Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2012., 03:58   #41
Quote:
Evo nekih mojih teorija:

1. Stradanje vatrogasaca na Kornatima je uzrokovano NATO-vim bombama, koje su za vrijeme bombardiranja Srbije odbacivali po našem moru i Kornatima, ako bi im otkazali misiju.
Mislim da je ovo najvažnija teorija zavjere kod nas, zato jer smo i mi u NATO-u i ne smijemo ih optužiti za ništa (nažalost).

2. Sanader šuti zbog mafije.

3. Chemtrailovi u Hrvatskoj.

4. Cijeli D. rat je bio dogovoren, i režiran od početka do kraja.

5. Vukovar je namjerno pušten da padne, da se dobije potpora Hrvatskoj u svijetu.
1. Moguće, iako bi već to netko otkrio.

2. Moguće vrlo lako o tome se već pisalo, a i tko zna s kime je on sve bio spetljan.

3. Kako si došao na ovu ideju? Nisam još čuo o biološkom oružju u Hrvatskoj ništa.

4. Već stoputa razbijena teorija. Možda je bilo pregovaranja oko nečega, ali sigurno nije dogovoren. Netko bi o tome dosada progovorio.

5. Možda je žrtvovan, ali forumaši koji su Vukovarci i aktivni sudionici rata su ovo odbacili kao glupost. Ja im vjerujem.
Revenger20 is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 14:45   #42
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Evo nekih mojih teorija:

1. Stradanje vatrogasaca na Kornatima je uzrokovano NATO-vim bombama, koje su za vrijeme bombardiranja Srbije odbacivali po našem moru i Kornatima, ako bi im otkazali misiju.
Mislim da je ovo najvažnija teorija zavjere kod nas, zato jer smo i mi u NATO-u i ne smijemo ih optužiti za ništa (nažalost).
Tocno

Lučić - Za kornatsku tragediju kriva je NATO bomba, a ne eruptivni požar

Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
2. Sanader šuti zbog mafije.
Sanader je dio mafije i suti zbog toga da se ne uvali jos vise.

Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
3. Chemtrailovi u Hrvatskoj.


Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
4. Cijeli D. rat je bio dogovoren, i režiran od početka do kraja.
Tocno

ZAŠTO I KAKO JE SRUŠENA SFR JUGOSLAVIJA!

Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
5. Vukovar je namjerno pušten da padne, da se dobije potpora Hrvatskoj u svijetu.
Tocno

Hebrang: Genscher je zaustavio proboj u Vukovar!

