Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2017., 19:58   #1
Arrow Palačinkarnice

S obzirom na odusevljenje mojih prijatelja novom palačinkarnicom u zg, otvaram temu posvecenu palacinkama preporuke, dojmovi, kritike, recenzije palacinkarnica dobrodosle....puno slika takoder...

Ali zanima me najvise ova nova Le Mika - http://www.telegram.hr/zivot/u-masar...li-par-stvari/

Dosad mi se u zg nije svidjela nijedna, a najbolje palacinke u zg su mi crne s kremom od vanilije u mex cantini


Btw. Modovi - Nisam našla temu, osim neke otprije 10 godina, pa spojite ako mi je promaknula novija
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:01   #2
Ovako na prvu:

Choco cafe - preskupo mjesto s palačinkama na kojima škrtare i koje su stvarno bezveze.

Činkica - dobar omjer dobivenog i plaćnog (barem je tako bilo kad sam bio prije neke dvije godine).

Galapagos - definitivno best buy, mana im je što im je prostor nikakav, pa ako nećeš sjest na terasu susjednog kafića doživljaj baš i nije neki.

Latina - nije mi prvi izbor, ali palačinke budu fine. Cijene malo više.

U Le Miku se planiram uskoro zaputiti, pa ćemo vidjeti kakvo je

Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
S obzirom na odusevljenje mojih prijatelja novom palačinkarnicom u zg
Oduševljeni su Le Mikom, ili?
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 12:32   #3
Evo mojih iskustava:

Choco Caffe - meni najbolje palačinke, prvi uveli "revolucionarni" način narudzbe sa kartončićima, malo skuplje od konkurencije al nisam nikad imao dojam da škrtare na sastojcima

Galapagos - palačinka verzija pizze iz Stare Save, ogromne i jeftine, no, tvrde poput kamena ponekad, puno tijesta pa se ono unutra ni ne osjeti

Milky Whey - rekao bi da im je prvi problem osoblje i higijena, tamo u Španskom je valjda sve prljavo, od zida, stolica do djelatnica. U Novom Zg je sve jos uvijek novo al djelatnice su malo rec smotane. Ne vracam se.

Kinder (kod doma sportova ) - nis posebno, kopija choco caffea al za sirotinju, tu ne mislim na cijene nego na ukupni dojam

Činkica - isto tako dosta loše, premalo sastojaka, uvijek orgomna guzva i slaba organizacija.

E i meni su ove iz mex cantine vrh, samo sto mi tamo oni nachosi i glavno jelu budu previse pa mi se rijetko jede jos palačinka.

Jučer prosetao Masarykovom, prevelika guzva kod ove nove fran.palačinkarnice, ekipa je čekala sastrane za stol i bilo ih je dosta.
Osvjezenje nakon pustosi koje su oni vafli nudili
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 20:38   #4
Meni su isto nachosi i glavno jelo taman da ne mogu vise ni zalogaja...kada idem na palacinke, onda obicno uzmem nachose i za predjelo gazpacho, preskocim glavno i odmah na palacinke i margarite

L3go - da, le mikom....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2017., 01:58   #5
milky whey najvece porcije, najgora usluga i prostor vecinu vremena, mislim da taj koncept dobro ide u ovoj drzavi doduse
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 17:12   #6
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Jučer prosetao Masarykovom, prevelika guzva kod ove nove fran.palačinkarnice, ekipa je čekala sastrane za stol i bilo ih je dosta.

Ima l'kakvih novosti oko ovoga? Jel netko jeo? Koliko je netko platio? Jel vrijedno novaca? Hoću se usrećiti?
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:07   #7
Okej, očito ste svi siromasi. Mentalno ili đepno.

