Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2007., 17:13   #21
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ok je li ti to nama govoriš da upravo masturbiraš?
Ne, zašto?
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 17:14   #22
čula sam za tu kundalini energiju i da moze bit opasno kad se pocne budit...kao ako ju ne znamo pravilno usmjerit daj nek mi neko objasni kaj je to i tantra i to ne kuzim nista i to je navodno neka sexualna energija zivotna energija...
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 17:17   #23
Quote:
plavushazg kaže: Pogledaj post
čula sam za tu kundalini energiju i da moze bit opasno kad se pocne budit...kao ako ju ne znamo pravilno usmjerit daj nek mi neko objasni kaj je to i tantra i to ne kuzim nista i to je navodno neka sexualna energija zivotna energija...
Da, na dobrom si putu, neznam ni ja dovoljno, imaš link na početku...učim se i ja i zato pitam...jer mislim da se meni događa ta energija...
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 17:18   #24
Quote:
plavushazg kaže: Pogledaj post
čula sam za tu kundalini energiju i da moze bit opasno kad se pocne budit...kao ako ju ne znamo pravilno usmjerit daj nek mi neko objasni kaj je to i tantra i to ne kuzim nista i to je navodno neka sexualna energija zivotna energija...
ne postoji nikakva konkretna energija ni enerđija, to je nekakav woo woo izraz za običan libido. energija je tu u prenesenom značenju.

čovjeku se prijebalo, to je sve.


Quote:
blog kaže:
Ne, zašto?
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 17:19   #25
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ne postoji nikakva konkretna energija ni enerđija, to je nekakav woo woo izraz za običan libido. energija je tu u prenesenom značenju.

čovjeku se prijebalo, to je sve.



Sad pak ti trkeljiš spošrotanu kuruzu
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 17:21   #26
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post

čovjeku se prijebalo, to je sve.

ja ću popizdit s tobom
je, endi, možda mu se prijebalo (), ali kad naučiš manipulirati seksualnom energijom, osjećaš se............inspirativno.
ah
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 17:27   #27
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
ne postoji nikakva konkretna energija ni enerđija, to je nekakav woo woo izraz za običan libido. energija je tu u prenesenom značenju.

čovjeku se prijebalo, to je sve.



da i dobro da mu se prijebalo....ta energija je pokretačka i dok imate sex nagon je dobro a i mnogi manipuliraju samo kak bi onesposobili druge da ne seve...
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 17:29   #28
Quote:
diki kaže: Pogledaj post

ja ću popizdit s tobom
je, endi, možda mu se prijebalo (), ali kad naučiš manipulirati seksualnom energijom, osjećaš se............inspirativno.
ah

tebi sam rekao kako to kod mene ide.

prijebalo... tek sad vidim
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 17:35   #29
Quote:
plavushazg kaže: Pogledaj post
da i dobro da mu se prijebalo....ta energija je pokretačka i dok imate sex nagon je dobro a i mnogi manipuliraju samo kak bi onesposobili druge da ne seve...
ehm....molim?
kako misliš "mnogi manipuliraju kako bi onesposobili druge da ne ševe". ne razumijem

@endi, glavno da se ti i ja razumijemo
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 17:59   #30
pa, shvacas da se na radnom mjestu isto bore za opstanak i da postoje manipulacije kak bi se nekog onesposobilo za rad tako i kod sexa...recimo kad se covjek ne krece moze se razbolit tako je i sa tom sexualnom energijom, manipulacija u smislu da nemaju djece i kaj ja znam sto sve...
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 18:07   #31
Quote:
blog kaže: Pogledaj post
Jedna od životnih energija o kojoj malo znamo i ne razmišljamo baš previše.Pojavila se izgleda u mom slučaju, odnosno probudila i da ne velim "divlja" , il ne više ni sam ne znam.Pojavi se zujanje u ušima kao neki omotač oko mene i stalno je prisutno.
Trebam mišljenje i pomoć znalaca što i kako se ponašati i raditi s tom energijo.
Jer nije mi dovoljno čitati o tom, trebam konkretne i radne poteze da se uskladim.Pa molim o tome tko zna da me uputi, gdje i kako??
Nešto sam malo čitao ali praktično mi je hitno izgleda potrebno!?!
Vjerojatno ti je tlak porasao, ako čuješ zujanje u ušima. Možeš probati s meditacijom, jedi manje bijelog šećera i crvenog mesa i povremeno se isprazni. I nemoj s takvim stvarima gnjaviti ljude na ovom forumu.
Buđenje Kundalini energije je izuzetno rijetka pojava i ajmo se kladiti da se kod tebe nije dogodila, jer bi upao u ekstazu nakon koje više ne bi mogao ni pisati ovu poruku...
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 18:09   #32
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
radi vježbe disanja. uspravno sjedi i diši. ja meditiram uz svijeću, tu i tamo...i to mi paše jer mi često nedostaje "vatra" .
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 18:13   #33
Vjerojatno ti je tlak porasao, ako čuješ zujanje u ušima. Možeš probati s meditacijom,

jedi manje bijelog šećera i crvenog mesa i povremeno se isprazni.


