Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2010., 21:42   #41
pa...... dosta je napeto u J.Americi, moguće je da tamo se otvori novo ratište

ili da SAD zaista napadne Iran

koliko znam, jedno prorčanstvo (ne znam je li baš od nje) je govorilo de će rat početi nakon atentata na jeddnog čelnika neke velesile, a još ima vremena do kraja godine
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 21:47   #42
Quote:
Imran Zakhaev kaže: Pogledaj post
pa...... dosta je napeto u J.Americi, moguće je da tamo se otvori novo ratište

ili da SAD zaista napadne Iran

koliko znam, jedno prorčanstvo (ne znam je li baš od nje) je govorilo de će rat početi nakon atentata na jeddnog čelnika neke velesile, a još ima vremena do kraja godine
Ima samo dvije velesile pa je krug dosta smanjen.
Neustrasivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 22:41   #43
Quote:
Neustrasivi kaže: Pogledaj post
Ima samo dvije velesile pa je krug dosta smanjen.
hm, kina, pakistan, rusija, indija.... dalo bi se tu još dodati ali meni se ovo čini više od 2 već do sada. Ovi imaju nuklearnu bombu. Za ostale neznam

A možda je prorok pod velesilom smatrao npr. UN ili EU... i to je kada su proroci u pitanju moguće.

Ubojstvo britanskog premijera bi se isto tako moglo smatrati atentatom na vođu velesile. Možda čak nije nužno ni vojna velesila u pitanju pa možemo uključiti i Japan recimo. Puno varijacija ima kod tih proroka


Quote:
Ovo s irskom je glupost i NEIZVEDIVO.
Sve što sam ja ustvrdio je da je postojao i taj scenarij. Nisam tvrdio išta dalje od toga

Quote:
Njemacki generali su bili malo bolji stratezi od nas i jasna im je bila propast invazije.
Slažem se. Ali nam je iz povijest poznato da je Hitler donosio odluke ne pitajući ih puno o strategiji.

Možda bi tijek rata drugačije izgledao da ih je slušao. No o tome možemo samo špekulirati.
DiogenBalkanski is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 01:10   #44
Quote:
Akira Kurosawa kaže: Pogledaj post
Glede njezine "prognoze" o početku 3. svj. rata u 10. mjesecu ove godine izgleda neće biti ništa. Iako ima još 2 mjeseca da se nešto desi, izgleda neće se desiti ništa. Indija i Pakistan nemaju konflikata, nema ubojstva 4 predsjednika država. Ukratko fulala 100%.
http://www.youtube.com/watch?v=Ve83G3ztbV4
2010: YEAR OF WARNING, YEAR OF WAR!
http://www.youtube.com/watch?v=1X32M...eature=related
Bible Prophecy: Obama Will Start WW 3 in 2009-10
http://www.youtube.com/watch?v=v8WLl...eature=related
Top 10 FALSE Prophecies for 2009

Baba Vanga Predictions 2010
2010 - The start of WWIII. The war will begin in November of 2010 and will end in October of 2014. Will start as a normal war, then will include usage of nuclear and chemical weapons.

2011 - Due to the radioactive showers in Northern Hemisphere* - no animals or plants will be left. Muslims will begin chemical war against Europeans who are still alive.
__________________
Are you the one?
plavamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 14:54   #45
Quote:
Jure Blitva kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je 3. svjetski rat neizbjezan i da ce se desiti ubrzo.
Pa zar nismo blizu 3.svjetskog rata...koliko ima žarišta i dovoljan je samo čas da negdje izbije.
jamaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 14:58   #46
Quote:
pahulja8 kaže: Pogledaj post
Bila je slijepa...

OT: Ima vremena, i nije samo ona predvidjela, Nostradamus predviđa smrt američkog predsjednika Baracka Obamu, nakon atentata sprema se 3. svjetski rat, ove godine, 11. rujna, pa ćemo vidjeti, samo strpljenja...
a zar nije proricao da će doći "crni papa"....možda je to Obama.
Te da će Kinezi nastaniti zapad, zar ih nema već dovoljno i kod nas....dućane i centre otvaraju...ukopavaju se.
Američki znanstveni sami vele da će 2025. godine, vodeću moć i silu na svijetu preuzeti Kina.
jamaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 15:01   #47
Quote:
Kvadricus kaže: Pogledaj post
Ma kakve vange, bange i ostali demoni i njihove sluge!!
Samo BOG dragi zna sve i o svemu odlučuje kad i što

ili smo mi krivci za sve...ljudi.
jamaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 15:08   #48
budućnost je promjeniva stvar i ovisi o našim odlukama.
i mislim da se slažemo da nitko od nas ovdje ne želi rat.
a ak sam ja kao mizantrop to reko, mislim da svi koji podupiru tu budućnost rata imaju problema
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 15:27   #49
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
budućnost je promjeniva stvar i ovisi o našim odlukama.
i mislim da se slažemo da nitko od nas ovdje ne želi rat.
a ak sam ja kao mizantrop to reko, mislim da svi koji podupiru tu budućnost rata imaju problema
Kažu se da su mizantropi samo razočarani filantropi
DiogenBalkanski is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 17:25   #50
Quote:
plavamala kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=Ve83G3ztbV4
2010: YEAR OF WARNING, YEAR OF WAR!
http://www.youtube.com/watch?v=1X32M...eature=related
Bible Prophecy: Obama Will Start WW 3 in 2009-10
http://www.youtube.com/watch?v=v8WLl...eature=related
Top 10 FALSE Prophecies for 2009

Baba Vanga Predictions 2010
2010 - The start of WWIII. The war will begin in November of 2010 and will end in October of 2014. Will start as a normal war, then will include usage of nuclear and chemical weapons.

