Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2015., 01:46   #21
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
OPREZ!!
Ne čitati priču sa vrha! To je demonski trik ulaska u ljudsku podsvijest!
jebiga pročitao sam je šta da radim sad
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 09:35   #22
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
jebiga pročitao sam je šta da radim sad
E sad ti nema spasa vise...pitaj onog lika kaj da radis on zna bolje od svih 😊
Sigurno mu bude jako drago nekome pomoci sa strahovima i egoizmom...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 10:18   #23
Oprez, ne čitati post od Spencerovskog, to je ulaz u nadsvijest...
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 11:43   #24
Quote:
muzički tobogan kaže: Pogledaj post
Oprez, ne čitati post od Spencerovskog, to je ulaz u nadsvijest...
To bi bilo savrseno da to pomogne nekoga odvuci u nadsvjest...

Nazalost to to svako sam sebe mora odvuci...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 18:11   #25
a sada malo od emonima,nekada su bili anđeli vjerni Bogu a onda Ga izdalis to su otisli na stranu Jadnika,te su baceni na Zemlju poput smeca

ukratko nekada su bili nesto,danas sus kroo nsita,a opet imaju sansu biti nesto samo ili su preglupi da prihvate ili im je Jadnik presutio neke stari jer je4 jaci od njih,a jedna od stvari je i da imaju neke sanse da se vrate,pitanje je samo kako,a Jadnik im nece to reci izgleda
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 18:22   #26
Da ali i sve to se moze protumaciti metafizicki na drugacije nacine...bas tak da scaka verzija bude istina iz svacijeg gledista...

A opet posto je sve dualno i jedna istina ...apsolutno svaka strana price je istina
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 23:25   #27
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
E sad ti nema spasa vise...pitaj onog lika kaj da radis on zna bolje od svih ��
Sigurno mu bude jako drago nekome pomoci sa strahovima i egoizmom...
Znaš ti vrlo dobro što radiš! Svojom naizgled interesantnom pričom radiš namjerno skretanje u besmišlje kako bi napravio kratkotrajni vakuum moždanih čakri koji otvara portal do ljudske duše..
Znam vas vrlo dobro a i vi mene!!!!
Tko je čitao neka izgovara Isusovu molitvu i ne čita više.
To je to
__________________
Sile tame! Stojim vam za vratom..
BudSpencerski is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2015., 23:34   #28
Quote:
BudSpencerski kaže: Pogledaj post
Znaš ti vrlo dobro što radiš! Svojom naizgled interesantnom pričom radiš namjerno skretanje u besmišlje kako bi napravio kratkotrajni vakuum moždanih čakri koji otvara portal do ljudske duše..
Znam vas vrlo dobro a i vi mene!!!!
Tko je čitao neka izgovara Isusovu molitvu i ne čita više.
To je to
Tesko je tebi u ovom svjetu ak se tolko moras boriti sa demonima...mora da ih je jako puno u tebi kad ih vidis u svemu...a sam stvaras svjet svojom percepcijom...

A te mozdane vakume i portale do duse kaj ti govoris svako otvara sam sebi i svojom voljom...
Niko drugi to nemoze otvoriti ostom tebe samog...ni bogovi ni demoni to ne rade nikome...ak neko sam ne pusti svojom voljom...

Zato prije nek sudis razmisli zasto sudis...a jedino mozes suditi greske koje u sebi prepoznajes...
Ono kaj nisi iskusil nemozes ni suditi...zato...sve ovo kaj pises je samo tvoje iskustvo i tvoji problemi i tvoji strahovi...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 00:25   #29
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Tesko je tebi u ovom svjetu ak se tolko moras boriti sa demonima...mora da ih je jako puno u tebi kad ih vidis u svemu...a sam stvaras svjet svojom percepcijom...

A te mozdane vakume i portale do duse kaj ti govoris svako otvara sam sebi i svojom voljom...
Niko drugi to nemoze otvoriti ostom tebe samog...ni bogovi ni demoni to ne rade nikome...ak neko sam ne pusti svojom voljom...

