Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2011., 15:00   #1341
gdje kupiti...?

dakle, gdje kupiti umanjenu repliku eiffelovog tornja u zagrebu? poželjno da materijal nije plastika or some shit like that
kaypiye is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 20:28   #1342
ebay
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2011., 23:24   #1343
kupaći

Pozdrav svima, u jednoj sam nedoumici ne znam koji broj kupaćeg sebi da kupim
riječ je ovo ovome.

http://cgi.ebay.com/SPEEDOS-Men-LZR-...item68c6f841ac

Visok sam 1.80 i obično nosim M ili L.

Zadnje uređivanje diinnoo : 12.06.2011. at 23:45.
diinnoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 09:18   #1344
u zagrebu
kaypiye is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 11:56   #1345
Quote:
kaypiye kaže: Pogledaj post
u zagrebu
vidjela sam i prvi put ali nisam znala da je Zagreb taaakakv imperativ....
možeš 10 dana tražiti po gradu ili 10 dana čekati da ti poštar donese .. sretno
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 19:32   #1346
Quote:
kaypiye kaže: Pogledaj post
dakle, gdje kupiti umanjenu repliku eiffelovog tornja u zagrebu? poželjno da materijal nije plastika or some shit like that
Iskreno stvarno nemam blage veze ja imam repliku koju sam kupio u parizu.... ZEZ
PA probaj u nekoj suvenirnici i uvijek ti ostaje dobri stari HRELIĆ
__________________
Though I fly through the VALLEY of DEATH... I shall fear NO evil For I... AM THE BADDEST MOTHERFUCKER IN THE GODDAMN VALLEY!!!
HazeD is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 09:26   #1347
Neznam gdje pitat, pa pitam ovdje; gdje u Rijeci kupiti srebrni materijal za sasit suknju? Bitno je da ne puca kad se sije i da nije preskup?
__________________
That's how I roll.
Mrs.EM2105 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2011., 21:13   #1348
Quote:
snejk85 kaže: Pogledaj post
zna li netko gdje ima za kupiti coca colu u 0,33 limenki?



trebala bi mi baš ta (za poklon, interna fora), a nalazim jedino one nove od 0,25..

bio u vrutku, tamo nema iako piše u cjeniku da ima..
pa ako je netko vidio takve limenke u nekom dućanu, automatu za sokove il gdje god bi mi jako pomogao..
Jučer sam pila ovakvu Colu na moto susretu u Ozlju - MK Colapis Riders.
Proguglaj i nađi broj od nekog od dečki iz kluba i pitaj gdje su nabavili.

Pozdrav!
tinazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2011., 12:40   #1349
Gdje kupiti helij u manjim bocama u hrvatskoj ?

Evo registrirao sam se na ovaj forum da postavim ovo pitanje. Jasno mi je da postoje vec 2 ili 3 slicna topica ali oni su nesto stariji. Jedan je iz 2005-te drugi iz 2009-te.

Radi se o jednoj proslavi koju cu imati za nekih mjesec dana pa da ne trpam balone kod prijatelja u auto ko blesav nakon sto ih napunim u balon-centru, zaintegriralo me prenosenje helija. Pa ovakva je situacija :

Svidio mi se ovaj mali kit za 30 latex balona.. jest da je cijena 4 puta vise nego ona u americkoj ali ajde dobro http://www.euro-balloon.com/shop/hr/...15&idProd=1565
-zvao sam ih i rekli su da nemaju vise i da neznaju kad ce dobit

Zvao sam i ove : http://www.balon-centar.com/hrv/inde...=helij&s=helij , rekli su da je ova najmanja boca helija 450kn + najam boce.

Dominion baloni (http://www.dominion.hr/hr/informacija.php?id=5) su mi rekli da je boca od 50l = 1000kn + 5000kn najam

Messer plinove nisam zvao ali neznam dali bi oni prodavali helij u malim kolicinama (?).