FRANJO TUĐMAN I 15.000 ŽRTVOVANIH VUKOVARACA

Dostaviti: - Saboru RH - Hrvatskom narodu - Svim Hrvatima u dijaspori - Međunarodnom sudu u Hagu - čitavoj svjetskoj javnosti O P T U Ž N I C A Optužnica kojom optužujem Sabor Republike Hrvatske za sudjelovanje Hrvata u najvećem zločinu u povijesti nad Hrvatskim narodom. Za sudjelovanje u odluci da se žrtvuje 15.000 života Hrvata iz Vukovara. Optužujem Vas gospodo što ste dopustili da gladuju dok ste vi bili siti. Optužujem Vas gospodo zato što je Vama bilo toplo a njima hladno. Dok ste Vi gospodo svoju žeđ gasili pićem i po vlastitom izboru i u željenim količinama njih ste osudili na jušnu žlicu vode dnevno. Gospodo sabornici, Vaše dane ste provodili u svojim luksuznim domovima, te isto takvim uredima, a Vukovarčanima ste dodijelili vlažne i tamne podrume. Za Vaše noći gospodo sabornici, odabrali ste tople i meke pokrivače, a njima ste gospodo prepustili mokre i smrdljive deke. Sebi ste priuštili mirisne i pjenušave kupke a Vukovaru smrad i prljavštinu. Gospodo nemate ni toliko mašte da zamislite kako strašno smrde žene koje se nisu oprale 90 dana, a to ste im Vi priuštili. Zar zaista mislite gospodo da su zato dale svoj glas? Zašto ste gospodo naše bebe i našu djecu osudili na krastavost? Da li su sve infekcije svijeta rezervorane za djecu Vukovara? Optužujem Vas, gospodo zastupnici, za sve njihove boli, za sav strah kojim su ispunjene dječje oči, za svaki prigušeni krik, za sve suze isplakane i neisplakane. Optužujem Vas, gospodo, sabornici za svaku naživo odrezanu herojsku ruku, nogu, za svaku naživo obrađenu ranu i izvedenu operaciju. Optužujem Vas za sve boli gladnih i žednih ranjenika. Optužujem Vas za sav očaj i umor naših liječnika i ostalog medicinskog osoblja. Optužujem Vas za sve smrti koje su nastupile zbog nedostatka krvne plazme i adekvatnih lijekova. Optužujem Vas gospodo za sav očaj borca, kada je shvatio da više nema čime napuniti svoje oružje. Vi ste ga ubili, gospodo! Optužujem Vas, gospodo sabornici, za trenutak iznenađenja kada su u Vukovar stigli nepobitni materijalni dokazi da Republika Hrvatska raspolaže ljudstvom i svim sredstvima potrebnim za proboj puta te obrane Vukovara, ali ista ne želi upotrijebiti, tj. dostaviti, Zapovjedništvu operativne grupe Vukovar, Vinkovci, Županja, a koja je Zapovjedništvo zahtjevalo za izvršenje zadatka koji je postavljen pred Zapovjedništvo. Optužujem Vas gospodo za svu bol trenutka u kojem je Vukovar shvatio da između Vas - Hrvatskog Sabora, Hrvatske Vlade, Predsjednika Republike Hrvatske i četnika NEMA NIKAKVE RAZLIKE. Optužujem Vas gospodo za svu sramotu koju ste nanijeli hrvatskom narodu zastupajući ga. Hrvatski narod, gospodo, Vas za sve ovo nije ovlastio i zato Vas gospodo optužujem za I Z D A J U Optužujem Vas gospodo zato što ste stajali ispod svetinje hrvatskog naroda, ispod hrvatske trobojnice, a izdajnici si to nikada ne smiju dopustiti. Okaljali ste nam zastavu, gospodo sabornici, zato Vas optužujem. Optužujem Vas gospodo zato što ste svojim zločinačkim ustima pjevali Lijepu našu, himnu koju su pjevali heroji Trpinjske ceste i heroji Lušca, heroji Mitnice, heroji Sajmišta, heroji Borova Naselja, heroji Bogdanovaca - heroji Vukovara; pjevali su je dok su branili Vukovar, u tijeku borbe, kad su sahranjivali raskomadane ostatke svojih prijatelja, pjevali su je dok su umirali. Optužujem Vas gospodo što ste si uzeli isto pravo, nedopustivo je gospodo da Vi, pod čijim blagoslovom Vukovar umire, pjevate pjesmu ljudi koje ste osudili na mučenički smrt. Optužujem Vas gospodo za sudjelovanje u masakru nad stanovnicima i braniteljima Vukovara. Optužujem Vas gospodo za SMRT VUKOVARA. Materijalni dokazi Vaše nesumnjive krivice biti će dani na uvid hrvatskom narodu i cijeloj svjetskoj javnosti. Ne zavaravajte se da ćete Vi doći prije do njih, ne možete gospodo garantiram Vam. Također Vam garantiram da ćete u budućnosti ući i ostati u povijesti kao izdajnici i zločinci i da ćete do kraja svog života lijegati i ustajati sa sjećanjem na Vukovar. V U K O V A R Prestanak informativne blokade u OG Vinkovci-Vukovar-Županja uvjetovan je objavljivanjem ove optužnice. V U K O V A R Ovaj dokument je faxiran u Zagreb (RADIO DESK ZG YU) iz CO SNO Vinkovci (fax: 056 21266), 09. studenoga 1991. u 12 sati i 57 minuta, dok je trajala opsada Vukovara. Tekst 'Optužnice' je, na inzistiranje novinara, za medije pročitao Siniša Glavašević ...
__________________
Sometimes it just plain sucks to do the right thing. The right things usually are the hardest ones, but almost always worth the effort.
"da, volim jebati, pa sta?..nije zlocin, nije grijeh"
wizardofOZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 22:54   #43
Boreči se za hrvatske interese, Ban Jelačić je Zapadnjacima (nenamjerno) stao na put njihovim namislima i ciljevima. Od tada nas oni mrze i proganjaju.

