Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2016., 13:19   #1
Pred razvodom

Evo što kraće ću opisati situaciju.
Zena se dopisivala sa drugim prije 6 mjeseci i molila me da nastavimo i nastavili smo. Onda prije neka dva mjeseca nasao sam jos jednu poruku drugom muskarcu i opet sam presao preko toga.
Onda sam ja nedugo zatim iz nekog razloga stavio snimio na mobitel nas sex i zaboravio na to. Ona je to nasla i sada bi da ipak nastavimo ali ne zeli spavati sa mnom neko vrijeme. Već je prosao gotovo mjesec dana kako nismo spavali a kada je pitam ona govori da nije spremna da se mora oporaviti treba joj dosta vremena. Kada ja kažem da bi se mozda trebali rastati preklinje me i moli da to ne radim. Šta učiniti? Je li zaista gotovo kao što mi osjećaj govori?
Harvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 13:24   #2
od čeg se ona mora oporaviti?
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 13:27   #3
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
od čeg se ona mora oporaviti?
Navodno samo joj je taj snimak pred očima i kao to ju je toliko pogodilo da samo razmislja sta sam ja htio s tim snimkom. Pomislja razne nebuloze kao da sam se htio osvetiti staviti ga na internet. Takođe kao razmišlja samo da li imaju kamere po kući sad. Uglavnom teško je sa njom i razgovarati o njenim nebulozama.
Harvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 13:29   #4
Zašto si zapravo snimio taj sex???
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 13:30   #5
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Zašto si zapravo snimio taj sex???
Stvarno iskreno bezveze. Bilo mi je muka sto sam nasao jos jednom njenu poruku i htio sam i ja nešto da uradim. Mislio sam biće mi lakše.
Harvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 13:31   #6
Snimao si na mobitel seks sa svojom ženom, a da joj to nisi rekao, i ona je to slučajno našla?

Isusa ti boga.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 13:34   #7
Quote:
Harvester kaže: Pogledaj post
Stvarno iskreno bezveze. Bilo mi je muka sto sam nasao jos jednom njenu poruku i htio sam i ja nešto da uradim. Mislio sam biće mi lakše.


ček, snimio si vas bez njenog znanja? i onda to još stavio na mobitel?



na njenom mjestu bi otišla glavom bez obzira. (da, pročitala sam da je ona se tipkala i dopisivala i ne znam ni ja kaj... i ako si rekao da si prešao preko toga i nastavili ste, ovo tvoje što si napravio diže crvenu zastavu svima. )
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 13:34   #8
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Snimao si na mobitel seks sa svojom ženom, a da joj to nisi rekao, i ona je to slučajno našla?

Isusa ti boga.
Da, znam da je to grozno, svjestan sam toga.

Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
ček, snimio si vas bez njenog znanja? i onda to još stavio na mobitel?



na njenom mjestu bi otišla glavom bez obzira. (da, pročitala sam da je ona se tipkala i dopisivala i ne znam ni ja kaj... i ako si rekao da si prešao preko toga i nastavili ste, ovo tvoje što si napravio diže crvenu zastavu svima. )
Postavio mobitel da snima u tom trenutku gluposti i ogorčenosti.

Zadnje uređivanje Azz : 04.12.2016. at 12:28. Reason: spajanje postova
Harvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 18:07   #9
Quote:
Harvester kaže: Pogledaj post
Evo što kraće ću opisati situaciju.
Zena se dopisivala sa drugim prije 6 mjeseci i molila me da nastavimo i nastavili smo. Onda prije neka dva mjeseca nasao sam jos jednu poruku drugom muskarcu i opet sam presao preko toga.
Onda sam ja nedugo zatim iz nekog razloga stavio snimio na mobitel nas sex i zaboravio na to. Ona je to nasla i sada bi da ipak nastavimo ali ne zeli spavati sa mnom neko vrijeme. Već je prosao gotovo mjesec dana kako nismo spavali a kada je pitam ona govori da nije spremna da se mora oporaviti treba joj dosta vremena. Kada ja kažem da bi se mozda trebali rastati preklinje me i moli da to ne radim. Šta učiniti? Je li zaista gotovo kao što mi osjećaj govori?

Ona mi se čini nezrela.Šta preko mobitela traži druge muškarce?