I nemoj s takvim stvarima gnjaviti ljude na ovom forumu.
Buđenje Kundalini energije je izuzetno rijetka pojava i ajmo se kladiti da se kod tebe nije dogodila, jer bi upao u ekstazu nakon koje više ne bi mogao ni pisati ovu poruku...

e sad mene zanima kakva ekstaza, kak rijetka pojava kad kažu da se svima dogadja?

ahahahahha i meni ponekad zuji u ušima i ne samo to meni se i vrti u glavi i povraća mi se kad vidim nekek stvari ali ovo nema veze s kundalini temom...i ja zelim znat kaj je to kundalini
__________________
Sorry for being so fucking sexy.
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 18:14   #34
Quote:
i to mi paše jer mi često nedostaje "vatra" .
a možda riba na gradele?
shakti9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 18:25   #35
Quote:
plavushazg kaže: Pogledaj post
Vjerojatno ti je tlak porasao, ako čuješ zujanje u ušima. Možeš probati s meditacijom,

jedi manje bijelog šećera i crvenog mesa i povremeno se isprazni.


I nemoj s takvim stvarima gnjaviti ljude na ovom forumu.
Buđenje Kundalini energije je izuzetno rijetka pojava i ajmo se kladiti da se kod tebe nije dogodila, jer bi upao u ekstazu nakon koje više ne bi mogao ni pisati ovu poruku...

e sad mene zanima kakva ekstaza, kak rijetka pojava kad kažu da se svima dogadja?

ahahahahha i meni ponekad zuji u ušima i ne samo to meni se i vrti u glavi i povraća mi se kad vidim nekek stvari ali ovo nema veze s kundalini temom...i ja zelim znat kaj je to kundalini
http://en.wikipedia.org/wiki/Kundalini

To je preopširna tema da je ovdje raspravljamo. Sumnjam da bi ti puno ljudi to znalo objasniti. U wikipediji ti je dano sve bitno. U principu, to je spiritualno stanje, najčešće nastalo nakon dugih i posebnih tehnika meditacije. Rijetko se javlja bez meditacije, a onda je rezultat izvanredne potrebe za spiritualnosti, tzv. spiritual emergency. To što kundalini vežu uz seksualnu energiju je zato što se navodno proces odvija od dna kralježnice prema gore (od prve, seksualne čakre naviše). Kažem navodno, jer je to subjektivan dojam, sam događaj, koliko znam, nije nitko izmjerio nekim instrumentima.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 18:44   #36
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
Vjerojatno ti je tlak porasao, ako čuješ zujanje u ušima. Možeš probati s meditacijom, jedi manje bijelog šećera i crvenog mesa i povremeno se isprazni. I nemoj s takvim stvarima gnjaviti ljude na ovom forumu.
Buđenje Kundalini energije je izuzetno rijetka pojava i ajmo se kladiti da se kod tebe nije dogodila, jer bi upao u ekstazu nakon koje više ne bi mogao ni pisati ovu poruku...
Ja izgleda upadam pomalo u ekstazu, tu i je problem, samo trebam pomoć i znanje da se znam ponašat, to trebam, ne očekujem od nikoga da mi vjeruje, nego od onoga tko zna da mi pomogne
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 18:53   #37
Quote:
MoW kaže: Pogledaj post
da....
ah ta vatra , ne mogu s njom,a ne mogu ni bez nje
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 18:55   #38
Quote:
shakti9 kaže: Pogledaj post
a možda riba na gradele?
eeeee, lipa moja, vidiš kako ti pogodiš bit.
sva sam "od vode", pa moram nekako vatru nadomjestiti
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 19:31   #39
Quote:
blog kaže: Pogledaj post
Jedna od životnih energija o kojoj malo znamo i ne razmišljamo baš previše.Pojavila se izgleda u mom slučaju, odnosno probudila i da ne velim "divlja" , il ne više ni sam ne znam.Pojavi se zujanje u ušima kao neki omotač oko mene i stalno je prisutno.
Trebam mišljenje i pomoć znalaca što i kako se ponašati i raditi s tom energijo.
Jer nije mi dovoljno čitati o tom, trebam konkretne i radne poteze da se uskladim.Pa molim o tome tko zna da me uputi, gdje i kako??
Nešto sam malo čitao ali praktično mi je hitno izgleda potrebno!?!
__________________
Problem s nasim vremenima je taj da budućnost više nije što je nekad bila.
Paul Valery
blog is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2007., 21:46   #40
Dragi blog,mislim da si malo zabrijao.Kako da ti nesto kazemo na osnovi zvoga posta.Nisi nam dao dovoljno podataka.Zujanje u usima pak moze biti i zbog neprohodnosti krvnih zila , osobito u podrucju vrata, a i ako ti je neko bacio petardu.
Budi malo konkretniji - sto si radio da ti se nesto pocelo dogadjati, imas li problema (osim ovog), koji ne znas kako rijesiti, i sl.
monsignor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.