WizardOfOz, tu optužnicu koju je tobože izrekao Siniša Glavašević, nije izrekao on, već netko tko ima glas veoma sličan njegovom. Neki petokolonaš.

DR nije u cijelosti dogovorena stvar. Previše se lako govori o dogovorenosti ovog i drugih ratova. Da se je tako lako dogovoriti, zašto bi onda dolazilo do ratova?

Quote:
Revenger20 kaže: Pogledaj post
6. Šešelj je Hrvat. Stoputa ofucana teorija. No opet njegovo ponašanje je možda i rezultat prekrivanja svog hrvatskog podrijetla.
Identitet je zayebana stvar. Ako je stvarno Hrvat, čudno mi je zašto je uopće provodio takvu politiku kakvu je provodio.

I je li s očeve strane Hrvat ili s majčine?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje Bat Kol : 30.05.2012. at 12:49.
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 23:25   #44
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Da se je tako lako dogovoriti, zašto bi onda dolazilo do ratova?
Rat je temeljno političko uređenje svijeta zadnjih par tisuća godina. Društvena uređenja tipa demokracije koju imamo sada je samo pod-uređenje, tj. društveno uređenje koje također služi svrsi kontrole biosfere.

Zbog raspodjele iskorištavanja biosfere u kojoj živimo potrebno je s vremena na vrijeme presložiti geopolitički sve što se provodi kako oružanim tako i ekonomskim ratom. Drugi način kao civilizacija nismo smislili.

Ratovi nisu režirani, ratovi su planirani. Osvrnuo bih se samo na Vukovar, da, ostavljen je da padne, kao svjetionik budućim naraštajima. Kako je našoj generaciji ostavljen Bleiburg, tako i njima Vukovar.

Kada rat opet bude u planu, izvaditi će se ponovno stradanje Vukovara naći će se neki novi Thompson koji će derati po patriotizmu i svi će poneseni time opet uzeti puške u ruke i bez pogovora ići u rat.

Nažalost, koliko god je u tehnološkom smislu čovječanstvo evoluiralo u prošlom stoljeću, kao bića se nismo pomakli s mjesta par tisuća godina a u nekim stvarima smo se čak evolucijski i srozali.
vele_majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2012., 00:11   #45
Quote:
Boreči se za hrvatske interese, Ban Jelačić je Zapadnjacima (nenamjerno) stao na put njihovim namislima i ciljevima. Od tada nas oni mrze i proganjaju.
Jedino kome je mogao stati na put su bili prototipi komunista.

Quote:
Identitet je zayebana stvar. Ako je stvarno Hrvat, čudno mi je zašto je uopće provodio takvu politiku kakvu je provodio.

I je li s očeve strane Hrvat ili s majčine?
Navodno je Hrvat s očeve strane. Šešelj je inače hrvatsko prezime, a njegova je obitelj prije otprilike sto godina prešla na pravoslavlje. Zašto je to radio? Ne znam. Poremećena ličnost ili Miloševićev pijun. Prije je ovo drugo. Za radikale se i govorilo kako su produkt srpske tajne službe. Šešelja su pravi četnici zvali crvenim vojvodom.
Revenger20 is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 17:39   #46
Da Hrvati i neki drugi narodi kriju istinu da su na većoj fazi evolucije jer bi ih likvidirali ako se za to dozna.
GalaGuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 17:46   #47
Da smo balkanska bagra.
GalaGuru is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2013., 18:06   #48
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Evo nekih mojih teorija:

1. Stradanje vatrogasaca na Kornatima je uzrokovano NATO-vim bombama, koje su za vrijeme bombardiranja Srbije odbacivali po našem moru i Kornatima, ako bi im otkazali misiju.
Mislim da je ovo najvažnija teorija zavjere kod nas, zato jer smo i mi u NATO-u i ne smijemo ih optužiti za ništa (nažalost).