Zato prije nek sudis razmisli zasto sudis...a jedino mozes suditi greske koje u sebi prepoznajes...
Ono kaj nisi iskusil nemozes ni suditi...zato...sve ovo kaj pises je samo tvoje iskustvo i tvoji problemi i tvoji strahovi...
ma nevazno recimo,najgore je stos e nisi predstavio,njemu smrdis na demonista,a meni sto da ti kazem,senzori mi nisu najbolje ali dal si covjek ili demon ja te mogu srediti,za njega je to jako tesko,kuzis

inace mislim da su neki demoni prilicno veliki idioti,pazi foru slijedili su Jadnika,pa su izbaceni,dobili vritnjak i rpavac ZEmlja,a budale jos ne kuze da se imaju neke sanse da se vrate,sto mislis jel su neki demoni kako se kod covjeka kaze retardirani u gravu,UMu?
pa nisu svi iste jacine i pameti imas budala svuda,jel tako
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 00:27   #30
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Tesko je tebi u ovom svjetu ak se tolko moras boriti sa demonima...mora da ih je jako puno u tebi kad ih vidis u svemu...a sam stvaras svjet svojom percepcijom...

A te mozdane vakume i portale do duse kaj ti govoris svako otvara sam sebi i svojom voljom...
Niko drugi to nemoze otvoriti ostom tebe samog...ni bogovi ni demoni to ne rade nikome...ak neko sam ne pusti svojom voljom...

Zato prije nek sudis razmisli zasto sudis...a jedino mozes suditi greske koje u sebi prepoznajes...
Ono kaj nisi iskusil nemozes ni suditi...zato...sve ovo kaj pises je samo tvoje iskustvo i tvoji problemi i tvoji strahovi...
daj mi neke podatke o demonu imenom Burzum,stvarnid emon,trebaju mi informacije o njemu,djelovanje,koje moci ima i slicno sve na ZEmlji itsd
naravno ako imas muda i informacije ako nemas bolje suti jer ces psotati njihova meta,tako to biva sa slabijima,pojedu se,hahhaha
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 00:32   #31
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
ma nevazno recimo,najgore je stos e nisi predstavio,njemu smrdis na demonista,a meni sto da ti kazem,senzori mi nisu najbolje ali dal si covjek ili demon ja te mogu srediti,za njega je to jako tesko,kuzis

inace mislim da su neki demoni prilicno veliki idioti,pazi foru slijedili su Jadnika,pa su izbaceni,dobili vritnjak i rpavac ZEmlja,a budale jos ne kuze da se imaju neke sanse da se vrate,sto mislis jel su neki demoni kako se kod covjeka kaze retardirani u gravu,UMu?
pa nisu svi iste jacine i pameti imas budala svuda,jel tako
Hehehe zanimljivo si to primjetil...naravno da su demoni razni oblici svjesti i naravno da ima i glupih i pametnih 😊
Isto ko i sa ljudima svjest im se moze manifestirati prema karakteru ovisno izmedju kojih dualnosti se manifestiraju...
A to znaci cim su stvari jednostavnije i demoni su jaci...
Sve dok ne dodjes do kraj izvan svih granica dok skuzis da je sve to jedno...

Sve je nist i nist je sve...izmedju toga se manifestira sve kaj postoji i nepostoji...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 00:36   #32
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
daj mi neke podatke o demonu imenom Burzum,stvarnid emon,trebaju mi informacije o njemu,djelovanje,koje moci ima i slicno sve na ZEmlji itsd
naravno ako imas muda i informacije ako nemas bolje suti jer ces psotati njihova meta,tako to biva sa slabijima,pojedu se,hahhaha
Ja ti nicemu ne dajem imena jer je sve samo energija koja se mjenja...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 00:42   #33
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Ja ti nicemu ne dajem imena jer je sve samo energija koja se mjenja...
to je tzato jer si budala,da znas istinu znao bi i za demonska imena ali ajde nisam od tebe niti ocekivao vise,ti si us tanju poklonika nekoga i necega nsita vise nisi,oni bi ti rekli ti si rob i nsita vise,potrosna roba,hahah kuzis

