Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2007., 15:52   #1
NLO iskustva i viđenja

evo, potaknut cinjenicom da su se u zadnje vrijeme, barem koliko se meni cini, pojavile razne vijesti o nlo-ima u svijetu, odlucio sam otvoriti ovu temu, gdje bi svi koji su vidjeli nesto mogli podijeliti svoja iskustva...

e sad, s obzirom da NLO znaci Neidentificirani Leteci Objekt, ne bi htio da se odmah pojave predrasude da je rijec iskljucivo o vanzemaljskim tehnologijama ili sto vec, nego upravo o stvarima koje ste vidjeli, a ne mozete ih identificirati.

pa da krenemo, ja cu probati napisati nesto o onome sto sam ja vidio, i sto me stvarno fasciniralo, i iako je bilo davno, jos uvijek se dobro sjecam.

ok, bilo je to 1996 ili 97, zagreb, jednog radnog dana, mislim da je bila zima, negdje oko 5-6 sati navecer, bio je mrak.
sa prijateljem sam cekao autobus na okretistu kod savskog mosta, koje je jako prometno, i bilo je jos jako puno ljudi oko nas. odjednom smo primjetili svjetla na nebu, njih cetiri ili pet bijelih i u sredini jedno manje, crveno... e sad, raspored svjetala nije bio onakav kakav je na avionima, nego su bila postavljena vodoravno, jedno do drugog... taj objekt ili sta vec, je izgledao kao da je bio jako nisko, ili je bio jako velik, ali nije bilo apsolutno nikakvog zvuka. nacin na koji se kretao po nebu je bio stvarno nevjerovatan, i svatko, bez ikakvog iskustva je mogao vidjet da se ne radi o nekom avionu, zato sto je prebrzo mijenjao smjer i visinu. gomila ljudi je gledala to i komentirala, tako da nisam samo ja to vidio.
s obzirom da nasa vojska ima neka dva prastara miga, koja sam, by the way, vidio nedavno kako lete, to sigurno nije bilo to. tromi su i njima treba luk od nekoliko kilometara da se okrenu, a uz to su i nevjerovatno bucni.
za helikopter je bilo prebrzo.

poanta je, sljedeci dan su novine bile pune clanaka o "nlo-u iznad zagreba" i razni ljudi su pricali sto su vidjeli. sjecam se da je bio intervju s nekim likom koji je zrakoplovni tehnicar ili nesto, koji je rekao da to sigurno nije bio avion.

zao mi je sto nemam te novine, pokusavao sam naci nesto na netu o tome, ali nista...

eto, sigurno se netko od vas sjeca toga, a i ostali mogu ispricat svoje dozivljaje.
__________________
Throughout human history, we have been dependent on machines to survive. Fate, it seems, is not without a sense of irony.
riot is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 18:51   #2
Jednu noć, tamo negdje u ljeto 2001., ja i frend smo se dosađivali na rivi na otoku.
Odjednom se na nebu pojavila skupina svjetala, različitih boja, od crvene do zelene... Bilo je 7 svjetala, 6 poredanih tako da tvore vrhove pravilnog šesterokuta i jedno u sredini.
Rotiralo je i brzo se premještalo s jedne strane neba na drugu, a neki put se učinilo i da mjenja visinu.
Ostali smo zaprepašteni-.. Paf!... totalna konfuzija

Dilema i strah su nam nestali nakon par minuta, kad je tu svjetleću pojavu počeo pratiti čudan zvuk - UNC UNC UNC UNC UNC !!

Kad smo spustili pogled prema gradu, bilo je očito - noćni klub Gotham je nabavio dobar reflektor
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 19:01   #3
ja i frend smo jednom na nebu vidjeli neko crveno svjetlo na nebu i bas smo se pitali sta je to...ujutro ja uzmem novine i okrenem zadnju stranu "Glasa Istre" i vidim pise "NLO viden u Istri?" (u tom smislu) i vidim sliku onog crvenog svjetla...
__________________
Don't worry,be happy
Elektron is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 19:45   #4
u mom šoru se pojavilo znamenje u žitu, pa smo išli provjerit energiju unutar znamenja al smo shvatili da je sve namještaljka jer da to jesu napravili neki nlo-i nebi nas unutar znamenja žderali komarci garant.
spiral stair is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 19:49   #5
hm, da bar ja vidim nekakav NLO. ali nikad ništa. bježe od mene kao vrag od tamjana.
vidio sam meteore, bolide, iridiume, ISS, Merkur, Veneru, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, par kometa, jedan asteroid, meteorološki balon, zrakoplove, helikoptere, konzumove vrećice kako napadaju iz visina, helijeve balone, galebove, golubove, njorke, lentikularne oblake, ... ne mogu se više sjetiti. ali nikad niti jedan jedini NLO.
greya ne bih htio vidjeti, pogotovo u nekakvoj šumi.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 19:56   #6
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
hm, da bar ja vidim nekakav NLO. ali nikad ništa. bježe od mene kao vrag od tamjana.
vidio sam meteore, bolide, iridiume, ISS, Merkur, Veneru, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, par kometa, jedan asteroid, meteorološki balon, zrakoplove, helikoptere, konzumove vrećice kako napadaju iz visina, helijeve balone, galebove, golubove, njorke, lentikularne oblake, ... ne mogu se više sjetiti. ali nikad niti jedan jedini NLO.
greya ne bih htio vidjeti, pogotovo u nekakvoj šumi.
I od mene bježe