Ako je tako tu nešto definitivno ne štima medju vama.Čudno mi je ovo da ne se ne želi rastati od tebe, znači još si joj glavni jer ovo sastrane očito nije našla pravog, boljeg od tebe, ali kako pišeš da je već drugom slala poruku znači ona i dalje traži, nešto tu smrdi, jel vam sex dobar?...izgleda da joj je još stalo do tebe, mada nemora biti, možda ju je strah da ne ostane sama ako se razidjete a ona nije pronašla siguran oslonac sastrane.

Koliko vi imate godina?

Trebate razgovarati da li ste još uvijek jedno za drugo ili je prevelika razlika za nastavak zajedničkog života.

I da sad radite inat jedno drugom, ti snimio sex a ona za kaznu ne spava sa tobom...ona je nezadovoljna nečime, to je čisto ko dan, ako švrlja sastrane bez obzira šta to još zasad kako se čini nije prešlo na fizički kontakt sa drugom osobom, ona nešto traži, možda su emocije u pitanju, možda joj ne poklanjaš dovoljno pažnje, možda joj još od prijestupne godine nisi rekao da ti je stalo do nje, a njoj to treba...

Ti si s druge strane povrijedjen šta ona traži neke utjehe sastrane,i sad si napravio snimak...šturo si gore opisao pa se nemože zaključiti tko je veći krivac za nastalu situaciju.

Razgovarajte o tome svemu, za stol i u četiri oka, rješite to, ako jedan više nema osjećaja za drugog onda to više nema smisla, ako nestanu osjećaji tad naravno više nema ni ljubavi i to će puknut prije ili poslije...s druge strane ako se još volite znači da nešto drugo još uvijek vrlo vjerojatno rješivo ne štima.
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 18:59   #10
Hvala ti na iscrpnom odgovoru. Ni meni nije jasno sta ona to trazi i sta joj nedostaje. Davao sam joj puno pažnje. Ono sto se ispostavilo da imamo dosta razlicite stavove po pitanju sexa a to se nije dalo primijetiti prije braka. Iz mnogobrojnih razgovora koje ja potenciram uvijek saznao sam da ona ima nekako odbojan stav (po meni bolestan) prema sexu. Nekako je "pogrešno" vjerski nastrojena i nikako se ne moze opustiti u krevetu. Tokom braka uvijek sam je morao uvjeravat da probamo neku drugu pozu. Ako malo škripi krevet nje ko da je stid. Kao da ima stid od sexa koji je prikrivala vješto dok smo se zabavljali.

Sada ona ne moze ni da razgovara o tome. Samo hoće da imamo lijep odnos a da mjesecima ne spavamo i ne pričamo o tome. Sva moja uvjeravanja da to tako ne moze potrajati ne dopiru do nje. Ako joj kazem da na ovaj način kako je ona zamislila razvod je neminovan i da ako tako hoće da je najbolje da se odmah raziđemo, ona samo plače i traži da ostanemo zajedno.

Meni je stalo do nje mnogo još uvijek a mislim i njoj do mene jer u svemu se trudi još i više nego prije ali samo govori da nije spremna da spava sa mnom i ne želi o tome pričati. Nekad me je i strah koliko mi je to sve čudno i nekad ne znam sta da mislim ali s druge strane znam i da je ono što sam uradio bilo bolesno i ne bih to sigurno nikad nikom napravio više.

Ona kaze da joj se sex gadi sad nakon što je vidjela snimak. Jeli to vama normalno?

Zadnje uređivanje Azz : 04.12.2016. at 12:30. Reason: spajanje postova
Harvester is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 20:57   #11
Quote:
Harvester kaže: Pogledaj post
Ona kaze da joj se sex gadi sad nakon što je vidjela snimak. Jeli to vama normalno?

Moraš to pred njom pobrisati ako već nisi, možda se ona plaši da to ne pokazuješ okolo, naravno ispričati se i razgovarati sa njom zbog čega je došlo do toga, tvoja namjera sigurno nije bila da to pokazuješ uokolo, tvoja namjera čak i nije bila toliko loša, htio si je potaknuti da se malo oslobodi u vezi sexa, samo naravno baš nije takva praksa, na taj način se sigurno ne poboljšava sexualni život(ima izuzetaka koji vole sve isprobati, ali za to moraju oba partnera biti takva)...ono šta se vidi da je ona vrlo konzervativna, sramežljiva čini mi se, i pomalo bojažljiva, neznam nisi naveo ali čini mi se da još nemate djece, možda ju je strah da još ne zatrudni, nije još spremna na djecu, možda nije dovoljno zrela, a kad bi zatrudnila to bi ju možda opteretilo...razgovarajte jer malo je čudno da mladji parovi,( a čini mi se da ste još u mladosti) imaju tako rijetko sex, to stvara nervozu, to se vidi kod tebe...