2011 - Due to the radioactive showers in Northern Hemisphere* - no animals or plants will be left. Muslims will begin chemical war against Europeans who are still alive.
A koji je ovo tupan na jubitu.
"co-prophet of end times".

Uzivam u njegovim naklapanjima i hvala ti na linku.
Neustrasivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 17:33   #51
Quote:
Neustrasivi kaže: Pogledaj post
A koji je ovo tupan na jubitu.
"co-prophet of end times".

Uzivam u njegovim naklapanjima i hvala ti na linku.
samo se ti smij vidjet ćeš ti kad obama sa 444 brojem i leopard napadne medvjeda ruskog lol

http://www.youtube.com/watch?v=h7S8_...eature=related
MYSTICAL NUMBERS 444, 1111 AND BARACK OBAMA
__________________
Are you the one?

Zadnje uređivanje plavamala : 11.08.2010. at 17:40.
plavamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 20:00   #52
Quote:
Imran Zakhaev kaže: Pogledaj post
pa...... dosta je napeto u J.Americi, moguće je da tamo se otvori novo ratište

ili da SAD zaista napadne Iran

koliko znam, jedno prorčanstvo (ne znam je li baš od nje) je govorilo de će rat početi nakon atentata na jeddnog čelnika neke velesile, a još ima vremena do kraja godine
Sami da napadnu to nesto ne vjerujem ali da krene naoad preko izraela to je vec realnija mogucnost, ali rat u Iraku je samo bio stratesko rasporedjivanje snaga prije zavrsnog udara, a ta velesila moze biti i Iran nije iskljuceno da se izvrsi atentat na Ahmedinidzada, to bi vjerovatno izazvalo rasplamsavanje sukoba izmedju izraela i Irana s jedne i sa amerikancima s druge strane zemlje koji su vec zauzeli Irak.

Mozda cu zvucati lud i tako nekako ali se predvidja da bi se mogao pojaviti u tom dijelu svijeta covjek imena Muhammed Al Mahdi koji bi poveo vojsku da se bori protiv Dedzdzala (sotone) i najavio bi povratak Isaa a.s. (Isusa) poslije kojeg bi trebao da nastupi vjecni mir na zemlji. Licno sam uvjeren u tu teoriju i teoriju koja kaze da vecim dijelom svijeta upravljaju jevreji, a Indija je postala veliki saveznik izraela i amerike.

To bi bilo neko moje razmišljanje jel griješim ili ne
TitleMaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 22:25   #53
Iran se hvali rupama za pokapanje američkih vojnika.
Da li to znači da im SAD prijeti pa oni odgovaraju ili se oni spremaju prvi udariti pa time prikrivaju svoje namjere?
Uz to, ne mora rat početi kao masivna ofenziva na cijeli svijet u par dana. To može biti neka naizgled bezazlena sabotaža koja izazove politička prepucavanja pa zveckanje oružjem, pa kratke ratne operacije pa sve više i više ... i eto ti rata kakav je ona prorekla.
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 00:40   #54
Quote:
TitleMaster kaže: Pogledaj post
Sami da napadnu to nesto ne vjerujem ali da krene naoad preko izraela to je vec realnija mogucnost, ali rat u Iraku je samo bio stratesko rasporedjivanje snaga prije zavrsnog udara, a ta velesila moze biti i Iran nije iskljuceno da se izvrsi atentat na Ahmedinidzada, to bi vjerovatno izazvalo rasplamsavanje sukoba izmedju izraela i Irana s jedne i sa amerikancima s druge strane zemlje koji su vec zauzeli Irak.

Mozda cu zvucati lud i tako nekako ali se predvidja da bi se mogao pojaviti u tom dijelu svijeta covjek imena Muhammed Al Mahdi koji bi poveo vojsku da se bori protiv Dedzdzala (sotone) i najavio bi povratak Isaa a.s. (Isusa) poslije kojeg bi trebao da nastupi vjecni mir na zemlji. Licno sam uvjeren u tu teoriju i teoriju koja kaze da vecim dijelom svijeta upravljaju jevreji, a Indija je postala veliki saveznik izraela i amerike.