Teta mi je vidla čak i Majku Božju, dvaput. A ja ništa i ništa, osim strašnih krtica
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 21:29   #7
opet nlo-i,ne znam odkuda ta neprekidna inspiracija za to,pa zar to nisu samo letjelice napravljene u doba nazi-njemacke i koje su se poslije radile za tijekom hladnog rata.

evo primjer VRIL7-


I princip rada samo nitko nece razumit http://evg-ars.narod.ru/tor.htm
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 22:01   #8
kakve su to kvake-slova, ništa ja to ne kužim, je to kineski?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 22:09   #9
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
kakve su to kvake-slova, ništa ja to ne kužim, je to kineski?
To ti je njemacki koji se koristio u doba III Reicha...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 22:15   #10
Quote:
spiral stair kaže: Pogledaj post
u mom šoru se pojavilo znamenje u žitu, pa smo išli provjerit energiju unutar znamenja al smo shvatili da je sve namještaljka jer da to jesu napravili neki nlo-i nebi nas unutar znamenja žderali komarci garant.
To ti je susjedu povalio svaler a onda naisao njen muz i ganjao ih sjekirom. (najveci krug).
Oni manji krugovi su posljedica toga sto se svaler usrao od straha. Jedan veci krug pored manjih, je posljedica toga sto se susjed skliznuo na govno i pao na guzicu.
Crvene tocke u predjelu susjedinih genitalija nisu od uboda dzinovskih komaraca, vec depilira picku kombinirkama.
Dakle, sve je racionalno objasnjivo...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 23:01   #11
Quote:
DracoZevilOne kaže: Pogledaj post
...I princip rada samo nitko nece razumit http://evg-ars.narod.ru/tor.htm
pa daaaa!!!!
naravno

kako se toga nismo ranije sitili
.......tako je jednostavno.......
__________________
 Waspova mala škola pjevanja <- je, link je
dataX is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 01:04   #12
da, da, da....

i onda se cudite sto vas nitko ne shvaca ozbiljno

ok, za endimiona mi je jasno da nikad nije vidio nlo, zato sto je tako jako pametan pa zna tocno sto je svaki put na nebu...

