Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2011., 19:17   #1
Ispuštanje zraka iz rodnice

Mozda ce mi se neko smijati ali mi ovo stvarno pocinje predstavljati problem.Naime nakon seksa moja rodnica pocinje da ispusta zrak i proizvodi zvukove kao da prdim , neznam kao drugacije da opisem. To ne mogu kontrolistati a jako je ruzno i neugodno. Ne znam sta je u pitanju i zasto mi se to javlja konstantno u zadnje vrijeme. Help
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 20:32   #2
Blago tebi barem ti ispušta nakon seksa,moja ispušta za vrijeme
cupanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 20:59   #3
to se svakom desava..jednostavno kad prestanes s odnosom udje zrak to je valjda normalno kazu
Bosanka_88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 22:16   #4
Zakoni fizike vladaju svuda pa i u sexu.
Kristina19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 22:25   #5
to je meni sasvim normalno, samo iako sam s dečkom jaaaaakoooo dugo još uvijek mi je neugodno no, ja npr. ne mogu ni pilates vježbati nigdje osim doma iz istog razloga da od određenih vježbi mi "pobjegne"
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 23:33   #6
hehe drago mi je da nisam jedina, vec sam pomislila da sam neki freak.
SSDM is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 00:41   #7
ovako je nekako izgledalo u teretani, samo još neugodnije jer mislim da je na ovom videu ipak 'klasičan' fart. D
Naime, ženska je ležala na podu i lik (trener) je radio s njom jednu vježbu prilikom koje je njene skupljene noge bacao naprijed, nazad, u stranu, a ona nije smjela dozvoliti da dotaknu strunjaču, već ih zadržati. I za vrijeme te vježbe ženskoj je rodnica prodisala punim plućima . To je toliko bilo glasno da je svima, pa i muškom dijelu, bilo jasno ODAKLE je došlo. Normalna stvar, samo nikad ne znaš kad će te strefit .
Žao mi ženske užasno, mogu mislit kako joj je bilo.
__________________
Fuj. Kaka to!
Silvery is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 00:47   #8
To je sasvim normalno. Iako moj dragi kaže kako je to njemu okej i ne smeta mu, meni je i dalje crnjak...
__________________
~ Ne traži razloge za tugu, već sitnice za sreću! ~
The_Mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 12:36   #9
šta vam ima bit crnjak? to je zakon fizike kako je netko rekao. to ko da njemu bude crnjak šta kad svrši izađe sperma.
nymphadoratonks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2011., 05:10   #10
Ne da mi nije neugodno, nego crkavamo od smijeha oboje.
Uspjela sam se toliko izvježbati da mogu i namjerno (uvjet: ležeći ili poluležeći položaj). Pa znam navečer prije spavanja "prdnuti" (navodnici su namjerni) a dragi uvjeren da je stvarno bio prdac u pitanju pa trči otvarat prozor dođe mi kao Kegelove vježbe
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 19:04   #11
PROLAPS REKTUMA

Pozdrav.Evo ovako nadam se da ce neko pomoci ili imati bar slicno iskustvo.Postavljam razna pitanja na raznim temama nikako nemogu shvatiti sta se desava.Da li je u ridnici ili u rektumu ili u mjehuru problem.Ali ovako nezz sad jel ruzno da se izrazim ali kada ispustim gasove iz anusa osjetim dactaj gas kao da izlazi iz rodnice.Googlala sam i kao da su mi bas ti simptomi.Inace imam hronicni zatvor pa sam pomislila da je mozda to i problem.Bilo bi mi od velike pomoci kadas bi se havio bilo ko slicnih problema.Molim za savjet i iskustva.Hvala.L.P.
Jasminica555 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:45.