ajde bar smo tebe rijesili kao roba,robovi demona me ne zanimaju potrosna roba su samo
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 00:48   #34
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
to je tzato jer si budala,da znas istinu znao bi i za demonska imena ali ajde nisam od tebe niti ocekivao vise,ti si us tanju poklonika nekoga i necega nsita vise nisi,oni bi ti rekli ti si rob i nsita vise,potrosna roba,hahah kuzis

ajde bar smo tebe rijesili kao roba,robovi demona me ne zanimaju potrosna roba su samo

Hehe dobro si si presudil da si im rob ali to je tvoj izbor zato jer si sam budala da budes slobodan...i zato zelis isto nametati svoje robstvo...ali to i ti sam znas najbolje kad mozes nekoga osuditi sa svojim manama...imas dobar ego koji je kralj svih demona
Dobro ih hranis...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 00:57   #35
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Hehe dobro si si presudil da si im rob ali to je tvoj izbor zato jer si sam budala da budes slobodan...i zato zelis isto nametati svoje robstvo...ali to i ti sam znas najbolje kad mozes nekoga osuditi sa svojim manama...imas dobar ego koji je kralj svih demona
Dobro ih hranis...
nemas pojma sa kim pricas ali od budale i sluge demona to niti ne ocekujem,jedino znas ponavljati i stavljati to na druge,ali ajde sto cu ti ja

ndaego je veliki ali i potkrijepljen nekim stvarima kuzis

dakle pitaj gazdu da ti kaze sto da radis,ili da nađes drugog gazdu jer ovaj tvoj je idiot izgleda,mislim kada si vec rob sto ne nađes pametnijeg gazdu a ne nekog nizes demona,hahha koji si ti lik

ok zanimaju me i nizi demoni,ali trenutno Burzum i neki vise,a da me zanimaju beznacajni robovi poput tebe e onda bih stvarno bio budala.ali na neki nacin sama komunikacija sa tobom znaci da sam bzudala,alis to ces volim biti budalast,znam pricati sa zivotinjama nekada a kako nebih onda i sa tobom,hahah
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:06   #36
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
nemas pojma sa kim pricas ali od budale i sluge demona to niti ne ocekujem,jedino znas ponavljati i stavljati to na druge,ali ajde sto cu ti ja

ndaego je veliki ali i potkrijepljen nekim stvarima kuzis

dakle pitaj gazdu da ti kaze sto da radis,ili da nađes drugog gazdu jer ovaj tvoj je idiot izgleda,mislim kada si vec rob sto ne nađes pametnijeg gazdu a ne nekog nizes demona,hahha koji si ti lik

ok zanimaju me i nizi demoni,ali trenutno Burzum i neki vise,a da me zanimaju beznacajni robovi poput tebe e onda bih stvarno bio budala.ali na neki nacin sama komunikacija sa tobom znaci da sam bzudala,alis to ces volim biti budalast,znam pricati sa zivotinjama nekada a kako nebih onda i sa tobom,hahah
Kak savrseno dobro prepoznajes svoju situaciju...i znas da si rob...ali si ponosni egoisticni rob jer ti neko visi od tebe rekel da si bolji a ko drugi nego ego potkrjepljeni sa malo znanja koje nameces svima na isti nacin koji tebi smeta dok ti neko istinu govori...

Ak ovo sve nije istina zakej opce imas potrebu komentirati i opravdavati se...samo se srozavas svakim komentoram i samog sebe napadas...

Ak oces slobodno nastavi...a te tvoje prjetnje...neznas ti ko sam ja to samo ti sam neznas ko si ti...
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:09   #37
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Kak savrseno dobro prepoznajes svoju situaciju...i znas da si rob...ali si ponosni egoisticni rob jer ti neko visi od tebe rekel da si bolji a ko drugi nego ego potkrjepljeni sa malo znanja koje nameces svima na isti nacin koji tebi smeta dok ti neko istinu govori...