To bi bilo neko moje razmišljanje jel griješim ili ne
Iran nije velesila. Ni priblizno.
Cak ni Kina nije.
Jedine dvije velesile su USA i SSSR,pardon Rusija.
Neustrasivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 17:48   #55
Pitanje je šta to znači velesila?
Jedno vrijeme je Somalija bila gusarska velesila i zezala cijeli svijet. Sjeverna Koreja ispali raketu dalekog dometa i eto ti velesile. Bilo koji luđak dovoljno lud i bogat da dođe do atomske bombe i izazove rat između naoružanim i nabrijanim državama i eto ti rata.
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 20:39   #56
Ma sve su ovo nasa naglabanja, jedino Bog zna sta ce biti!!!
TitleMaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2010., 22:02   #57
Quote:
ninoid kaže: Pogledaj post
Iran se hvali rupama za pokapanje američkih vojnika. Da li to znači da im SAD prijeti pa oni odgovaraju ili se oni spremaju prvi udariti pa time prikrivaju svoje namjere?
Nije sad to tema ovdje (mislim, Iran), ali eto i ja ću napraviti iznimku pa ću malo komentirati. To s "rupama" i sl. su uobičajena i obična prepucavanja. To nema neku posebnu težinu, ali nedavna tvrdnja od strane am. vojnih dužnosnika ima, naime, da ukoliko zadnje sankcije nametnute Iranu ne urode plodom, nije isključen (zapravo, sasvim je siguran; jer to je zapravo cilj) napad na Iran. Naravno, zajedničkim snagama Amerikanaca i Izraelaca. Iran je, naime, nedavno dobio još jače sankcije. SAD i Izrael su tu glavni igrači, a konce vuku, naravno, cionisti. Cilj je još jednog neprijatelja Izraela, uz Irak, baciti na koljena. Onda su "oružja masovnog uništenja" i "plemeniti rat protiv terorizma" bili izgovor, ovaj puta je to "potencijalno atomsko naoružanje Irana". Vidimo ponavljajući uzorak. To bi također mogao biti precipitator nekog puno šireg konflikta. Nije isključeno.

Quote:
ninoid kaže: Pogledaj post
Uz to, ne mora rat početi kao masivna ofenziva na cijeli svijet u par dana. To može biti neka naizgled bezazlena sabotaža koja izazove politička prepucavanja pa zveckanje oružjem, pa kratke ratne operacije pa sve više i više ... i eto ti rata kakav je ona prorekla.
Pa da, ona zapravo i spominje da taj rat prvo počinje kao "normalan rat", dakle neka vrsta naizgled bezazlenog regionalnog sukoba, da bi eventualno prerastao u veći sukob u kojem bi bilo upotrijebljeno i nuklearno (i kemijsko) oružje. Ni 2. svj. rat nije bio evidentan. Hitler je prvo napao Poljsku, ali onda su se uplele Francuska i Velika Britanija i eto ti ga, zatim i ostali, i eto ti ga, globalni sukob. Mali uzrok, velika posljedica.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 00:55   #58
Uglavnom, složili smo se oko toga da to što mi trenutno ne vidimo neki veliki sukob ne znači da je Baba Vanga pogriješila.
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 17:55   #59
Quote:
TitleMaster kaže: Pogledaj post
Sami da napadnu to nesto ne vjerujem ali da krene naoad preko izraela to je vec realnija mogucnost, ali rat u Iraku je samo bio stratesko rasporedjivanje snaga prije zavrsnog udara, a ta velesila moze biti i Iran nije iskljuceno da se izvrsi atentat na Ahmedinidzada, to bi vjerovatno izazvalo rasplamsavanje sukoba izmedju izraela i Irana s jedne i sa amerikancima s druge strane zemlje koji su vec zauzeli Irak.

Mozda cu zvucati lud i tako nekako ali se predvidja da bi se mogao pojaviti u tom dijelu svijeta covjek imena Muhammed Al Mahdi koji bi poveo vojsku da se bori protiv Dedzdzala (sotone) i najavio bi povratak Isaa a.s. (Isusa) poslije kojeg bi trebao da nastupi vjecni mir na zemlji. Licno sam uvjeren u tu teoriju i teoriju koja kaze da vecim dijelom svijeta upravljaju jevreji, a Indija je postala veliki saveznik izraela i amerike.

To bi bilo neko moje razmišljanje jel griješim ili ne
Amerika finansira i pomaze Afganistanu , koji ratuje protiv Izraela (koji je po tebi saveznik SAD-a i Indije).

Gdje ti tu pronalazis logiku ?
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2010., 14:40   #60
Koliko ja znam, Afganistan nikada nije ratovao protiv Izraela. Al Quaida ratuje protiv Izraela (ustvari, cionista bez obzira odakle dolazili) i pomagala je Talibanima u zamjenu za sigurnu bazu. Čak ni Talibani nisu otvoreno ratovali protiv Izraela nego su se na afganistanskom terenu obučavali strani plaćenici Al Quaide za vrijeme vlasti Talibana, koje je SAD srušio (barem sa većine afganistanskog teritorija).
ninoid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:01.