Ali pošto ona traži sastrane nisam baš siguran da je ovo šta sam gore opisao glavni problem, znači strah od trudnoće i to, ima tu još nešto...uglavnom morate to rješiti iskrenim, otvorenim razgovorom i svatko dati sve od sebe da se to razrješi i vidjeti imali smisla nastaviti dalje, pogotovo ako nemate djece, jer nisi ih nigdje spominjao pa pretpostavljam da nemate, tad razlaz niti nije problem i možda je i najbolje rješenje ako jednostavno ne fukcionirate zajedno
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 01:43   #12
Quote:
Harvester kaže: Pogledaj post
Ona kaze da joj se sex gadi sad nakon što je vidjela snimak. Jeli to vama normalno?
Nikada više, ni pod kojim okolnostima, ni u kojim uvjetima niti za bilo koje novce ili blaga ovoga svijeta ne bih više spavala s tobom nakon takvog nečeg.

Ni da si posljednji na svijetu.


Naravno da je normalno da joj se gadiš.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 20:06   #13
Niste vi jedno za drugo. Mozda ste se nekad cinili tako, ali razisli ste se.
Nisi joj napet vise kao muskarac, trazi napetosti sa drugima, trenutno je zadovoljna samo tipkanjem i mastanjem, ali koji je slijedeci korak...
Jer, sumnjam da ces joj ikad biti napet kao na pocetku.
Sam kazes da nisi onda primjecivao razlike u libidu i stavovima po pitanju seve, ali sad odjednom je postala tak sramezljiva i bed joj je i samo trazi razloge i nacine da izbjegne sex.

Oprosti, ali meni je to jako zalosno. I ne vodi u dobro. Osim ako se mozes pomirit s time da do kraja zivota ispunjenje tvojih potreba ovisi iskljucivo o njenom odobrenju i volji. Sretno ti bilo!
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 22:00   #14
Konzervativna je sta se seksa tice ali nema problema sa slanjem poruka drugim muskarcima. Lako li je tako. Mozda je samo tipicno zenski spin napravila, ona zasrala a ti nakraju krivac.
Mislim, sjebano je sta si snimao bez njenog znanja, ali ti si pokazao dobru volju za vracanjem povjerenja a ona se udaljava od tebe. Mozda joj je samo trebao dobar razlog za to. Moze svasta bit, ali jedino ces znat ako iskreno popricate. Jesam Serlok.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 20:10   #15
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Konzervativna je sta se seksa tice ali nema problema sa slanjem poruka drugim muskarcima.
Nije konzervativno ne željeti da te se snima za vrijeme seksa bez tvog znanja i tvoje dozvole. To je zdravorazumski.

Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Mozda je samo tipicno zenski spin napravila, ona zasrala a ti nakraju krivac.
On je taj koji je snimao njihov seks bez da ju je obavijestio i, kao što je sam priznao, s ciljem da joj nekako napakosti, samo još nije smislio kako prije nego je ona pronašla snimku. Definitivno je on krivac za taj dio problema u njihovoj vezi. Nije u redu što je ona radila prije, ali preko toga je on navodno prešao. Ako se želi osvetiti, onda nije prešao.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 20:33   #16
Kaze da inace ima "odbojan stav prema seksu", nisam mislila na snimanje. I meni je to uzasno ali cini mi se ko da eto sad ima konkretan razlog, i ona je, ponavljam, izdala njega ali on pokazuje dobru volju svejedno.
Sad je jedino pitanje cija je izdaja gora i jesu spremni prijec preko toga, to ne ovisi bas o nasim misljenjima tako da mi nema smisla oko toga raspravljat.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2017., 14:47   #17
Koristi snimak kao izgovor da bi izbjegla intimnost s tobom, a za to vrijeme vjerovatno pokusava rijesiti buckuris koji ima u glavi. Ne iskljucujem mogucnost da se zaljubila u nekog od svojih dopisivaca pa joj intimnost s tobom kvari fantaziju idealne ljubavi koju fura u glavi ili jednostavno ometa u intimnosti s njim. Svakako, gadno.
Blackheartgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 16:08   #18
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
od čeg se ona mora oporaviti?
Jako joj je stresno svalerisati se uokolo s vise tipova, i onda joj je cinjenica da je tip snimio seks sa vlastitom zenom (njom) jednostavno ubila u pojam. Ajme strahote, sto radis jadnoj i postenoj zeni. Ok je da se zena prasi uokolo, muz je kriv. Ali seks s muzem, i jos snimljen, sramota. Trebala se odmah obratiti udrugi Babe...
__________________
Bilo kuda Kiki svuda!
Rijecanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 13:52   #19
Quote:
Harvester kaže: Pogledaj post
Hvala ti na iscrpnom odgovoru. Ni meni nije jasno sta ona to trazi i sta joj nedostaje. Davao sam joj puno pažnje. Ono sto se ispostavilo da imamo dosta razlicite stavove po pitanju sexa a to se nije dalo primijetiti prije braka. Iz mnogobrojnih razgovora koje ja potenciram uvijek saznao sam da ona ima nekako odbojan stav (po meni bolestan) prema sexu. Nekako je "pogrešno" vjerski nastrojena i nikako se ne moze opustiti u krevetu. Tokom braka uvijek sam je morao uvjeravat da probamo neku drugu pozu. Ako malo škripi krevet nje ko da je stid. Kao da ima stid od sexa koji je prikrivala vješto dok smo se zabavljali.