2. Sanader šuti zbog mafije.

3. Chemtrailovi u Hrvatskoj.

4. Cijeli D. rat je bio dogovoren, i režiran od početka do kraja.

5. Vukovar je namjerno pušten da padne, da se dobije potpora Hrvatskoj u svijetu.

e upravo to sam i ja htjela napisati

tako da se slazem
Preshes:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 21:44   #49
Quote:
RIJAMU kaže: Pogledaj post
u potpunosti si u pravu, no mislim da su taj posao započeli još "prvi" hrvati koji su bili sluge. ne znam da li ste znali da srbin u izvornom prijevodu znači sluga, no oni su tu titulu nosili dostojanstveno i na kraju je joj uvijek nose. hrvat izvorno znači nešto slično kao čuvar, graničar itd. u prijevodu i mi smo služili. tako da smo prljavom zapadu stoljećima služili da bi se obranili od turaka, a davno prije toga naša plemena su služila za razbijanje carstava.

nisam siguran što je to što nas pokreće, novac nije sigurno, ponos nikako, mržnja moguće.
Samo par primjedbi o značenju imena Hrvat.
-najstarija interpretacija je HURUVAT = prijatelj
-srednjovjekovna , "Hrvati , oni koji imaju mnogo zemlje" (Konstantin VII Porfirogenit)
Caligula Caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 22:34   #50
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Evo nekih mojih teorija:

1. Stradanje vatrogasaca na Kornatima je uzrokovano NATO-vim bombama, koje su za vrijeme bombardiranja Srbije odbacivali po našem moru i Kornatima, ako bi im otkazali misiju.
Mislim da je ovo najvažnija teorija zavjere kod nas, zato jer smo i mi u NATO-u i ne smijemo ih optužiti za ništa (nažalost).

2. Sanader šuti zbog mafije.

3. Chemtrailovi u Hrvatskoj.

4. Cijeli D. rat je bio dogovoren, i režiran od početka do kraja.

5. Vukovar je namjerno pušten da padne, da se dobije potpora Hrvatskoj u svijetu.

1. sad nije bitno zašto.

2. zašto, pa iovako će bit u zatvoru, zašto da ne oda tu mafiju?

3. potpuno nevažno

4. vjerojatno istina, jer ima hrpa slika gdje Franjo i Slobo ugodno ćaskaju sa smieškom dok vojnici i građaju stradavaju.

5. moguće, samo ne razumijem zašto su onda dozvolili tamo stradanja, umjesto da su povukli i građane i ljude...
__________________
američka serija "Ancient aliens" prikazuje ljudsku civilizaciju u povijesti na puno realniji način od sekte zvana Crkva - preporuka za pogledati!!!
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2013., 22:44   #51
Evo filmić za pogledati. Na stranu to što mnogi kažu da je prosrpski, dio o uništavanju ekonomije i o SAD-u je istina. Huškao se mali narod, ginuli su ljudi, djeca ostajala bez roditelja...

http://www.youtube.com/watch?v=waEYQ46gH08

Trebamo se početi baviti sami sa sobom, svojom obitelji, ljubimcima, uživati u životu koliko god možemo, a ne razbijati glavu s poitičkim predstavama za masu.

http://youtu.be/Za8-THNtk-M
raw lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 09:40   #52
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
1. sad nije bitno zašto.

2. zašto, pa iovako će bit u zatvoru, zašto da ne oda tu mafiju?

3. potpuno nevažno

4. vjerojatno istina, jer ima hrpa slika gdje Franjo i Slobo ugodno ćaskaju sa smieškom dok vojnici i građaju stradavaju.

