Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2011., 22:55   #61
Quote:
malimi kaže: Pogledaj post

u svakom slučaju, velika vam hvala na ovom topiku, riješile ste mi višegodišnje nerviranje oko pudera tijekom zime. i oprostite što sam ovako opširna, forum uglavnom samo čitam i detaljnost nekih postova mi zna biti od velike pomoći, pa se i sama raspisah...
Baš mi je drago da ti je super, i zavidim ti. Meni je to najsavršeniji puder ikad, a nijedna nijansa mi ne odgovara..
__________________
TBS Webshop TBS Facebook page
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2011., 08:18   #62
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Baš mi je drago da ti je super, i zavidim ti. Meni je to najsavršeniji puder ikad, a nijedna nijansa mi ne odgovara..

ja sam žuta, pa sam uvijek muku mučila jer su mi svi puderi em bili roskasti, em bi na meni još više povukli na rozo, oksidacija na kvadrat. ali me čudi da chanel, osim u aqua varijanti, nije smislio bar pokoju nijansu za rozi podton, šteta. neutralni se još mogu provući, ali rozi podton je totalno zakinut.
ništa, nadajmo se da će im i to pasti na pamet, dior je to super riješio i pokrio sve podtonove, taj sustav mi jedini ima smisla ako želimo zadovoljiti kupce.
malimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 09:47   #63
i ja sam za svoju suhu kožu kupikla jedan vitaluimere od chanela .. 20 clair .. ali me zanima jeste li negdje vidjeli svjetliju nijansu od ove ... vidim na njihovoj stranici da ima 9 nijansi i to 3 svjetlije od 20 clair
Dorja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 11:37   #64
Quote:
Dorja kaže: Pogledaj post
i ja sam za svoju suhu kožu kupikla jedan vitaluimere od chanela .. 20 clair .. ali me zanima jeste li negdje vidjeli svjetliju nijansu od ove ... vidim na njihovoj stranici da ima 9 nijansi i to 3 svjetlije od 20 clair
Koji si podton kože?
The_Tea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 12:58   #65
Quote:
The_Tea kaže: Pogledaj post
Koji si podton kože?

ma joooj ... roza podton ( crvenilo na licu ) .. i znam da bi trebala takve nijanse koristiti ali ja kad stavim roza puder samo pojačam crvenilo i te crvenkaste nijanse na licu i zato sam kupila ovan 20 clair koji je totalno žut i koji ne izgleda loše na mom licu ... samo da mi je nijansa svjetlija a u Limoniu u Osijeku nisam našla pa me zanima jel ima još negdje chanell kozmetika osim u Limoniu ili je to samo tako u osječkom limoniu
Dorja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 22:09   #66
Može još preporuka za tekuće pudere za suhu kožu...
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2011., 22:41   #67
Quote:
.lee. kaže: Pogledaj post
nadam se da ću možda ovdje nabasat na nakog s istim problemom i mogućim rješenjem za taj problem
naime, moja koža je strašno suha i podložna "ljuštenju" pa se stalno moram lickat kremicom, pogotovo zimi.
do sad sam isprobala masu različitih pudera i kod svakog isti efekt. faca mi se počne ljuštit u sitnimsitnimsitnim krpicama, a puder ko da se skuplja na određenim točkama na licu (sredina čela, obrazi odmah kraj usana, jagodice) i onda izgledam ko da sam stavila puder samo na te dijelove lica odvratno nešto.
jel ima (ili je imao) možda ko sličan problem? neki savjet koji da puder isprobam?
pliz...

imam isti problem, rješavam to s oriflame giordani gold anti-age tekućim puderom, iako ima anti age svojstva nemam drugog izbora, iako sam u ranim 20-ima mislim da to tolko nije na odmet (nikad nije prerano s prevencijom jel tako? )

uglavnom on srednje prekriva ali lice mi se nikad nije isušilo s njime kao s drugim puderima i nije mi se ljustilo..
godi mi koži lica i koristim ga najviše od svih, to je barem moje vlastito iskustvo, ako imate prilike da ga isprobate - go ahead!



kaže: Nepogrješivo mlađi izgled - bezvremenski klasik se vraća obogaćen ekstraktom rijetkog bijelog tartufa za poboljšano anti-ageing djelovanje. Uz njegovu kremastu teksturu dobit ćete gladak i ujednačen izgled. Vaša će koža ujedno biti hidratizirana i zaštićena ZF 8 pa će izgledati besprijekorno. 30 ml
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 12:48   #68
Možda netko ima prijedlog za tekući puder za mene...
Imam suhu kožu, s malo nepravilnosti, ali izgleda umorno.

