Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2012., 10:33   #1
Muškarci i nepranje ruku poslije male nužde

Nije mi jasno zašto većina muškaraca ne opere ruke nakon nužde i zašto ne obrišu spolovilo nego misle da je dovoljno kaj ga protresu?
Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 12:27   #2
ne pranje ruku općenito, a pogotovu nakon wc-a bi trebalo biti zakonom kažnjivo.

jeste li primijetile da na mjestima gdje postoje muški i ženski wc, i kad u "našem" hoćete oprati ruke nema sapuna i papira u "njihovom" uvijek nađete i jedno i drugo?

sjećam se jednom dok sam još bila na faxu bila sam s ekipom vani u nekoj birtiji koju je pohodila uglavnom studentarija i koja je imala unisex wc. uglavnom čekalo se u redu za wc ispred mene je bilo jendo 15 ljudi od toga nekih 10 muških. iz reda sam imala pogled na prostor za pranje ruku. uglavnom ni jedno muško nije ruke opralo. dok ja nisam to iskomentirala,pa ih je zadnji oprao, valjda se osjetio prozvanim.
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 12:46   #3
Quote:
blackvelvet007 kaže: Pogledaj post
i kad u "našem" hoćete oprati ruke nema sapuna i papira u "njihovom" uvijek nađete i jedno i drugo?
Nisam primjetila.
Nikada, ama baš nikada ne ulazim u muški wc
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?
Qloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:28   #4
Quote:
blackvelvet007 kaže: Pogledaj post
jeste li primijetile da na mjestima gdje postoje muški i ženski wc, i kad u "našem" hoćete oprati ruke nema sapuna i papira u "njihovom" uvijek nađete i jedno i drugo?
Ja sam zbog toga redovito išla u muški wc. Uvijek ima papira i sapuna, a i općenito je čišći wc. Ak niš drugo, nema zalijepljenih uložaka po zidu.

Što se (ne)pranja ruku tiče, ja svaki put kad sam vani tak glasno komentiram da odjednom svi peru ruke.
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:49   #5
Nadam se da peru ruke.

A da pitas na njihovom forumu? Ipak su upuceniji.
__________________
Cemo ben, tr ni sila
Maremonti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:51   #6
Quote:
Dj Mimi kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno zašto većina muškaraca ne opere ruke nakon nužde i zašto ne obrišu spolovilo nego misle da je dovoljno kaj ga protresu?
nije mi jasno otkud ti poznaješ većinu muškaraca...mora da si pravo zauzeta
dct4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 14:04   #7
Ne operu ruke i onda nas po licu diraju
Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 14:54   #8
Znam da mi bivši i sadašnji peru ruke uvijek. A kakvi su inače muškarci po tom pitanju...mislim ništa gori od žena! Ne vidim ni žene baš da peru ruke. Ali zato poprave šminku.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 14:59   #9
Quote:
Dj Mimi kaže: Pogledaj post
Ne operu ruke i onda nas po licu diraju
To ti je dobro za ten...
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 15:02   #10
Quote:
Dj Mimi kaže: Pogledaj post
Ne operu ruke i onda nas po licu diraju
Da samo po licu...
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 15:05   #11
neće ih nikad ni počet prat, to je borba s vjetrenjačama

ja sam se jednom otvoreno pobunila na službenom mjestu di sam bila prisiljena dijeliti perifernu informatičku opremu s jednim opsesivnim neperačem, pa se niš nije postiglo osim što sam ispala netolerantna kučka

svaki misli da je njegov miško najčišći, osobito zato jer ženske kao moraju dotaknut svoje pišalice preko papira kad obave stvar, o oni zapravo samo pridržavaju svoj šmrk prstićima i tu je kao sve higijenski neupitno
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 15:10   #12
Quote:
Herbicidna kaže: Pogledaj post
neće ih nikad ni počet prat, to je borba s vjetrenjačama

ja sam se jednom otvoreno pobunila na službenom mjestu di sam bila prisiljena dijeliti perifernu informatičku opremu s jednim opsesivnim neperačem, pa se niš nije postiglo osim što sam ispala netolerantna kučka

svaki misli da je njegov miško najčišći, osobito zato jer ženske kao moraju dotaknut svoje pišalice preko papira kad obave stvar, o oni zapravo samo pridržavaju svoj šmrk prstićima i tu je kao sve higijenski neupitno
U POTPUNOSTI SE SLAŽEM.
Isto tako su cijeli dan u zapišanim boksericama jer briju da je dosta jednom protrest!
Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 15:11   #13
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Da samo po licu...

Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 15:12   #14
Ja uvijek kad mogu operem ruke.

Ali ruke operem zato jer puštam vodu, diram kvaku, a ne zato jer diram njega
Tuširam se
__________________
Brže, više, jače
mahatma_tesla is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 15:17   #15
Nakon što sam vidjela neke žene što rade,ne bih rekla da je nepranje ruku samo navika muških.

Štoviše,nikog od svojih frendova,a ni dečka,nisam ''uhvatila'' da ne pere ruke.

Ili čujem da puste vodu iz slavine ili me pitaju za maramicu da obrišu ruke ili ako smo vani po parkićima,znalo se dogodit da me pitaju za vlažne maramice.



Ne znam,ne bih rekla ''većina muškaraca'',ima i jednih i drugih
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 15:24   #16
Quote:
Sanja Enola kaže: Pogledaj post

Ne znam,ne bih rekla ''većina muškaraca'',ima i jednih i drugih
Upravo to, svaka tema koja odmah u startu ovako generalizira nema smisla.
Na mom radnom mjestu na ženskom wc-u stoji ogromni natpis : Molimo ne bacajte uloške i tampone u školjku. Hvala

Svejedno im je wc zaštopan svako par dana i majstori dolaze i sad bi ja na osnovu toga mogao zaključiti da većina žena to radi.
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 15:27   #17
Svaki pravi muškarac pere ruke prije pišanja da ne dodirne plemenitoga nečistim rukama. Nakon pišanja za to nema potrebe budući da je to najuredniji organ svakog muškarca !!!
jocajocic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 15:31   #18
Quote:
partyboy kaže: Pogledaj post
Upravo to, svaka tema koja odmah u startu ovako generalizira nema smisla.
Na mom radnom mjestu na ženskom wc-u stoji ogromni natpis : Molimo ne bacajte uloške i tampone u školjku. Hvala

Svejedno im je wc zaštopan svako par dana i majstori dolaze i sad bi ja na osnovu toga mogao zaključiti da većina žena to radi.
Nisam rekla SVI muškarci nego većina jer sam vidjela 500 puta kad sam u disku a pošto je za ženski wc kolona dugačka kilometar sve vidiš!Pa smo to komentirale.
Al sigurno da ima i žena prljavica!
Dj Mimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 15:34   #19
Quote:
Dj Mimi kaže: Pogledaj post
Nisam rekla SVI muškarci nego većina jer sam vidjela 500 puta kad sam u disku a pošto je za ženski wc kolona dugačka kilometar sve vidiš!Pa smo to komentirale.
Al sigurno da ima i žena prljavica!

A jebiga u disku je zajebano, odložiš pivu da opereš ruke i dok se okreneš nestade piva...
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 15:37   #20
Bilogdje vani, kad je ogromna gužvetina pred ženskim wc-om, uredno se prošuljam u muški.
I uvijek, ali UVIJEK, bez iznimke, su muški zahodi čistiji. I bonus - uvijek ima papira i sapuna.
Obično u muškom ako vide jednog da pere ruke, prat će i ostali.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:06.