Ak ovo sve nije istina zakej opce imas potrebu komentirati i opravdavati se...samo se srozavas svakim komentoram i samog sebe napadas...

Ak oces slobodno nastavi...a te tvoje prjetnje...neznas ti ko sam ja to samo ti sam neznas ko si ti...
da u pravu sam,samo ponavljas tuđe is tavljas drugi rpedsnak,demon ti je uzao ocito i razum ali oke,bud spencerovski te skuzio,demon niti jer sud emoni pametniji,hehe

ajde pajkiti dok jos shvacas da to mozes sam napraviti

dakle akos e na demona recimo posercem,sto da tebi radim,pa nista jer si beznacajan rob koji tezi biti los,a ne shvaca da si samo covjek,itd
blablabla

samo pazi ako si svojom voljom izabrao taj put spasa ti nema sam moras odluciti drugacije
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:16   #38
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
da u pravu sam,samo ponavljas tuđe is tavljas drugi rpedsnak,demon ti je uzao ocito i razum ali oke,bud spencerovski te skuzio,demon niti jer sud emoni pametniji,hehe

ajde pajkiti dok jos shvacas da to mozes sam napraviti

dakle akos e na demona recimo posercem,sto da tebi radim,pa nista jer si beznacajan rob koji tezi biti los,a ne shvaca da si samo covjek,itd
blablabla

samo pazi ako si svojom voljom izabrao taj put spasa ti nema sam moras odluciti drugacije
Da dobro se vidis u ogledalu prijatelju...
I sam si odlucil da budes rob...pa nebres ni smisliti nist drugo osim onoga kaj tebe muci...
Sam si izabral to a tjesis se beznadno...

Sve kaj meni govoris samo prepoznajes u sebi zato jer mene niti nevidis...
Samo vidis svoje projekcije samog sebe
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:19   #39
Quote:
Akujiki kaže: Pogledaj post
Da dobro se vidis u ogledalu prijatelju...
I sam si odlucil da budes rob...pa nebres ni smisliti nist drugo osim onoga kaj tebe muci...
Sam si izabral to a tjesis se beznadno...

Sve kaj meni govoris samo prepoznajes u sebi zato jer mene niti nevidis...
Samo vidis svoje projekcije samog sebe
gle ja na tebe gledam kao na psiaku,vidim te,malo oept pogledam a onda kazem nevazan si,tako te i sada gledan nitko psoeban,nevazan covjek ,bla bla

radi sto hoces, ako znas nesto od emonima reci,klasifikacija,imena,moci itd,a ne ovako jadno i priglupo kaos to tir adis,pa cak niti Um ti nije ensto

ja za razliku od tebe sam pricao sa demonom a ti niti za to nisi dostojan,ti si rob,ti trebas izvrsavati
a sada pomovi ovo kao dobar rob i daj drugi predznajk jer to idioti kao ti rade,jel tako
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2015., 01:28   #40
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
gle ja na tebe gledam kao na psiaku,vidim te,malo oept pogledam a onda kazem nevazan si,tako te i sada gledan nitko psoeban,nevazan covjek ,bla bla

radi sto hoces, ako znas nesto od emonima reci,klasifikacija,imena,moci itd,a ne ovako jadno i priglupo kaos to tir adis,pa cak niti Um ti nije ensto

ja za razliku od tebe sam pricao sa demonom a ti niti za to nisi dostojan,ti si rob,ti trebas izvrsavati
a sada pomovi ovo kao dobar rob i daj drugi predznajk jer to idioti kao ti rade,jel tako

Zakej tak na sebe gledas pa nije cudo da se moras podredjivati i robovati drugima...
Opet ak si bolji zakej si jos uvjek tu i kaj zelis dokazati...samo budes ostal zarobljen u svojoj iluziji...

Samo se znas hvaliti svojim problemima jer nisi sposoban preuzeti odgovornost sam za sebe...moras biti rob i svrha ti je u robovanju da se hvalis svojim granicama...i svojim stvarimima...
Rob si stvarima
Akujiki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:01.