I'll just leave this here: jela sam jučer palačinke iz Latine. Palačinka Godot. Prekrasno nešto
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 22:31   #8
Imaš novo otvorenu od ove godine mislim u Sesvetama: https://www.facebook.com/pancakehouseenjoy/

Pa i tamo iščekuj Godota.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 23:38   #9
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Jučer prosetao Masarykovom, prevelika guzva kod ove nove fran.palačinkarnice, ekipa je čekala sastrane za stol i bilo ih je dosta.
Osvjezenje nakon pustosi koje su oni vafli nudili
Quote:
eichhoernchen kaže: Pogledaj post
Ima l'kakvih novosti oko ovoga? Jel netko jeo? Koliko je netko platio? Jel vrijedno novaca? Hoću se usrećiti?
nisam jeo, ali prošao sam jučer pored i kuhar je bio vani i pričao sa par ženski koje su jele palačinke, jedna mu je rekla da su to najbolje palačinke koje je ikad jela
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:20   #10
dvaput sam prošla i bio je red, a nisam baš imala toliko vremena za čekanje moram otići ciljano...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:30   #11
Svaki put kad prođem bajkom, puno je. Bit će hit još neko vrijeme, a onda će zatvoriti i na tom mjestu otvoriti nešto treće, kako to u Zagrebu biva.
eichhoernchen is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 17:30   #12
Bila je moja frendica i oduševljena je, i slatkom i slanom koje je probala. Nisam zapamtio koje su to. Kaže da su jako skupi ali da joj nije žao.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 20:36   #13
Quote:
IamBlackShip kaže: Pogledaj post
Bila je moja frendica i oduševljena je, i slatkom i slanom koje je probala. Nisam zapamtio koje su to. Kaže da su jako skupi ali da joj nije žao.
Koliko je to "jako skupo"?
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 22:07   #14
chococafe - fine ali stvarno docekas Godota prije nego tu palacinku
Bila dva puta, zadnji put sam cekala 40 min, vec sam si sama htjela ispeci - uzas. Uglavnom ne vracam se tam na palacinke

Milky - ne znam sto me vise nervira, to sto moram otici sama na sank si naruciti, sto moram sjediti na paletama ili sto je prljavo. Ni tam vise ne idem

Latina - narucila jednom dostavu... Uzele smo frendica i nutelu i bananu, dobile smo 5 tanasnih snitica banane, ajd nutele je bilo ok jer ni ne volim previse, al naplatili su dosta extra tu dostavu i jos plasticni bestek sto mi je

Najbolja mi je Enjoy u Sesvetama, slane su im fine, imaju pohane i tostirane, ali slatke su perverzno dobre i bome su toliko nakrcane da uglavnom nemrem ni pojesti
Ok je uredeno, sad ce zatvarati terasu, i sveje uvijek cisto
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 01:09   #15
Quote:
tweetee kaže: Pogledaj post
Koliko je to "jako skupo"?
Da odgovorim padobranski, posto sam bio neki dan. Specijaliteti kuce 50ak kn za komad, a one iz normalne sekcije od 20ak kn na dalje. Slicno vrijedi za slatke i za slane ...

Poslano sa mog LG-H870 koristeći Tapatalk
Pelorus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 10:44   #16
Upravo su na fejsu objavili nešto zbog čega bi oni meni trebali platiti da dođem kod njih. (ne bih došao)
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 11:21   #17
hahahha....jel te banderos otjerao
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 11:34   #18
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
hahahha....jel te banderos otjerao
Što ću, površan sam! Ali u Zagrebu sad stvarno ima toliko mjesta za fino jesti da si mogu priuštiti bojkot zbog Banderasa.
__________________
lemonzoo kaže:
nije zabranjeno iznositi argumente u korist ruske invazije, sve dok se netko ne naslađuje nad ubijanjima i sličnim stvarima, i dok se ponaša civilizirano
IamBlackShip is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 11:41   #19
Quote:
Pelorus kaže: Pogledaj post
Da odgovorim padobranski, posto sam bio neki dan. Specijaliteti kuce 50ak kn za komad, a one iz normalne sekcije od 20ak kn na dalje. Slicno vrijedi za slatke i za slane ...
Tnx
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 14:04   #20
Svaka čast svakome, ali to je i dalje palačinka, a 50 kn za palačinku ne dam
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:13.