Sada ona ne moze ni da razgovara o tome. Samo hoće da imamo lijep odnos a da mjesecima ne spavamo i ne pričamo o tome. Sva moja uvjeravanja da to tako ne moze potrajati ne dopiru do nje. Ako joj kazem da na ovaj način kako je ona zamislila razvod je neminovan i da ako tako hoće da je najbolje da se odmah raziđemo, ona samo plače i traži da ostanemo zajedno.

Meni je stalo do nje mnogo još uvijek a mislim i njoj do mene jer u svemu se trudi još i više nego prije ali samo govori da nije spremna da spava sa mnom i ne želi o tome pričati. Nekad me je i strah koliko mi je to sve čudno i nekad ne znam sta da mislim ali s druge strane znam i da je ono što sam uradio bilo bolesno i ne bih to sigurno nikad nikom napravio više.

Ona kaze da joj se sex gadi sad nakon što je vidjela snimak. Jeli to vama normalno?

Njoj je inače pomisao na sex bila bljak ali ga je odradila i glumatala da joj je lijepo zato što je morala, kako bi se inače udala..
Žena nas prije braka vješto preveslaju, zakamufliraju svoje frustracije u celofane i izađu nam u susret da ju doživimo u boljem svjetlu no što ona u stvari jest. Inače, tko bi ju normalan ženio?
A obzirom kako ni ti nisi neki svemirski ljubavnik, nisi se potrudio da ju izludiš i sex joj prezentiraš kao nešto u čemu se slobodno uživa i bez straha prepusti. Još si uz to kao i svaki muškarac upirao jer si imao svoje potrebe.

Kulminacija svega je današnje stanje.. Njoj se ne da jer joj se nikad stobom iskreno nije dalo, zbog toga sexa nema. Dopisuje se sastrane jer je veza generalno sranje. Tebe će se držati dok ne nađe nešto bolje i dovoljno sigurno zato jer je žena, slaba žena, a slabim ženama treba plot da se za njega pridržavaju kao pijani Štef dok se vraća iz birtije. Kad nađe bolji plot za njega će se držati.
Ti tu ne možeš napraviti ništa, ako više daš biti će stobom jer joj se isplati, ti dugoročno opet pušiš. Ne poštuje te, ne voli te, nije joj lijepo s tobom da jest ne bi tražila kurca okolo. Trenutno joj pružaš sigurnost bez obzira koliko brak bio loš.

Ti si balav i nemaš kičmu. To pokazuješ time jer joj opraštaš pizdarije. Kako ne razmišljaš glavom učinio si glupost, i dao joj odličan alibi da na tebe prebaci krivnju zbog problema koje imate. Brak pred raspadom, istina. Nigdje ne vidim osjećaje u tvom postu, pitam se da li ih je ikad i bilo. Ženama trebaju osjećaji, izgrađeno povjerenje, i sposobnost da joj pružiš ono što jo treba. Tada nema sramežljivih žena, nema bljak sexa, tada ti pije sa dlana, možeš joj raditi što želiš jer se žene vole prepustiti osjećajima... Ako toga nema nemaš ništa, stobom je jer nema bolje, jer ima lovu, stan i računicu..
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2017., 00:53   #20
trpa to vec neko drugi...zato njoj treba vremena....
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.