5. moguće, samo ne razumijem zašto su onda dozvolili tamo stradanja, umjesto da su povukli i građane i ljude...
1. .. pa i je bitno
2. jer ce ovako izac ziv iz zatvora,dok u suprotnom bi ga vjerovatno ubili
3. a vazno je
4. slazem se
5. jer ih jednostavno nije briga,a i ovako je vise uvjerljivo
Preshes:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 09:59   #53
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
1. sad nije bitno zašto.

2. zašto, pa iovako će bit u zatvoru, zašto da ne oda tu mafiju?

3. potpuno nevažno

4. vjerojatno istina, jer ima hrpa slika gdje Franjo i Slobo ugodno ćaskaju sa smieškom dok vojnici i građaju stradavaju.

5. moguće, samo ne razumijem zašto su onda dozvolili tamo stradanja, umjesto da su povukli i građane i ljude...
slazem se sa perhesom.lampion ovo je najgluplji post koji san procita na forumu.

1.nije bitno ZASTO?pitaj obitelj nastradalih jeli im bitno

2.ako je uopce to istina radi mafije,sta ne virujem,nego mu je po meni EU-merkelica stala na kraj jer se znalo sta radi i koliko je isa daleko u toj pljacki.a ako je mafija,mora sutit jer ima dvoje djece,ali ovoj teoriji o mafiji ne virujem.

3.ako nas truju,a virujem da je,ali ne smislu da skrivaju nekakav nibiru,nebo.tu u zracnu luku split,oko nje su poljoprivedna zemljista,pa dajte jednu salatu na analizu jednu salatu,vise otrova ima nego u poskoku.

4.tesko pitanje,ima svega pomalo,pocevsi od raspada cehoslovacke pa nadalje....vrijeme je nosilo svoje e sad da li je bilo kakvog dogovora mi necemo nikad znat.

5.da,ako su ga vec predali moralo je bit zrtava,jer da su sve iselili bilo bi ocito da je namisteno.mozda i je,ja to neznan ,da nam pomogne vanjski svijet.
trogir31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 19:05   #54
Da se u gorivo za zrakoplove nešto čudno i opasno stavlja valjda bi to oni koji tamo rade znali. nisu valjda tamo sve Iluminati??
Caligula Caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:13   #55
Ne stavlja se u gorivo, a i da imaju to u zrakoplovima ne bi znali.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 16:01   #56
znali bi jer čim bi išli radit kalkulacije težine prema postojećim pravilnicima, porušali bi se avioni zbog narušenog težišta aviona, ili pretovara.
NMT is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 19:48   #57
Tankovi su mali i pažljivo su raspoređeni. Nalaze se u trupu na mjestu gdje je spremnik za fekalije. Tankovi su odmah pokraj njega i čak zamaskirani da izgledaju kao da su njegov dio. Od tamo idu tanke cjevčice u krila.
Alsam Lud is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 19:53   #58
Hrvatske teorije zavjera:
1. kcerku Ljerke Mintas Hodak je ubio siroti gladni beskucnik
2. Sander je pobijedio na izborima
3. Nevenka Tudjman je bila poduzetnica
4. emitiranje Mokrishta je financirala CIA
5. Feral je otisao u stecaj jer su mu blokirani racuni na Djevicanskim otocima

Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 20:12   #59
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Tankovi su mali i pažljivo su raspoređeni. Nalaze se u trupu na mjestu gdje je spremnik za fekalije. Tankovi su odmah pokraj njega i čak zamaskirani da izgledaju kao da su njegov dio. Od tamo idu tanke cjevčice u krila.
I nitko - ama baš nitko - od aerodromskog osoblja, pilota, čistača, mehaničara itd, to nije primijetio?
Caligula Caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 20:18   #60
Quote:
Alsam Lud kaže: Pogledaj post
Tankovi su mali i pažljivo su raspoređeni. Nalaze se u trupu na mjestu gdje je spremnik za fekalije. Tankovi su odmah pokraj njega i čak zamaskirani da izgledaju kao da su njegov dio. Od tamo idu tanke cjevčice u krila.
Sigurno. Avion se samo tako modificira...Dobar pokušaj ali nebi išlo.
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:10.