Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2010., 12:50   #1
Question ŽENE I PSI-VELIKA LJUBAV??

Evo čitam ovaj forum, mnogo je zanimljivih tema, no mislim da ovakve nema ., pa se odlučih uključiti.
Naime primjetio sam da postoji jedna posebna kategorija žena, a to su žene sa psima. Većinom se radi o samim 30+ ženama, visokoobrazovanima, situiranima...I te žene imaju pse kojima poklanjaju svu svoju pažnju i ljubav, i stoga su većinom same, neudane, u prolaznim vezama ili bez istih. Negdje sam pročitao da je to zato jer imaju nerealna očekivanjima prema partnerima, traže neprekidno davanje, zato jer životinje bezuvjetno daju ljubav a njihov potencijalni partner ima nekad los dan i eto vraga. Zanima me da li ste primjetili takve stvari i takve žene, ako niste, a recimo iz zg-a ste vidjet cete ih u maksimiru, tuškancu, ribnjaku. POsebno me zanima što žene koje su se prepoznale u opisu misle o tome
Weirdmax is offline  
Received Infraction
Old 05.06.2010., 12:59   #2
a jebo te pas
a nisi razmišljao možda o tome da te žene nevezano za svoje kućne ljubimce u životu imaju prevelika očekivanja koja nijedan muškarac ne može zadovoljiti, pa onda -da ne bi bile same u životu - kupe psa?
Starbuck* is offline  
Old 05.06.2010., 13:13   #3
žene su stvorene da daju ljubav, da se brinu o nekome, da tetoše, maze i paze.. takav im je mentalni sklop u glavi, takva im je anatomija, takve su uvijek bile i takve će i ostat.

a sad jel to daju psu ili muškarcu - pa na isto ti dođe.
samo eto pas te ne može spankat, pa je to malo bed.
a dijete je skupo i kad naraste te počne zajebavat, tako da se to ne isplati

žene sa psom nisu kul, veće su mi face one sa 9 mačaka
shakiri is offline  
Old 05.06.2010., 13:13   #4
Quote:
Weirdmax kaže: Pogledaj post
Evo čitam ovaj forum, mnogo je zanimljivih tema, no mislim da ovakve nema ., pa se odlučih uključiti.
Naime primjetio sam da postoji jedna posebna kategorija žena, a to su žene sa psima. Većinom se radi o samim 30+ ženama, visokoobrazovanima, situiranima...I te žene imaju pse kojima poklanjaju svu svoju pažnju i ljubav, i stoga su većinom same, neudane, u prolaznim vezama ili bez istih. Negdje sam pročitao da je to zato jer imaju nerealna očekivanjima prema partnerima, traže neprekidno davanje, zato jer životinje bezuvjetno daju ljubav a njihov potencijalni partner ima nekad los dan i eto vraga. Zanima me da li ste primjetili takve stvari i takve žene, ako niste, a recimo iz zg-a ste vidjet cete ih u maksimiru, tuškancu, ribnjaku. POsebno me zanima što žene koje su se prepoznale u opisu misle o tome
najkasnije do 13, 30 će ti zatvoriti temu...zoofilija
zanzy is offline  
Old 05.06.2010., 14:17   #5
Imaš i dosta muškaraca koji imaju psa pa još nisam čula žene da im je to problem. Valjda zato kaj dobiju dva dlakavca u paketu ... ili dva djetinjasta stvora... Poznajem i dosta žena 30+, visokoobrazovane, samostalne i bez psa pa nikako ne mogu pronaći odgovarajućeg muškarca, a ove kojima je to uspjelo također nisu skroz zadovoljne.

Inače, nalazim se u ovom opisu. Otkako imam psa bila sam u nekoliko veza. Pas mi ne može zamijeniti partnera. Smatram se fleksibilnom osobom, nije baš da moram svaki čas imati partnerovu pažnju jer i meni treba prostora za moje interese, niti sam gladna obožavanja (mada sam jednom naletjela na tipa koji mi to fakat nije pružao). Misliš li da pas neprestano daje svoju ljubav? Misliš li da pas nema svoje loše dane? Pas može biti tvrdoglav, izbirljiv, ljubomoran, preumoran pa čak ponekad i naporan tako da i u tom odnosu trebaš uložiti dosta energije. Pas nije uvijek antistres igračka.

Moja očekivanja prema muškarcima bila bi ista imala ja ljubimca ili ne. Psa sam nabavila samo iz razloga što imam uvjete i od djetinjstva volim životinje i imam ljubimce, i to različitih vrsta. Iz mojeg iskustva mogu te i oduševiti i raspizditi svi - pas, mačka, hrčak, papagaj, pa čak i ribica.

Jedino bih naglasila da je pas ograničavajući faktor u pronalaženju partnera, neka se nitko ne uvrijedi, ali skoro kao da imaš dijete pa je to nekome ok ili mu nije ok. I razumijem da netko ne može zamisliti da mu pas živi u stanu, da usisava dlake svaki drugi dan, izlazi u šetnju u čudno doba noći i po svakojakom vremenu ili da je još povrh svega toga alergičan na dlaku. Dakle, uz sve kriterije koje bi taj moj budući trebao ispunjavati, postoji još jedan uvjet - da je psetoljubac.

