Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2013., 10:51   #661
jep, sredinom prosle godine su poskupili s 12 na 15
VilaMatovila is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2013., 22:51   #662
Krajem ljeta se planiramo zaputiti u Dubrovnik kod prijateljice na par dana, pa osim što ćemo razgledavati grad, voljela bih i da odemo do Lokruma. Pretpostavljam da postoji neki organizirani prijevoz, cijena je 60 kn (jel to u jednom smjeru ili povratna?) kako vidim na njihovim stranicama? I ulaznica 35 kn? Postoji više linija za povratak na kopno ili kako?

Trenutačno smo još u potrazi za kartama, nevjerojatno je koliko je teško dobiti nekoga na onaj telefon na AKZ
U trenutcima očaja gledali smo i avionske karte ali kako vozi samo CA minimum cijena je oko 900 kn, a busom je duplo jeftinije pa ćemo patiti u autobusu
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2013., 17:42   #663
kako se krecu cijene smjestaja u sobi sa upotebom kuhinje u DU za dvije osobe od subote 24.8 do 1.9 , dakle 7 nocenja ?
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 08:49   #664
Molim info. Gdje parikarati u Dubrovniku,a da cijena nije bas 300 i vise kuna po danu ? Moze biti i 3.zona :-)
sanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 10:14   #665
http://www.sanitatdubrovnik.hr/parkiralista.html

Druga zona ti je dnevno 170,a treća 85 kuna.Ne znam gdje si smještena?
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 11:16   #666
Necemo biti smjesteni,idemo na dan :-) koliko je otprilike 3.zona udaljena od centra?
sanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 21:57   #667
Quote:
spondzhie kaže: Pogledaj post
Krajem ljeta se planiramo zaputiti u Dubrovnik kod prijateljice na par dana, pa osim što ćemo razgledavati grad, voljela bih i da odemo do Lokruma. Pretpostavljam da postoji neki organizirani prijevoz, cijena je 60 kn (jel to u jednom smjeru ili povratna?) kako vidim na njihovim stranicama? I ulaznica 35 kn? Postoji više linija za povratak na kopno ili kako?

Trenutačno smo još u potrazi za kartama, nevjerojatno je koliko je teško dobiti nekoga na onaj telefon na AKZ
U trenutcima očaja gledali smo i avionske karte ali kako vozi samo CA minimum cijena je oko 900 kn, a busom je duplo jeftinije pa ćemo patiti u autobusu
Cijena je 60 kn za povratnu kartu i u tu cijenu je uključena ulaznica. Brod ide svako pola sata za Lokrum i nazad isto tako.
funky business is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 21:59   #668
Quote:
akcija1 kaže: Pogledaj post
kako se krecu cijene smjestaja u sobi sa upotebom kuhinje u DU za dvije osobe od subote 24.8 do 1.9 , dakle 7 nocenja ?
Sada je možda već kasno jer je Dubrovnik u tom razdoblju rasprodan. Inače cijene studio apartmana (soba s malom kuhinjom) za taj period se kreću oko 80 € na više.
funky business is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2013., 22:00   #669
Quote:
sanda kaže: Pogledaj post
Necemo biti smjesteni,idemo na dan :-) koliko je otprilike 3.zona udaljena od centra?
10ak min busom, nije strašno. Bus karta 12 kn ako se kupi na kiosku, 15 kn u busu, po smjeru naravno.
funky business is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2013., 14:05   #670
Quote:
sanda kaže: Pogledaj post
Necemo biti smjesteni,idemo na dan :-) koliko je otprilike 3.zona udaljena od centra?
Treća zona je cijeli grad osim baš onog kruga oko grada.Npr Boninovo i Sveti Jakov su 3.zona a možeš prošetati do grada.Samo moraš biti posebno sretna da tu nađeš parking Imaš i besplatan parking kod bolnice na Medarevu ali nije baš sjajno povezano autobusom.Ipak kad dolaziš na kratko je najbolje (ako nađeš parking) parkirati iza grada.
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 13:20   #671
Zar godinu dana nitko nije pisao ovdje?

Zanima me ima li gdje u Gradu besplatni wifi (ne u kafićima, nego na Stradunu npr.)

I koliko košta žičara za Srđ? Isplati li se ići gore?
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 00:08   #672
je li parking kod bolnice medarevo i dalje besplatan?
Fernao is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 18:49   #673
Slabo nešto aktivna tema
Za vikend planiram do Dubrovnika, trebala bi mi neka preporuka za pojest/popit. Ono neki kasni ručak, ranu večeru, ništa poesbno.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 00:26   #674
ovisi što tražiš, stari grad lokaciju, ili hranu?
Magellan kraj hotela Lero je solidan restoran sa prihvatljivim cijenama i malo širom ponudom, za pizze, picerija Tabasco ispod žičare, novi odličan restoran Pantarul sa lokalnim jelima u Lapadu. Sad se otvorio i restoran u novoj zgradi atlanske plovidbe kraj bazena u gružu sa možda najnižim cijenama u gradu i sl.
Regdab is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2014., 06:35   #675
Hranu tražim
Hvala na preporukama!
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 16:40   #676
Morat ću se vratiti do Dubrovnika čim prije, obilazak mi je bio utopljen u kiši, tako da poslije obilaska po kiši koja nije stajala sam malo promrzla i pobjegla iz grada. Nema veze, gastro i ostalo drugom prilikom.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 18:25   #677
Krivi timing, steta, sad ce biti lijepo vrijeme, ali kao sto si rekla, vratit ces se. Dubrovnik nikad ne moze dosaditi.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 19:12   #678
Zbilja sam se veselila tom vikendu kao malo dijete, na kraju sam prosla valjda deset posto planiranog
A nista, prvom prilikom, opet put doli

Sent from my Pink Unicorn
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2014., 09:57   #679
Dubrovnik

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/tr...oglas-10128442
ivana.mmmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 11:32   #680
Za 1. maj planiramo dečko, ja i njegovi kumovi na jednodnevni izlet u Dubrovnik. Oni nisu nikad bili, a ja jesam dva-tri puta. I od Dubrovnika sam malo toga vidjela, u biti samo staru jezgru, nisam se penjala na zidine niti sam igdje jela/pila. Koliko košta ulaz na zidine? I zanima nas neki dobar prijedlog za ručak. Nešto ne preskupo, jednostavno, može neka pizza ili roštilj. I što nikako ne bismo smjeli propustiti dok smo tamo? Stignemo i na Lokrum? A ta žičara za Srđ? Koje su cijene za to dvoje I postoji li nešto što vrijedi vidjeti izvan starog grada? Nadam se da će netko odgovoriti na ova brojna pitanja I gdje parkirati što jeftinije?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:40.