Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2015., 10:33   #1
Vremenski putnik

Zdravo!

Ja sam putnik kroz vreme, dosao sam kako bih vam preneo poruku o predstojecem sukobu. Kako ga vi zovete 3. svetski rat. Dolazim iz godine 2049. Inace ja sam prvi vremenski putnik na svetu. Pre ovog vremena bio sam u 1992. godini. Eh sada zasto sam odabrao ovo vreme? Zato sto znam da su poceli veci predznaci prvog nuklearnog rata, ili kako ga vi zovete 3. svetski rat. Ako imate nekih pitanja slobodno postavite, Tko nece da veruje, neka ne veruje, ja vam samo prenosim upozorenje.
Tobleron is offline  
Old 10.10.2015., 11:21   #2
hoće biti nuklearnog rata i kada? Jel u budučnosti umjesto seksa si ližu noge?
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Old 10.10.2015., 14:04   #3
Quote:
Tobleron kaže: Pogledaj post
Zdravo!

Ja sam putnik kroz vreme, dosao sam kako bih vam preneo poruku o predstojecem sukobu. Kako ga vi zovete 3. svetski rat. Dolazim iz godine 2049. Inace ja sam prvi vremenski putnik na svetu. Pre ovog vremena bio sam u 1992. godini. Eh sada zasto sam odabrao ovo vreme? Zato sto znam da su poceli veci predznaci prvog nuklearnog rata, ili kako ga vi zovete 3. svetski rat. Ako imate nekih pitanja slobodno postavite, Tko nece da veruje, neka ne veruje, ja vam samo prenosim upozorenje.
Nisi prvi putnik, bio je još jedan prije tebe, mislim da je nick mu bio markec...
Ak bi me mogao teleportirat u 2049 da izbjegnem treći svjetski rat..

Ja ti vjerujem da si vremenski putnik, da ti nisi možda moj sin

Nisi fora, proroka na ovom forumu imamo na izvoz, tak da nam ne treba vremenski putnik, sad se samo raspravlja na koji način ćemo umrijet, svi znamo svoju sudbinu, a ti si nam suvišan, reci ovima koji su te poslali da ne zajebavaju
zvonac_1 is offline  
Old 10.10.2015., 17:24   #4
Kao prvo Brutalis bit ce nuklearni rat pocetkom 2016 godine, i trajat ce do sredine 2018 godine.
zvonac_1 ako ovo ne smatras ozbiljnim ne moras, ja nikoga ne teram, samo sto ste vi slepi, pred ocima vam pocinje 3. svetski rat (kako ga vi trenutno zovete), stvar je u tome sto Ruska Federacija napada polozaje ISIL-a, to ce pokrenuti sled dogadjaja u koji ce se ukljuciti i SAD i Velika Britanija i Francuska, a Rusija i Kina ce ratovati na drugoj strani. Nemojte misliti da ste sigurni, bit ce sukoba i na Balkanu. Sukobit ce se Slovenija i Hrvatska sa Srbijom, Makedonijom, kasnije sa Crnom Gorom i Republikom Srpskom, koja ce se prikljuciti Srbiji pri kraju rata. Bosna i Hercegovina ce se raspasti na dva dela, jedan deo ce biti Srbija, a drugi Hrvatska. O ishodu rata vise necu da govorim, samo znate za Bosnu i Hercegovinu. Isto tako vam mogu reci da ce Rusija i Kina postati svetske supersile.
Tobleron is offline  
Old 10.10.2015., 18:24   #5
Quote:
Tobleron kaže: Pogledaj post
Kao prvo Brutalis bit ce nuklearni rat pocetkom 2016 godine, i trajat ce do sredine 2018 godine.
zvonac_1 ako ovo ne smatras ozbiljnim ne moras, ja nikoga ne teram, samo sto ste vi slepi, pred ocima vam pocinje 3. svetski rat (kako ga vi trenutno zovete), stvar je u tome sto Ruska Federacija napada polozaje ISIL-a, to ce pokrenuti sled dogadjaja u koji ce se ukljuciti i SAD i Velika Britanija i Francuska, a Rusija i Kina ce ratovati na drugoj strani. Nemojte misliti da ste sigurni, bit ce sukoba i na Balkanu. Sukobit ce se Slovenija i Hrvatska sa Srbijom, Makedonijom, kasnije sa Crnom Gorom i Republikom Srpskom, koja ce se prikljuciti Srbiji pri kraju rata. Bosna i Hercegovina ce se raspasti na dva dela, jedan deo ce biti Srbija, a drugi Hrvatska. O ishodu rata vise necu da govorim, samo znate za Bosnu i Hercegovinu. Isto tako vam mogu reci da ce Rusija i Kina postati svetske supersile.
A zašto bi Crnogorci i Makedonci išli protiv nas? Možeš li nam navesti neki konkreta razlog ili samo lupetaš gluposti.