(by the way, znam kako izgledaju "meteori, bolidi, iridiumi, ISS, Merkur, Venera, Mars, Jupiter, Saturn, Uran, par kometa, jedan asteroid, meteorološki baloni, zrakoplovi, helikopteri, konzumove vrećice kako napadaju iz visina, helijevi baloni, galebovi, golubovi, njorci i lentikularni oblaci", nisam neobrazovan i retardiran... )
__________________
Throughout human history, we have been dependent on machines to survive. Fate, it seems, is not without a sense of irony.
riot is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 01:12   #13
ajme riot, nisam rekao da da si neobrazovan i retardiran, samo sam rekao što sam sve ja vidio, te da nikad nisam vidio NLO.
misliš da ne bih volio vidjeti? pa to bi mi bilo tako zakon. koliko puta sam ležeći u vrtu mislio na to kako bi bilo zakon vidjeti NLO, pogotovo da ga još netko vidi sa mnom. ali, nikad ništa. samo po koji usamljeni satelit magnitude 1,2,3 koji jezdi kroz nebo i na kraju utone u sjenu.
nisam rekao da ne postoje. svakako ima neidentificiranih letećih objekata. jednostavno se ne zna što su. ružno je to što postoji velika sprdnja s tim, i što je hrpa prevaranata zbog kojih su ljudi otupili.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2007., 01:33   #14
da, ok, malo sam pretjerano reagirao, ali stvar je u tome da me stvarno nervira cinjenica da te ljudi odmah svrstavaju u neke cudne kategorije ako samo zelis rec da si vidio nesto sto ne mozes objasnit...
__________________
Throughout human history, we have been dependent on machines to survive. Fate, it seems, is not without a sense of irony.
riot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 11:27   #15
ja sam uslikao mobom na nebu 3 različite svijetleće kugle,19.12.2004 oko pola 4 ujutro.zanimljivo je to što sam idući dan pročitao na teletekstu da je to isto viđeno u indoneziji i da se navodno jedna manja od te tri srušila.eto ak nekog zanima slika nek se javi na [email protected] pa ću mu poslat
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 11:39   #16
mrki, pa nalijepi copyright na sliku i stavi ih ovdje.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 11:19   #17
Proslo sam ljeto kad sam izasao ispod tusa, cuo nekakav zvuk ( kao kad si blizu trafostanice, samo jos piskutaviji) koji se sve vise pojacavao i unutar 10 sekundi dostigao max. Dosao sam na prozor jer sam uocio da dopire izvana...sve to su culi a na kraju vidjeli i moji susjedi s udaljenosti od kakvih 5 metara...no kad sam ja dosao na prozor u tom trenutku "nesto" s lijeve strane na prozoru je zapištalo toliko jako da sam se usro, doslovce..i odletjelo,kao da sam ga prepao...velicine je bilo vrapca al nije se tako kretalo, vise kao da je imao nekakav rotor, kako god glupo to zvucalo..odletjelo je vrlo v rlo brzo i dalje urlalo, i tako jos jedno 2 sekunde dok nije bilo dovoljno daleko da ga vise nismo culi...nikom od nas nije jasno sto bi to moglo biti al takav zvuk nikad nitko od nas nije ni cuo ni znao da postoji u prirodi tj,. da je od prirode...inace ne vjerujem u te priče, al ovo sto sam vidio mi je totalno neobjasnjivo, i zastrasujuce...inace magistar sam, tehničke struke i stvarno sam zaprepasten pa cak jos i danas jer to mi je apsolutno sve skupa djelovalo totalno cudno, na trenutak kao da sam dozivio neko glupo izvantjelesno iskustvo...bilo mi je i jos mi je grozno i 100% istinito, imam svjedoka....uzas, nadam se da je to neka nova vrsta insekata (bar za mene nova) koje jos nisam vidio ni upoznao..
__________________
?????lovac na pacijente?????
qsebastian is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 11:34   #18
Quote:
qsebastian kaže: Pogledaj post
Proslo sam ljeto kad sam izasao ispod tusa, cuo nekakav zvuk ( kao kad si blizu trafostanice, samo jos piskutaviji) koji se sve vise pojacavao i unutar 10 sekundi dostigao max. Dosao sam na prozor jer sam uocio da dopire izvana...sve to su culi a na kraju vidjeli i moji susjedi s udaljenosti od kakvih 5 metara...no kad sam ja dosao na prozor u tom trenutku "nesto" s lijeve strane na prozoru je zapištalo toliko jako da sam se usro, doslovce..i odletjelo,kao da sam ga prepao...velicine je bilo vrapca al nije se tako kretalo, vise kao da je imao nekakav rotor, kako god glupo to zvucalo..odletjelo je vrlo v rlo brzo i dalje urlalo, i tako jos jedno 2 sekunde dok nije bilo dovoljno daleko da ga vise nismo culi...nikom od nas nije jasno sto bi to moglo biti al takav zvuk nikad nitko od nas nije ni cuo ni znao da postoji u prirodi tj,. da je od prirode...inace ne vjerujem u te priče, al ovo sto sam vidio mi je totalno neobjasnjivo, i zastrasujuce...inace magistar sam, tehničke struke i stvarno sam zaprepasten pa cak jos i danas jer to mi je apsolutno sve skupa djelovalo totalno cudno, na trenutak kao da sam dozivio neko glupo izvantjelesno iskustvo...bilo mi je i jos mi je grozno i 100% istinito, imam svjedoka....uzas, nadam se da je to neka nova vrsta insekata (bar za mene nova) koje jos nisam vidio ni upoznao..
mozda cvrcak(zrikavac) s dopplerovim efektom
DracoZevilOne is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 14:08   #19
Quote:
DracoZevilOne kaže: Pogledaj post
mozda cvrcak(zrikavac) s dopplerovim efektom
a mozda je bila mala, leteca trafostanica...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2007., 14:32   #20
ČOVEK MOLJAC
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.