Dakle, zanimaju me 2 stvari : 1.) Zasto na onom prvom linku, onaj od 30 balona i 450 kuna kazu na stranim stranicama da ima 8,9 cubic -feet (http://www.balloontime.com/display.p...products_30kit) sto je po googlovom kalkulatoru 250 litara. Dok ove od 20 litara prodaju za istu cijenu a ove od 50 za duplo vecu, nema mi smisla moli se dobra dusa da mi objasni. (Jos kazu da ovaj od 20 moze oko 100 balona napunit)

2.) Dali ima gdje u hrvatskoj osim u euro-ballonu za kupit te male balloon party kitove ? Ili koja bi mi bila najbolja opcija ? Jer citam da ako se prerano napune (sto bi se desilo da punim na Jankomiru CCO, ili Dubravi u balon centru) da to nije dobro.

Znam da puno pisem i cjepidlacim oko balona ali zelim da bude savrseno

Hvala.
Sindry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2011., 22:46   #1350
mene isto zanima netko ko se kuži to...zbog iste stvari kopam već danima po netu, al ono što mi nikak nejde u glavu zašto je helij tolko prokleto skup?? kad bi bio jeftiniji potražnja/potrošnja bi za njim narasla do neba jer svi to žele, ali cijene...trebali bi ga prodavat u onim malim bočicama ko sprejevi za osvježavanje daha...samo što bi sa helijem naravno bila već zaje****a
pplawusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 13:04   #1351
Možda je skup zato što je jedan od neobnovljivih izvora, u prirodi ga nema u neograničenim količinama, kad bi ga se samo tako rasipalo okolo u skoroj budućnosti bi se moglo ostati bez njega, a ne koristi se samo za punjenje balona za zabave.
Lillith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 15:18   #1352
gdje kupiti i da li netko ima?

cigarete sorbanie coctail...cigarete u boji....trebaju mi hitno....naravno u Zagrebu....
iva24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2011., 02:29   #1353
Lilith nije istina, gledao sam i ja malo cijene i kod nas je cca. 3x skuplje nego preko oceana. Jest da je u teksasu najveci izvor ali cijene u nas i okolo europe su apsurdne.
Slifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2011., 13:04   #1354
Quote:
iva24 kaže: Pogledaj post
cigarete sorbanie coctail...cigarete u boji....trebaju mi hitno....naravno u Zagrebu....
Mislim da toga uopce nema u Hrvatskoj.
Malomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 05:17   #1355
Gdje se u Zagrebu moze kupiti pamucna / glatka uzad promjera 6-8mm ?
Slifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 08:25   #1356
pevec, baumax, bauhaus, kika...
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 10:58   #1357
Hvala.

Mozda je malo previse, ali pod kojim bi to odjelom bilo ili da pitam tetu ? Posto iskreno jos nikada nisam trebao tako nesto, pa se i ne sjecam da sam to vidio u npr. Pevecu.
Slifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 12:42   #1358
pa ne zbam za što trebaš najbolje da pitaš tetu... navela sam te dućane jer tamo stvarno ima sve od igle do kamiona, dolsovno..
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 14:33   #1359
Evo ovako nesto, ali naravno na metrazu.. treba mi svega 4-5 metara max. Jel bi pomoglo ako zovem te robne kuce da ne lutam tam, mislim dal znaju oni kaj imaju sve ili samo pogledaju na njihovoj stranici di im je ponuda nepostojeca ?

http://www.ropesdirect.co.uk/8mm-nat...e/prod_81.html

nadao sam se da bi mi neko mogao rec sa sigurnoscu di toga ima jer ne volim lutat po robnim kucama.. vidio sam nesto na konoplji.hr ali cisto sumnjam da oni prodaju u malim kolicinama

Edit, moze i nylon (? na hrvatski), samo da je cvrsto i odprilike tog promjera
Slifer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2011., 17:06   #1360
http://shop.ebay.com/i.html?_from=R4...All-Categories
ebay?

nezz, pa, probaj nazvat....ja volim lutati po robnim kućama
heybaby is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.