Htjela bih postojan puder koji solidno prekriva i ne naglašava bore...

Dior krema u boji mi je bila dobra, ali nije trajna, i trebam malo jače prekrivanje. Lancom tonirana krema mi nije prekrivala ništa, Maybelin tekući puderi su mi super teksture, ne zatežu lice, ali brzo nestanu, istope se i to...
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2012., 13:13   #69
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Možda netko ima prijedlog za tekući puder za mene...
Imam suhu kožu, s malo nepravilnosti, ali izgleda umorno.

Htjela bih postojan puder koji solidno prekriva i ne naglašava bore...

Dior krema u boji mi je bila dobra, ali nije trajna, i trebam malo jače prekrivanje. Lancom tonirana krema mi nije prekrivala ništa, Maybelin tekući puderi su mi super teksture, ne zatežu lice, ali brzo nestanu, istope se i to...
Definitivno Kanebo Fluid Finish. Meni nema boljeg pudera za suhu kožu. Super prekriva, a izgleda jako jako prirodno na licu i neće ti naglašavati suhe dijelove. Još ako hoćeš, probaj s njim i Shiseido Water Makeup Base, ovo dvoje u kombinaciji je nešto savršeno. Baza ti je na vodenoj osnovi, nije silikonska, i strašno je hidratantna, a ne masti.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 12:46   #70
Koliko dođe Kanebo Fluid Finish?
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 15:02   #71
Oko 350 kuna - ovisno o dućanu
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 09:30   #72
Pozdrav drage cure!E ovako u potrazi sam zauder za suhu kožu,da nije opet jako sjajan,da je postojan na više sati tipa za svadbe,snimanja itd,da ima srednje do jače prekrivanje i da dobro izgleda na fotkama,znači bez spfa puno.....

Mene već izluđuju vodice tipa Vitalumier koji se preporučuje ili Mac Face and Body.Super je to za suhu kožu koja nema nepravilnosti,ali recimo kad ti dođe na šminkanje netko ko ja sa suhom kožom,prepunom hiperpigmentacije,pjega,onaj zelenkasi kolut oko usta uobičajen kod tamnih ljudi,crvenilo......jooooooj ...i imam Make Up For Ever HD i to je baš za normalu savršenu kožu i nije nešto pretrajan...

Mislila sam kupiti od Makeup Atelier Paris:Hydra Control Foundation....

Molim vas sugerirajte ako ste naišli na nešto vrijedno ulaganja
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 10:00   #73
Vrijedan ulaganja za suhu kožu je NARS Sheer Glow i neka te ne zavara ovaj sheer u naslovu, jer taj puder jako dobro prekriva.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 12:32   #74
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Vrijedan ulaganja za suhu kožu je NARS Sheer Glow i neka te ne zavara ovaj sheer u naslovu, jer taj puder jako dobro prekriva.
A i mislila sam si nes tako,ali sam cula da nije bas postojan nakon nekoliko sati.meni treba nesto tipa mac fix fluid po izdrzljivosti.cula sam da je ovaj novi lancome teint idole dobar ne znam
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 13:15   #75
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Definitivno Kanebo Fluid Finish. Meni nema boljeg pudera za suhu kožu. Super prekriva, a izgleda jako jako prirodno na licu i neće ti naglašavati suhe dijelove. J
Gdje ga ima? I koja bi bila svijetla nijansa rozog podtona? Talentirana sam za kupit krivu nijansu, a mislim da smo ti i ja otprilike ista koliko sam pohvatala dosad.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 13:44   #76
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Gdje ga ima? I koja bi bila svijetla nijansa rozog podtona? Talentirana sam za kupit krivu nijansu, a mislim da smo ti i ja otprilike ista koliko sam pohvatala dosad.
Imaš ga u Sephori, Mulleru, Martimex na trgu, Limoni.. Ma ima ga skoro u svim parfumerijama. Svjetla nijansa s rozim podtonom ti je FF 102 soft ivory. Evo ovdje imaš super recenziju baš te nijanse

