
ja sam jos jednom isprala bez praska i bilo je super
Meni nije upalilo i ja sam to probala.Promjenila sam par vrsti praška misleči da je on kriv, ali ništa od toga.
Reny10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 17:37   #43
a da probas koristiti tekuci prasak kad peres na niskoj temperaturi,a ovaj u zrnu prasak samo kad peres na 90.od tekuceg nebi smjelo ostati jer se on rastopi i na niskoj temperaturi,a ovaj ne.
__________________
www.selidbe-kalimero.hr
sara87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 22:51   #44
Ariel za bijelo i tekući za šareno,a eto za razliku od većine meni vanish mrak
Amrićak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 21:11   #45
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
Ariel za bijelo i tekući za šareno,a eto za razliku od većine meni vanish mrak
I meni je Vanish super.
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 18:31   #46
Mislim da je svaki prasak i omeksivac dosta dobar ali nevalja voda i zrak. Kad dodjem kod mame na selo ves puca od bjeline i mirisa i sve je mekano. Meni je u zg sav bijeli ves skoro siv, rucnici tvrdi a omeksivac se niti ne osjeti.
millenaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 06:50   #47
Quote:
Amrićak kaže: Pogledaj post
Ariel za bijelo i tekući za šareno,a eto za razliku od većine meni vanish mrak
meni također-i ariel i vanish
__________________
Najveca mi je zelja da se probudim s 2 muske osobe u krevetu: 1. da mi kaze "Dobro jutro ljubavi",a 2. "Dobro jutro mama! ♥
dalia28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 08:16   #48
A kako se nosite s ovim malim govnastim pakiranjima od 3 kila za 70 kn i slično?
Koja prevara. Kao neki euro standard, a na kraju moraš staviti koliko i prije
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 17:30   #49
Ja koristim Rex onaj sa bademovim mlijekom i jako sam zadovoljna.
Jako lijepo opere veš, prekrasno miriši, čak i na tamnom vešu ne ostavlja one bijele mrlje ko ostali..

Vanish nemam potrebe koristiti - bijeli veš mi je stvarno bijel a što se tiče mrlja najbolje su mi se pokazali proizvodi za "ciljane mrlje" - ne znam kak se točno zovu - ima ih u DM-u u maloj zelenoj bočici i koštaju u prosjeku 15-ak kuna..

Dash sam koristila godinama i odličan je ali je i puno skuplji od Rexa s kojim sam jako zadovoljna..
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 21:05   #50
Faks Steinzyime bijelo pakiranje plus malo likvija na mrlju prije pranja! Imam dvoje djece i muža koji stalno nešto radi i popravlja, veš mi je bijel i mal mal me netko pita u prolazu kad ga vješam od čega mi je veš tako bijel! Faks koristim za bijeli veš a onaj jeftini od dm-a za šareni i nemam mrlja!
Zone01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2009., 22:15   #51
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
A kako se nosite s ovim malim govnastim pakiranjima od 3 kila za 70 kn i slično?
Koja prevara. Kao neki euro standard, a na kraju moraš staviti koliko i prije

mater im lopovsku.
Koja je to fora dve kile za tri kile, kad je mjera koja se stavlja ista.

Kad odem do Trsta onda si kupim veliko pakiranje Dasha.
Kod nas ga imaju u Opatiji u drogeriji, ali im je prekobezobrazno skup, duplo skuplji nego uo Trstu.