E sad, tko tu kome pruža bezuvjetnu ljubav, to je dobro pitanje. Pitaj me to dok kuham paralelno dva ručka ili skupljam govna.
__________________
The truth is out there, but trust no one and deny everything!
Skylab is offline  
Old 05.06.2010., 13:33   #6
Quote:
Weirdmax kaže: Pogledaj post
te žene imaju pse kojima poklanjaju svu svoju pažnju i ljubav, i stoga su većinom same, neudane, u prolaznim vezama ili bez istih.
Da. Zbog ljubavi koju poklanjaju psu nemaju muža. To su vrlo slične emocije i odnos s psom uspješno supstituira brak.
chocolatecookie is offline  
Old 05.06.2010., 13:39   #7
meni je to preslatko!
This Girl is offline  
Old 05.06.2010., 13:44   #8
a konzumiraju li oni tu ljubav?
asdfgh is offline  
Old 05.06.2010., 13:57   #9
Quote:
asdfgh kaže: Pogledaj post
a konzumiraju li oni tu ljubav?
ha-ha. a kaj s onima solericama od 40 koje se boje pesa??
hera86 is offline  
Old 05.06.2010., 13:58   #10
Quote:
hera86 kaže: Pogledaj post
ha-ha. a kaj s onima solericama od 40 koje se boje pesa??
možda takve imaju mačke?
__________________
ursula1000 is offline  
Old 05.06.2010., 14:07   #11
Quote:
hera86 kaže: Pogledaj post
ha-ha. a kaj s onima solericama od 40 koje se boje pesa??
To indicira toliko golem strah od muškaraca i ozbiljne veze da ih užasava čak i imanje četveronožnog lajavog supstituta.

Quote:
ursula1000 kaže: Pogledaj post
možda takve imaju mačke?
Mnoga istraživanja (Stanford i Keley, 2004., i drugi) pokazala su da su žene koje su tzv. cat persons manje opsesivne partnerice u vezama od vlasnica pasa jer su ih godine imanja mačaka navikle na mačju potrebu za kontemplacijom u miru, stoga je lakše prihvaćaju kod svojih partnera i ne žaloste se pretjerano ako im partner ne skače po hlačama svaku budnu sekundu.


Ne uspijevam ozbiljno shvatiti ovu temu.
chocolatecookie is offline  
Old 05.06.2010., 13:59   #12
I što je sad tu toliko čudno ako se žene od tridesetak godina vole brinuti o psima?
Mopsi 7 is offline  
Old 05.06.2010., 14:01   #13
Quote:
Mopsi 7 kaže: Pogledaj post
I što je sad tu toliko čudno ako se žene od tridesetak godina vole brinuti o psima?
meni je čudno da je tema na ljesu, a ne npr. na kućnim ljubimcima.
asdfgh is offline  
Old 05.06.2010., 13:59   #14
Quote:
hera86 kaže: Pogledaj post
ha-ha. a kaj s onima solericama od 40 koje se boje pesa??
te imaju macke?

EDIT- ursula me prestigla
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 05.06.2010., 14:02   #15
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
te imaju macke?

EDIT- ursula me prestigla
kaj nije riječ o pesekima....
hera86 is offline  
Old 05.06.2010., 14:00   #16
Mislim da tema o ljubavi visokoobrazovanih, neudatih, situiranih Zagrebčanki koje šeću pse Maksimirom i Tuškancem ne pripada LJES-u. Ipak se ovdje piše o erotici i seksu, a i ljubav žene i psa onda ima skroz druge konotacije. Barem moja logaka tako govori.

Vrlo dvosmisleno postavljena tema, ali dobro. Tako se mogla postaviti i tema o ljubavi žene prema svom automobilu, pa reći da situirane i visokoobrazovane Riječanke uglavnom voze kabriolete i izlaze u Opatiju i Trst, te da zato nemaju vremena za vezu i brak...
zanzy is offline  
Old 05.06.2010., 14:02   #17
Quote:
zanzy kaže: Pogledaj post
Mislim da tema o ljubavi visokoobrazovanih, neudatih, situiranih Zagrebčanki koje šeću pse Maksimirom i Tuškancem ne pripada LJES-u. Ipak se ovdje piše o erotici i seksu, a i ljubav žene i psa onda ima skroz druge konotacije. Barem moja logaka tako govori.

Vrlo dvosmisleno postavljena tema, ali dobro. Tako se mogla postaviti i tema o ljubavi žene prema svom automobilu, pa reći da situirane i visokoobrazovane Riječanke uglavnom voze kabriolete i izlaze u Opatiju i Trst, te da zato nemaju vremena za vezu i brak...
ajde sta si tako stisnut

a kaj bi tek bilo da se postavi tema o muskarcima i njihovim autima?
__________________
svi cemo umrijeti.
nata_lie is offline  
Old 05.06.2010., 14:14   #18
Quote:
nata_lie kaže: Pogledaj post
ajde sta si tako stisnut

a kaj bi tek bilo da se postavi tema o muskarcima i njihovim autima?
Ženu dam, auto ne dam

Misliš li ti stvarno da je ženama (situiranim) šetnja s psom po Maksimiru nadomjestak za muškarca (i neke lijepe stvari koje kvalitetan muškarac pruža)?
zanzy is offline  
Old 05.06.2010., 14:15   #19
Postoje li psi s kreditnim karticama?
chocolatecookie is offline  
Old 05.06.2010., 14:17   #20
Komicno.
Imam 4 psa i vise se ja trudim oko njih nego oni oko mene. A o ciscenju necu ni pisati.
Jos sam u braku.
A o ocekivanjima: ne postoji muskarac (kada ste u braku) koji bi pod bracnim okolnostima ispunio ocekivanja jedne prosjecne zene u braku. Normalno, van braka je sve moguce. Ali zene to ne znaju kada se zaglavljuju u brak.
Psi sa time nemju nikakvu vezu.
Nemaju ni papagaji, te ostale kucne maze.
Slizim is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger