Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2007., 00:26   #161
Wesper, ja tebe samo malo zezam, hvala ti na savjetima za peglu U živo ne bi dugo izdržala u tvom društvu ali na forumu si super
funnygirl33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 00:27   #162
Inače, mogla sam proći i jeftinije. Samo 300 kn u Merkuru.
funnygirl33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 10:10   #163
Ima li negdi kupit kvalitetnu peglu a da nije parna? Da li se takve još uopće proizvode?
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 13:41   #164
kupish parnu i ne peglash na paru
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 14:21   #165
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
kupish parnu i ne peglash na paru
To uvik i napravim, al čine mi se nekako slabije nego one stare pegle koje nisu bile na paru. One obične, vulgaris koje su trajale po 30 godina i peglale bez muke....
Možda se radi o tome da ja uvik kupim preslabu peglu, onda mi se još manje da peglat, to mi dođe ko teški fizički posao, a i ovako sam lina.....
NekaNovaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 12:27   #166
Cure, nema razloga da ne peglate na paru. S novom Tefalovom peglom odlično peglam i na paru! I puno brže! Totalno sam oduševljenja i treba mi upola manje vremena nego prije. Osim toga, mogu solidno ispeglati i presušeni veš. Ma peglica je
funnygirl33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 13:16   #167
Cure moje-i dečki, ja ne znam što bih ja bez svoje Philips peglice na paru! Ne kužim vas koje ne želite peglati s parom-pa duplo je brže i bolje! Moja je bila prilično skupa oko 600 kuna, a morala sam kupiti novu jer mi je šogorica sredila staru-pala joj je nekoliko puta,a pred zadnje su počele iskre frcat na sve strane. Odlučila sam se za Philips jer je moja mama pred 10-tak godina kupila takvu peglu u koju ide obična voda-to je onda bila novina i kada sam se udala kupila sam si i ja takvu. Mogu vam reći da začas speglam brdo veša-imam četverogodišnjeg klinca onda znate koliko robe perem i peglam. Mogu je toplo preporučit.
KalCica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 14:06   #168
Ustvari si nam htjela ispričati kako imaš groznu šogoricu


Previše para ako mene pitaš, Tefalka za 370 odlična
funnygirl33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 14:23   #169
Quote:
funnygirl33 kaže: Pogledaj post
Ustvari si nam htjela ispričati kako imaš groznu šogoricu


Previše para ako mene pitaš, Tefalka za 370 odlična
Bome da znaš da sam je skoro ubila! Koza se srondala skupa s mojom peglom niz stepenice-pa sad ti posuđuj peglu! Znam da sam je skupo platila al planiram ju imati jako dugo i mislim da je ono skuplje možda bar malo kvalitetnije-i ne posuđujem je ni za živu glavu NIKOME!
KalCica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 16:11   #170
Quote:
KalCica kaže: Pogledaj post
Bome da znaš da sam je skoro ubila! Koza se srondala skupa s mojom peglom niz stepenice-pa sad ti posuđuj peglu!
pa da, trebala je ostaviti peglu na vrhu stuba pa se sama srondati mislim stvarno
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2007., 11:01   #171
Inače, kupila sam Tefal Aquaspeed 115, 90 g, 2200 W, za samo 370 kuna, u King Crossu. Predmnijevam da sam dobro prošla.

Hvala W


Da, super si prošla- i ja imam tu peglu, i pre, pre, predobra mi je. Prije sam ful mrzila peglati, ali s ovom peglom je to postao užitak
mind the gap is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 09:44   #172
Pegla-pomoć molim!

Imam Braunovu peglu na paru ali u zadnje vrijeme od pare ni p. Nekaj se zaštopalo. Izgubila sam onu klnjižicu za održavanje iste tak da sad nemam pojma kaj da napravim. Kak da očistim?
Hvala koke
anchi777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 10:20   #173
Ako radi sa destiliranom vodom, a ti koristila ovu iz pipe.. Zastopala se radi kamenca..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 10:27   #174
Isto mi se dogodilo, ali bila je netom kupljena i odnijela sam je na servis i otad sve 5... Čuvati upute i garanciju!
howyesno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 11:08   #175
To se i meni dogodi. Uzmi čašu npr. od jogurta, stavi pola octa pola vode i stavi u peglu, upali ju i neka taj ocat izgrize kamenac. Jako stišći da ide para i radi to na balkonu ili pored prozora jer će ti cijela kuća smrdit po octu, al to ti je jedini način. A bilo je i prije koju godinu kod mene u dm tekućina po imenu "dragec" koja je bila baš za to i bila je super, mirišala je, ali sad je više nema, al probaj pitat u svom dm-u.
I nakon toga puno vode unutra ulijevaj i ispriraj. Smrdi ko vrag, al zato je poslije čista i pripremi čačkalicu da pročačkaš rupice, jer kako će bacat van kamenac tako će se zaštopat pa moraš pustit to sranje van.
avista01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 11:17   #176
Hvala


Fuj ocat
anchi777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 16:35   #177
ja sam za kuhalo kupila tabletice. raspitaj se valja li to i za glačalo. 5 kn su koštale i ne smrde.
freya.k is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2007., 18:00   #178
Quote:
freya.k kaže: Pogledaj post
ja sam za kuhalo kupila tabletice. raspitaj se valja li to i za glačalo. 5 kn su koštale i ne smrde.
Ja kupim 5 litara destilirane vode za sitno kuna, svaki valjda 6mj..
..i nemoram se zajebavat sa ciscenjem pegle, a bome nit kupovat novu..
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 09:26   #179
najbolje je koristiti pola destilirane i pola "obicne" vode

a u skoro svim ducanima bijele tehnike ima za kupit anticalc kit u prahu ili tabletama inace je to za cistit aparate za kavu,a dobro je i za pegle
rsts-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2007., 14:31   #180
sve te nove pegle imaju samočišćenje i svakih par mjeseci prije peglanja upalit samočišćenje uzet jednu kuhinjsku krpui i pritiskat paru.....sve dok ne izađe i posljednja mrvica....i ne odmah nakon tog čina ić peglat bijele hlače jer su dobile žutu fleku.. strpit se do kraja... mi koristimo kišnicu...i sve je ok...i to već par godina
krizia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:26.