A ovo sa napadom svjetskih sila na ISIL, to si očigledno kopirao od mene sa druge teme, jer to sam i ja isto rekao da će napad na njih prouzrokovati lančane sukobe. Očiglednio si dobio ideju na temelju mojih postova.
klokanovac is offline  
Old 10.10.2015., 18:39   #6
O bože, još jedan I svi drito na naš podforum.
Begemotica is offline  
Old 10.10.2015., 18:46   #7
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
O bože, još jedan I svi drito na naš podforum.
zato jer smo u jednom topiku hvalili moderatore ovog pdf-a...
__________________
1.) Sunce je kristal---lun
2.) "Ako uopće ne unesemo C vitamin, tijelo će ga također dobiti, ukoliko ima na raspolaganju dovoljan broj atoma ugljika, vodika i kisika (prema formuli)"---Ibrahim
3.) jebes forum bez harama
zecopas is offline  
Old 10.10.2015., 19:21   #8
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
A zašto bi Crnogorci i Makedonci išli protiv nas? Možeš li nam navesti neki konkreta razlog ili samo lupetaš gluposti.

A ovo sa napadom svjetskih sila na ISIL, to si očigledno kopirao od mene sa druge teme, jer to sam i ja isto rekao da će napad na njih prouzrokovati lančane sukobe. Očiglednio si dobio ideju na temelju mojih postova.
Ne znam o cemu vi pricate. Mislim ako ne verujete ne morate, ja samo prenosim poruku. A vlasti Crne Gore i Makedonije su htele da budu u savezu sa "zapadom" pa je narod izazvao nerede i smenili vladajuce, te su se ovi prikljucili Rusiji i Kini. A Hrvatska i Slovenija su ostale u savezu sa "zapadom". Ali Balkan nije bio toliko u sukobu, koliko su bile Rusija, Kina protiv SAD i ostalih. Najvece bitke odigrale su se na podruciju Srednje Evrope. A vi ako mislite da sam jos jedan "laznjak" kao sto sam video za "Markeca" i "Bornu Vokica" samo mislite.
Tobleron is offline  
Old 10.10.2015., 19:44   #9
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
O bože, još jedan I svi drito na naš podforum.
To je zato sta jedino ovde ludjaci operirani od logike mogu trolat trkeljajuci svoje gluposti bez ikakvih posljedica.
Govorim opcenito, a ne konkretno za otvaratelja teme... To daje posebnu car vasem podforumu.

Toblerone...
Iako nam vjerojatno ne smijes otkrit jer bi se urusio svemir, ipak, moram pitat...
Kako si doputova vamo, kakvim strojem? Ili mozda jasuci na nekoj "frekvenciji", kako vi to volite rec? Ili prelaskom u "vise stanje svijesti"?
Slayer1986 is offline  
Old 10.10.2015., 20:31   #10
Nemojte zezat čovjeka, ja mu vjerujem.
Možeš li reći, gdje se isplati pobjeć za vrijeme tog rata?
Jel se u toj tvojoj godini počinju uzgajati ljudski organi? Jesu došle kakve nove bolesti?
Jeste se susreli s izvanzemaljcima i kada? Kako su napredovali automobili, jesu na vodu, jel levitiraju?
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Old 10.10.2015., 22:37   #11
Znaš što, ja ti vjerujem u potpunosti , pusti ove nevjerne Tome, daj mi samo brojeve za sljedeći Euro jackpot, na PM i naputak di da gibam,Australija možda
numa-ha is offline  
Old 10.10.2015., 22:43   #12
Quote:
Tobleron kaže: Pogledaj post
Zdravo!

