Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2014., 14:26   #761
mi smo danas 34+5 i svakodnevno ga osjetim svaka 3-4h. ako je istina to sto kazu da ce beba kad se rodi nastaviti isti ritam kao kad je bio u tibi, biti ce mi veselo!
glavica mu je dole, pravilno je vec smjesten i isto lezi na boku. ruke i noge su mu na mojoj lijevoj strani trbuha. po sredini trbuha (negdje izmedju pupka i desnog rebra) jako cesto osjetim njegovu guzu, bar mislim da mu je to guza jer je dr rekao da je. i onda samo vidim kao sto je maya rekla, lotpicu koja se odguruje i onako rasteze po cijelom trbuhu. to mi je najdraze!
najgore mi je kad udari rukicama onako jako nisko u predio gdje su jajnici (tko zna gdje su sad i sto je sad tamo), bas zaboli i sve zvijezde prebrojim.. bit ce da je neki zivac.
i ja bih se jako zabrinula da ga ne osjetim vise od 8h..
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 15:01   #762
Quote:
themalosunce kaže: Pogledaj post
ako je istina to sto kazu da ce beba kad se rodi nastaviti isti ritam kao kad je bio u tibi, biti ce mi veselo!
Joj to sam i ja čula
Ali moja je jako aktivna po danu, a po noći samo ako ja moram na wc pa ju valjda probudim. Nadam se da će onda po noći spavat (moš' si mislit )
__________________
... all you need is love ...
MayaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 21:30   #763
Quote:
MayaG kaže: Pogledaj post
E da! Spomenule ste štucanje.

Štuca mi barem jednom svaki dan i to onda cijeli trbuh skače (36tt, već je velika ), nekad traje i do 15min u komadu. A slatko mi je to iako je nekad baš neugodno. U početku me to plašilo, mislila sam da joj mogu nekako pomoći da prestane, ali nisam uspjevala, a onda sam čitala da je to skroz ok, da oni i kad se rode nekad često štucaju, ali da im to uopće ne smeta ko odraslima
Moj je štucao i po nekoliko puta dnevno, i nastavio istim tempom kad se rodio
slonić dumbo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:11.