Za mrlje je meni odličan Bio Shaut.
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 16:24   #52
dush definitivno,najbolji prašak,prekrasno mi riši.ovaj naš iz bille i ostalih centara nije isti kao talijanski koji znam kupiti u brežicama u mercatoru.druga priča je onaj dush iz mullera,njega naprosto obožavam,pogotovo tekući al uvijek imam par vrsta deterdženata,za šareno,za bijelo,za robu koja je za oko kuće klincima i radna odjeća koju muž nosi kad nešto radi,za takve stvari mi je žao trošiti dush iz mullera s obzirom na cijenu.tekući coral za crnu odjeću mi je isto predobar,prekrasan miris ima i dugo ostaje na odjeći i apsolutno netreba uz njega omekšivać.i jako sam ljuta što su promijenili mirise lenora kad su mu nijenjali i ambalažu,jedini pravi stari miris plavog lenora je samo onaj iz mullera a on je tamo i dosta skuplji. najbolja kombinacija mirisa mi je tekući plavi dush,nešto sa morskim mirisom i upravo plavi lenog,fantazija od mirisa. sad su nova izdanja dusha i moram reći da su mi stari bili puno bolji.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 09:22   #53
nakon silnih natpisa o dash prašku, kupila jučer u intersparu, i nije mi jasno zbog čega vlada oduševljenje za taj prašak. što se tiče mirisa, ne mogu reči da miriši nešto posebno, a pranje me također nije ništa posebno oduševilo. piše da je proizvođač iz rima.
lynda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 09:49   #54
mi smo uglavnom na persilu, za njeznije uzmemo perwoll plus omino bianco za mrlje koji sam vec spomenula. nego... htjedoh reci da sam i ja nekidan uzela dash u intersparu - u kutiji za bijelo i tekuci za sareno. i onak'... sta ja znam... nist' revolucionarno, ni miris bas ne ljubim k'o persil, al' je ok. jedino mi se cini da ga se mora dozirati u vecoj kolicini nego persil pa dash onda zapravo izadje skuplje od njega.
@ jasmine: po cemu on to nije isti? pa ne pravi ga nitko po licenci i na kutiji pise sve na talijanskom tak' da je vjerojatno i pakiran kod njih. mislis da se razlikuje po sastavu ili po tome kako opere ves? mislim... ne znam zasto bi slovenci imali bolji dash od naseg - ako i prave nesto drukcije za vanjsko trziste, ne znam isplati li im se praviti ovakav za slovence, ali maaaalo losiji cemo hrvatima...
ni kod persila zapravo nisam primijetila neku razliku izmedju navodno pravog iz muellera i onog iz ostalih ducana, mozda bih je vidjela da perem na ruke, ali to vise uopce ne radim.

eh, da, i weisser riese mi je odlican i u rangu s persilom! nedavno smo i njega uzeli nakon sto godina.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 15:10   #55
Quote:
Reny10 kaže: Pogledaj post
A šta raditi kad po hlačama ostanu bjele crte od praška?Več sam si upropastila par hlači.
pa koristi tekući deterdžent i okreni ih naopako kada pereš.

ja koristim dreft za šareno i predobar mi je. sve pohvale
__________________
What goes round, comes round
maja_bubamara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 23:40   #56
Quote:
maja_bubamara kaže: Pogledaj post
pa koristi tekući deterdžent i okreni ih naopako kada pereš.

ja koristim dreft za šareno i predobar mi je. sve pohvale
i stavit' manje omeksivaca. neke hlace zapravo uopce ne podnose omeksivac, a ne pise uvijek na njima. takodjer, staviti manje vesa u masinu jer se, pogotovo ako je bubanj malen i masina starija ili vuce slabo vodu, omeksivac moze lose raspodijeliti.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 00:18   #57
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
mi smo uglavnom na persilu, za njeznije uzmemo perwoll plus omino bianco za mrlje koji sam vec spomenula. nego... htjedoh reci da sam i ja nekidan uzela dash u intersparu - u kutiji za bijelo i tekuci za sareno. i onak'... sta ja znam... nist' revolucionarno, ni miris bas ne ljubim k'o persil, al' je ok. jedino mi se cini da ga se mora dozirati u vecoj kolicini nego persil pa dash onda zapravo izadje skuplje od njega.
@ jasmine: po cemu on to nije isti? pa ne pravi ga nitko po licenci i na kutiji pise sve na talijanskom tak' da je vjerojatno i pakiran kod njih. mislis da se razlikuje po sastavu ili po tome kako opere ves? mislim... ne znam zasto bi slovenci imali bolji dash od naseg - ako i prave nesto drukcije za vanjsko trziste, ne znam isplati li im se praviti ovakav za slovence, ali maaaalo losiji cemo hrvatima...
ni kod persila zapravo nisam primijetila neku razliku izmedju navodno pravog iz muellera i onog iz ostalih ducana, mozda bih je vidjela da perem na ruke, ali to vise uopce ne radim.

eh, da, i weisser riese mi je odlican i u rangu s persilom! nedavno smo i njega uzeli nakon sto godina.
jednostavno je drugačiji i po pakiranju i po učinku.
a slovenci,hm pa oni su u EU pa imaju i druge standarde ali nije to glavni razlog,i prije su slovenci imali veči i bolji i kudikamo kvalitetniji izbor nego mi,zašto nemam pojma a niti se opterećujem s tim.

Zadnje uređivanje jasmine : 29.05.2009. at 00:19. Reason: dopuna teksta
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2009., 00:21   #58
da ,neprave talijani bolji dush za slovence a lošiji za nas,onaj dush koji sloveni imaju je isti kao njihov a naš je drugačiji.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 21:04   #59
Evo ja zbog ovog topica kupila Dush i moram priznati da je fakat dobar. Miris fenomenalan. I na 30 mi je oprao rublje koje bi inače nakrkačila s Vanishem. Jedino što je skup...
Hej, maco is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 21:13   #60
Misliš Dash
__________________
I don't want to set the world on fire
I just want to start a flame in your heart
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.