http://tprofet.wordpress.com/2009/01...view-swatches/

Btw ja sam imala i jednu i drugu (102 i 202) i odlične su mi obje, iako sam kao i ti hladni podton, 202 je samo malo više neutralna pa recimo super kamuflira crvenilo ako imaš s tim problema, a na ostatku lica izgleda jednako prirodno kao i 102. Uzmi kutijice pa zamoli tete da ti daju malo za probu. I svakako probaj i water makeup base ako imaš suhu kožu, meni je postala HG proizvod, baza/hidratantni serum u jednom, stvarno super stvar! Sad preko ljeta koristim Shiseidov Perfect Refining puder, ali ne sumnjam da ću se čim zahladi opet vratiti na Kanebo, a ovu njihovu bazu koristim cijele godine.
Anarniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 13:56   #77
Quote:
Afraid kaže: Pogledaj post
A i mislila sam si nes tako,ali sam cula da nije bas postojan nakon nekoliko sati.meni treba nesto tipa mac fix fluid po izdrzljivosti.cula sam da je ovaj novi lancome teint idole dobar ne znam
NARS Sheer Glow možda nije postojan nekome s mješovitom kožom,a baš osobe takve kože najčešće pišu recenzije o njemu. Na mojoj suhoj koži održi se fino cijeli radni dan, od 6 ujutro pa sve tamo negdje do 19 sati. Ako ti je potrebno nešto za noćni izlazak, možeš dodatno staviti puder u prahu koji će ga bolje fiksirati.
Novi Lancome Teint Idole 24 je meni dobar puder, ali sam si nekako previše mat s njime, što ne volim.
Mirella is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 16:01   #78
Quote:
Anarniel kaže: Pogledaj post
Imaš ga u Sephori, Mulleru, Martimex na trgu, Limoni.. Ma ima ga skoro u svim parfumerijama. Svjetla nijansa s rozim podtonom ti je FF 102 soft ivory. Evo ovdje imaš super recenziju baš te nijanse

http://tprofet.wordpress.com/2009/01...view-swatches/

Btw ja sam imala i jednu i drugu (102 i 202) i odlične su mi obje, iako sam kao i ti hladni podton, 202 je samo malo više neutralna pa recimo super kamuflira crvenilo ako imaš s tim problema, a na ostatku lica izgleda jednako prirodno kao i 102. Uzmi kutijice pa zamoli tete da ti daju malo za probu. I svakako probaj i water makeup base ako imaš suhu kožu, meni je postala HG proizvod, baza/hidratantni serum u jednom, stvarno super stvar! Sad preko ljeta koristim Shiseidov Perfect Refining puder, ali ne sumnjam da ću se čim zahladi opet vratiti na Kanebo, a ovu njihovu bazu koristim cijele godine.
Baš sam te htjela pitati bi li mi tete dale malo da probam jer mi se ne da puknut 350 kuna ako mi se ne svidi, makar s obzirom na tvoju recenziju nekako sumnjam u to.
E da, i jel ti pretežak na licu tijekom ljeta? I koliko ti izdrži na licu? Meni ne treba puno prekrivanja, nemam većih nepravilnosti. Tu i tamo koji prištić u PMS-u, malo crvenila oko nosa i pjegice. Ali njih niti ne želim full prekriti jer ih volim.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 18:14   #79
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
NARS Sheer Glow možda nije postojan nekome s mješovitom kožom,a baš osobe takve kože najčešće pišu recenzije o njemu. Na mojoj suhoj koži održi se fino cijeli radni dan, od 6 ujutro pa sve tamo negdje do 19 sati. Ako ti je potrebno nešto za noćni izlazak, možeš dodatno staviti puder u prahu koji će ga bolje fiksirati.
Novi Lancome Teint Idole 24 je meni dobar puder, ali sam si nekako previše mat s njime, što ne volim.
hah ne gine mi izgleda uzet i jedno i drugo...pitala sam tetu u mulleru dali ima tester teint idolea za prodat il malo da mi smiksa jer ne mislim kupit ako ga ne probam kad ono jok....kažeilo je ali smo podijelili vizažistima i tako..Ja kažem:Ja sam vizažist iako na početku "karijere",ja bi vjerojatno kupila 10 pudera različitih nijansi,a ovi poznatiji rade s vašim testerima....Tako je eto završila moja priča sa Mullerom.Možda u Sephori budu fleksibilniji?
Afraid is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 18:40   #80
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
NARS Sheer Glow možda nije postojan nekome s mješovitom kožom,a baš osobe takve kože najčešće pišu recenzije o njemu. Na mojoj suhoj koži održi se fino cijeli radni dan, od 6 ujutro pa sve tamo negdje do 19 sati. Ako ti je potrebno nešto za noćni izlazak, možeš dodatno staviti puder u prahu koji će ga bolje fiksirati.
Novi Lancome Teint Idole 24 je meni dobar puder, ali sam si nekako previše mat s njime, što ne volim.
A dal ima tog NARSa u Šito ? I koliko kosta?

Meni Lancome nikako ne pase i totalno mi izrazi suhe dijelove + sto sto me previse izmatira pa izgledam kao da je netko prosipao piksu pudera u prahu po meni
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:04.