Ja sam putnik kroz vreme, dosao sam kako bih vam preneo poruku o predstojecem sukobu. Kako ga vi zovete 3. svetski rat. Dolazim iz godine 2049. Inace ja sam prvi vremenski putnik na svetu. Pre ovog vremena bio sam u 1992. godini. Eh sada zasto sam odabrao ovo vreme? Zato sto znam da su poceli veci predznaci prvog nuklearnog rata, ili kako ga vi zovete 3. svetski rat. Ako imate nekih pitanja slobodno postavite, Tko nece da veruje, neka ne veruje, ja vam samo prenosim upozorenje.
E zakasnio si. Preteko te Titor i john conor i terminator
Ima li još te trave. Ko ti je diler?
Ma šalim se, ne moj zamjeriti, nisam mogao odoliti

Hajde uzmimo da si stvarno došao kroz vrijeme kao brus wils u 12 majmuna ili kako god. Imam nekoliko pitanja ozbiljnih i nisu šala.

Kakva je ta mašina kojom si došao?
Koja će sljedečeg tjedna
biti glavna vijest u svijetu po pitanju krize na bliskom istoku?
De mi reci ko će prvi ispaliti nuklearno?
I daj kaži nam što će sljedeče nasa otkriti javnosti?
morskigolub is offline  
Old 10.10.2015., 23:34   #13
Quote:
Tobleron kaže: Pogledaj post
Ne znam o cemu vi pricate. Mislim ako ne verujete ne morate, ja samo prenosim poruku. A vlasti Crne Gore i Makedonije su htele da budu u savezu sa "zapadom" pa je narod izazvao nerede i smenili vladajuce, te su se ovi prikljucili Rusiji i Kini. A Hrvatska i Slovenija su ostale u savezu sa "zapadom". Ali Balkan nije bio toliko u sukobu, koliko su bile Rusija, Kina protiv SAD i ostalih. Najvece bitke odigrale su se na podruciju Srednje Evrope. A vi ako mislite da sam jos jedan "laznjak" kao sto sam video za "Markeca" i "Bornu Vokica" samo mislite.
Znači Crna Gora i Makedonija će stati na stranu Rusije? Okej, ovo sada već ima nekog smisla. Sorry onda, morao sam provjeriti jesi li lažnjak. Znači Rusija će natjerati Crnu Goru, Srbiju i Makedoniju protiv nas i Slovenaca, ako sam dobro shvatio? Pričaj nam još malo. Interesantno je. Koliko će Hrvatska tu pretrpjeti štete? Jel znaš možda tko će vladati Hrvatskom nakon završetka rata?
klokanovac is offline  
Old 11.10.2015., 00:46   #14
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Znači Crna Gora i Makedonija će stati na stranu Rusije? Okej, ovo sada već ima nekog smisla. Sorry onda, morao sam provjeriti jesi li lažnjak. Znači Rusija će natjerati Crnu Goru, Srbiju i Makedoniju protiv nas i Slovenaca, ako sam dobro shvatio? Pričaj nam još malo. Interesantno je. Koliko će Hrvatska tu pretrpjeti štete? Jel znaš možda tko će vladati Hrvatskom nakon završetka rata?
mrtvi zid
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Old 11.10.2015., 01:28   #15
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
O bože, još jedan I svi drito na naš podforum.
VRATI ti njega natrag u njegovu budućnost..imaš alat za to!
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 11.10.2015., 01:40   #16
Quote:
Tobleron kaže: Pogledaj post
Kao prvo Brutalis bit ce nuklearni rat pocetkom 2016 godine, i trajat ce do sredine 2018 godine.
zvonac_1 ako ovo ne smatras ozbiljnim ne moras, ja nikoga ne teram, samo sto ste vi slepi, pred ocima vam pocinje 3. svetski rat (kako ga vi trenutno zovete), stvar je u tome sto Ruska Federacija napada polozaje ISIL-a, to ce pokrenuti sled dogadjaja u koji ce se ukljuciti i SAD i Velika Britanija i Francuska, a Rusija i Kina ce ratovati na drugoj strani. Nemojte misliti da ste sigurni, bit ce sukoba i na Balkanu. Sukobit ce se Slovenija i Hrvatska sa Srbijom, Makedonijom, kasnije sa Crnom Gorom i Republikom Srpskom, koja ce se prikljuciti Srbiji pri kraju rata. Bosna i Hercegovina ce se raspasti na dva dela, jedan deo ce biti Srbija, a drugi Hrvatska. O ishodu rata vise necu da govorim, samo znate za Bosnu i Hercegovinu. Isto tako vam mogu reci da ce Rusija i Kina postati svetske supersile.

Cuj ovog ekavicara, on bi i iz buducnosti da deli Bosnu. Nisi je podElio 92.godine kad ste bili vojna sila, neces je vala ni sada.
ludibosanac is offline  
Old 11.10.2015., 08:40   #17
Sada je dosta
Begemotica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.