Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2010., 15:18   #1
Question Dlakavost u trudnoći

Nisam uspjela naci temu o ovome na forumu, pa bih molila help!
Otkako sam zatrudnila pojavile su mi se dlake oko pupka i sve su tamnije,uzas
Pa ako imate iskustva s time,dali da ih se rijesim ili da ne diram, hoce li same opet nestati?
nelica985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 15:24   #2
Tak je i meni. sav mi trbuh odlakavio, ali zato dlake na nogama slabije rastu. ja to niš ne diram jer će bit samo gore. a poslije trudnoće se to vrati u normalu jer to je sve od hormona
__________________
PRODAJA
LA SUKI is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 15:25   #3
bu ispalo! Ja sam dobila na faci pa mi je dok rekao da je to normalno i da bu otislo samo od sebe!
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 15:34   #4
Hvala na odgovorima
Nadam se da ce nestat,ruzno izgleda,vec sam ih mislila s voskom sredit, al necu sad nis dirat
nelica985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 16:09   #5
Quote:
nelica985 kaže: Pogledaj post
Nisam uspjela naci temu o ovome na forumu, pa bih molila help!
Otkako sam zatrudnila pojavile su mi se dlake oko pupka i sve su tamnije,uzas
Pa ako imate iskustva s time,dali da ih se rijesim ili da ne diram, hoce li same opet nestati?
Ak te tješi,ja mogu pletenice na raznim mjestima isplest.

Razmišljam o prodaji dlaka nekom frizeraju za ekstenzije.
smucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 18:26   #6
i meni su oko pupka..
hormooooni.. čuda
__________________
15.05.'10. stigao Fran-naše malo čudo :) 31.05.'12. stigao Tin-naše drugo malo čudo :)
metix is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 18:34   #7
One ispod pupka sam bila voskom očupala jer me bilo sram na uzv ići s njima.... mužu sam sve svece i rodbinu nabrojala dok je vukao traku..... da, da, znam da to nije normalno, al žive smo i ja i mala.... a kak se tek bunila iznutra.... i mlatila me .... za krepat.... ko da njoj nekaj čupam, valjda je kužila kak sam nabrijana.
One iznad pupka su mi bile veći problem, bilo me frka čupati, počele su tamniti, ma katastrofa... srećom pocrkale su par tjedana nakon poroda.

Tak da... nemojte se sekirati, neće trajati vječno .

Zadnje uređivanje lehaha : 19.02.2010. at 18:40.
 
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 18:37   #8
Nelica, ne brini
Meni su se skoro odmah pojavile dlake iznad pupka. Imala je i sestra tako i sve je otišlo samo nakon poroda.
Bio mi je urnebes kad je mm primjetio i pita on mene: Pa ti nisi prije imala dlakav trbuh ili?
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 20:16   #9
joj super,vec sam mislila da je to pocetak jednog horora i pitala se gdje ce jos izbiti
nelica985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 16:35   #10
nije...neke zene dobe plikove , akne...svasta....
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 18:11   #11
meni se smanjila dlakavost po nogama... prije sam se depilirala svaka 2 dana, a sad prođe 3-4 tjedna da nemam skoro ništa... oko pupka mi nije ništa naraslo, a po preponama i ispod pazuha i dalje rastu jednakom brzinom kao i prije trudnoće
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 19:20   #12
Meni su se u trudnoči pojavile na licu grozno kao bafe i sve do brade su se raširile...uf.... (evo nakon poroda su se lagano ispadale i nakon 8 mjeseci ih nema )
__________________
M.2009 ....Stiže princeza 2015..
http://tickers.TickerFactory.com/ezt.../a6c2/preg.png
mazuljkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 20:17   #13
kaj 8 mj??? Ja cu do kraja trudnoce izgledati ko jeti a imati cu trbusinu toliko da cu na bok uloaziti u sobu....mozda se zaposlim u cirkusu....
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 20:18   #14
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
meni se smanjila dlakavost po nogama... prije sam se depilirala svaka 2 dana, a sad prođe 3-4 tjedna da nemam skoro ništa... oko pupka mi nije ništa naraslo, a po preponama i ispod pazuha i dalje rastu jednakom brzinom kao i prije trudnoće
blago ti se....
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2010., 21:51   #15
a ima vremena još do kraja trudnoće da se to izmijeni... iskreno se nadam da neće
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 08:48   #16
Quote:
Zvrksa kaže: Pogledaj post
meni se smanjila dlakavost po nogama... prije sam se depilirala svaka 2 dana, a sad prođe 3-4 tjedna da nemam skoro ništa... oko pupka mi nije ništa naraslo, a po preponama i ispod pazuha i dalje rastu jednakom brzinom kao i prije trudnoće
Meni se isto smanjila dlakavost po nogama, i npr nausnicu moram puno rjeđe skidati,a i podrugim dijelovima, tako da ne znam da li ima veze s T (e sad da je samo po nogama, zimi kako mi se čini uvijek sporije rastu, možda zbog čarapa, rekla bi da nema veze s T). Ne mogu se sjetiti ovih svari od prije, ovo mi je 3.T.
Laura-L is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 08:55   #17
meni to definitivno ima veze s trudnoćom... nikad mi nisu tak sporo rasle... i to mi se dogodilo i prijateljici, koja je nosila muško dijete, također od 5. mj. trudnoće
__________________
moj dućkas
Zvrksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 10:37   #18
na nogama ih ne diram po 3 mj otkad sam T, al trbuh a prije skoro nisam ni imala dlaka na njemu..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 12:02   #19
Ja nikada nisam imala dlake ni po nogama ni po pazusima, osim malog grmića dolje koji je bio taman za bikini (ah, ti dani, kada nisam brinula kada dođe ljeto i treba uskočiti u badić).
A sada, počele rasti i po nogama, pa ih par puta obrijala (glupača) i dolje su se umnožile, i imam neke čudne svijetle dlake ispod pazuha i po trbuhu, bojim se to dirati i brijati, da mi ne bi ostale.
Sve računam da će nakon trudnoće nestati, mislim da su to hormoni ili tako nešto.
__________________
Run, run
Ice, ice is coming
coldasice is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 23:23   #20
Vidim da nije svima isto,uostalom kao i mnoge stvari..meni osobno dlake u ovoj drugoj trudnoci jako sporo rastu,pogotovo na rukama i nogama..inace sam poprilicno,da ne kazem jaaako dlakava pa eto voskom depiliram i dlake na rukama..prije T narasle bi mi za 2 mjeseca a sad i evo nakon 4 mjeseca nemam potrebu ici kozmeticarki..u prvoj trudnoci bilo je isto kao i kad nisam trudna..eto sta su hormoni!
MonyB is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:01.